قلعه نویی:گسترش نیمه اول پرس کرد/اگر جزو مدیران بودم قرارداد کی روش را تمدید می کردم

امیر قلعه نویی

قلعه نویی:گسترش نیمه اول پرس کرد/اگر جزو مدیران بودم قرارداد کی روش را تمدید می کردم

سایت هواداران استقلال آبیته دات کام – امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد عنوان کرد:این برد خوب را به یک بزرگ خوب به غلامحسین خان مظلومی تقدیم می کنیم.امروز نوه عزیزش هم با پیراهن او در ورزشگاه حضور داشت.از خدا می خواهیم همه مریضا را شفا بدهد.

وی ادامه داد:خدا را شکر می کنیم که سه امتیاز را گرفتیم.نیمه دوم افت داشتیم ولی در ساختار دفاعی خوب بودیم.در نیمه بچه ها فکر کردند بازی تمام شده است ولی گل سوم را هم زدیم.گسترش تیم خوبی است.آنها در نیمه اول پرس کردند و با جابجایی که در نیمه انجام دادیم هم پرس و هم من تو من را از بین بردیم.خوشحالم سه امتیاز را گرفتیم،سه گل زدیم و هم آرش گل زد.اگر برهانی به شرایط آرمانی اش برگردد عالی می شود.مقابل سایپا حریف موقعیت نداشت.الان هم اشتباهات فردی کمتر شده است.

قلعه نویی افزود:من از روزی که مربیگری را شروع کردم به دنبال بازی هجومی بودم.به جز پارسال که نمی خواهم دلیلش را باز کنم.سالی که با استقلال قهرمان شدم سال خوبی بود.امسال هم به آن روش بازی کردیم.تا فردا می توانیم به این بازی فکر کنیم و از فردا باید به دنبال بازی های بعدی باشیم.بچه ها توقع هواداران را بالا می برند.تیمی که در دو بازی ۶ گل می زند به آرمانش هایش نزدیک می شود.اگر دفاع های ما بیایند بهتر هم می شویم.

سرمربی استقلال درباره اینکه رمضانی در ترکیب اصلی هنوز قرار نگرفته است اظهار داشن: رمضانی یکی از آینده های فوتبال ما می تواند باشد.او نیاز به زمان دارد.شما می دانید که جای جوان خیلی مهم است.باید پله پله جلو برویم.اگر زمان باشد خیلی خوب است.

قلعه نویی درباره کی روش گفت:من شخصا دوست دارم کی روش بماند.ولی یک سری دوستان قلم به دست که همه آنها را می شناسید فضایی را در جامعه به وجود آوردند که به نفع فوتبال ما نیست.آنها دنبال فوتبال نیستند.چند نفری هستند که دارند به فوتبال خیانت می کنند و واقعیت ها را نمی گویند.

وی افزود:ما از نظر آمار و نتیجه خوب نبودیم.نه آمار خوبی داشتیم و نه نتیجه گیری.کی روش به فوتبال ما اشراف پیدا کرده است.کی روش می تواند به فوتبال ما کمک کند.

قلعه نویی تصریح کرد:تیم هایی که در جام جهانی نتیجه نگرفتند هم قرارداد مربیان را تمدید کردند.من موافق ماندن کی روش هستم اما نه با قرارداد ترکمنچای.اینحجوری ماندن را قبول ندارم.من هم اگر یکی از مدیران بودم بستر را جوری فراهم می کردم که کی روش حداقل تا جام ملت ها بماند.


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

  1. قلعه نوعی تکه.سروره خداییش تو آسیا همتا نداره.جاش اینجانیست.بااین هوشش. این تیم استقلال رو شک نکنین قهرمان میبینیم امسال ان شاالله اونم با اختلاف امتیاز فاحش

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =

Protected by WP Anti Spam