سایت هواداران استقلال تهران انجمن هواداران استقلال تهران  

تبلیغات آبیته
تبلیغات آبیته

بازگشت  

تالار گفتمان آبیته - انجمن هواداران استقلال تهران

> همه جا آبیته! > بازیکنان فعلی استقلال

اطلاع رسانی

تقویم استقلالی
تقویم استقلال شهریور ماه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-26-2011, 08:46 PM   #1
Melina Taji
لژیونر

Melina Taji آواتار

مربي موردعلاقه: ♥ ژنــــــرال ♥
بازيکن موردعلاقه: مسی♥ تورس♥ ژیرو
تشکر ها: 6,181
تشکر شده 10,541 بار در 1,802 پست
پیش فرض كلوپ هواداران حنيف عمران زاده

خوب اين تاپيكم برا هواداراي آقا حنيفه.....به صفففففففففف بشيدو شلوغ كنين اينجاروووووووووو
Melina Taji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر از Melina Taji به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-08-2011, 06:24 PM   #2
Melina Taji
لژیونر

Melina Taji آواتار

مربي موردعلاقه: ♥ ژنــــــرال ♥
بازيکن موردعلاقه: مسی♥ تورس♥ ژیرو
تشکر ها: 6,181
تشکر شده 10,541 بار در 1,802 پست

متولد 10/2/64است و در چمستان نور به دنيا آمده.قدوهيكل بزرگش به خانواده ي مادري اش رفته.دايي هاي حنيف هم همه اين قد و هيكل را دارند تا او هميشه به قدو بالايش بنازد.يك خواهر و دو برادر دارد.پدرش را يكي از مشوقين اصلي خود مي داندو بهترين روزهاي زندگيش را به وقتي ارتباط مي دهد كه با پدرش در تهران زندگي مي كرد.بچه خيلي شيطون و بازيگوشي است.خيلي از بچه هاي تيم عمران زاده را بي مزه و خيلي هاي ديگر بامزه ميدانند.او را راديو نور استقلال هم مي دانند چون مدام در تمرين مشغول حرف زدن است.ارتباط خوبي با اميرحسين صادقي دارد.روي قول و قرارهايش به هيچ وجه نمي توان حساب كرد.قول هاي حنيف اصلا قول نيست.در تيم او را بچه غول صدا مي زنند بچه غولي كه به شدت از سوار شدن به هواپيما مي ترسد.
Melina Taji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر از Melina Taji به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2011, 02:07 AM   #3
Alireza Taji
There is No God

Alireza Taji آواتار

مربي موردعلاقه: مرتضی عطایی
بازيکن موردعلاقه: آغام مالدینی، الکس،توتی، بوفون، نستا،گتوزو
تشکر ها: 24,684
تشکر شده 31,915 بار در 4,677 پست

نمایشگاه مدال ها

Alireza Taji به Yahoo ارسال پیام

عمرانزاده: پوشیدن پیراهن استقلال یک افتخار بزرگ است

۶ خرداد ۱۳۹۰

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمرانزاده مدافع میانی تیم فوتبال استقلال در تکذیب مصاحبه اخیرش با یکی از خبرگزاریها که در مطبوعات نیز انعکاس یافت، گفت: برای من جای تعجب دارد که چگونه برخی از دوستان برای رسیدن به اهداف خود رسالت مطبوعاتی و حقانیت را زیر پا میگذارند. من با تکذیب آن مصاحبه اعلام میکنم که عاشق استقلال و هواداران آن هستم چرا که پوشیدن پیراهن پرافتخارترین تیم ایران در آسیا یک افتخار بزرگ است. با تمام وجودم امیدوارم در سال آینده هم افتخار پوشیدن پیراهن استقلال را داشته باشم.
وی ادامه داد: پس از نایب قهرمانی در لیگ برتر با انگیزهای دو چندان میخواهیم جام حذفی را به اتمام برسانیم. بازی راحتی در انزلی نداریم ولی در سال جاری رفت و برگشت این تیم خوب را، با شکست مواجه کردیم و مصمم هستیم برای سومین بار به آن نائل شویم.
عمرانزاده در انتها گفت: خیلیها باور نمیکردند با توجه به اتفاقات ابتدای فصل ما بتوانیم آن هم با یک امتیاز اختلاف نایب قهرمان لیگ شویم و رسیدن ما به فینال جام حذفی میتواند برای عدهای که موفقیت استقلال ناراحتشان میکند گران تمام شود، از هواداران استقلال در انزلی میخواهم در مسابقه پنجشنبه ما را تنها نگذارند.

آیـدا
لبخندِ آمـرزشی ست.

ای بت اصفهان زان شراب جلفا ساغری در ده ما را

Alireza Taji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر از Alireza Taji به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2011, 05:27 AM   #4
Danial
مدیر پیشکسوت

Danial آواتار

مربي موردعلاقه: منصور پورحیدری , ژنـرال
بازيکن موردعلاقه: کاپیتان فـرهـــاد مجیـدی
تشکر ها: 1,718
تشکر شده 1,749 بار در 238 پست

نمایشگاه مدال ها

Danial به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Danial

شورش را درآوردهاند!

كلوپ هواداران حنيف عمران زاده

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمرانزاده از حاشیهسازیها به ستوه آمده و میگوید تمام این حرفها فقط از روی قصد خاصی است و آنها خیال ندارند دست از سر استقلال بردارند.

*حنیف برخی روزنامهها از درگیری تو با آقای مظلومی خبر دادند و گفتهاند دوباره به حرف سرمربی گوش ندادهای!
واقعا متاسفم برای آنهایی که از خودشان مینویسند و البته با قصد و غرض این کار را هم میکنند. این افراد دیگر دارند شورش را درمیآورند چون دیدهاند من چیزی نمیگویم هر روز یک حاشیه جدید را مطرح میکنند. از قول من بنویسید اینها فقط از خودشان حرف میزنند!

*یعنی هیچ صحبت حاشیهای بین تو و مظلومی نشده؟
نه واقعا چنین چیزی صحت ندارد. فقط متاسفم که راحت به این و آن انگ میچسبانند.

*فکر میکنی بعد از فوت اسطوره شرایط تیم به فرم ایدهآل برگشته یا نه؟
شرایط تیم بد نیست و به نظرم روز به روز بهتر میشود. کادر فنی و مدیریت باشگاه هم صحبتهای لازم را با ما انجام دادند و به ما روحیه دادند که برای خاطر شادی روح ناصر خان هم که شاید باید با توان مضاعف به مصاف ملوان برویم. امیدوارم که در نهایت هم بتوانیم به این مهم برسیم. خیال میکنم ادای دین به ناصرخان و به جا آوردن حق اسطوره استقلال را برای چندین سال شاید هم برای همیشه یکدل و یکرنگ کرده باشد.

*بازی با ملوان را چطور میبینی؟
کار خیلی سختی پیشرو داریم. ملوان تیم جوان و باانگیزهای است که میخواهد سهمیه آسیایی بگیرد. ما اگر از هفت خوان ملوان رد شویم قطعا قهرمان خواهیم شد. بعد از آن هم به بازی فینال و حریفی فکر میکنیم که رویاروی ما قرار خواهد گرفت.

*ملوانیها پیش از این حسابی کریخوانی کرده بودند و حالا برخی مهاجمان این تیم گفتهاند گل میزنند، پشتک میزنند و ...
آنها خیلی وقت است این را میگویند. مگر در بازی رفت این صحبتها را مطرح نکردند؟ امیدوارم اینها هم بتوانند گل بزنند تا ببینیم چه طوری پشتک میزنند! این کریها همیشه هست اما بد نیست آنها به بازی رفت و برگشت این فصل هم نگاهی داشته باشند. آن سری من در انزلی گل زدم و مطمئن باشید باز هم میزنیم.

*چقدر به قهرمانی استقلال در جام حذفی امیدواری؟
همه تلاش ما کسب قهرمانی در این جام است. بعد از فوت ناصرخان، شاید قهرمانی در جام حذفی بتواند مرهمی بر دل هواداران باشد.

ناصر حجازی برگرد به تیمت ، جای تو خالیه هنوز تو تیمت

ناصر حجازی بی تو نمیشه ، محبوب تاجیا هستی همیشه

بين همه ى تيم هاى دنيا عشق است استقلال
Danial آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر از Danial به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-23-2011, 04:45 PM   #5
Alireza Taji
There is No God

Alireza Taji آواتار

مربي موردعلاقه: مرتضی عطایی
بازيکن موردعلاقه: آغام مالدینی، الکس،توتی، بوفون، نستا،گتوزو
تشکر ها: 24,684
تشکر شده 31,915 بار در 4,677 پست

نمایشگاه مدال ها

Alireza Taji به Yahoo ارسال پیام

كلا از مدافع ها خوشم مياد!

حنيف شاخص هاي تبديل شدن به يك مدافع بزرگ و البته محبوب رو داره.

اما نشون داده پول دوست هست و دست و دلش بدجور براي پول ميلرزه!

فصل پيش فوق العاده بود اما امسال همين كه به سختي و تنها به خاطر قرار داد 2 ساله با ما از پيشنهاد چند صد ميليوني استيل اذين گذشت هرگز نتونست اون بازي فصل پيش رو ارائه بده.

كلا اين فصل تو فضا حسش كردم! تمركز و انگيزه سابق رو نداشت.

آیـدا
لبخندِ آمـرزشی ست.

ای بت اصفهان زان شراب جلفا ساغری در ده ما را

Alireza Taji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر از Alireza Taji به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-28-2011, 03:22 PM   #6
P O O N E H
کمک مربی

P O O N E H آواتار

مربي موردعلاقه: ♥ مورینیو♥
بازيکن موردعلاقه: ♥ فرهادمجیدی♥ لوئیزفیگو♥ کــاکــا♥
تشکر ها: 27,861
تشکر شده 17,762 بار در 2,391 پست

نمایشگاه مدال ها

عمرانزاده: ميخواهم سال موفقي در استقلال داشته باشم

مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: ميخواهم فصل آينده در استقلال سال موفقي داشته باشم.

كلوپ هواداران حنيف عمران زادهحنيف عمران زاده تصريح کرد: امروز در باشگاه استقلال حاضر شدم و با مسئولان حرف زدم و فقط به خاطر علي اميري و احترامي که براي او قائل هستم حاضر شدم که از امروز در تمرينات شرکت کنم.
وي افزود: مي خواهم يک سال ديگر در اين تيم باشم و دوست دارم سال موفقي برايم باشد. سعي کردم با شرايط کنار بيايم و اميدوارم تيم هر چه سريعتر جمع شود.

P O O N E H آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر از P O O N E H به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-02-2011, 09:17 PM   #7
MaR YaM
ذخیره طلایی

MaR YaM آواتار

مربي موردعلاقه: ancelotti-allegri-capello-sacchi
بازيکن موردعلاقه: all milan's players- all ss's players
تشکر ها: 4,183
تشکر شده 1,674 بار در 447 پست

قرارداد یوسفی و عمران زاده در هیئت فوتبال ثبت شد حنیف عمرانزاده ظهر امروز در هیأت فوتبال استان تهران حاضر شد و قرارداد خود با استقلال را به ثبت رساند.
محسن یوسفی هافبک تیم فوتبال استقلال ساعتی پیش قرارداد خود را در هیأت فوتبال استان تهران به ثبت رساند.
محسن یوسفی با حضور در هیأت فوتبال برای مدت یک سال دیگر قراردادش را با استقلال تمدید کرد.
او تا ساعاتی دیگر به اردوی آبیپوشان در کردان کرج اضافه خواهد شد.

حنیف عمرانزاده ظهر امروز در هیأت فوتبال استان تهران حاضر شد و قرارداد خود با استقلال را به ثبت رساند.
وی که به مدت یک فصل دیگر قراردادش را با استقلال تمدید کرده بود امروز با حضور در هیأت فوتبال آن را به ثبت رساند تا این فصل هم پیراهن آبی را بر تن داشته باشد. عمرانزاده سومین سال حضور خود در استقلال را تجربه خواهد کرد.

خوش حالم که عمران زاده تمدید کرد فصل قبل مخصوصا اخرای فصل یکی از بهترینا بود
امیدوارم امسالم خوب باشه

We are the team of devils
Our colours are red as fire
.and black, to invoke fear in our opponents
-Herbert Kilpin
MaR YaM آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از MaR YaM به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-13-2011, 01:17 PM   #8
F3RY
ستاره تیم

F3RY آواتار

مربي موردعلاقه: مورینیو _ فرگوسن
بازيکن موردعلاقه: کاسیاس
تشکر ها: 3,962
تشکر شده 4,794 بار در 806 پست

نمایشگاه مدال ها

عمرانزاده: از جباري عذرخواهي كردم

مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: به جباري زنگ زدم و از او عذرخواهي كردم.

حنيف عمرانزاده پس از تمرين صبح امروز استقلال در خصوص درگيري روز گذشتهاش با مجتبي جباري اظهار داشت: اين درگيري تقصير من بود. ديشب هم به جباري زنگ زدم و از او عذرخواهي كردم و قول ميدهم كه چنين اتفاقي تكرار نشود. چون فشار در تمرين زياد است چنين مسائلي پيش ميآيد. اين اتفاق هم تمام شد و رفت.

وي در خصوص اينكه آيا مشكلات مالي در بروز چنين اتفاقاتي تأثيرگذار است يا خير گفت: نميتوانم به طور قطعي بگويم اما چون فشار تحمل ميكنيم شايد دخيل باشد. ما به خاطر استقلال اين مسائل را تحمل ميكنيم و اميدواريم هرچه سريعتر مشكلات مالي حق شود.

F3RY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر از F3RY به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-26-2011, 01:42 PM   #9
JENILO
جاویـداטּ تـاج ایــراטּ

JENILO آواتار

مربي موردعلاقه: ♛منـصور پورحیدرے♛
بازيکن موردعلاقه: ♛آرش بــرهانـی♛
تشکر ها: 23,418
تشکر شده 29,738 بار در 3,078 پست

نمایشگاه مدال ها

پیش فرض حنیف عمران زاده:رابطه من و مظلومی رابطه پدر و پسری است

حنیف عمران زاده در گفتگویی اختصاصی با کانون رسمی هواداران باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت خود و تیم استقلال به سوالات مطرح شده پاسخ داد .
مشکل مصدویت شما به کجا رسید ؟
مصدومیت من جزیی بود و خدا را شکر برطرف شد همین جا لازم می دانم از آقای مظلومی بابت چند جلسه استراحتی که برای بهبود من در نظر گرفتند تشکر و قدردانی نمایم

پس با این شرایط مشکلی برای بازی با سپاهان نداری ؟
نه هیچ مشکلی نیست و در صورت صلاحدید کادر فنی آماده بازی با سپاهان هستم
ترکیب خط دفاع استقلال در فصل جاری را چگونه ارزیابی می کنی ؟
خط دفاع استقلال از بازیکنان خوب و با تجربه ای تشکیل شده هرچند چند تن از بازیکنان فصل پیش بنا به دلایلی از استقلال جدا شدند اما هواداران استقلال مطمئن باشند جای هیچ نگرانی نیست
نظرت درباره جدایی امیرحسین صادقی از استقلال چیست ؟ بهتر نبود امسال هم در استقلال می ماند و به استحکام بیشتر خط دفاع استقلال کمک می کرد ؟
امیر حسین از دوستان بسیار نزدیک من بوده و هست ما در خیلی از اردوها هم اتاق بودیم اما درباره جدایی اش از استقلال به نظرم موضوع به او و مسئولین باشگاه بر می گردد و نظر خاصی ندارم .
امسال توقع زیادی از استقلال به وجود آمده و هواداران استقلال جز قهرمانی انتظار دیگری ندارند در این باره چه نظری دارید؟
انتظار هواداران به جاست و امیدواریم با کمک هواداران به خواست آنها که قهرمانی استقلال است دست پیدا کنیم.
سال گذشته در مقطعی با آقای مظلومی مشکل پیدا کردی . امسال شاهد حنیفی متفاوت خواهیم بود یا باز حاشیه های جدیدی در راه است ؟
مطمئن باشید سراغ حاشیه نخواهم رفت سال گذشته هم موضوع خاصی نبود . رابطه من و مظلومی رابطه پدر و پسری هست و امیدوارم تحت هیچ شرایطی این رابطه صمیمی دچار دستخوش نشود .
اگر حرفی با هواداران استقلال دارید یا صحبت نگفته ای دارید بفرمایید ؟
هواداران استقلال در واقع یار دوازدهم ما هستند امیدوارم امسال نیز مثل چند بازی آخر فصل گذشته با تعصب و با شور و حال همیشگی خود یار و همراه ما باشند . از همه هواداران استقلال درخواست می کنم با توجه به تغییراتی که در ترکیب استقلال به وجود آمده چند بازی اول صبور باشند و مطمئن باشند پس از چند مسابقه استقلال به اوج آمادگی خواهد رسید .

مـטּ اگر نیڪم و گر بد تو برو خود را باش...
هر ڪسے آטּ درود عاقبت ڪار ڪہ ڪشت...

..
AlwayS and Everywhere AbieteH
JENILO آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر از JENILO به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 07-29-2011, 12:54 AM   #10
شاندل
کاپیتان تیم

شاندل آواتار

مربي موردعلاقه: استانكو
بازيکن موردعلاقه: منصوريان/فکری/مهدوي كيا/علي كريمي/مسی
تشکر ها: 18,182
تشکر شده 9,012 بار در 1,350 پست

نمایشگاه مدال ها

شاندل به Yahoo ارسال پیام

اميدوارم حنيف امسال به حقش كه پيراهن تيم مليه برسه

شاندل هم اکنون آنلاین است.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر از شاندل به خاطر این پست تشکر کرده است :
پاسخ

برچسب ها
707, abieteh, esteghlal, esteghlal fc, esteghlal tehran, آبادان, آبی, آبیته, آزادی, ابیته, اخبار آبی, اخبار استقلال, اختصاصی, استقلال, استقلال ایران, استقلال تهران, استقلال قهرمان, استقلال نیوز, استقلالی, اسطوره استقلال, الریان, الشباب, العین, امارات, امیرحسین صادقی, انجمن استقلال, انجمن استقلال تهران, انجمن استقلالی, انجمن باشگاه استقلال, انجمن هواداران استقلال, اهواز, ایران, بازی, بازیکن, بازیکنان استقلال, برد استقلال, برزیل, برزیلی, تاریخ, تراکتور, تمرینات, تیم استقلال, تیم ملی, تیم کهکشانی, جام جهاني, جام جهانی, جام حذفی, جباری, جوانان, حاشیه, حساس, حنيف, حنيف عمران زاده, حنیف, حنیف عمران زاده, خبر, خبرگزاری استقلال, داماش, دربی, دروازه, دفاع راست, دیدار, ساعت, ساموئل, سایت استقلال, سایت استقلال تهران, سایت استقلالی, سایت باشگاه استقلال, سپاهان, صادقی, صمد مرفاوی, علی کریمی, عمران زاده, picture, فتح الله زاده, فرهاد, فرهاد مجيدي, فرهاد مجیدی, فوتبال, فینال, قهرمانی استقلال, لنگی, لیگ, لیگ برتر, مجیدی, محسن یوسفی, مدافع استقلال, مسابقه, مصاحبه, مظلومی, منتظری, نتیجه, نظری, نقل و انتقالات, نمایش, های, هواداران استقلال, هواداران حنیف عمران زاده, ورزشگاه آزادی, پرسپولیس, پرویز مظلومی, پیروزی, پیش, چهارشنبه, کریمی, کلوپ هواداران حنیف عمران زاده, گزارش, یوسفی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش