پایان نیمه اول؛ تهرانی ها بازنده به رختکن رفتند

پایان نیمه اول؛ تهرانی ها بازنده به رختکن رفتند

01130502
آبیته- در پایان نیمه اول بازی دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه الغدیر شهر اهواز، شاگردان منصوریان با نتیجه یک بر صفر به رختکن رفتند تا با شنیدن صحبت های مربیان، در اندیشه شروع دیگری برای نیمه دوم باشند.
شرح گل: در دقیقه ۲۴ این بازی شوت از راه دور میثم دورقی را سید مهدی رحمتی برگشت داد و توپ به حسن بیت سعید رسید؛ وی پس از یک سر توپ، ضربه را به سمت دروازه استقلالی ها زد که بعد از برخورد به محمد حسین کنعانی زادگان وارد دروازه استقلال تهران شد.
رابسون دفاع برزیلی تهرانی ها هم دیر اقدام به دفع توپ کرد تا از او هم کاری ساخته نباشد.
• در این نیمه جابر انصاری دو موقعیت خوب برای فتح دروازه حریف را داشت که بار اول با دقتی توپ را به خارج چارچوب زد و بار دوم هم مغلوب سنگربان برزیلی حریف شد.

داور : موعود بنیادی فر- سعید قاسمی – فرزاد بهرامی – امید سعید فر

استقلال خوزستان:
رافائل روبالو، عقیل کعبی، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، سید جلال عبدی، میثم دورقی، عزت اله پورقاز، فرشاد سالاروند، مهدی مومنی، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی
سرمربی: سید سیروس پورموسوی

استقلال تهران:
مهدی رحمتی، هرایر مگویان، محمد حسین کنعانی زادگان، رابسون، وریا غفوری، فرشید باقری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، جابر انصاری، کاوه رضایی و خسرو حیدری
سرمربی: علیرضا منصوریان

در حاشیه:

*پیش از شروع بازی فرج الله یثربی با دستگاه WBGT دمای هوا را چک کرد و مشخص شد که بازی نیاز به دو وقت استراحت در دقایق ۳۰ و ۷۵ دارد.


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

Protected by WP Anti Spam