کج‌سلیقگی سازمان لیگ برای بازی استقلال/ بازی زیر نور درسرمای شدید

کج‌سلیقگی سازمان لیگ برای بازی استقلال/ بازی زیر نور درسرمای شدید

سایت هواداران استقلال آبیته دات کام –با وجود اینکه استقبال از دیدارهای خانگی تیم استقلال بسیار اندک بوده مشخص نیست چرا سازمان لیگ در چنین شرایط جوی، بدترین ساعت را برای برگزاری دیدار برابر سیاه‌جامگان انتخاب کرده است.

بعد از جنجال های فراوانی که بر سر تعویق  یا برگزاری دیدار تیم های استقلال و سیاه جامگان رخ داده بود سرانجام مسئولان سازمان لیگ در تصمیمی شتابزده به یکباره عنوان کردند این بازی باید عصر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

این تصمیم در ابتدا واکنش های منفی زیادی به دنبال داشت با این حال دیدارها باید برگزار شوند چرا که سازمان لیگ بدنبال اجرای تقویم خود است و در این شرایط شاید سلامتی بازیکنان و تماشاگران در اولویت چندم قرار گیرد چرا که بهنگام کارنامه مدیران این سازمان در طول فصل، کسی به آلودگی هوا توجه آنچنانی نخواهد کرد و برگزاری دیدارها بر اساس تقویت آن هم تحت هر شرایطی اولویت است.

موضوعی که در این بین جالب توجه است به زمان برگزاری دیدار استقلال و سیاه جامگان باز می گردد. سازمان لیگ اعلام کرده که این بازی باید ساعت ۱۷:۳۰ انجام گیرد. درست زمانی که سوز و سرمای حاکم بر ورزشگاه آزادی بسیار آزار دهنده خواهد بود.

تجربه نشان داده که حتی در روزهای تعطیل و بهترین ساعات روز یا شب هم استقبالی از دیدارهای خانگی این فصل استقلال صورت نمی‌گیرد و کمتر شاهد این بوده‌ایم بیش از ۵ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی بروند با این حال مشخص نیست که چرا بازی دو تیم را به این ساعت موکول کرده‌اند که همان تعداد تماشاگر هم تقلیل یابند.

آلودگی هوا از یک سو و سرمای سوزناک ساعات ابتدایی شب از طرف دیگر و نیز ترافیک شامگاهی از جمله دلایلی است که هر علاقمندی به فوتبال را از حضور در ورزشگاه آزادی باز می دارد. از یاد نبریم اکثر هواداران فوتبال از قشر نوجوانان و جوانان هستند که بازگشت آنها از ورزشگاه در ساعات شب مشکلاتی بدنبال دارد ولی به نظر می رسد این مسایل برای سازمان لیگ اهمیتی ندارد.

شاید ادله برگزار کنندگان بازی استقلال و سیاه جامگان این باشد که تلویزیون تصمیم گیرنده اصلی زمان انجام دیدار یاده شده بوده ولی با اندکی تعامل می شد این بازی را در ساعات بعد از ظهر برگزار کرد تا دست کم هواداران، خبرنگاران و عکاسان از سرمای سوزناک، ترافیک شامگاهی و مشکلات اینچنینی در امان باشند.


اخبار استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

Protected by WP Anti Spam