فتح الله زاده:نکونام پیشنهاد 9 میلیارد تومانی دارد/با فردوسی پور نمی شود قهر کرد

فتح الله زاده:نکونام پیشنهاد 9 میلیارد تومانی دارد/با فردوسی پور نمی شود قهر کرد

فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با مجری نود آشتی کرد تا از این پس تصویر و صدای او را در برنامه نود ببینیم و بشنویم.

fatola zade

به گزارش آبیته دات کام به نقل از اوج نیوز ، علی فتح الله زاده که این روزها به فکر تهیه پول از منابع مختلف است به سوالات ما درباره اوضاع و احوال باشگاه استقلال پاسخ داد.

*مثل اینکه با آقای فردوسی پور آشتی کردید؟

بله.بالاخره تماسی از جانب یک دوست مشترک برقرار شد و دلخوری ها از بین رفت.

از شما عذرخواهی کرد؟

بحث عذرخواهی نبود.مسایلی وجود داشت که باید بازگو می شد.در عالم ورزش نمی شود قهر کرد با کسی.فردوسی پور که جای خود دارد.با این مشکلاتی که وجود دارد واقعا نمی شود دنبال مشکل گشت.باید مشکلات را کم کرد.

*سفت و سخت دنبال پول هستید؟

باورتان نمی شود از صبح تا شب چه می کنیم.اگر با ما باشید و یک روز ببینید چه می کنیم کم می آورید.جای ما باشید آخر شب به در و دیوار می خورید تا به خانه برسید.(با خنده)

*وزارت ورزش کمک نمی کند؟

مشکل همه جا هست.آنها هم پول ندارند.رفته بودم نزد وزیر اما رویم نشد درباره پول حرف بزنم.شما ببینید که وضع سایر ادارات چطور است.این مشکل، مشکل سرتاسری است.باید صبر کنیم تا حل شود.می خواستم به یکی از بازیکنانم ۲۰ میلیون پول بدهم آخر از یکی از دوستان قرض گرفتم.

*کدام بازیکن؟

مجتبی جباری.

*ماجرای نکونام چه شد؟

او پیشنهاداتی دارد.

*الجیش قطر ؟

از قطر پیشنهاد دارد اما الجیش نیست.

*اجازه می دهید برود؟

ببینید ما که دوست داریم بماند اما وقتی به او می گویند ۳ میلیون دلار می دهیم خب به آن فکر می کند.سه میلیون دلار می شود ۹ میلیارد تومان.پول کمی است؟

*سود زیادی هم به باشگاه می رسد؟

ما اصلا دنبال سود انتقال نکونام نیستیم.نباید این طور برداشت شود می خواهیم نکونام را بفروشیم تا با پولش به مشکلات باشگاه رسیدگی کنیم.

*یکی از خبرگزاری ها از قول یک منبع اگاه نوشته بود که ورزشگاه کشوری به استقلال نمی رسد؟

یکی از دوستان با آن خبرگزاری رابطه دارد و نمی خواهد که این ورزشگاه را بدهند به ما.وقتی رییس جمهور محترم و وزیر محترم موافق هستند و دستور لازم را داده اند کار تمام است.بالادستی می بخشد اما پایین دستی نه.

*مثل اینکه سر مسایل مالی کادر فنی گلایه ای داشته؟

من باید بگویم که حتما به تعهداتم عمل می کنم.به هر حال مشکل مالی همه جا هست.همه باشگاهها مشکل دارند البته غیر از پرسپولیس.آنها پولدارند.

*آنها از کجا می آورند؟

رویانیان گفته که قرض گرفته ما هم می گوییم قرض گرفته.دوستان برای جذب بازیکن هزینه میلیاردی می کنند اما باز ماجرای نکونام را وسط می کشند.ما بارها گفتیم برای گرفتن رضایت نامه نکونام از اوساسونا حدود دو میلیارد تومان هزینه کردیم.آیا نکونام ارزش آن را نداشت؟چرا دوستان برای بازیکنی که تیم نداشته یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه کرده اند؟

*مثل اینکه ITC مجیدی نیامده؟

بله باشگاه قطری ترتیب اثر نداد و فدراسیون ما کارت بازی را صادر کرد.

پس از نظر اداری مشکلی ندارد؟

نه به کادر فنی برمی گردد که از او استفاده کند یا نه.

*و بازی امروز با ابومسلم؟

هدف ما حضور قدرتمندانه در جام حذفی و لیگ برتر است.ضمن اینکه در آسیا هم باید مقتدرانه عمل کنیم.جام حذفی یک راه میانبر به آسیا است و می توان در آن زودتر به موفقیت رسید.ان شاءالله با شکست دادن ابومسلم یک گام دیگر به جام حذفی نزدیک تر شویم.


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پنج =

Protected by WP Anti Spam