استقلال کارشناس می خواهد یا هوادار؟

استقلال کارشناس می خواهد یا هوادار؟

57326922

آبیته- خودشان هم می دانند که این استقلال حرف های زیادی برای گفتن دارد. تیمی که دیروز در اهواز باخت، نشانی از یک تیم بازنده نداشت. اما باز هم تخریب ها شروع شده است و می خواهند وضعیت تیم را برای بازی هفته ششم به آشوب بکشانند. از این استقلال می ترسند و می دانند اگر این تیم راه بیوفتد، دیگر کسی جلودارش نخواهد بود.
بند کرده اند که چرا خسرو حیدری این قدر خوب سانتر می کند؟ چرا پاس های گل استقلال را باید خسرو بدهد؟ چرا استقلال تاکتیک دیگری به جز سانتر توسط خسرو حیدری ندارد؟
و ما هم جواب می دهیم، اجازه دهید ووریا غفوری با خسرو هماهنگ شود، قول می دهیم زحمت قسمتی از ارسال های خطرناک و زهردار جناح راست، بیوفتد گردن ووریا! کمی صبر داشته باشید تا بختیار رحمانی با امید ابراهیمی به قول فوتبالی ها مَچ شوند تا ببینید عمق تیم ها چگونه با ارسال های کوتاه و بلند جولانگاه مهاجمین تیم شود. بگذارید جابر انصاری و کاوه رضایی به بازی یکدیگر عادت کنند تا این دو را در رقابت آقای گلی لیگ ببینید.
حرف بسیار است در این مقال، اما من و شمای هوادار یادمان نرود که مهم ترین وظیفه مان همان حمایت همیشگی از استقلال دوست داشتنی است. مطمئنیم، کادر فنی به شدت پیگیر برطرف کردن نقاط ضعف تیم هستند و بازیکنان هم دوست ندارند، عملکردشان مورد رضایت خود و هوادارانشان نباشد.

پس هوادار تیمی باشیم که به آن عشق می ورزیم و تا پای جان دست از حمایتش بر نمی داریم. این استقلال، هوادارانِ واقعیش را بیشتر از پیش احتیاج دارد.


اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

  1. کارشناس نمیخواد قبول ولى خب بلکه نظر یکى تونست کمک کنه…کنعانى رسماً ۵ امتیاز از استقلال گرفت تو این دو بازى…بازیکن پر از حاشیه که فقط مصاحبه میکرد و کرى میخوند…طبل تو خالى…انقد ضعیف بود که پرسپولیس میگه عامل نفوذى ماست،همه میگن قراره آقاى گل بشه(گل به خودى)…تیم فوق العاده ضعیفه…همه ى تیما نقاط ضعفشونو رفع کردن استقلال نقاط قوتشم که شهباززاده بود از دست داد….دلمونو به چى این تیم خوش کنیم…

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

Protected by WP Anti Spam