برنامه ششم رادیو استقلال

برنامه ششم رادیو استقلال

در این پادکست در مورد فصل نقل و انتقالات،حواشی وا تفاقات پیرامون باشگاه استقلال صبحت شده است،همچنین در این برنامه اشاره به موضوع اولین رادیو هواداری ایران شده است ، دوستان پرسپولیسی و سپاهانی بارها مدعی شده اند که اولین رادیو هواداری کشور هستند که در این برنامه به ادعای این دوستان پاسخ داده شده است.

رادیو استقلال به عنوان اولین رادیو ایرانی و اولین رادیو استقلال در Apple و iTunes Store به عنوان یک پادکست معتبر ارائه خواهد شد،برای اشتراک روی عکس زیر کلیک کنید.

 

 

برنامه ششم – در این قسمت رسام، مدیر صفحهٔ استقلال در فیس‌بوک و امیر، مدیر سایت آبیته  به بررسی فصل نقل و انتقالات و حواشی پیرامون باشگاه استقلال پرداخته اند

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

در صورت مشکل در پخش رادیو این کار را انجام دهید :

باز کردن برنامه Internet Download Maneger –> Downloads–> Option –> File Type –> و اضافه کردن این ” *.abieteh.com ” کلمه همراه با ستاره به قسمت Dont Start Downloading automatically from the following sites بدون مشکل از این رادیو استفاده کنید در غیر این صورت این پادکست دانلود خواهد شد.


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

  1. نظرسنجی: برنامه پرسپولیس برای فصل نقل و انتقالات | کافه خبر

  2. نظرسنجی: Credit Portfolio Management: A Practitioner's Guide to the Active Management of Credit Risks (Global Financial Markets) - Michael H free downloads

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =

Protected by WP Anti Spam