انگیزه را بیدار کن!

انگیزه را بیدار کن!

139505050056217428214843

آبیته- استقلال و منصوریان، دو بازی و یک امتیاز! این آمار نمی تواند برای هواداران استقلالی راضی کننده باشد. آن همه خریدهای پر سر و صدا، حفظ بازیکنان مثمرثمر فصل پیش و سپردن کار فنی به کادر جدید و البته مورد وثوق اکثرا آبی دوستان ، نتیجه اش نباید این یک امتیاز باشد.
اما فوتبال است و بحث ما حول یک لیگ ۳۰ هفته ای می چرخد! با این حال می توان در همین دو هفته هم به نکاتی دست یافت تا شاید برای آینده کمک کننده این راه طولانی باشد.

انگیزه
بازیکنان تازه وارد و حتی آن قدیمی ها هنوز نتوانسته اند انگیزه های خود را با دو هفته بازی درکنار یکدیگر به اشتراک بگذارند. خصوصا در قسمت بروزِ انگیزه های فردی، بازیکنان سر در گم هستند.
حتی خودمان( هواداران) نمی دانیم ، کدام بازیکن قرار است چه سورپرایزی برایمان داشته باشد. عده ای پیش از شروع لیگ بختیار را ستاره تیم معرفی می کردند و هوادارانی دیگر کاوه رضایی را. به اینها اضافه کنید نام های دیگری چون آرش افشین، وریا غفوری و از بازیکنان قدیمی هم مطابق معمول سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری و امید ابراهیمی.
اما در همین دو هفته، دو بازیکن بیشتر از تمام بازیکنهای تیم انگیزه خودنمایی و ثابت کردن خود به کادر فنی را داشتند. اشتباه نکنید، این دو بازیکن استقلالی هستند، اما در تیم های مقابل بودند؛ اولی امیر ارسلان مطهری و دومی هم مهدی مومنی!
امیر ارسلان در پیراهن نفت تهران آن قدر خودش را به آب و آتش زد تا بالاخره گل مساوی را بزند. بازیکنی که همه کار کرد تا به استقلال بیاید اما جایی در برنامه های( قابل احترام) سرمربی تیم نداشت.
مهدی مومنی هم پیش از شروع لیگ با علم به اینکه جایی در بین نفرات منصوریان ندارد، به تیم سابقش بازگشت تا او هم مانند مطهری، باانگیزه ترین استقلالی میدان باشد! او در گل دوم تیمش نقش اصلی را داشت و در طول نود دقیقه بارها خط دفاعی متزلزل استقلال را آزار داد.

کی نوبت ما می شود؟
اما چه زمانی قرار است انگیزه بازیکنی چون بختیار رحمانی در تیم بجوشد؟ ووریا غفوری باید چند بازی انجام دهد تا جناح چپ حریفان را به محلی برای تاخت و تاز خود تبدیل کند؟ کاوه رضایی از کدام مسابقه می خواهد گلهایی برای تیم بزند که فرجامش سه امتیاز باشد و بس؟
جواب این سوالها بیشتر از هر چیز دیگری به زمان احتیاج دارد؟ در این میان بدون شک هر کس باید به وظیفه اش بپردازد. کادر فنی بیدار کننده و هدایت گر این انگیزه های بی پایان خواهد بود، بازیکنان باید در تمرکز و آرامش به دنبال بروز این انگیزه ها باشند و ما هواداران هم امید است که حمایت گر این انگیزه ها تا پایان فصل باشیم.


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

  1. در ضمن آقا پویان دستتون درد نکنه خداییش حیف بود این سایت بخوابه لطفا همین طور ادامه بدید. امیدوارم دوباره سایت پر بازدید بشه

     
    • درسته هنوز اول فصله و بدنها آزاد نشدن ولی اگه تا اخر فصل از همین توجیه ها بیاریم با این بازی هم به لنگ میبازیم هم لیگو خراب تموم میکنیم.مطمئنا اس اس بهتر میشه و لی اصلا دل خوشی به این تیم ندارم .کلا دفاعش کند و خرابه خب داش علی شما که دفاعتون خرابه و میخواید با یه مهاجم بازی کنید به جا خرید این همه مهاجم چند تا مدافع خوب میخرید .نمیخوام بگم حنیف بهترین مدافعه ولی بخدا همین الانشم از حاج محمدی و کنعانی و رابسون بهتر بود .

       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 13 =

Protected by WP Anti Spam