سایت هواداران استقلال تهران انجمن هواداران استقلال تهران  

تبلیغات آبیته
تبلیغات آبیته

بازگشت  

تالار گفتمان آبیته - انجمن هواداران استقلال تهران

> همه جا آبیته! > بحث و تبادل نظر درباره استقلال

اطلاع رسانی

تقویم استقلالی
تقویم استقلال آذر ماه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-27-2012, 11:51 PM   #8371
POONEH 7
ذخیره طلایی

POONEH 7 آواتار

مربي موردعلاقه: مرحوم ناصر خان حجازی
بازيکن موردعلاقه: داش فرهاد مجیدی.مسی.اسی شریفات
تشکر ها: 3,091
تشکر شده 3,093 بار در 600 پست

صدای پاهای قلعه نوعی با اومدن سیاوش ورضاعنایتی ب استقلال تو گوشها طنین انداز شده من ک مخالف اومدنش بودم و هستم فقط امیدوارم تیم امسال قهرمان کنه چون خصلته امیر اینه که همیشه باید ی دو سه سال باشه تا قهرمانی بیاره واسه تیمهایی ک سرمربیش میشه و تو اسیاهم حرفی واسه گفتن نداره و باز حذف میشیم و باز ارزو ب دل!.جاج فتل هم ک 100درصد میره ودیگه بمبی نمیترکه! امیدوارم ی تیم خوبی واسه سال بعد بسه شه بازیکنای خوب و موثر بگیریم ن ی سری مهره های بی مصرف و تاریخ گذشته. تیمی مث تیم امسال ک خیلی حرفا واسه گفتن داشت ولی در اخر هیچی عاید اس اس نشد..................
قدیمی 05-28-2012, 12:15 AM   #8372
hossein khan
ذخیره تیم اصلی

hossein khan آواتار

مربي موردعلاقه: گواردیولا
بازيکن موردعلاقه: مسی
تشکر ها: 1,260
تشکر شده 2,193 بار در 338 پست
hossein khan به Yahoo ارسال پیام

ژنرال داره برمیگرده و اصلا دوست ندارم اینجور بشه هرچند میشه اما وقتی حرف استقلال باشه باید پشت تیم بود

اما میترسم از اینکه پرویز خان بره تراکتور و تراکتور رو قهرمان کنه و ما بمونیم و عدم ثبات خودمون قلعه نوعی که

رفت تو اوج دانش فنیش بود حالا هم که پرویز خان داره میره وقتی هست که همه چیز رو به شکل دیگه میبینه

وقتی هست که میگه سکو ها رو جمع میکنم (حرفی که هیچوقت نمیزد همش میگفت یه عده هستن که رو

ما تاثیر ندارن)

وقتی داره میره که پخته تر شده

و از همه جگر سوز تر: وقتی داره میره که برای قهرمانی مصمم شده چه توی استقلال چه جای دیگه(تراکتور)

و آخرش هم میترسم این اتفاق بیفته و اگه بیفته خودکشی میکنم چون این زردکها از قهرمانیاشون 2 تاش

رو ژنرال ما واسش اورده و حالا هم شده تیمی که بیشترین قهرمانی رو داره.
قدیمی 05-28-2012, 12:34 AM   #8373
arsha5877
ذخیره تیم اصلی

مربي موردعلاقه: امير قلعه نوعي_خوزه مورينیو
بازيکن موردعلاقه: علي كريمي_لیونل مسي
تشکر ها: 1,140
تشکر شده 2,345 بار در 328 پست

نمایشگاه مدال ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط payamtaj نمایش پست ها
اولا موضوع (اصلا بگيم شايعه و دروغ) ناپاكي امير قلعه نويي اصلا ربطي به واعظ نداره

مشكل اينه كه واعظ آدمي نيست كه از در بياندازنش بيرون و بعد از پنجره بياد تو. اصلا آدم مخزرف و هرچي. خوشم مياد تا الان مرد بوده و به حرفش عمل كرده. همين فتح الله زاده اگه فردا صبح شنيدين رفته همين فردا صبح هم روزشمار بازگشتش به استقلال كليد خورده.
ربط داره پیام جان.آخه واعظ که مرتب قهرمانی پاک می خواست،همیشه ملاک موفق بودنشو همون قهرمانی ناپاک می دونستو می گفت من در همون سال مدیریتم یک قهرمانی آوردم

اتفاقا" واعظ تنها چیزی که نبود،مرد نبود!!گفت میرم و دیگه در مورد استقلال و فوتبال حرف نمی زنم ولی ابتدا عضو هیئت مدیره استیل آذین شد و سپس مصاحبه پشت مصاحبه بود که علیه استقلال انجام میداد.اگر هم فتح الله زاده حرفی می زد فقط در جواب واعظ بود والله فتح الله زاده هیچ وقت شروع کنند نبوده

----------

من كامل حرفهاي ديشب حاجي رو نديدم ولي يك نكته رو فراموش نكنيد(كه مي بينم همه هيجان زده در موردش صحبت مي كنيد)

حاجي مديري هستش كه به نسبت بقيه مديران بيشتر به هوادار نزديكه.تو فصل نقل و انتقالاتم اغلب موفقه ولي باور كنيد يك مدير موفق نيست.همه شما چون تو نقل و انتقالات خوبه،ميگين بايد حاجي باشه ولي فتح الله زاده نشون داده هيچ وقت از دوره هاي مختلف كاريش درس عبرت نمي گيره و به نظرم اگر عوض بشه(به شرط استخدام مديري امتحان پس داده)كار اشتباهي صورت نگرفته اتفاقاتي كه امسال واسه تيم افتاد باور كنيد اگر مدير ديگري حتي واعظ آشتياني بود،اين اتفاقات نمي افتاد و من اونو كاملا" از سوء مديريت فتح الله زاده و البته مظلومي مي دونم

فتح الله زاده در 10ليگ مدير استقلال بوده و فقط 2قهرماني داره(که یکی در غیبت پرسپولیس قهرمان 2لیگ قبلی بوده)!!!!!او در مدت مديرعاملي استقلال 9تغيير سرمربي داشته و با 9سرمربي مختلف كار كرده!!!اين يعني او به عنوان يك مدير فقط تا نوك بينيشو مي بينه ..............................
بازم تكرار مي كنم،من مطمئنم فتح الله زاده و قلعه نوعي با هم كار نخواهند كرد.اگر حاجي بمونه،امير نمياد و اگر امير بياد مطمئن باشيد حاجي رفتنيه
.................................
فكر كنم اون 2بازيكن كه ديشب مدنظر حاجي بودن يكي مهرداد پولادي و ديگري كريم انصاري فرد يا فونيكه سي بودند

این پاها نه یادگار دوران کودکی و نه بر اثر تصادف اینگونه شده است.بلکه یادگاری از دورانی است که 8فصل متعصبانه با پیراهن شماره 8 وسط زمین طنازی می کرد

[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . برای ثبت نام در سایت کلیک کنید]

ویرایش توسط arsha5877 : 05-28-2012 در ساعت 12:54 AM
arsha5877 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از arsha5877 به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 12:41 AM   #8374
@MiRrEz@
ستاره تیم جوانان

@MiRrEz@ آواتار

مربي موردعلاقه: خودم یه پا مربیم!!!!
بازيکن موردعلاقه: فرهاد...آندو...سید
تشکر ها: 273
تشکر شده 1,170 بار در 207 پست

مثل این که گل تیتر زده که امیر قلعه نویی شده مربی استقلال
درسته که خیلی از هوادارا از امیر خوششون نمیاد ولی امیر داره یه ریسک بزرگ می کنه اگر استقلال سال دیگه نتیجه نگیره مثل جریان امسال پرسپولیس میشه، یعنی صدا زدن نام حاجی تو ورزشگاه، میگید نه این خط و این نشون
ولی من امیدوارم با این بازی هایی که دنیزلی می کنه امیر می تونه تو دربی 6 تا به پرسپولیس بزنه
واقعا میشه؟
آیا این اتفاق می افته؟

گفتم خدایا آبروم رفته کسی رو ندارم هیچکی پشتم نیست چکار کنم؟
جواب داد
خدا برای بندهاش کافی نیست؟ (زمر/۳۶)

@MiRrEz@ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از @MiRrEz@ به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 06:02 AM   #8375
mohammadss
Banned

مربي موردعلاقه: امیر قلعه نویی-خوزه مورینیو
بازيکن موردعلاقه: فرهاد مجیدی-رضا عنایتی و کل بازیکنایss استیون جرارد
تشکر ها: 1,013
تشکر شده 578 بار در 109 پست

خب خدارو شکر مثل اینکه بلاخره قلعه نویی اومد استقلال خیلی خوبه ولی خداکنه زودتر اعلام هم بکنن تا تیم عقب نمونه.
مثل اینکه رفتن فتح الله زاده هم قطعی شد که ت شرایط فعلی به ضرر ماست.
من ولی خیلی نگران وضع امسال تیم هستم حتی با وجود قلعه نویی.
رسولی نژاد که همه کاره تیمه ,فتح الله زاده که رفت , مظلومی و آتیلا هم هی مصاحبه میکنن میگن اگه قلعه نویی بیاد افشاگری میکنن.
فقط امیدوارم خدا به خیر بگذرونه.
mohammadss آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از mohammadss به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 08:44 AM   #8376
M.R.T
ذخیره تیم نوجوانان

مربي موردعلاقه: گوآردیولا
بازيکن موردعلاقه: مسی
تشکر ها: 0
تشکر شده 2 بار در 1 پست

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز یه درخواست داشتم اگه میتانین به سید مهدی رحمتی بگید زورش نیاد بیاد از دروازه بیرون زحمتش میشه.دادا اگه بازی با سپاهان از دروازه بیرون میومدی نه دو گلو میخوردی نه آبرو استقلال میرفت به میلاد هم بگید بهتر بازی کنه البته تقسیر خودش نیست مصدومیت این جوریش کرده و کلام آخر دایی فرهاد دوست دارم
M.R.T آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از M.R.T به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 09:53 AM   #8377
Omid.F.Hejazi
بازیکن اصلی

Omid.F.Hejazi آواتار

مربي موردعلاقه: مرحوم ناصر حجازى
بازيکن موردعلاقه: فرهادمجيدى
تشکر ها: 3,362
تشکر شده 4,889 بار در 769 پست

قلعه نويى سرمربى استقلال شد , هنكه دستيار اول:
با وجود اينكه اعضاي هياتمديره استقلال بعد از جلسه امروز در مصاحبه با رسانهها تصميمگيري قطعي را به روز چهارشنبه موكول كردند، اما باخبر شديم تصميم قطعي در مورد سرمربيگري امير قلعهنويي در جلسه امروز گرفته شده است.
6 عضو هياتمديره استقلال در جلسه امروز بعد از شنيدن گزارش عملكرد فني پرويز مظلومي و برنامه او براي فصل آينده با اكثريت آرا روي سرمربيگري قلعهنويي در فصل آينده به توافق رسيدند و به اين ترتيب قلعهنويي سومين دوره مربيگري خود در باشگاه استقلال را طي چند روز آينده رسما آغاز خواهد كرد. ضمن اينكه ميشائيل هنكه، دستيار آلماني مظلومي همچنان در اين سمت ابقا شده و فصل آينده در كنار قلعهنويي خواهد بود.
در مورد مديرعاملي باشگاه هم تصميمگيري قطعي به جلسات آينده موكول شد اما اين طور به نظر ميرسد كه فتحاللهزاده ديگر مديرعامل نخواهد بود و تا زمان انتخاب مديرعامل جديد رسولينژاد به عنوان سرپرست موقت باشگاه، مسئوليتهاي او را بر عهده خواهد گرفت. اين تصميمات قطعي است و فقط در صورتي نقض خواهد شد كه فتحاللهزاده بتواند در سفر تركيه با جلب نظر وزير ورزش ورق را به سود خودش برگرداند!
Omid.F.Hejazi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از Omid.F.Hejazi به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 10:27 AM   #8378
Los Blancos
کمک مربی

Los Blancos آواتار

مربي موردعلاقه: General Amir Ghalenoee
بازيکن موردعلاقه: Isco Alarcon 23
تشکر ها: 7,377
تشکر شده 20,554 بار در 3,132 پست

نمایشگاه مدال ها

Los Blancos به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به Los Blancos

نقل قول:
فكر كنم كه اين اخبار رو در اين يكى دو هفته ميشنويم:
1. قلعه نويى سرمربى استقلال شد
2. فتح الله زاده بركنار و .............جايگزين وى شد
3.فرهاد مجيدى به لخويا قطر بيوست
4. جبارى به ليگ امارات يا قطر ميرود
5.عنايتى+اكبرپور+ حسين كاظمى+سيد جلال حسينى+ مبعلى+صادقى به استقلال پيوستند
6.حاجيلو سرپرست استقلال شد
همه اينهارو ميشه تحمل كرد ولى سوميو نههههههههههه

درمورد این پستتون باید بگگم قلعه نویی بیاد دیگه تمومه..و بار خودمونو واسه قهرمانی میبندیم.اگه قلعه نویی بیاد ممکنه حاج فتح الله بمونه..چون امروزز خبر مذاکره با نکونام را داد.درمورد مجیدی هم باید بگم.اقا اگه غیرت دارن نباید واسش مدیریت یا سرمربی مهم باشه فقط استقلال باید واسش مهم باشه.پس اگه نیاد استقلال معلومه خیلی بی غیرته و همه ی این کارای امسالشم رو دستش نوشته بود استقلال و تو بازی با پرسپولیس لباس ابیشو دراورد همش کشک بوده..اگه واقعا غیرت داره میتونه بیاد قرارداد ببنده بدون هیچ دلیلی.درمورد خرید ها هم بگم.بین اکبرپور و عنایتی یکیشون باید بیاد.واونم عنایتیه.تازه اگر فرهاد بیا دیگه نیازی به اونم نیست چون گوران یرکوویچ در کنار فرهاد منفجر میکنه..از بین سید جلال و امیرحسین هم سیدجلال بیاد بهتره چون سرزنیش عالیه..البته صادقی هم خوبه و لی سید جلال دقیق تره..حسین کاظمی هم نمیاد چون هافبک های ما همشون خوبن.وانشالله با اومدن جواد نکونام بهتر هم میشن..

Los Blancos آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از Los Blancos به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 11:06 AM   #8379
@MiRrEz@
ستاره تیم جوانان

@MiRrEz@ آواتار

مربي موردعلاقه: خودم یه پا مربیم!!!!
بازيکن موردعلاقه: فرهاد...آندو...سید
تشکر ها: 273
تشکر شده 1,170 بار در 207 پست

بچه ها این هم عکس حاجی در حال مذاکره با نکونام

بازم می گیم مدیر محبوب ما
حاج علی فتح الله
آبی دلان " استقلال - راه آهن"

گفتم خدایا آبروم رفته کسی رو ندارم هیچکی پشتم نیست چکار کنم؟
جواب داد
خدا برای بندهاش کافی نیست؟ (زمر/۳۶)

ویرایش توسط @MiRrEz@ : 05-28-2012 در ساعت 11:11 AM
@MiRrEz@ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر از @MiRrEz@ به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 05-28-2012, 11:50 AM   #8380
mahyas.s
ذخیره تیم نوجوانان

مربي موردعلاقه: پرویزمظلومی
بازيکن موردعلاقه: آرش برهانی،فرهادمجیدی
تشکر ها: 1
تشکر شده 17 بار در 6 پست

چراباید کادر فنی استقلال و حتی آقای فتح الله زاده تغییرکنن؟ما هواداران آقای فتح الله زاده رادوست داریم ایشون مدیریتشون عالیه پرویز مظلومی هم عملکردخوبی داسته توی اس اس.پس چراتغییر کنن؟آقای قلعه نویی که وقتی استقلال یه اوج رسید گذاشت و رف.

----------

چرا آقای رسولی نژاد فقط باید تصمیم بگیرن؟مگه همه نمیگن استقلال مطعلق به هواداراشه؟پس چرابه حرف ماهوادارا گوش نمیدید؟ما قلعه نویی رانمیخوایمحاجی نباید بره
mahyas.s آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
mahyas.s به خاطر این پست تشکر کرده است :
پاسخ

برچسب ها
abidelan, abieteh, eder, esteghlal, esteghlal fc, esteghlal forum, esteghlal tehran, esteghlali, آبادان, آبي هاي پايتخت, آبی, آبیته, آبیته دات کام, آبیدلان, آرش برهانی, آزادی, آندو تیموریان, آهای فرهاد مجیدی, آکادمی, ابراهیمی, ابی استقلالی, ابیته, اتلتیکو, احمد مومن زاده, اخبار, اخبار آبی, اخبار استقلال, اختصاصی, اس اس, استقلال, استقلال ایران, استقلال تهران, استقلال رشت, استقلال نیوز, استقلال و الاتفاق, استقلال و سپاهان, استقلالي, استقلالی, استقلالی بیا تو, استقلالی متعصب, اسطوره آبیها ناصر خان, اسپم, اشکان دژاگه, افشارزاده, الاتفاق, الاتفاق عربستان, الریان, الشباب, الشباب امارات, العین, النصر عربستان, الوحده امارات, الونگ الونگ, امارات, امید نورافکن, امیر آبادی, امیر حسین صادقی, امین منوچهری, انجمن استقلال, انجمن استقلال تهران, انجمن استقلالی, انجمن باشگاه استقلال, انجمن هواداران استقلال تهران, انصاری فر, انصاری فرد, اهواز, ایتالیایی, ایران, اینزاگی, بائو, بابک, بازيهاي استقلال, بازی, بازیکن, بایرن مونیخ, بحث های استقلالی, برد استقلال, برزیل, برزیلی, برهانی, برگردون, بزرگترين سايت استقلالي, بزرگترين سايت هواداران استقلال, بهترین بازیکن, بهترین مربی, بیک زاده, تاج, تاج آسيا, تاریخ, تاریخچه دربی, ترانه هاي استقلالي, تراکتور, تصویری, تمرینات, تمرینات استقلال, تمرینات بدنسازی, توحید غلامی, توزی, تیر, تیم استقلال, تیم ملی, تیم کهکشانی, جاسم کرار, جام باشگاه های آسیا, جام باشگاه های اروپا, جام جهانی, جام جهانی 2014, جام حذفی, جباری, جواد زرینچه, جواد شیرزاد, جواد قراب, جوانان, جوانان استقلال, جیلوید ساموئل, حاجیلو, حاشیه, حجازی, حسن, حسین کعبی, حنيف, حنیف, حنیف عمران زاده, حیدری, خبر, خبرگزاری استقلال, خداحافظی مجیدی, خسرو حیدری, خلاصه, خلاصه بازی استقلال, خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال, خواستگاری, داماش, دانلود گلها, دربازه, دربي تهران, دربی, دربی 73, دربی 75, دروازه, درگذشت ناصر حجازی, دفاع راست استقلال, دهنوی, دیدار, راه آهن و استقلال, رضا عنایتی, رضای آقای گل, رمضانی, رودریگو توزی, رونالدو, زادکوویچ, زرینچه, زندی, سايت رسمي استقلال, سایت استقلال, سایت استقلال تهران, سایت استقلالی, سایت باشگاه استقلال, سربازی, سرکار, سپاهان, سید جلال, سید جلال حسینی, سید صالحی, سیروس دین محمدی, سینا, شاهرخ بیانی, شاهین بیانی, شعار استقلالي, شهرآورد تهران, صادقی, صمد مرفاوی, صنعت نفت آبادان, طالب لو, طالبی, طرفداران استقلال, عادل فردوسی پور, عباس سرخاب, عشق, علي دايي, علی جباری, علی حمودی, علی دایی, علی کریمی, علیخانی, علیرضا حقیقی, علیرضا رمضانی, علیرضا منصوریان, عماد رضا, عمران زاده, عکس, عکس ژنرال, عکسهای, غلامی, فابیو جانواریو, فتح الله زاده, فرزاد حاتمی, فرشید طالبی, فرهاد, فرهاد مجيدي, فرهاد مجیدی, فروزان, فریدون, فریدون زندی, فقط استقلال, فوتبال, فولاد خوزستان, فینال, فیورنتینا, قاسم دهنوی, قديميترين سايت هواداران استقلال, قهرمانی آسیا, قوچان نژاد, كريس, كلوپ هواداران استقلال, كلوپ هواداران استقلال تهران, كلوپ هواداران تاج, لابی, ليگ قهرمانان آسيا, لیگ, لیگ برتر, لیگ قهرمانان, لیگ قهرمانان آسیا, لیگ قهرمانان اروپا, لیگ کویت, مافیا, ماه عسل, مبعلی, مجتبی جباری, مجید صالح, مجید نامجو مطلق, مجیدی, محسن یوسفی, مربي استقلال, مسابقه, مسعود شجاعی, مصاحبه, مصاحبه هاي بازيكنان استقلال, مظلومی, مقدماتی جام جهانی 2014, ملوان بندر انزلی, من استقلالی ام, منصوریان, منوچهری, منچستر, مهاجم خارجی, مهدی پاشازاده, مهدی کریمیان, مهرداد پولادی, موسیقی, مومن زاده, مکث, میثم بائو, میثم بائو به استقلال پیوست, میرشاد ماجدی, ناصر حجازی, نامجو مطلق, نتیجه, ندا, نسل طلایی, نظرسنجي استقلالي, نظری, نقد و بررسي بازيهاي استقلال, نقل و انتقالات, نمایش, نمره دهی, نورافکن, نیمار, هاشم بیک زاده, های, هفت مقدس, هفته اول, هواداران استقلال, هوار ملا محمد, وحید, وحید رضایی, وحید طالب لو, ولید علی, ولید علی در گفتگوی اختصاصی با آبیته, پاشازاده, پدیده استقلال, پر طرفدار ترین سایت استقلالی, پرافتخارترين تيم آسيا, پرسپولیس, پورحیدری, پولادی, پيشكسوتان استقلال, پیامک, پیروزی, پیش, پیش بینی, پیشکسوتان, ژنرال, کارو حق وردیان, کاندیدا, کرار جاسم, کریم انصاری فر, کریمی, کل کل, گالری عکس, گزارش, گل, گل های استقلال, گل های بازی استقلال, گلهای, گهر زاگرس, گوران, گوگوش, گینس, یاسر, یوسفی

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (1 عضو و 5 مهمان)
ALI R3ZA
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش