جاسم کرار؛ بهترین بازیکن استقلال در ماه مرداد

جاسم کرار؛ بهترین بازیکن استقلال در ماه مرداد

سایت هواداران استقلال آبیته دات کام – شاید آن روزی که به استقلال آمد، بیشتر خرید های بدی مانند اولادی و غلام نژاد را برای هواداران تداعی می کرد. این حس هواداران بیشتر شد وقتی فهمیدند که قرارداد او با استقلال یک میلیارد تومان ارزش دارد. آیا واقعا بازیکنی که چند سال است در سطح اول فوتبال آسیا حضور ندارد گزینه ی مناسبی برای استقلال بود؟

شک و تردید هواداران وقتی بیشتر شد که جاسم در دو دیدار جام شهدا نیز بازی نکرد. بعضی ها فکر می کردند او آن قدر ضعیف ظاهر شده که قلعه نویی در این جام غیر رسمی هم از او استفاده نکرده. کرار سورپرایز قلعه نویی بود یا اشتباه او؟

با شروع فصل و با اولین دقایق بازی کرار در ترکیب استقلال نظر هواداران راجع به او عوض شد. در همان بازی اول مقابل راه آهن گلزنی کرد. در بازی دوم، یک پنالتی برای استقلال به دست آورد. در دیدار مقابل سپاهان معدود حملات استقلال را شکل می داد. در دیدار مقابل سایپا که بی شک نقطه ی عطف او بود، با ضربه ای آکروباتیک گلی را به ثمر رساند که از می تواند کاندیدای گل فصل لیگ هم باشد. علاوه بر این ها، او در دریبل زدن و دادن پاس های کلیدی هم موفق نشان داده. شاید به جرئت بتوان گفت آن چیزی که استقلال شاداب این فصل را از استقلال بی روح فصل قبل جدا می کند، ستاره ای به نام جاسم کرار است.

نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن از تاریخ ۴ شهریور شروع شد و تا ۱۹ شهریور ادامه داشت. در طی این نظرنسجی جاسم کرار با ۶۷۷۹ رای یعنی ۳۷ درصد کل آرا به عنوان بهترین بازیکن استقلال در ماه مرداد لقب گرفت. پس از او امید ابراهیمی با اختلافی اندک در رده ی دوم ایستاد. امید ۶۵۴۴ رای معادل ۳۶ درصد کل آرا را کسب کرد. خسرو حیدری و علی رضا رمضانی هم به ترتیب ۲۴۶۴ و ۲۴۲۴ رای کسب کردند و در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند.

در این نظر سنجی جمعا ۱۸۲۱۱ نفر شرکت کردند که آمار فوق العاده ای است و نسبت به آخرین نظرسنجی فصل قبل افزایش سه ونیم برابری داشته.

نظرسنجی بهترین بازیکن استقلال در مرداد ماه به پایان رسید. ماه شهریور نیز از نیمه گذشته است. آیا به انتخاب خود برای این ماه فکر کرده اید؟ با ما باشید!


برترین بازیکن مرداد ماه استقلال را انتخاب کنید ؟

 • کرار جاسم (37%, 6,779 Votes)
 • امید ابراهیمی (36%, 6,545 Votes)
 • خسرو حیدری (14%, 2,464 Votes)
 • علیرضا رمضانی (13%, 2,424 Votes)
 • افراد شرکت کننده در نظر سنجی: 18,212
  Loading ... Loading ...


   


  اخبار استقلال

  دیدگاه‌ها

  1. کلا استقلال بغیر یکی دو نفر خوب کار کردن ، اما الحق کرار تونسته بخش هجومی تیمو فعال کنه و بار تکنیکی و تاکتیکی تیمو بالا ببره ،فقط ازش میخوام که یکم بعد از اینکه خطا روش میشه به بازیکن حریف ضربه نزنه و پرخاش نکنه که خیلیا چشم دیدن موفقیت خودشو استقلالو ندارن. کاش فرهاد تو این تیم بود،چی میشد ، حیف. خداحافظیش رویایی میشد.

    
  2. نظرسنجی: An Atlas of Veterinary Dental Radiology - Donald H Deforge free downloads

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  8 + 13 =

  Protected by WP Anti Spam