تعداد کاربران تالار گفتمان آبیته از 30 هزار نفر عبور کرد!

تعداد کاربران تالار گفتمان آبیته از 30 هزار نفر عبور کرد!

آبیته- با گذشت دو سال و چهار ماه از افتتاح سایت آبیته دات کام (ورژن سوم)، تعداد کاربران انجمنِ آن از مرز ۳۰ هزار نفر عبور کرد.انجمن آبیته دات کام، محلی برای بحث و گفت و گوی هواداران تیم استقلال است که در کنار دیگر بخش های سایت آبیته (پرتال، گالری عکس، آرشیو فیلم، ویکی آبیته و…) با استقبال خوبی دوستداران این تیم، روبرو شده است.

این انجمن، شامل بخش های مختلفی می شود که مهم ترینش، بخش ویژه استقلال است. در این قسمت، کاربران به بحث پیرامون بازی ها، ترکیب، بازیکنان و کادر فنی و مدیریت، نقل و انتقالات و هر موضوعی درباره تیم می پردازند.

همچنین به منظور تنوع و پر کردن اوقات کاربران، بخش های دیگری نیز در نظر گرفته شده که از جمله می توان به فوتبال خارجی و بخش هایی با موضوعات مختلف مثل موسیقی، سینما و تکنولوژی اشاره کرد.

محیط دوستانه انجمن آبیته باعث شده، کاربرانش ساعات بسیاری را در کنار یکدیگر بگذرانند و حتی با تشکیل میتینگ هایی، ارتباطشان به خارج از نت نیز گسترش یابد.

انجمن آبیته همچنین محل خوبی برای کشف استعدادها بوده و اکثر نویسندگان و طراحان سایت آبیته، از دل همین انجمن شناسایی شده اند که کپی مطالب سایت در تیراژ وسیع در اینترنت، نشان دهنده توانایی های آنهاست و همچنین بعضا مطالب آنها، در روزنامه های کشوری نیز منتشر شده است.

مدیریت آبیته همچنین با همکاری کاربران، اقدام به برگزاری برنامه هایی چون «نمره دهی به بازیکن بعد از هر مسابقه»، «مسابقه پیشبینی لیگ برتر»، «مسابقه انشا» و برنامه هایی دیگر کرده که در انجمن آبیته صورت می گیرد و کاربران این انجمن، امکان شرکت در آنها را دارند.

امید است آبیته در ادامه راه نیز بتواند رضایت کاربران خود را به دست آورد.

برای ورود به تالار گفتمان آبیته کلیک کنید


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

  1. نظرسنجی: Food for Fifty (11th Edition) - Mary Molt free downloads

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

Protected by WP Anti Spam