تیموریان: مشکل من با استقلال مالی نیست/ با چند آمپول در داربی بازی کردم

تیموریان: مشکل من با استقلال مالی نیست/ با چند آمپول در داربی بازی کردم

سایت هواداران استقلال آبیته دات کام –  هافبک میانی استقلال می‌گوید مشکلش با این باشگاه به هیچ وجه مالی نیست و او به تیمش تعصب دارد.

آندرانیک تیموریاندر واکنش به خبری مبنی بر درخواست چند تن از لیدرهای استقلال از امیر قلعه‌نویی برای برخورد با تیموریان به دلیل اظهاراتش پس از داربی‌، گفت: من دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم، آن‌ها و لیدرهای استقلال حامیان اصلی این تیم هستند و هر انتقادی از من بکنند آن را با جان و دل می‌پذیرم. اما لازم است درباره مصاحبه‌ام پس از داربی توضیح کوتاهی بدهم.

او افزود: پس از داربی چند تن از خبرنگاران محترم پیش من آمدند و از آینده من در استقلال پرسیدند و گفتند آیا مشکلم حل شده یا نه؟ من هم توضیحاتی ارائه دادم و گفتم که باشگاه به من قولی داده بوده و قرار بوده که به تعهدش عمل کند. من هم منتظرم که تعهدی که باشگاه به من داده عملی شود.

هافبک میانی استقلال اضافه کرد: مشکل من با استقلال مالی نیست. لازم است یک بار دیگر روی این مساله تاکید کنم که مشکل من با استقلال مالی نیست. مشکل در جاهای دیگری است. مشکل در برخورد و رفتارهایی است که با من صورت می‌گیرد. برخوردهایی که در آینده‌ای نه چندان دور درباره آن‌ها صحبت می‌کنم.

وی در پایان اضافه کرد: هواداران استقلال بدانند که من به این تیم تعصب دارم و در داربی با تمام وجود بازی کردم. دکتر ستوده می‌تواند شهادت دهد که من با چند آمپول با وجود سرماخوردگی شدیدم به میدان رفتم و تمام تلاشم را کردم تا موفق شویم اما در نهایت متاسفانه نتیجه‌ای به دست آمد که باب میل من، هواداران و هیچ استقلالی دیگری نبود.

 


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

 1. نه توروخدا بیا و واسه پولم باشه؟؟؟!!!خدا تومن میگیری،یه قورت و نیمتم باقیه؛تازه خرج زن و بچه هم که نمیدی!قبول دارم باشگاه باید به اونچه متعهد شده،عمل کنه ولی دیگه این همه جنجالم لازم نیست!اگه راست میگی و متعصبی که انشاءالله هستی،بمون و بساز ولوغیر کسی جلوتو نگرفته… استقلال منت کسیو نمیکشه!

   
 2. از تو بعید بود! بدترین حرف رو در بدترین شرایط زدی!! دیروز همه اشتباه کردن. بی تقصیر نداشتیم. ما که خیلی دوست داریم و بهت افتخار میکنیم و ترجیح میدیم یکی مثل تو داشته باشیم تا صد تا مثل جواد ملیجک. اما خدایی اگه دلت با تیم نیست، برو.

   
 3. این تیم خیلی هم خوبه و همه جاش بازیکنان و آلترناتیوهای خوبی داره و فقط یه مهاجم خوب کم داره تنها درد استقلالل خوده قلعه نوعیه که نمیتونه از تیم استفاده کنه تفکرات قدیمی و مرده اونه که استقلال رو به این روز انداخته در ضمن خریدهاش هم مث قبل نیس نمونه اش نوری ۸۷ ساله که ۹۰ دیقه فیکسه !!!

   
 4. تیموریان بازیکن با تعصبی ست و هیچ وقت خودشو به پول نمیفروشه،همش زیر سر اطرافیان قلعه نوعی ست،آن چسبیده های نچسب

   
 5. خدا کنه فصل بعد منصوریان بیاد از این یه رنگی خسته شدیم. تاکتیک یه تیم شده فقط خسرو. شریفات به اون خوبی رو انداختن بیرون بجاش پژمان و نیکبخت آوردن. با اینکه از پرسپولیس بدم میاد ولی قشنگ تو این چند ساله جوان گرایی کردن. تو دربی هم نتیجشو دیدیم. عالیشاه وطارمی از بهترین ها بودن

   
 6. آقای قلعه نویی تو را به جدت قسم استعفا بده و برو.تمام استقلالیهای متعصب رو از تیم بیرون کردی.آندو رو از ما نگیر.

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =

Protected by WP Anti Spam