سایت هواداران استقلال تهران انجمن هواداران استقلال تهران  

تبلیغات آبیته
تبلیغات آبیته

بازگشت  

تالار گفتمان آبیته - انجمن هواداران استقلال تهران

> همه جا آبیته! > بحث و تبادل نظر درباره استقلال

اطلاع رسانی

تقویم استقلالی
تقویم استقلال آذر ماه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-01-2013, 10:50 PM   #15591
edibala
ذخیره تیم اصلی

edibala آواتار

تشکر ها: 149
تشکر شده 1,833 بار در 385 پست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط تاجی کبیر نمایش پست ها
سلام
هنوز که استقلال وارد نقل انتقالات هم نشده و اونم جالب اینجاست که استقلال رفته جز 8 تیم آسیا و باید زودتر تکلیف تیم و بازیکنا مشخص بشه تا بازیکنای جدید هم با تیم هماهنگ تر بشن

این لیست بازیکنان تیم:

آبی دلان " استقلال - راه آهن"

دروازه:
از دروازه شروع کنیم به نظر من 50% قهرمانی استقلال مدیون سید مهدی رحمتی هستیم پس اولیت اول تمدید با رحمتی، امسال چون تو 4 جام هستیم باید تیم رو کاملا تقویت کنیم هر سال باید ترس از این داشته باشیم که رحمتی مصدوم یا محروم نشه
فکر کنید تو مرحله یک چهارم نهایی رحمتی محروم بشه انوقت باید ریش اصفهانی یا حسین حسینی رو بذاریم دروازه!!!

مدافعین:
با تمدید قرداد منتظری، عمران زاده و صادقی به نظر من نیازی به خرید بازیکنی مثل عقیلی نیست و شاید بشه با یه بازیکن سطح پایین تر هم دفاع مون رو تقویت کنیم ولی چون عقیلی سهمیه حساب نمیشه خریدش میتونه خیلی خوب برامون باشه
دفاع راست:
سمت راست با تمدید قراداد حمودی و حیدری نیاز به بازیکن دیگه ای نداریم
دفاع چپ:
سمت چپ به نظرم اگر هر 3 بازیکن رو هم از دست بدیم هچی مشکلی نداریم هر چند میدونم رفتن استاد بیگ زاده با وجود امیرخان بعید هست!! پس تو این پست حتما باید بازیکن بگیریم به نظر من هم نه یک بازیکن باید دو تا بازیکن خوب تو این پست بگیریم پس با آمدن پژمان نوری شدیدا استقبال میشه
هافبک دفاعی:
اگر نکونام و ساموئل تمدید کنن نیازی کیانوش رحمتی نداریم و همچنین نیازی به آندو و امید ابراهیمی هم نداریم هر چند خیلی بعید هم هست بشه راحت این دو بازیکن رو بگیریم
هافبک بازیساز:
هافبک بازیساز جایی که فقط و فقط جباری رو داریم و باید 2 تا بازیکن خوب دیگه هم بگیریم

خط حمله:

و اما خط حمله که به نظر من با وجود مجیدی و برهانی و موسوی ،اکبرپور شاید فقط نیاز به یک یا دو مهاجم داریم که یکیش میتونه آرش افشین باشه و به نظرم دومین مهاجم هم باید یک مهاجم سرزن مثل سید صالحی یا دقیقی باشه نه بازیکنی مثل نظری که بیشتر سرعتی و تکنیکی هست درست مثل موسوی!!

فقط نکته ای که باید دقت کنیم این هست که میانگین سنی تیم بالا هست و باید یکم تیم رو جوان تر هم بکنیم

به نظر من لیست بازیکنان ورودی و خروجی به شکل زیر باشه:

بازیکنان خروجی:
هادی ریش اصفهانی-حسن اشجاری-کیانوش رحمتی-میثم بائو-عباس محمد رضایی-ویسنته آرزه-فرزاد حاتمی

بازیکنان ورودی:
محسن فروزان-هادی عقیلی-پژمان نوری یا پولادی!!+یک بازیکن خارجی چپ خوب-
مهدی کریمیان-مسلمان-جانواریو- پیام صادقیان-آرش افشین- سید صالحی یا سعید دقیقی

من از اینطور بررسی ها خوشم میاد اما یک چیز رو باید دونست لیست بزرگ سال 20 نفره هست

در مورد دروازه به نظر من با توجه به بودن رحمتی کسی نمیاد بشینه کل فصل رو رو نیمکت و میشه از نظر انگیزشی حسینی رو تهیج کرد قلعه نویی تو این کار خوب استاده میگن دروازبان خوبی هست حتی بهتر از فروزان بعد فروزان الان ادعا داره نمیاد رو نیمکت میخکوب بشه با توجه به رحمتی یک بازی هم شاید بهش نرسه رحمتی هم رو نیمکت برو نیست

در مورد دفاع هم که درست گفتید حفط مهره ها نیازی نیست همچنین هافبک دفاعی اما در مورد بیگ زاده یک چیز گفتنی هست به نظرم تو دفاع کم اشتباه بود ولی حمله ضعیف بود و مشکلش یک چیز بود مکمل تو هافبک چپ نداشت اکبرپور ضعیف عمل کرد باید قبول کرد به نظر من هاشم تو دفاع از حاج صفی بهتر و از پولادی ضعیف تره تو حمله اول حاج صفی هست بعد هاشم بعد پولادی پس بین این سه تا بیگ زاده یک بالانس داره گرچه تو ایران فقط به فاز تهاجمی نگاه میشه من خودمم گاهی ازش انتقاد داشتم ولی سرمجموع ضعف رو هافبک چپ بیشتره تا دفاع

در هافبک بازیساز مشکلاتی وجود داره ولی باید بازیکن تمام عیار گرفت مثل جباری ترجیح من رو مسلمان هست و تورتا از سایپا یک برزیلی خوش فکر که پیکان باهاش به دسته برتر اومد و بهترین پاسورسایپا هم بوده

در مورد مهاجمم مشکل گلزنی به نظر من نبود یک مربی که مهاجم درجه یک باشه در تیم هست سالهای قبل مرفاوی به عنوان کمک مربی خوب با مهاجم ها کار میکرد افشین که پرید البته سبک بازیش شبیه موسوی خودمون هست یکم رو موسوی کار بشه نمیشه شبیه افشین ولی بهش نزدیک می شود نظری جذب شده بازیکن جنگنده ایی هست حاتمی و سید صالحی هم در یک سطح هستند بودن هر کدوم فرقی نداره ولی گرفتن خلعتبری کمک شایانی برای خلق موقعیت برای مهاجم اصلی همچنین گل سازی می تونه برای ما باشه

نقل قول:
شما هم کارشناسانه نظر میدین هم با توجه ب سوابق
امید ابراهیمی رو هم کارشناسا بارها تاییدش کردن هم سابقه درخشش تو بازی های آسیایی رو هم داره
ولی شما نمیدونم چ پدرکشتگی با این بدبخت داری ک خوشت نمیاد ازش
تو ایران هیچکس در حد جباری نیست
بخوایم خارجی خوب در حد مجتبی بیارم باید میلیون دلار بدیم واسش
پس همین فابیو نیم بند و آزمایش پس داده بهتره
همون امتیازات محدود نیم فصل اول هم بعضا با درخشش فابیو بدست اومده
بازی با نفت آبادان اون شوتش ک ایشالله یادت هست
اگه ب مصدومیت باشه مجتبی هر سال حداقل ی نیم فصل نیست
ولی همونشم خوبه فابیو هم همین طور
دقت کردین نکونام تو تیم ملی چقد نسبت ب استقلال بهتره
چون ی جنگنده مث آندو کنارشه
ساموئل در اون حد جنگنده نیست
ابراهیمی یا آندو باید کنار جواد باشه تا ساموئل متمایل ب چپ بشه و اون طرف رو یکم بهبود بخششه البته دست تنها نمی تونه
مسلمان بازیکن خوب و بدرد بخوریه
اگه بیاد
من هیچ پدرکشتگی با کسی ندارم ولی اگر بخواییم در اینده کسی رو به جای نکونام یا اندو در پست هافبک دفاعی در حد استقلال ببنیم سعید عزت الهی بازیکن تیم زیر 17 ساله های ایرانه نگاه کنید سه سال دیگر چطور مجبور میشیم با مبلغ میلیاردی با لنگ سرش دعوا کنیم

در مورد جانواریو باز هم رو دلایلم هستم ایشون فقط تو دو بازی با دوتا شوت برامون امتیاز گرفت ولا غیر به عنوان بازیساز تیم نیم فصل اول مشکل گلزنی بسیاری داشت که صالح هم اشاره کرد ولی اگر قراره پول رو بدیم به خارجی ها تورتا سایپا رو بیشتر مد نظر دارم بازیکن جون تر ی هست

فعلا که اولین بازیکنی که به طور جدی روش زوم شده بودیم پرید و فتح اله زاده نتونست بازیکن رو بگیره فکر کنم نشه رو گرفتن مسلمان و خلعتبری هم حساب کنیم خدا به خیر کنه سپاهان و لنگ به راحتی بازیکن مد نظرشون رو جذب می کنند ما فقط حرف می زنیم مثل فصل قبل سیاست فتح اله زاده در حال شکست هست

ویرایش توسط edibala : 06-01-2013 در ساعت 11:00 PM
edibala آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
edibala به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2013, 11:05 PM   #15592
VAHID
[ Turning Point ]

VAHID آواتار

تشکر ها: 22,643
تشکر شده 27,556 بار در 3,206 پست

نمایشگاه مدال ها

لعنت بهت فتح الله زاده که 2-3 فصله ما منتظر افشین هستیم و آخرش هم نمی تونی بیاریش .
چند فصله ما منتظریم یه مهاجم شش دانگ بگیره این فتل اما دریغا دریغ ...

از صمیم قلب آرزو می کنم هر چه زودتر از دست این مدیر عامل بیخود و بی برنامه و شو من راحت بشیم .
اون از قراردادهای یک ساله و ترکمنچای . اونم از بدهی بالا آوردن 20 میلیاردی ...

بابا اینو بندازنش بیرون ، خسته شدیم از دستش ... مرگ یه بار شیون یه بار!
یه مدیر عامل درست حسابی و در شان باشگاه استقلال بزارن جاش .

++++

چار دست و پا چسبیده به این میز و برای ما مدعی استعفا هم هست .
تو اگه مدعی استعفایی چرا هر جا میشینی می گی من اگه بمونم فلانی و فلانی هم می مونند ؟!!

تهدید می کنی استقلال رو ؟ در حدی نیستی که استقلالو تهدید کنی !
بهتره بری و بزاری یه مدیر درست حسابی بیاد سر کار ...

همه جوره خسته شدم از دست این فتح الله زاده که همیشه ما رو یه لنگ در هوا نگه می داره و دقیقه نود می خواد کار انجام بده که اون هم گند می زنه فقط !!!

امیدوارم خودش و دوستاش هر چه سریعتر گم شن و برن .

انی لا أُحِبُّ الآفِلِينَ
.
.
.
کسی جاتو نمی گیره تو قلبم !

VAHID آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر از VAHID به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-01-2013, 11:13 PM   #15593
edibala
ذخیره تیم اصلی

edibala آواتار

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود نمایش پست ها
من می گم این که ما هافبک دفاعی فقط روی ابراهیمی تکیه کنیم دیوانگی محضه من می گم مکمل خوبی برای نکونامه تا این جا که مشکلی نیست

دوم مسلمان بازیکن خوبیه توش شکی نیست امدنش به استقلال خیلی خوبه ولی نمی شه بهش اتکا کرد در ضمن زمانی که ذوب تو اسیا بود فک کنم مسلمان تو ملوان سربازیش می گذروند

الا استقلال وسط زمین علاوه برجباری دنبال کریمیان و جانواریو هست البته اگه کریمیان بگیریم می شه مسلمان به جای جانواریو بیاریم چون کریمیان بازیکن بدی نیست در ضمن جباری نشون داده اگه یه بازیکن مامور مهارش کنند عملا از کار میفته نمونش بازی سپاهان دربی که ابراهیمی و حقیقی جباری رو مهار کردند پس باید یه مکملی براش بیاریم که خیلی زود بتونه با جباری هماهنگ بشه و بهترین گزینه جانواریو هست که سابقه بازی کنار جباری رو داره
دوست عزیر قلعه نویی با یک هافبک دفاعی نهایتا دو تا بازی میکنه که نکونام و ساموئل هستند نیازی به ابراهیمی نیست بیاد ذخیره هست لیست رو با ایشون چرا بخواهیم پر کنیم هافبک دفاعی سوم ما کیانوش رحمتی چقدر مگه این فصل بازی کرد؟ ما نیاز به هافبک چپ و راست ذخیره داریم خیر مسلمان دو فصل رو تو ملوان بود که یک فصل ذوب به ما خورد حذف شد دو فصل با ذوب تو اسیا بوده در مورد جانواریو نظرم رو گفتم کریمیان رو یکم بهش شک دارم مخصوصا امسال تو اسیا برای تراکتور خیلی بد بازی کرد افت کرده یک پاس گل هم که تو بازی الجزیره تراکتور به بازیکن الجزیره داد

الان یکی از دوستان که تو باشگاه اشنا داره گفت که افشین هنوز قراردادی با فولاد نبسته و دوشنبه با استقلال می بنده ولی بهرحال از دست دادن افشین برای استقلال از نظر اعتباری بده مخصوصا شخص فتح اله زاده که همیشه ادعا داره دو فصل هست نمی تونه بازیکن تاپ بگیره
قدیمی 06-02-2013, 12:06 AM   #15594
mohammadpu
بازیکن اصلی

mohammadpu آواتار

مربي موردعلاقه: Sir Alex Fergosen
بازيکن موردعلاقه: Cristiano Ronaldo
تشکر ها: 1,069
تشکر شده 3,305 بار در 549 پست

نقل قول:
لعنت بهت فتح الله زاده که 2-3 فصله ما منتظر افشین هستیم و آخرش هم نمی تونی بیاریش .

از صمیم قلب آرزو می کنم هر چه زودتر از دست این مدیر عامل بیخود و بی برنامه و شو من راحت بشیم .

++++

تو اگه مدعی استعفایی چرا هر جا میشینی می گی من اگه بمونم فلانی و فلانی هم می مونند ؟!!

همه جوره خسته شدم از دست این فتح الله زاده که همیشه ما رو یه لنگ در هوا نگه می داره و دقیقه نود می خواد کار انجام بده که اون هم گند می زنه فقط !!!

داداش پیاده شو با هم حرکت کنیم !!!

اولا که فتح الله زاده بهترین مدیر تاریخ باشگاه استقلال بوده بدون شک . این رو کارنامه ش نشون میده .
آرش افشین همون اولش هم گفت که با توجه به حضور فولاد تو لیگ آسیا اولویتش فولاده . به زور که نمیشه بازیکن خرید . اونم تو این اوضاع بحرانی که پول تو باشگاه نیست طبیعتا بعضی بازیکنا میرن سمتی که پول نقد باشه . شرایط رو سنجیده فولاد رو انتخاب کرده . همین تیم لنگی با این همه ادعا داره بازیکنا رو از دست میده و تقدیم سپاهان میکنه . بدون پول چه انتظاری داری . یعقوب کریمی و دهنوی ( دو بازیکن به شدت پولکی ) چرا رفتن سپاهان ؟ عاشق سپاهان بودن . مدیریت سپاهان قوی بود ؟؟
نخیر . اونجا بیشتر بهشون دادن اونا هم با کله رفتن .
استقلال در چند سال اخیر توی نقل و انتقالات بهترین عملکرد رو داشته .
در سالهای اخیر فتح الله زاده با تمام وجود تلاش کرده و بهترین بازیکنان رو گرفته . تعدادشون خیلی زیاده نمیشه نام برد. مثلا میداوودی ، مبعلی ، پژمان منتظری ، آرش برهانی ، جانواریو ، ساموئل ، تیموریان ، علی حمودی ، خسرو حیدری ، مهدی رحمتی ( در مقطع دوم که رحمتی دروازبان شماره یک ایران بود فتح الله زاده به استقلال آوردش ) ، فریدون زندی و .....

فصل قبل هم با عن صاری فرد به توافق رسیده بودن . اما اینکه ایشون دقیقه نود پول رو به استقلال ترجیح داد تقصیر فتح الله زاده س ؟
جواد نکونام توی مصاحبه ش گفت اول فصل بارها فتح الله زاده به خونه ما اومد تا من رو راضی به اومدن کنه . کدوم مدیری حاضره همچین کاری بکنه ؟؟؟ فتح الله زاده بره کی بیاد ؟ مقداد نجف نژاد ؟ فتح الله زاده بره که یه آدم سیاسی مثل رویانیان رو بلای جون استقلال کنن که ففط باعث ناکامی بشه ؟
حرفای شما واقعا برای من جای تعجب داشت . در چند سال اخیر اگه فتح الله زاده نبود الان وضعیت تیم ما مثل تیم لنگی میشد . پس قدر بدونید .
در ضمن دلیل اینکه بازیکنان قرارداد یک ساله می بندن اینه که مطمئن نیستن به شرایط مالی تیم و همون اول مدیر نمیتونه ساپورتشون کنه به همین خاطر مجبوره حداقل واسه یه سال هم که شده باهاش قرارداد ببنده تا بلکه سال بعد شاید اوضاع مالی خوب شد .

آبی دلان " استقلال - راه آهن"
mohammadpu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از mohammadpu به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2013, 08:25 AM   #15595
R@mon.!
کاربر فعال انجمن

R@mon.! آواتار

مربي موردعلاقه: مورینیو
بازيکن موردعلاقه: زیدان
تشکر ها: 474
تشکر شده 3,292 بار در 473 پست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mohammadpu نمایش پست ها
داداش پیاده شو با هم حرکت کنیم !!!

اولا که فتح الله زاده بهترین مدیر تاریخ باشگاه استقلال بوده بدون شک . این رو کارنامه ش نشون میده .
آرش افشین همون اولش هم گفت که با توجه به حضور فولاد تو لیگ آسیا اولویتش فولاده . به زور که نمیشه بازیکن خرید . اونم تو این اوضاع بحرانی که پول تو باشگاه نیست طبیعتا بعضی بازیکنا میرن سمتی که پول نقد باشه . شرایط رو سنجیده فولاد رو انتخاب کرده . همین تیم لنگی با این همه ادعا داره بازیکنا رو از دست میده و تقدیم سپاهان میکنه . بدون پول چه انتظاری داری . یعقوب کریمی و دهنوی ( دو بازیکن به شدت پولکی ) چرا رفتن سپاهان ؟ عاشق سپاهان بودن . مدیریت سپاهان قوی بود ؟؟
نخیر . اونجا بیشتر بهشون دادن اونا هم با کله رفتن .
استقلال در چند سال اخیر توی نقل و انتقالات بهترین عملکرد رو داشته .
در سالهای اخیر فتح الله زاده با تمام وجود تلاش کرده و بهترین بازیکنان رو گرفته . تعدادشون خیلی زیاده نمیشه نام برد. مثلا میداوودی ، مبعلی ، پژمان منتظری ، آرش برهانی ، جانواریو ، ساموئل ، تیموریان ، علی حمودی ، خسرو حیدری ، مهدی رحمتی ( در مقطع دوم که رحمتی دروازبان شماره یک ایران بود فتح الله زاده به استقلال آوردش ) ، فریدون زندی و .....

فصل قبل هم با عن صاری فرد به توافق رسیده بودن . اما اینکه ایشون دقیقه نود پول رو به استقلال ترجیح داد تقصیر فتح الله زاده س ؟
جواد نکونام توی مصاحبه ش گفت اول فصل بارها فتح الله زاده به خونه ما اومد تا من رو راضی به اومدن کنه . کدوم مدیری حاضره همچین کاری بکنه ؟؟؟ فتح الله زاده بره کی بیاد ؟ مقداد نجف نژاد ؟ فتح الله زاده بره که یه آدم سیاسی مثل رویانیان رو بلای جون استقلال کنن که ففط باعث ناکامی بشه ؟
حرفای شما واقعا برای من جای تعجب داشت . در چند سال اخیر اگه فتح الله زاده نبود الان وضعیت تیم ما مثل تیم لنگی میشد . پس قدر بدونید .
در ضمن دلیل اینکه بازیکنان قرارداد یک ساله می بندن اینه که مطمئن نیستن به شرایط مالی تیم و همون اول مدیر نمیتونه ساپورتشون کنه به همین خاطر مجبوره حداقل واسه یه سال هم که شده باهاش قرارداد ببنده تا بلکه سال بعد شاید اوضاع مالی خوب شد .
یه جوری نوشتی انگار استقلال قبل اینکه فتل بیاد یه تیم محلی بوده.بنده خدا اسم و بزرگی استقلال بوده که اون بازیکنا رو کشوند سمت خودش.خیلیاشون مثل آندو،خسرو،میداوودی نکونام و....اصلا از بچگی استقلالی بوده و براشون استقلال مهم بوده نه فتل! بقیشون هم به خاطر کسب محبوبیت و شهرت و تیم ملی اومدن استقلال.درضمن غیر از امسال استقلال همیشه بیشترین بودجه رو داشته.به خاطر پخش سراسری بیشترین درآمد تبلیغاتی رو استقلال داشته و داره.فکر کردی بازیکن خریدن برای تیمی مثل استقلال سخته؟ فتل 2 ساله از طرف پرسپولیس و سپاهان تحت فشار قرار گرفته و اینجوری وا داده.در شرایط برابر مالی و حتی کمی پایین تر سپاهان و بقیه شهرستانی ها تقریبا اوت میشن.پرسپولیس هم تا پارسال یه بحران درون تیمی داشته و با خودشون درگیر بودن و از وقتی رویانیان اومد کمی بهتر شدن و همین کمی بهتر شدن پارسال کاملا فتل رو از دور خارج کرد.فقط یه نکونام رو تونست بگیره که اونم شانس اوردیم از بچگی استقلالی بود وگرنه اونم از دستمون میپریدبقیه هم یا با قلعه نوعی اومدن یا به خاطر قلعه نوعی اومدن.تازه نیم فصل به خاطر چک کشیدن های رو هوا و بی حساب کتاب بهترین مدیر تاریخ! نزدیک بود تیم از هم بپاشه.2 3 باز هم که کمک های انصاری و شفیع زاده استقلال رو نجات داد...

فتح الله زاده یه مدیر خوب برای روز های خوبه.برای روز هایی که حساب بانکی باشگاه پر باشه.ما الان نیاز داریم که یه مدیر قوی بیاد و تیم رو جمع کنه...

ویرایش توسط R@mon.! : 06-02-2013 در ساعت 08:31 AM
R@mon.! آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر از R@mon.! به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2013, 09:52 AM   #15596
دو تا ستاره رو قلبمه
کاپیتان تیم جوانان

دو تا ستاره رو قلبمه آواتار

مربي موردعلاقه: امیر قلعه نویی
بازيکن موردعلاقه: خسرو ، وحید طالب لو، آندو ،امید ابراهیمی،سجاد شهباز زا
تشکر ها: 1,222
تشکر شده 1,209 بار در 206 پست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vahid نمایش پست ها

++++

وحید جون کاملا باهات موافقم درباره روش کاری مزخرف فتح الله زاده و اصلا هم نیازی نیست که پیاده بشی با هم بریم میتونی همینجوری سواره بهش بتازی یه سری ویژگیهایی که براش نام بردی هم کاملا برازنده اشه مخصوصا شو من در ضمن همه جا تو بوق کرنا کرده که من ده میلیارد در آمد زایی کردم وزارت به من پول نداده کشتی خودتو نه میلیاردشو که اسپانسر رو پیراهن بهت داده که اونم رویانیان واست جور کرد تو چه کار کردی مدال شوالیه واست خودت خریدی؟؟؟؟...

دو تا ستاره رو قلبمه آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر از دو تا ستاره رو قلبمه به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2013, 11:52 AM   #15597
sam5
کاپیتان تیم جوانان

sam5 آواتار

مربي موردعلاقه: گواردیولا-کونته-امیرخان
بازيکن موردعلاقه: منتظری-عنایتی-باصفا-شریفات
تشکر ها: 853
تشکر شده 1,266 بار در 247 پست
Cool

الان که افشین با فولاد تمدید کرده بهترین گزینه همون سید صالحیه که تجربه زیادی تو آسیا داره و سرزنم هست و به درد استقلالی که برنامه اش سانتر از جناحینه میخوره.
اکبرپورم به نظرم کیفیت 6-7سال قبلو نداره و بهتره باهاش تمدید نکنن.
تو خط دفاع و دروازه ام به نظرم باید با همه تمدید کنن و یه دفاع وسط جوونم بهشون اضافه شه.
ولی تو هافبکا بهتره آرزه رو نگه دارن و رحمتی و بائومحمدرضایی هم جداشن.
تو خط حمله هم غیر از حاتمی به بقیه میشه اعتماد کرد.ولی بد نیست چند نفرم مث نظری بهشون اضافه شن.

من
کنار تو تا ابد
این مسیرو ادامه میدم...
sam5 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
sam5 به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2013, 12:07 PM   #15598
sam5
کاپیتان تیم جوانان

sam5 آواتار

مربي موردعلاقه: گواردیولا-کونته-امیرخان
بازيکن موردعلاقه: منتظری-عنایتی-باصفا-شریفات
تشکر ها: 853
تشکر شده 1,266 بار در 247 پست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دو تا ستاره رو قلبمه نمایش پست ها

وحید جون کاملا باهات موافقم درباره روش کاری مزخرف فتح الله زاده و اصلا هم نیازی نیست که پیاده بشی با هم بریم میتونی همینجوری سواره بهش بتازی یه سری ویژگیهایی که براش نام بردی هم کاملا برازنده اشه مخصوصا شو من در ضمن همه جا تو بوق کرنا کرده که من ده میلیارد در آمد زایی کردم وزارت به من پول نداده کشتی خودتو نه میلیاردشو که اسپانسر رو پیراهن بهت داده که اونم رویانیان واست جور کرد تو چه کار کردی مدال شوالیه واست خودت خریدی؟؟؟؟...
خود همین رویانیان کل پولشو داره از بیت المال ور میداردرامدزایی حالیش نمیشه.
امسالم اسپانسرای استقلال بانک رفاه و سرزمین ایرانیان و بازار مبل بودن.در حالی کهه اسپانسرای پرسپولیس ماءالشعیر ماجو و سیستم صدرا پاسارگاد بودن.اون مووقع کخپجای اسپانسرای ما به رویانیان ربط داشتن؟تنها منبه مشترک بین فتل و. رویانیان همون رستورانای زنجیره ایه.
راستی،در مورد دو سال پیش که فتل خسرو و رحمتی و کرار و آندو و ...رو آورد هیچی نمیگین ؛حالا به خاطر یه مهاجم که تو یه سال4تا گل بیشتر نزده شروع کردین فحش کاری؟؟

من
کنار تو تا ابد
این مسیرو ادامه میدم...
sam5 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از sam5 به خاطر این پست تشکر کرده است :
قدیمی 06-02-2013, 12:18 PM   #15599
edibala
ذخیره تیم اصلی

edibala آواتار

نگاه کنید دوستان مدیریت فتح اله زاده اشکال زیاد داره منم قبول دارم ولی الان درست نیست بخواهیم مدیریت رو تعویض کنیم متاسفانه فتح اله زاده به جای استفاده از پتانسیلهای باشگاه گاهی حتی انها رو می سوزونه امیدوارم امسال تو نقل و انتقالات درست عمل کنه چشم هوادارها به این تیم هست برای قهرمانی اسیا

الان مصاحبه های فتح اله زاده اصلا درست نیست که هی میگیه میرم این خودش حاشیه سازی و دادن گزگ دست مطبوعات هست الان باشگاه های لنگ و سپاهان مثل گرگ افتادن تو نتقل و انتقالات نمایش تزلزل از مدیرعامل ما باعث ضعف میشه رویانیان میره قطر برای مذاکره با بازیکنان ملی پوش ولی فتح اله زاده طوری وانمود میکنه که موندنش قطعی نیست این باعث حاشیه میشه در مورد افشین هم همونطور که یکی از دوستان گفت بهم قرارداد نبسته در مصاحبه امروز هم خبر توافق نهایی رو تکذیب کرد تا دو روز دیگه احتمالا میاد افشین دنبال پیشرفته فقط می ترسه نیمکت نشین بشه که اونم باید خودش به خودش ثابت کنه بازیکن بزرگی هست

در مورد اسپانسر هم دم علی انصاری گرم که پشت تیم هست من شنیدم ختی حاضر بیشتر از این هم کمک کنه به تیم ولی فتح اله زاده باهاش همکاری نمیکنه

ویرایش توسط edibala : 06-02-2013 در ساعت 12:23 PM
قدیمی 06-02-2013, 12:30 PM   #15600
alir
آبیته!

alir آواتار

مربي موردعلاقه: مربی وقتِ استقلال
تشکر ها: 2,097
تشکر شده 7,265 بار در 1,027 پست

نمایشگاه مدال ها

alir به Yahoo ارسال پیام

چجوریه که توی پرونده این برترین مدیر تاریخ استقلال(!) گاهی به فلاکت افتادن تیم هم دیده میشه؟

خدايا !
كمكم كن زبونم گره نخوره تا بتونم حرفامو بزنم ...
تفسيرش باشه براي اهلش
alir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر از alir به خاطر این پست تشکر کرده است :
پاسخ

برچسب ها
abidelan, abieteh, eder, esteghlal, esteghlal fc, esteghlal forum, esteghlal tehran, esteghlali, آبادان, آبي هاي پايتخت, آبی, آبیته, آبیته دات کام, آبیدلان, آرش برهانی, آزادی, آندو تیموریان, آهای فرهاد مجیدی, آکادمی, ابراهیمی, ابی استقلالی, ابیته, اتلتیکو, احمد مومن زاده, اخبار, اخبار آبی, اخبار استقلال, اختصاصی, اس اس, استقلال, استقلال ایران, استقلال تهران, استقلال رشت, استقلال نیوز, استقلال و الاتفاق, استقلال و سپاهان, استقلالي, استقلالی, استقلالی بیا تو, استقلالی متعصب, اسطوره آبیها ناصر خان, اسپم, اشکان دژاگه, افشارزاده, الاتفاق, الاتفاق عربستان, الریان, الشباب, الشباب امارات, العین, النصر عربستان, الوحده امارات, الونگ الونگ, امارات, امید نورافکن, امیر آبادی, امیر حسین صادقی, امین منوچهری, انجمن استقلال, انجمن استقلال تهران, انجمن استقلالی, انجمن باشگاه استقلال, انجمن هواداران استقلال تهران, انصاری فر, انصاری فرد, اهواز, ایتالیایی, ایران, اینزاگی, بائو, بابک, بازيهاي استقلال, بازی, بازیکن, بایرن مونیخ, بحث های استقلالی, برد استقلال, برزیل, برزیلی, برهانی, برگردون, بزرگترين سايت استقلالي, بزرگترين سايت هواداران استقلال, بهترین بازیکن, بهترین مربی, بیک زاده, تاج, تاج آسيا, تاریخ, تاریخچه دربی, ترانه هاي استقلالي, تراکتور, تصویری, تمرینات, تمرینات استقلال, تمرینات بدنسازی, توحید غلامی, توزی, تیر, تیم استقلال, تیم ملی, تیم کهکشانی, جاسم کرار, جام باشگاه های آسیا, جام باشگاه های اروپا, جام جهانی, جام جهانی 2014, جام حذفی, جباری, جواد زرینچه, جواد شیرزاد, جواد قراب, جوانان, جوانان استقلال, جیلوید ساموئل, حاجیلو, حاشیه, حجازی, حسن, حسین کعبی, حنيف, حنیف, حنیف عمران زاده, حیدری, خبر, خبرگزاری استقلال, خداحافظی مجیدی, خسرو حیدری, خلاصه, خلاصه بازی استقلال, خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال, خواستگاری, داماش, دانلود گلها, دربازه, دربي تهران, دربی, دربی 73, دربی 75, دروازه, درگذشت ناصر حجازی, دفاع راست استقلال, دهنوی, دیدار, راه آهن و استقلال, رضا عنایتی, رضای آقای گل, رمضانی, رودریگو توزی, رونالدو, زادکوویچ, زرینچه, زندی, سايت رسمي استقلال, سایت استقلال, سایت استقلال تهران, سایت استقلالی, سایت باشگاه استقلال, سربازی, سرکار, سپاهان, سید جلال, سید جلال حسینی, سید صالحی, سیروس دین محمدی, سینا, شاهرخ بیانی, شاهین بیانی, شعار استقلالي, شهرآورد تهران, صادقی, صمد مرفاوی, صنعت نفت آبادان, طالب لو, طالبی, طرفداران استقلال, عادل فردوسی پور, عباس سرخاب, عشق, علي دايي, علی جباری, علی حمودی, علی دایی, علی کریمی, علیخانی, علیرضا حقیقی, علیرضا رمضانی, علیرضا منصوریان, عماد رضا, عمران زاده, عکس, عکس ژنرال, عکسهای, غلامی, فابیو جانواریو, فتح الله زاده, فرزاد حاتمی, فرشید طالبی, فرهاد, فرهاد مجيدي, فرهاد مجیدی, فروزان, فریدون, فریدون زندی, فقط استقلال, فوتبال, فولاد خوزستان, فینال, فیورنتینا, قاسم دهنوی, قديميترين سايت هواداران استقلال, قهرمانی آسیا, قوچان نژاد, كريس, كلوپ هواداران استقلال, كلوپ هواداران استقلال تهران, كلوپ هواداران تاج, لابی, ليگ قهرمانان آسيا, لیگ, لیگ برتر, لیگ قهرمانان, لیگ قهرمانان آسیا, لیگ قهرمانان اروپا, لیگ کویت, مافیا, ماه عسل, مبعلی, مجتبی جباری, مجید صالح, مجید نامجو مطلق, مجیدی, محسن یوسفی, مربي استقلال, مسابقه, مسعود شجاعی, مصاحبه, مصاحبه هاي بازيكنان استقلال, مظلومی, مقدماتی جام جهانی 2014, ملوان بندر انزلی, من استقلالی ام, منصوریان, منوچهری, منچستر, مهاجم خارجی, مهدی پاشازاده, مهدی کریمیان, مهرداد پولادی, موسیقی, مومن زاده, مکث, میثم بائو, میثم بائو به استقلال پیوست, میرشاد ماجدی, ناصر حجازی, نامجو مطلق, نتیجه, ندا, نسل طلایی, نظرسنجي استقلالي, نظری, نقد و بررسي بازيهاي استقلال, نقل و انتقالات, نمایش, نمره دهی, نورافکن, نیمار, هاشم بیک زاده, های, هفت مقدس, هفته اول, هواداران استقلال, هوار ملا محمد, وحید, وحید رضایی, وحید طالب لو, ولید علی, ولید علی در گفتگوی اختصاصی با آبیته, پاشازاده, پدیده استقلال, پر طرفدار ترین سایت استقلالی, پرافتخارترين تيم آسيا, پرسپولیس, پورحیدری, پولادی, پيشكسوتان استقلال, پیامک, پیروزی, پیش, پیش بینی, پیشکسوتان, ژنرال, کارو حق وردیان, کاندیدا, کرار جاسم, کریم انصاری فر, کریمی, کل کل, گالری عکس, گزارش, گل, گل های استقلال, گل های بازی استقلال, گلهای, گهر زاگرس, گوران, گوگوش, گینس, یاسر, یوسفی

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش