PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاپیتان فرهاد مجيدی


صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Danial
02-26-2011, 10:56 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


فرهاد مجیدی از کشاورز تا بازگشت به استقلال!


سوم ژوِئن سال 1977 و یا بهتر بگوییم 13 خرداد 1355 در تهران به دنیا آمد. در یک خانواده اصیل با وضعیت مالی و اجتماعی خوب رشد کرد. کم کم به فوتبال علاقه مند شد. او در کنار دو خواهر و یک برادر بزرگ شد. برادر کوچک تر فرهاد را هم خوب می شناسید. فرزاد مجیدی که درست بسان فرهاد از بهمن به استقلال تهران پیوست. فرهاد از کودکی عاشق فوتبال بود. از تیم های پایه کار خود را آغاز کرد. گرچه مادرش به طور کلی مخالف حضور او در میادین فوتبال بود اما پدرش از همه نظر یار و پشتیبان او بود. فرهاد مجیدی این روزها دوباره پیراهن استقلال تهران را بر تن کرده است. پیراهنی که با آن به فرهاد مجیدی تبدیل شد و شاید با آن از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

آغاز یک راه طولانی

اولین تیم رسمی و تقریباً مطرح او جوانان کشاورز بود. تیمی که با کمبود امکانات مواجه بود اما با این حال این مساله باعث نشد تا فرهاد مجیدی فوتبال را کنار بگذارد. پس از حضوری تقریبا کوتاه در جوانان کشاورز در همان رده سنی به تیم بهمن پیوست. وضعیت در تیم جوانان بهمن بهتر از کشاورز بود. روزی 3 بار تمرین می کرد. تمرین های سنگین و نفس گیر. برای حضور در مسابقات استانی به تیم صنایع پارچین پیوست و مدت کوتاهی به صورت بازیکن قرضی در این تیم توپ زد. درخشش او در تیم صنایع باعث شد تا مربیان تیم امید بهمن برای جذب دوباره او تلاش کنند. پس از هشت ماه بازی در صنایع پارچین وارد تیم امید بهمن بود. او می دانست که اگر در رده سنی امید موفق ظاهر شود می تواند به تیم بزرگسالان و مطرح بهمن راه پیدا کند. پس وقت تلاش بود! تلاشی برای رسیدن به یک آرزوی دیرینه! او پس از یک دوره کوتاه به آرزویش رسید و پیراهن تیم بزرگسالان بهمن را بر تن کرد. آن روزها بهمن در شرایط خوب و آرمانی قرار داشت. او حالا آرزوهای بزرگتری در سر داشت...

حضور در استقلال!

پس از درخشش در تیم بزرگسالان بهمن به استقلال تهران پیوست. تیمی که همیشه آرزوی پوشیدن پیراهنش را در سر داشت. فرهاد مجیدی می دانست که راه سختی در پیش دارد. راهی که به قله های افتخار ختم می شد. او در استقلال به یک شاه مهره تبدیل شد! شم بالای گلزنی و هوش فوق العاده او باعث شد که به یکی از موفق ترین و محبوب ترین بازیکنان آن زمان استقلال تبدیل شود. به واقع می توان از فرهاد مجیدی به عنوان یکی از ستاره های اواخر دهه هفتاد نام برد. گل که می زد یک دستش را روی سینه می گذاشت و دست دیگر را باز می کرد! حرکت او بعد از هر گل تکرار می شد. مجیدی سالها برای استقلال بازی کرد و در واقع همین مساله باعث شد که حتی امروز محبوبیت خاصی بین هواداران استقلال داشته باشد.

اروپا، مقصد بعدی فرهاد!

درخشش او در بازیهای لیگ ایران و حتی در سطح آسیا با پیراهن استقلال باعث شد تا سران باشگاه راپید وین اتریش که با استقلال روابط حسنه ای داشتند سخت به دنبال جذب فرهاد باشند. فرهاد مجیدی تصمیم خود را گرفت و در زمان حضور فتح الله زاده به اتریش ترانسفر شد. گرچه حضور او در اتریش چندان رویایی و همراه با موفقیت نبود اما فرهاد همیشه از آن به عنوان یک تجربه طلایی یاد می کند. اختلاف در مبلغ قرارداد و همین طور یکی دو مصدومیت سنگین باعث شد تا فرهاد مجیدی فکر ادامه فوتبال در اروپا را از سر خود بیرون کند. رضایت نامه او بعد از یک فصل نا موفق در اتریش صادر شد...

امارات، نقطه آغاز...

شاید فکرش را نمی کرد که در امارات به آن همه موفقیت برسد. اولین تیم او در امارت الوصل بود. پس از مدت کوتاهی با شرایط فوتبال امارات آشنا شد. کم کم به یک ستاره محبوب در بین شیوخ اماراتی تبدیل شد و پوسترهای او در سرتاسر امارات به چشم می خورد. سبک بازی او با دیگر بازیکنان آنقدر متفاوت بود که بازیهای او خیلی زود به چشم آمد. فرهاد مجیدی از نظر مالی نیز آنقدر تامین بود که جایی را جز امارات ترجیح نمی داد. پس از الوصل به الاهلی امارات پیوست. در آنجا نیز بازیهای خوبی به نمایش گذاشت. اما در سال 2003 به عنوان بازیکن قرضی به تیم العین امارات پیوست تا در جام باشگاههای امارات به میدان برود. او آن سال در بازی نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا و در برابر دالیان درخشید و به یک قهرمان تبدیل شد. گل رویایی او در آن بازی العین را به فینال جام باشگاهای آسیا برد و در آخر او با العین قهرمانی در آسیا را تجربه کرد. او دوباره به الاهلی پیوست. در طول مدت حضور در الاهلی حدود 130 گل برای این تیم به ثمر رساند و در سال 2006 با این تیم قهرمان لیگ امارات شد.

حضور کم فروغ در رده ملی!

او در سال 1375 برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد. محمد مایلی کهن مربی وقت تیم ملی به توانایی های فرهاد اعتقاد داشت. فرهاد مجیدی اولین بازی ملی خود را در برابر کویت و در سال 1375 انجام داد. گرچه او همراه تیم ملی به جام جهانی 1998 فرانسه هم رفت اما از او به عنوان یک بازیکن کم فروغ در رده ملی یاد می شود. او در حالی که در اوج بود و در امارات می درخشید خیلی کم به تیم ملی دعوت می شد و زمانی هم که به اردو ها ملحق می شد به دلیل دوری طولانی از تیم ملی نمی توانست به هماهنگی لازم برسد. او در طول دوران بازیگری خود 41 بازی ملی انجام داده است و تنها موفق به ثمر رساندن 10 گل شده است.

بازگشت به استقلال...


مشکلات داخلی او با مدیران النصر امارات و فسخ قراردادش باعث شد تا در بدو ورود دوباره ناصر حجازی به استقلال، صحبت از بازگشت فرهاد مجیدی به میان آید. فرهاد مجیدی پس از کش و قوس های فراوان به استقلال پیوست تا به قولی که در زمان جدایی اش از استقلال داده بود عمل کند. او در حالی به استقلال پیوست که مدیران پرسپولیس نیز به دنبال جذب او بودند. فرهاد مجیدی پس از رفت و آمدهای فراوان بلاخره کارت آی تی سی خود را دریافت کرد تا این روزها به عنوان شاه مهره آبی ها از او یاد شود.

فرهاد مجیدی این روزها در تهران به همراه همسر و دخترش تیام زندگی می کند و می خواهد با درخشش در تیم محبوب و اسبق خود بار دیگر به یک ستاره تبدیل شود. فرهاد مجیدی از این هفته اجازه حضور در ترکیب استقلال را دارد. او آمده است تا خودی نشان دهد. بار دیگر با پیراهن استقلال گلزنی کند و آن حرکات معروف خود پس از گلزنی را اینبار در استادیوم آزادی انجام دهد.

اما از او به عنوان یک بازیکن کم فروغ در رده ملی یاد می شود. او در حالی که در اوج بود و در امارات می درخشید خیلی کم به تیم ملی دعوت می شد و زمانی هم که به اردو ها ملحق می شد به دلیل دوری طولانی از تیم ملی نمی توانست به هماهنگی لازم برسد. او در طول دوران بازیگری خود 41 بازی ملی انجام داده است و تنها موفق به ثمر رساندن 10 گل شده است.

امیراستقلالی ترین پسردنیا
02-28-2011, 01:09 AM
تو خورشيدي ولي غروي نداري
آهاي فرهاد مجيدي
تو دريايي ولي ساحل نداري
آهاي فرهاد مجيدي
تو تك ستاره ي فوتبال مايي
آهاي فرهاد مجيدي
تو بهترين شماره 7 آسيايي
آهاي فرهاد مجيدي
امسال با گلهاي تو قهرمانيم
آهاي فرهاد مجيدي
تو هم گل ميزني هم گل ميسازي
آهاي فرهاد مجيدي...

NIMA_IZADI
02-28-2011, 11:55 AM
من عاشقشم:8:

Alireza Taji
03-04-2011, 04:29 PM
فرهاد مجيدي جواب جباري را نميدهد


سايت گل ـ مجتبي جباري هافبك استقلال در مصاحبه جنجال برانگيز خود با روزنامه خبر ورزشي حرفهاي تكاندهندهاي زد او در قسمتي از حرفهاي خود به يكي از بازيكنان قديمي استقلال اشاره كرد كه با داد و فرياد در تركيب اصلي به ميدان ميرود و حتي اگر در تمرينات هم غايب باشد از سوي كادرفني به بازي گرفته ميشود.
به احتمال فراوان منظور جباري كسي نيست جز فرهاد مجيدي كاپيتان استقلال و نكته قابل توجه اين است كه از روز پنجشنبه به بعد عدهاي از دوستان نزديك مجيدي و همچنين بعضي از بازيكنان استقلال در مورد حرفهاي جباري با او حرف زدهاند. در اين ميان مجيدي اما تمايلي براي حرف زدن در مورد مصاحبه جباري ندارد و كاپيتان استقلال به نزديكانش گفته كه جباري اسمي از من نياورده و نميخواهم در اين مورد حرفي بزنم. هر چند مجيدي تصميم به سكوت گرفته ولي شايد بعد از صحبتهاي جباري ديدگاهها در مورد كاپيتان استقلال تغيير كند. البته نبايد فراموش كرد كه مجيدي در اين فصل جزو تأثيرگذارترين بازيكنان تيمش بوده است

Alireza Taji
03-06-2011, 08:12 PM
مصدومیت مجیدی جدی نیست


۱۵ اسفند ۱۳۸۹

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی در دیدار مقابل مس کرمان از ناحیه دوقلوی پا دچار آسیبدیدگی شد با این حال طبق گفته کادر پزشکی مصدومیت او جدی نیست و وی مشکلی برای همراهی استقلال نخواهد داشت.

chooom
03-06-2011, 08:28 PM
واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااای فرهاد مجیدی :8:
من 7 سالم که بود بازی استقلال_پرسپولیس فرهاد و دیدم و عاشقش شدم به خاطر اونم بود که استقلالی شدم:96:

Yasseer
03-08-2011, 05:07 PM
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی کاپیتان تیم فوتبال استقلال در نظرسنجی دوشنبه شب برنامه نود با کسب حداکثر آرا به عنوان برترین فوتبالیست سال 1389 برگزیده شد. در این نظر سنجی که بالغ بر یک میلیون و سیصد و بیست و دو هزار نفر در آن حضور داشتند فرهاد مجیدی با کسب پانصد و نود پنج هزار رای معادل 45 درصد آرا بالاتر از دیگر گزینهها قرار گرفت. جواد نکونام، مهدی رحمتی، محمدرضا خلعتبری و کریم انصاریفرد مجموعاً بقیه آرا را از آن خود کردند. نکته جالب اینجا بود که هیچ یک از رقبای مجیدی نتوانستند به مرز 20 درصد نزدیک شوند.

Yasseer
03-14-2011, 02:11 PM
این هم یه عکس از تیام مجیدی (دختر کاپیتان) که امیدوارم خوشتون بیاد
.

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>اینم که قدیمه ولی مقاسیه کنید !


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

محمود قاسم پور
03-14-2011, 11:31 PM
مربی پرسپولیس گفت: فرهاد مجیدی را از استقلال بگیرید آن وقت ببینید چه اتفاقی برای این تیم میافتد.

فارس - ژلکو میاچ دستیار دایی در پرسپولیس در جواب این سؤال که آیا برای بازی با الوحده تصمیمی دارید تا مشکلات گلزنی پرسپولیس رفع شود گفت: «بازیکنان باید بدانند که در شرایط حساسی هستند. من و علی دایی نمیتوانیم برای آنها گلزنی کنیم. ای کاش علی دایی 20کیلو لاغرتر بود آن وقت به شما میگفتم که چه اتفاقی برای رفع مشکل گلزنی پرسپولیس می افتاد. حداقل به شما قول می دهم که علی دایی سه یا چهار گل در بازی مقابل شهرداری برای ما به ثمر میرساند.»

او ادامه داد: «شما اگر مجیدی را از استقلال بگیرید این تیم با مشکل بزرگی مواجه خواهد شد. فقط یک مجیدی را از استقلال بگیرید آن وقت ببینید چه اتفاقی میافتد. اگر 4بازیکن فیکس آنها بیرون بیاید مشکل خاصی نیست اما اگر مجیدی بیرون بیاید شرایط استقلال فرق میکند و مشکل بزرگ برایشان به وجود میآید. اگر موفق شویم در دربی 70 مجیدی را خنثی کنیم 50 درصد از مشکل ما برای رسیدن به موفقیت رفع میشود و میتوانیم موفق شویم.»

اگر...:21:

Amir
03-15-2011, 06:40 AM
خیلی جالب و غرور انگیز هست که فرهاد اینطوری ترس رو به جونشون انداخته:4:میشه از فرهاد تو دربی به عنوان تله استفاده کرد تا هوار و شریفات زهرشون رو بریزن:4:

yeganeh9
04-11-2011, 09:23 PM
مظلومی عدم حضور فرهاد مجیدی را در ترکیب استقلال در شکست تیمش موثر دانست و گفت:به هر حال فرهاد بازیکن بزرگی است و نبود او در تیم ما تاثیر گذار است. ما واقعا به حضورش نیاز داشتیم و متاسفانه در این فشردگی بازیها آسیب دیدگی هم معضل جدی است...

yeganeh9
05-02-2011, 07:24 PM
فرهاد مجيدي در نشست خبري پيش از بازي با السد قطر عنوان کرد: السد تيم خوبي است. ما آنها را ميشناسيم اما به هر جهت استقلال ميخواهد اين بازي را ببرد و براي کسب 3 امتياز به دوحه آمدهايم. پيروزي در بازي فردا براي ما خيلي مهم است و کمک ميکند بتوانيم براي صعود به مرحله بعد اميدوار شويم.
وي در پاسخ به اين سؤال که تيمهاي اماراتي بهتر نتيجه گرفتهاند يا قطري گفت: تيمهاي قطري در 2 سال اخير در ليگ قهرمانان آسيا از تيمهاي اماراتي بهتر کار کردند.

Amir
05-06-2011, 06:57 AM
پیشنهاد چند باشگاه قطری به فرهاد مجیدی؛ یکسال 900 هزار دلار !
(<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
واسطه های مدیریت چند باشگاه از جمله الوکره و السد قصد مذاکره با این بازیکن را داشتند که مسئولان تیم استقلال،مانع حضور آنها در هتل محل اقامت اعضای تیم استقلال شدند
"فرهاد مجیدی" مهاجم تیم استقلال در جریان دیدار السد قطر با آبی ها،عملکرد بسیار خوبی را ارائه کرد و دو گل آبی پوشان را به ثمر رساند.از طرفی این بازیکن در دیگر دیدارهای آسیایی نیز برای استقلال موثر کارکرد به همین دلیل وی پس از پایان دیدار تیمش مقابل السد با چند پیشنهاد عربی روبرو شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران به نقل از یک مقام مسئول حاضر درباشگاه استقلال؛فرهاد مجیدی پس از پایان دیدار با السد قطر،از سوی چند تیم مطرح از لیگ قطر با پیشنهاد مذاکره روبرو شد،تا فصل بعد را در لیگ قطر توپ بزند.

گفتنی است؛واسطه های مدیریت چند باشگاه از جمله الوکره و السد قصد مذاکره با این بازیکن را داشتند که مسئولان تیم استقلال،مانع حضور آنها در هتل محل اقامت اعضای تیم استقلال شدند.

شایان ذکر است؛پیشنهاد مالی ارائه شده از سوی باشگاه قطری،بسیار ایده آل بود و آنها خواستار حضور یک فصل مجیدی در تیم خود با مبلغ 900 هزار دلار شدند

Alireza Taji
05-07-2011, 01:17 PM
اعتراض مجیدی به داور بازی السد:پس به چی می گن پنالتی؟


سایت گل - گرچه مهمترین خبر داوری در تمام دنیا مربوط به بازی بارسا - رئال است اما استقللالی ها هم عقیده دارند فرهاد مجیدی مهاجم تيم فوتبال استقلال در نيمه دوم بازي با السد قطر توسط مدافع تيم حريف در محوطه جريمه واژگون شد اما داور بازي آن صحنه را خطاي پنالتي اعلام نکرد و از مجيدي درخواست کرد که به بازي خود ادامه دهد .
به گزارش گل فرهاد مجيدي پس از پايان بازي شديد به عملکرد داور بازي اعتراض کرد. فرهاد مجيدي مهاجم تيم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: استقلال بايد با سه امتياز زمين بازي را ترک مي کرد اين ديدار براي ما حائز اهميت بود اما اتفاقاتي که درجريان اين ديدار رخ داد ما را از شرايطي که مورد نظرمان بود دور کرد.
وي افزود: تصورش را نداشتيم که اين بازي را از دست بدهيم و نتوانيم با شرايط ايده آل پيشروي کنيم اما اين يک امتياز به هيچ وجه حق باشگاه السد نبود و نتوانستيم با شرايطی که مورد نظرمان بود به تهران بازگرديم.
مجيدي تصريح کرد: نمي دانم داور مسابقه چه صحنه اي را پنالتي مي داند. خطاي مدافع السد قطر کاملا مشخص بود اما داور تصور کرد هيچ خطايي انجام نشده است نمي دانم چه بگويم زيرا خيلي ناراحت هستم که داور حق استقلال را ضايع کرد

Alireza Taji
05-07-2011, 01:28 PM
دهمین گل مجیدی در لیگ قهرمانان آسیا


سایت گل- فرهاد مجیدی گلزن تیم استقلال تهران با دو گلی که در بازی مقابل السد به ثمر رساند، در لیگ قهرمانان آسیا 10 گله شد. مجیدی اولین گل خود را با پیراهن تیم العین امارات در فصل 2003 به ثمر رساند.
او طی 3 فصل اخیر نیز برای تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا 9 گل زده است و با 10 گل در 20 بازی، سومین گلزن برتر ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شود. مهدی سید صالحی و محمود کریمی با 11 گل در صدر گلزنان ایرانی لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند.

sheyda
05-08-2011, 01:45 PM
مجيدي و باقري ، بالاتر از مسي و رونالدو به عنوان محبوبترين بازيكنان سال 2010 جهان معرفي شدند
كليكهايي كه راي به محبوبترين بازيكن جهان ميدهند
جام جم آنلاين: «بچهها راي بدهيد» ؛ فقط تيتري شبيه به اين، در يك يا چند وبلاگ شخصي يا سايت كم اهميت ايراني كفايت ميكند تا بازيكني از كشورمان با استقبال كم نظير كاربران اينترنتي ، از ستارهاي به شهرت ليونل مسي كه دنياي فوتبال مبهوت هنرنمايي او در مستطيل سبز است، محبوبتر شود.
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

ليونل مسي آنقدر محبوبيت دارد كه در انتخاب مرد سال فوتبال جهان از نفراتي چون ژاوي هرناندز و آندرس اينيستا پيشي بگيرد؛ اما در دنياي مجازي اينترنت، محبوبترين بازيكن را كليكهاي كاربراني مشخص ميكند كه با اشتياق پيگير لينكهاي مربوط به شركت در نظرسنجيهاي اينترنتي هستند.
اينجا شهرت بازيكنان و اينكه در كدام باشگاه مطرح توپ ميزنند، ملاك نيست؛ گلهايي كه زدهاند و جامهايي كه بالاي سر بردهاند هم فاقد ارزش براي راي آوردن است و دقيقا به همين خاطر، بعضي مواقع نتايج بهدست آمده از اين نظرسنجيها غيرواقعي و نامتعارف جلوه ميكند. درست مانند انتخاب فرهاد مجيدي به عنوان محبوبترين بازيكن سال 2010 جهان.
سايت فدراسيون بينالمللي تاريخ و آمار فوتبال، فرهاد مجيدي را به عنوان محبوبترين بازيكن جهان در سال 2010 معرفي و عنوان كرد كريم باقري در اين فهرست، بالاتر از ديگر بازيكنان جهان در مكان دوم قرار دارد!
در اين نظرسنجي كه از مدتها قبل شروع شده بود، مجيدي با 63473 راي به عنوان محبوبترين بازيكن جهان شناخته شد و باقري با 63395 راي در رده دوم قرار گرفت. اين دو در حالي با فاصله تنها 78 راي از هم، در جهان اول و دوم شدند كه فاصله نفر سوم اين فهرست با آنها، يعني محمد ابوطريقا از مصر، چيزي در حدود 29 هزار راي بود.
اما از آن جالبتر آرايي است كه به ليونل مسي، كريستيانو رونالدو و ديگر چهرههاي سرشناس فوتبال داده شده است. مسي به عنوان يكي از محبوبترين چهرههاي فوتبالي تاريخ در اين نظر سنجي فقط 7492 راي آورد و تعداد آراي كريستيانو رونالدو، ديگر چهره محبوب فوتبال از آن هم كمتر بود؛ 6038.
مسي و رونالدو با اين تعداد رايي كه از نقاط مختلف جهان به آنها داده شد، در فهرست محبوبترين بازيكنان سال 2010 بعد از مجيدي، باقري و چند بازيكن ديگري كه در كشورهاي خود محبوبترين هستند، اما در جهان ناشناخته، در ردههاي دهم و دوازدهم ايستادند. شايد گردانندگان سايت فدراسيون بينالمللي تاريخ و آمار فوتبال جهان هم خوشحال نباشند از اين كه در نظرسنجي محبوبترين بازيكنان سال 2010، ليونل مسي و كريستيانو رونالدو دهم و دوازدهم شدهاند، اما به هر حال برآيند چيزي نزديك به 370 هزار راي كاربران اينترنتي اين بوده كه دو بازيكن از ايران و 6 بازيكن از كشورهاي عربي مصر، كويت، سودان، عربستان و تونس ردههاي اول تا هشتم محبوبترين بازيكنان سال را به خود اختصاص دهند.
انتخاباتي از اين دست به نوعي تداعيكننده نظرسنجيهاي برنامه 90 خودمان است.
پاداش مجيدي؛ 30 ميليون جريمه نقدي!
درست در روزي كه فرهاد مجيدي به عنوان محبوبترين بازيكن جهان انتخاب شد، باشگاه استقلال هم با يك جريمه 30 ميليون توماني كسب اين عنوان را به كاپيتان تيمش تبريك گفت تا مجيدي دو خبر خوب و بد را طي چند ساعت تجربه كند. مجيدي به اين دليل كه در تمرين صبح ديروز باشگاه استقلال غيبت داشت و دليل اين غيبت را به اطلاع كادر فني نرسانده بود، چنين جريمه سنگيني را تجربه كرد.

yeganeh9
05-12-2011, 04:06 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Maryam-Ss
05-15-2011, 10:43 AM
ای کاش فرهاد بادقت تر بازی میکرد...:2:

melika
05-15-2011, 11:48 AM
بیچاره فرهاد:96:
مگه فقط فرهاد بی دقت بود:96:

Melina Taji
05-15-2011, 11:55 AM
خوب مليكا جون موقعيت گلاي فرهاد از بقيه ي مهاجما بيشتر بود ولي فرهاد با بي دقتي خرابشون ميكرد ولي اين موضوع از ارزشاي كاپيتان پيش ما كم نميكنه...

melika
05-15-2011, 12:03 PM
اره راست میگی:96:
عوضش امروز با گل های قشنگش جبران میکنه

Alireza Taji
05-21-2011, 04:12 PM
مجيدي خودش نيامد يا دعوت نشد؟سايت گل ـ فرهاد مجيدي كاپيتان تيم فوتبال استقلال توسط كارلوس كيروش به تيم ملي دعوت نشد. اين در حالي است كه فرهاد در طول اين فصل يكي از بهترين بازيكنان ليگ ايران بود و انتظار ميرفت به تيم ملي دعوت شود.
در مورد دعوت نشدن مجيدي به تيم ملي حرف و حديثهاي مختلفي مطرح است. برخي ميگويند او در فهرست كيروش حضور نداشت و نتوانست نظر اين مربي پرتغالي را جلب كند. از طرفي اين شايعه هم به وجود آمده كه كاپيتان استقلال در فهرست بازيكنان مورد نظر سرمربي تيم ملي حضور داشت ولي خودش تصميم گرفت به تيم ملي نيايد و اين موضوع را از قبل به مسئولان فدراسيون اعلام كرده بود.
با اين شرايط بعيد به نظر ميرسد كه ديگر شاهد حضور مجيدي در تيم ملي باشيم.

Sh0k0Feh
05-21-2011, 07:27 PM
بمیرم برای فرهادمون چرا آخه دعوت نشد به تیم ملی واقعا حیف این بازیکن به این با تکنیکی نبود؟

Alireza Taji
05-25-2011, 11:03 PM
كيروش: فرهاد مجيدي اعلام آمادگي كند، دعوتش ميكنم

كيروش درباره دعوت نشدن بازيكناني چون جواد نكونام و فرهاد مجيدي و در عين حال دعوت شدن علي كريمي كه براي تيم شالكه چندان به ميدان نرفته بود، گفت: همه ميدانند كه بازيهاي تيم نكونام هنوز تمام نشده است و اين بازيكن نسبت به تيمش متعهد است. همچنين برخي بازيكنان ديگر هم هنوز فعاليت تيمهايشان تمام نشده است. به اين دليل بوده كه بعضي بازيكنان به اردو دعوت نشدهاند. اما در مورد فرهاد مجيدي، اين بازيكن از تيم ملي خداحافظي كرده است و ما بايد به تصميم او احترام بگذاريم اما علي كريمي اعلام كرد حاضر است در تيم ملي بازي كند، مجيدي چنين كاري نكرد و هدف هم آن بوده كه به خواسته اين بازيكن احترام بگذارم، اگر اين بازيكن بخواهد در تيم ملي باشد و اعلام آمادگي كند ما هم ميتوانيم به او فرصت بدهيم.
در پايان تمرين اصرار بيش اندازهي يكي از خبرنگاران دربارهي دعوت نشدن مجيدي، باعث دلخوري كي روش شد كه سرمربي تيم ملي در پايان به او گفت: شما خبرنگار فوتبال هستيد يا خبرنگار مجيدي؟

Alireza Taji
05-25-2011, 11:05 PM
دوران فرهاد در تيم ملي به سر اومده و اميدوارم حماقت نكنه و به تيم ملي برنگرده...

اين حضور نه براي تيم ملي سودمنده و نه براي فرهاد...
اون زمان كه بايد دعوت ميشد نشد حالا ؟!

Sh0k0Feh
06-03-2011, 02:39 PM
امروز تولدت کـــسی است/کـــسی خوب/کــــسی که مثل هیچکس نیست/کـــسی که لبخند هایش بوی طراوت باران و بهار دارد/تولدت مبارک دادا فرهاد
:36:

melika
06-03-2011, 05:16 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)تولدت مبارک<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
13خرداد است و سال90 <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) آمده تا ياد كند ازيك مرد
ياد كند از هزاروسيصدوپنجاه وپنج
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) ازشروع زندگي اي پر ز رنج
شد شروع باسختي و آسان شد <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) با تلاش و همتي از آن شد
آنكه راه اميدش باز بود <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
پشتكارش برهمه چون راز بود
شد شروع آغاز راه فرهاد <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) روزگار آمد ز دستش فرياد
از نيستي ها به هستي ها رسيد
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) سختي را بركند و به اينجا رسيد
35ساله شده اما ، نه او <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
يك جوان چابك است چون آهو
مستطيل سبز را دريك نگاه <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) زير گام هاي سريع و آگاه
طي كند چون شيري با يك هدف
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) تا كه دشمن زير پايش شد تلف
رنگ آبي هست بر او عشق و نفس <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) عشقي كه شده بر عده اي تنها هوس
او كه حتي نامش هم بر دشمنش <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
ترس اندازد ، چه كند با هيبتش
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)هركه گويد دربي شصت و نه <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) ياد فرهاد افتد و آي شيث بدو.
وایی یه روز میشه ک فرهاد بخواد از فوتبال خداحافظی کنه:96:
الهی 1000سال زنده باشه:12:

Yasseer
06-04-2011, 02:15 PM
او مانند یک بازیکن تازه کار وبی تجربه توپ را با دست وبرداشت وبلند شوت کرد تا یک کارت زرد جریمه رفتارش باشد.

سایت گل- 12 سال پیش فرهاد در روزهایی که تازه در فوتبال ایران صاحب شهرت شده بود در حافظیه ودر دیدار فجر واستقلال در چارچوب آخرین فصل رقابت های لیگ دسته اول که بعد به لیگ برتر تغییر نام یافت همین کار را انجام داد.

او در حالی که استقلال 2بر یک از تیم یاوری عقب بود در مقابل دروازه جنوبی حافطیه بر زمین افتاد وجلال مرادی اعتقادی به پنالتی نداشت وخطای تمارض فرهاد را گرفت وبه او کارت زرد داد. او توپ را برداشت وشوت کرد. مرادی کارت زرد دوم را به مجیدی جوان نشان داد واین سرآغازی بر جنجال ها بود.

بازی با حمله هواداران استقلال به زمین نیمه تمام ماند وفجر با رای کمیته انضباطی سه بر صفر برنده شد.حالا باگذشت 12سال فرهاد به سال 78برگشت.

Yasseer
06-07-2011, 01:02 PM
فرهاد مجيدي، مهاجم تيم فوتبال استقلال در زمان حضور افشين قطبي در تيم ملي ايران اعلام کرد قصد ندارد در تمرينات تيم ملي حاضر شود؛ زيرا شرايط براي حضور وي مهيا نيست و جوانترها بايد در خط حمله تيم ملي حاضر شده و جاي وي را پر کنند به همين علت، اين بازيکن در صورتي که کيروش وي را دعوت مي کرداما مجيدي نمي پذيرفت که همراه تيم ملي باشد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران به نقل از يک مقام مسئول، حاضر در باشگاه استقلال؛ تصور رسانه ها و مسئولان تيم ملي به اين بود که مجيدي با قطبي مشکل دارد و به همين دليل درخواست وي را براي حضور در تيم ملي رد کرده است، اما مجيدي اعلام کرده شرايط براي حضور وي در تيم ملي مهيا نيست و اين بازيکن ترجيح مي دهد که در تيم باشگاهي، فوتبالش را ادامه دهد، زيرا حضورش در تيم ملي به پايان رسيده است.

گفتني است؛ در صورتي که کيروش از اين بازيکن براي حضور در تيم ملي دعوت مي کرد، مهاجم آبي ها درخواست وي را نمي پذيرفت و پاسخ منفي مي داد./ح

شاندل
06-11-2011, 01:58 AM
عشقم فرهاد اميدوارم يه فصل ديگه بمونه چون از بودنش توي استقلال لذت ميبرم

Danial
06-13-2011, 07:20 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Farshad
06-13-2011, 10:00 AM
دانیال ایول خبر خوبی دادای به همه ی ابی دلان

شاندل
06-13-2011, 01:26 PM
معرفتشو برم بقيه بايد از فرهاد ياد بگيرن:8:

HAMED
06-16-2011, 01:39 AM
با توجه به ارادت خاص من به فرهاد مجیدی دلم نمیاد این شعر قشنگ رو تکرار نکنم
خدا وکیلی وقتی ادم میشنوه از ته اعماق وجودش :4: حال میکنه / تازه دربی امسال شیث هم هست / دیگه آخر حال هست ...:132:
سال ۸۹ تو دربی ۶۹ / شیث رضایی دنبال فرهاد بدو / آی بدو آی بدو / آی بدو آی بدو

P O O N E H
06-18-2011, 03:58 PM
ای خوشاآبی شدن تامرز عشق عشق یعنی غرق آبی ها شدن آبی یعنی واژه ای نیلوفری ای خوشا<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> i1dRiQP10iq1IzjW_ZJ4MJ4vp8 (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> 5A7%25D8%25AF%2B%25D9%2585%25D8%25AC%25DB%258C%25D 8%25AF%25DB%258C%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D8%AC%DB%8 C%D8%AF%DB%8C&hl=fa&usg=__y69dEumAEk4jV3fbuLkrHep2mok=&sa=X&ei=iIv8TYehEozMtAaU5cyjDw&ved=0CBEQ9QEwAA) با رنگ آبی نیلوفر شدن

VAHID
06-18-2011, 04:26 PM
فرهادم :96:

آی لاو یو :8:

به قول فرگوسن خطاب به فن در سار من خطاب به تو :96: :4::

کاش به جا 34 سال 24 سالت بود :96:

Amir
06-20-2011, 12:13 AM
استقلال در فصلي كه گذشت، يكي از پرمهره ترين تيم ها در خط حمله بود اما از ميان آن ها، فرهاد مجيدي تنها مهاجمي بود كه در تمام طول فصل توانست فرم مطلوب خود را حفظ كند. اسماعيل شريفات و سيدصالحي به رغم درخشش در چند بازي، فراز و نشيب بسياري داشتند. آرش برهاني در مقاطعي از ليگ، نيمكت نشين بود و ميلاد ميداوودي هم بعد از شروعي درخشان، اسير مصدوميتي هولناك شد.
در اين ميان، فرهاد مجيدي تنها عنصر ثابت خط حمله آبي ها بود كه با احتساب ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي، بهترين گلزن اين تيم هم بود. فرهاد يكي از معدود فانتزيست هاي حال حاضر فوتبال ايران است كه توانست در نظرسنجي برنامه 90 به عنوان بهترين بازيكن فصل انتخاب شود. در ادامه مروري داريم بر 11 گل حساس فرهاد مجيدي در فصل گذشته.

1- در هفته سوم ليگ، با يك بغل پا دروازه شهاب گردان را باز كرد تا استقلال در فولاد شهر از ذوب آهن پيش بيافتد ولي در نيمه دوم ميزبان، بازي را به تساوي كشيد. اين اولين گل فرهاد مجيدي در ليگ دهم بود.
2- يك هفته بعد در بازي با استيل آذين، بار ديگر گل زد تا تيمش مقابل كهكشاني هاي حسين هدايتي بازنده نباشد. آن موقع استقلالي ها از اين مساوي 2-2 راضي بودند و كسي فكر نمي كرد استيل آذين سال بعد، تيم ليگ يكي در سمنان باشد.
3- در هفته ششم و در يكي از زيباترين بازي هاي ليگ، دو سه مدافع سپاهان را در هم پيچيد تا گل دوم استقلال را به ثمر برساند. استقلال در آن بازي با گل هاي ميداوودي، مجيدي و برهاني در يك بازي نفس گير 4-3 سپاهان را مغلوب كرد.
4- درحالي كه سايپا با گل نيمه اول كريم انصاري فرد از استقلال جلو افتاده بود، در نيمه دوم آبي ها به بازي برگشتند و فرهاد مجيدي هم يك گل زد تا تيمش 3-2 مقابل تيم مايلي كهن پيروز باشد.
5- در داربي 69، پاس طلايي مجتبي جباري در دقيقه 91 با تيزهوشي فرهاد مجيدي به گل تبديل شد تا استقلال مقابل پرسپوليس برنده باشد. اين گل الهام بخش شعر معروف «آي بدو، آي بدو» روي سكوي آبي ها شد.
6- در هفته بيست و يكم ليگ و در شرايطي استقلال از سه بازي قبلي مقابل ذوب آهن، فولاد و شهرداري تبريز فقط يك امتياز گرفته بود، فرهاد مجيدي دو گل زد تا زمينه ساز پيروزي 3-1 برابر استيل آذين باشد.
7- در اولين بازي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا، پيش از اينكه بازي به دقيقه 30 برسد دروازه السد قطر را باز كرد ولي اين گل با اشتباه مدافعان و دروازه بان استقلال در دقيقه 90 بي اثر شد.
8- مقابل پاختاكور يك گل زد و مصدوم شد تا در برد 4-2 استقلال در ورزشگاه آزادي سهيم باشد.
9- در دور پنجم ليگ قهرمانان آسيا، با دو گل هوشمندانه مقابل السد، استقلال را به صعود بي دردسر به مرحله بعدي اميدوار كرد اما استراتژي نامناسب تيمش در نيمه دوم، باز هم يك مساوي ديگر در كارنامه استقلال ثبت كرد. فرهاد با اين دو گل، بالاتر از فرشاد پيوس و محمود كريمي، بهترين گلزن ايراني در جام باشگاه هاي آسيا شد.
10- در آخرين بازي استقلال در ليگ آسيا و در حالي كه تيمش به برد با تفاضل 2 گل احتياج داشت، يكي از گلزن هاي استقلال مقابل النصر عربستان بود ولي برد 2-1 براي صعود اين تيم كافي نبود. در آن بازي مجيدي در آخرين دقايق يك فرصت طلايي را از دست داد.
11- در هفته سي و چهارم ليگ، دومين گل استقلال را در همدان به ثمر رساند تا يكي از عوامل سقوط پاس به دسته پايين تر باشد. اين آخرين گل آبي ها در ليگ دهم بود. فرهاد دو هفته بعد در نيمه نهايي جام حذفي هم يك گل ملوان زد تا استقلال براي 15 دقيقه به فينال اميدوار باشد ولي اين گل براي رهايي از شكست 2-1 كافي نبود.
این عکسها هم به افتخار کاپیتان محبوب :6:
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Alireza Taji
06-23-2011, 05:31 PM
سنش بالا اما انگار تازه فهميده جووني يعني چي!
خدايش با اينكه به خاطر مسائل سيا شي اون احترام سابق رو برام از دست داد.
اما بازيكني هست كه اگر اين 2 سال استقلال نبود به مشكل مي خورديم.

بدون شك تنها بازيكن استقلال كه بهش نمره 20 ميدم فرهاده.

Amir
06-23-2011, 05:36 PM
امیدوارم که امسال فرهاد مثل 2سال قبل آمادگی خودش رو حفظ کنه و مثل علی منصوریان با جام از فوتبال خداحافظی کنه و در اوج آمادگی.اگر همچین چیزی انجام بشه فرهاد رو برای ما جاودانه میکنه:1:

VAHID
06-24-2011, 01:29 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

کاپیتان فرهاد مجیدی

Danial
06-27-2011, 09:01 PM
تیام مجیدی دختر کاپیتان :8:

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Alireza Taji
06-27-2011, 09:13 PM
اينم يه عكس شاخ :45:

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Danial
06-28-2011, 11:02 PM
اینم امیربردیا :4::4:

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

AntAreS
07-04-2011, 01:13 PM
وقتی میناوند 17 ساله بود، مهدوی کیا 15 ساله و فرهاد مجیدی 14 سالهتیم منتخب تهران در سال 1373 ؛ چهره هایی رال در این عکس می بینید که سال ها ملی پوشان فوتبال مان بودند.

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

به تصاویر دقت کنید؛ این تصویری از تیم منتخب تهران است که قهرمان آموزشگاه های کشور شد.
مربیان این تیم یعقوب حاصلی و ناصر احمدپور بودند و نگاهی به تصویر نشان می دهد تعدادی از این بازیکنان ، ستاره های فوتبال مان شدند.
در ردیف پایین می توانید فرهاد مجیدی ، نفر دوم سمت راست، علی آذری بازیکن تیم های پاس ، ذوب آهن و استیل آذین که نفر چهارم از سمت راست است و مهدی مهدوی کیا که در کنار علی آذری نشسته را ببینید.
در ردیف وسط نفرد دوم سمت راست ، علی چینی است
و در ردیف بالا ، مهرداد میناوند نفر سوم سمت راست است ، نفر پنجم این ردیف سهیل کرمی است و در کنار او هم اکبر محمدی ، مربی تیم ملی جوانان ایستاده. نفر آخر این ردیف هم کسی نیست غیر از داود فنایی ، گلر سابق پرسپولیس.

در این عکس ، میناوند تازه 17 ساله بوده ، مهدوی کیا ، 15 ساله و فرهاد مجیدی 14 ساله.

محمود قاسم پور
07-07-2011, 03:51 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Melina Taji
07-07-2011, 05:11 PM
راسته که کاپیتان فرهاد قهر کرده؟
امروز تو تیتر یکی از روزنامه ها نوشته بود.

محمود قاسم پور
07-07-2011, 07:58 PM
راسته که کاپیتان فرهاد قهر کرده؟
امروز تو تیتر یکی از روزنامه ها نوشته بود.
من یه جا خوندم با منصور خان پورحیدری هماهنگ کرده و نیومده سر تمرین

VAHID
07-08-2011, 11:54 AM
دیشب گل فرهاد به سپاهان رو دانلود کردم ...

20 بار دیدمش :96: آدم لذت می بره از چنین کاپیتانی :1:

اون بازی من ورزشگاه بودم ... از معدود بازی هایی بود که پارسال رفتم آزادی ولی بهترین بازی بود ...

گل فرهاد رو قسمت نشده بود تلوزیونیش رو ببینم ... این مزدک با وجود لنگی بودنش با این گل سر ذوف اومده بود :1:

مزدک می گه : بیک زاده ملی پوش رو جا می زاره حالا مدافعای ملی پوش رو یکی پس از دیگری و در آخر هم دربازه بان تیم ملی کشورمون رو مغلوب می کنه ... بازیکنی که به تیم ملی دعوت نشده :20:

استقلال اون شب یه بازی رویایی انجام داد تو نیمه اول ... ای کاش همیشه همینطوری بازی می کرد ...

حتی امیر آبادی هم خوب بازی کرد :1:

P O O N E H
07-08-2011, 02:08 PM
راسته که کاپیتان فرهاد قهر کرده؟
امروز تو تیتر یکی از روزنامه ها نوشته بود.
نه عزیزم راست نیست پورحیدری: غیبت مجیدی برای درمان فرزندش قبل از اردو هماهنگ شده بود (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)

محمود قاسم پور
07-09-2011, 12:38 AM
کاپيتان استقلال تهران با يک تيم اماراتي مذاکره کرد.کاپیتان استقلال تهران که چند روز پیش تمرینات تیمش را ترک کرد با پیشنهاد یک تیم اماراتی مواجه شده است.

فرهاد مجیدی که گفته می شود برای درمان بیماری دخترش به امارات رفته، به یکباره سر از آلمان درآورد تا شائبه هایی در این باره مطرح شود.

مجیدی که ظاهرا از نحوه پرداخت مطالباتش رضایت ندارد با مسوولان تیم عجمان که اردوی تدراکاتی خود را در دیار ژرمن ها برپا کرده اند، وارد مذاکره شده و اگر آبی پوشان غفلت کنند، شاید کاپیتان خود را از دست بدهند.

در بندی از قرارداد مجیدی آمده است که در صورت دریافت پیشنهاد مناسب وی می تواند بصورت توافقی از استقلال جدا شود.

لازم به ذکر است که ابراهیم توره مهاجم فصل گذشته سپاهان نیز در این باشگاه اماراتی عضویت دارد.

محمود قاسم پور
07-09-2011, 05:04 PM
سرپرست باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجيدي با هماهنگي با من و سرمربي تيم به خارج رفت و دخترش هم بيمار نيست.

به نقل از سايت باشگاه استقلال علي فتح الله زاده درباره سفر مجيدي به خارج از کشور گفت: فرهاد مجيدي امسال از سه باشگاه خارجي پيشنهاد داشته که آن پيشنهادها را با بنده هم مطرح کرده است. مجيدي قرارداد دوساله با باشگاه استقلال دارد اما حتي اگر قرارداد هم نداشت، دوست داشت در استقلال بماند و اين حرکات و نوشتهها در راستاي خدشه وارد کردن به چهره فرهاد مجيدي است.
فتحالهزاده افزود: هواداران بدانند که دل فرهاد با ماست. ايشان در دبي کار شخصي داشتهاند و دخترش هم مريض نيست و با هماهنگي با سرمربي تيم و اينجانب براي حل مشکلات شخصياش به خارج از کشور رفته و به زودي به تمرينات استقلال بازخواهد گشت.
گفتنی است، فتح الله زاده در حالي مي گويد فرزند مجيدي بيمار نيست که پرويز مظلومي و منصور پورحيدري اعلام کرده بودند مجيدي به دليل بيماري فرزندش مرخصي گرفته است.

Yasseer
07-09-2011, 07:14 PM
فرهاد يكي از معدود فانتزيست هاي حال حاضر فوتبال ايران است كه توانست در نظرسنجي برنامه 90 به عنوان بهترين بازيكن فصل انتخاب شود.

سايت گل- استقلال در فصلي كه گذشت، يكي از پرمهره ترين تيم ها در خط حمله بود اما از ميان آن ها، فرهاد مجيدي تنها مهاجمي بود كه در تمام طول فصل توانست فرم مطلوب خود را حفظ كند. اسماعيل شريفات و سيدصالحي به رغم درخشش در چند بازي، فراز و نشيب بسياري داشتند. آرش برهاني در مقاطعي از ليگ، نيمكت نشين بود و ميلاد ميداوودي هم بعد از شروعي درخشان، اسير مصدوميتي هولناك شد.

در اين ميان، فرهاد مجيدي تنها عنصر ثابت خط حمله آبي ها بود كه با احتساب ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي، بهترين گلزن اين تيم هم بود. فرهاد يكي از معدود فانتزيست هاي حال حاضر فوتبال ايران است كه توانست در نظرسنجي برنامه 90 به عنوان بهترين بازيكن فصل انتخاب شود. در ادامه مروري داريم بر 11 گل حساس فرهاد مجيدي در فصل گذشته.

1- در هفته سوم ليگ، با يك بغل پا دروازه شهاب گردان را باز كرد تا استقلال در فولاد شهر از ذوب آهن پيش بيافتد ولي در نيمه دوم ميزبان، بازي را به تساوي كشيد. اين اولين گل فرهاد مجيدي در ليگ دهم بود.

2- يك هفته بعد در بازي با استيل آذين، بار ديگر گل زد تا تيمش مقابل كهكشاني هاي حسين هدايتي بازنده نباشد. آن موقع استقلالي ها از اين مساوي 2-2 راضي بودند و كسي فكر نمي كرد استيل آذين سال بعد، تيم ليگ يكي در سمنان باشد.

3- در هفته ششم و در يكي از زيباترين بازي هاي ليگ، دو سه مدافع سپاهان را در هم پيچيد تا گل دوم استقلال را به ثمر برساند. استقلال در آن بازي با گل هاي ميداوودي، مجيدي و برهاني در يك بازي نفس گير 4-3 سپاهان را مغلوب كرد.

4- درحالي كه سايپا با گل نيمه اول كريم انصاري فرد از استقلال جلو افتاده بود، در نيمه دوم آبي ها به بازي برگشتند و فرهاد مجيدي هم يك گل زد تا تيمش 3-2 مقابل تيم مايلي كهن پيروز باشد.

5- در داربي 69، پاس طلايي مجتبي جباري در دقيقه 91 با تيزهوشي فرهاد مجيدي به گل تبديل شد تا استقلال مقابل پرسپوليس برنده باشد. اين گل الهام بخش شعر معروف «آي بدو، آي بدو» روي سكوي آبي ها شد.

6- در هفته بيست و يكم ليگ و در شرايطي استقلال از سه بازي قبلي مقابل ذوب آهن، فولاد و شهرداري تبريز فقط يك امتياز گرفته بود، فرهاد مجيدي دو گل زد تا زمينه ساز پيروزي 3-1 برابر استيل آذين باشد.

7- در اولين بازي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا، پيش از اينكه بازي به دقيقه 30 برسد دروازه السد قطر را باز كرد ولي اين گل با اشتباه مدافعان و دروازه بان استقلال در دقيقه 90 بي اثر شد.

8- مقابل پاختاكور يك گل زد و مصدوم شد تا در برد 4-2 استقلال در ورزشگاه آزادي سهيم باشد.

9- در دور پنجم ليگ قهرمانان آسيا، با دو گل هوشمندانه مقابل السد، استقلال را به صعود بي دردسر به مرحله بعدي اميدوار كرد اما استراتژي نامناسب تيمش در نيمه دوم، باز هم يك مساوي ديگر در كارنامه استقلال ثبت كرد. فرهاد با اين دو گل، بالاتر از فرشاد پيوس و محمود كريمي، بهترين گلزن ايراني در جام باشگاه هاي آسيا شد.

10- در آخرين بازي استقلال در ليگ آسيا و در حالي كه تيمش به برد با تفاضل 2 گل احتياج داشت، يكي از گلزن هاي استقلال مقابل النصر عربستان بود ولي برد 2-1 براي صعود اين تيم كافي نبود. در آن بازي مجيدي در آخرين دقايق يك فرصت طلايي را از دست داد.

11- در هفته سي و چهارم ليگ، دومين گل استقلال را در همدان به ثمر رساند تا يكي از عوامل سقوط پاس به دسته پايين تر باشد. اين آخرين گل آبي ها در ليگ دهم بود. فرهاد دو هفته بعد در نيمه نهايي جام حذفي هم يك گل ملوان زد تا استقلال براي 15 دقيقه به فينال اميدوار باشد ولي اين گل براي رهايي از شكست 2-1 كافي نبود.

Alireza Taji
07-09-2011, 09:45 PM
فرزاد مجيدي: اميدوارم فرهاد در استقلال بماند/


ميخواهم به كلاسهاي مربيگري بروم


سايت گل ـ فرهاد مجيدي كاپيتان استقلال چند روزه پيش اردوي كردان را ترك كرد.
همين موضوع باعث شد تا شايعات مختلفي در مورد او مطرح شود و حالا نكته مهم اين است كه آيا كاپيتان آبيها از اين تيم جدا خواهد شد يا اينكه همچنان در استقلال خواهد ماند. شايد فرزاد مجيدي برادر فرهاد در مورد شايعات اخير بتواند حرف بزند ولي او از تصميمات فرهاد بيخبر است. فرزاد مجيدي در گفتوگو با خبرنگار سايت گل در مورد وضعيت برادرش ميگويد:« من نميتوانم در مورد برادرم و اينكه چه وضعيتي دارد حرف بزنم. چون او خودش تصميمگيرنده است.»
مجيدي در پاسخ به اين سوال كه آيا فرهاد قصد جدايي از استقلال را دارد خاطرنشان ميكند:« من از ماندن يا جدايي فرهاد در استقلال خبر ندارم ولي اميدوارم او در اين تيم بماند. وقتي فرهاد در استقلال بازي ميكند بازيهاي اين تيم را با عشق و با تمام وجود نگاه ميكنم و اگر هم برادرم در استقلال نباشد باز هم دوست دارم كه موفقيت اين تيم را ببينم.»
فرزاد در مورد وضعيت خودش ميگويد:« من الان ديگر فوتبال بازي نميكنم و در سن 33 سالگي تصميم دارم كه به كلاسهاي مربيگري بروم. من فوتبال را با تمام وجود دوست دارم و اصلا اين برايم مهم نيست كه بخواهم به يك تيمي بروم و هر طور كه شده در هر جايي حضور داشته باشم. من عاشق فوتبال هستم و حتي دوست دارم در مدرسه فوتبال با نوجوانان كار كنم.»

P O O N E H
07-12-2011, 11:58 AM
مجیدی پیشنهاد یک میلیارد و هشتصد میلیونی الجزیره را رد کرد
عبور از مرز 35 سالگی هم باعث نشده پیشنهادهای خارجی متوقف شود
عبور از مرز 35 سالگی هم باعث نشده پیشنهادهای خارجی متوقف شود. روزی که فرهاد از لیگ امارات به ایران بازگشت شاید خیلیها از جمله امیر قلعهنویی تصور میکردند آقای کاپیتان به پایان دوران فوتبال خود نزدیک شده و نفسهای آخر را میکشد!
فرهاد هرگز آن روزها که در تیم امیر قلعهنویی پشت دروازه با بازیکنان ذخیره بغل پا میزد را از یاد نمیبرد اما همان بیتوجهی انگیزهای شد تا آقای کاپیتان به روزهای خوش بازگردد. غیرقابل پیشبینی بود! اما واقعیت داشت. هرچه گذشت مجیدی بهتر و بهتر شد. اوج هنر او پس از گلزنی در 3 دربی پی در پی به آقای گلی در لیگ قهرمانان آسیا مربوط میشود.
پیشرفت محسوس فرهاد باعث شد دوباره تیمهای اماراتی آغوش خود را به رویش باز کنند. فرهاد از نفوذ بسیاری در میان تیمهای اماراتی برخوردار است. او دو فصل است که مورد توجه تیم متمول الجزیره قرار دارد؛ تیمی که با جذب بازیکنان 12-10 میلیاردی برای خود نامی در آسیا دست و پا کرده است. هر سال هم بر رقم پیشنهادی تیم الجزیره افزوده میشود. او یک هفته پیش برای انجام امور شخصیاش راهی امارات شد. البته در کنار رسیدگی به کارهای شخصی، فرهاد میخواست پیشنهاد مالی تیم الجزیره را هم بررسی کند. مجیدی در مذاکره با باشگاه خودش متوجه شد آنها حاضرند مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان برای یک فصل به وی بپردازند! پیشنهادی که میتواند عقل و هوش را از هر بازیکنی برباید.
اما فرهاد مجیدی با مکث کوتاهی پاسخ پیشنهاد اغواکننده باشگاه الجزیره را داد: «من نمیتوانم از استقلال جدا بشوم. آنجا هواداران منتظر من هستند. چشم به راه من ماندهاند تا دوباره به تمرین برگردم.»
مجیدی نمیخواهد با احساسات هواداران بازی کند. او حرفهای خود را اینگونه تایید میکند. جملاتی که میخوانید تازهترین حرفهای آقای کاپیتان است: «پیشنهاد باشگاه الجزیره امارات خیلی خوب بود اما من دوست ندارم در امارات بازی کنم. همه چیز برای من پول نیست. هواداران برای من خیلی مهمتر هستند. درست است که با این پول میتوانم شرکتم در امارات را رونق بدهم و سود بیشتری کسب کنم اما وقتی با خودم فکر میکنم میبینم قیمت هواداران استقلال بیشتر از پیشنهاد اغواکننده باشگاه الجزیره امارات است.»
فرهاد حرفهای خود را اینگونه پایان داد: «فصل یازدهم در استقلال بازی میکنم. میخواهم با پیراهن شماره 7 استقلال از فوتبال بروم. شاید فصل بعد دیگر نتوانم فوتبال بازی کنم و میخواهم جایی از فوتبال خداحافظی کنم که متعلق به آن هستم.»

F3RY
07-23-2011, 01:34 AM
مجیدی: فوتبالم را در استقلال تمام میکنم/ با کسی مشکلی ندارم


در این مدت هیچ وقت بحث حضورم در تیم دیگری مطرح نبود و من فقط به ماندن در استقلال فکر میکردم

سایت گل - فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال آخرین بازیکن این تیم بود که با علی فتحاللهزاده به توافق رسید تا فصل آینده هم کاپیتان آبیها باشد.
مجیدی چهارشنبه در دفتر فتحاللهزاده با او قرارداد بست و پس از این توافق حاضر نیست در مورد اتفاقات گذشته حرفی بزند. «خوشحالم که همچنان در تیم محبوبم استقلال بازی میکنم و امیدوارم بتوانم فصل آینده هم بازیهای خوبی برای استقلال انجام دهم که باعث خوشحالی هواداران شوم. استقلال جو خوبی دارد و همه چیز برای موفقیت فصل آینده مهیاست من در این مدت تمرین کردهام و از نظر بدنی در شرایط خوبی هستم.

کاپینان اسثفلال ادامه داد: امسال استقلال شانس اول قهرمانی است و میتوانیم از همین ابتدای فصل امتیازها را جمع کنیم تا آخر فصل قهرمان لیگ شویم. من مشکلی با کسی در استقلال ندارم و میخواهم فوتبالم را در تیم مورد علاقهام به پایان برسانم. در این مدت هیچ وقت بحث حضورم در تیم دیگری مطرح نبود و من فقط به ماندن در استقلال فکر میکردم.»

Motahareh
07-29-2011, 03:09 PM
فرهاد مجیدی
بازیکنی که غلامحسین مظلومی میگه او بازیکنی است که 90 دقیقه بوی گل میده
و ناصرخان هم میگه:این فرهاد هرچه سن و سالش بیشتر میشود بهتر میشود او همیشه بوی گل میدهد
خب آره همیشه بوی گل میده تا جایی که لیگ دهم گل دقیقه 92 او همراه با شادی میلیون ها نفر بود و فصل نهم گلهای 3 امتیازی و دقیقه آخر زیادی زد:استقلال:
او که تصمیم داره وقتی زمانش رسید به انگلیس بره و در کلاس مربیگری باشگاه منچستر شرکت کند:8::48:

Motahareh
08-01-2011, 02:27 PM
جشن پیراهن استقلال:9مرداد

خب دیروز جشن پیراهن استقلال برگزار شد

در این مراسم قرار بود سرود رسمی باشگاه استقلال پخش شود
وهمچنین نمایندگان مجلس و هنرمندان عرصه سینما و موسیقی و
همچنین خانواده ی حجازی حضور داشتند

در سالن مراسم عکسی بزرگ از اسطوره فوتبال ما ناصرخان قرار داشت که فرهاد مجیدی
هنگام دیدن آن اشکهایش جاری شد

ولی قبل از رو نمایی از پیراهن بازیکنان خبر دادند که پیراهن فرهاد و مهدی رحمتی دزدیده شده

چند تا عکس از فرهاد در این مراسم تو آلبومم هست که اگه دوست داشتید ببینید

JENILO
08-01-2011, 04:23 PM
نشست خبری باشگاه استقلال تهران/مجیدی: حاضرم به تیم ملی برگردم فرهاد مجیدی کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری این باشگاه اعلام کرد
فرهاد مجیدی کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران در نشست خبری این باشگاه اعلام کرد که اگر کارلوس کی روش او را به تیم ملی دعوت کند به دعوتش پاسخ مثبت خواهد داد.

این گفته های مجیدی در شرایطی مطرح می شود که پیش از این گفته می شد وی تمایلی به همراهی تیم ملی ندارد.

Motahareh
08-07-2011, 01:33 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

گل زیبای فرهاد به سپاهان 4-3

Motahareh
08-09-2011, 12:42 PM
فرهاد مجيدي سومين گلزن برترتاريخ استقلال شد

فرهاد مجیدی با به ثمر رساندن هفتاد و پنجمین گل خود برای استقلال در بازی
مقابل داماش، به رتبه سوم برترین گلزنان تاریخ استقلال رسید و در کنار غلامحسین مظلومی قرار گرفت که او نیز 75 گل برای استقلال به ثمر رسانده است. مجیدی در هفته دوم لیگ برتر
با زدن یک گل 3 امتیازی، پنجاهمین گل خود را در لیگ برای استقلال به ثمر رساند
تا مجموع گلهای این بازیکن برای استقلال به 75 برسد . مجیدی به جز 50 گل در لیگ،
20 گل در مسابقات آسیایی و 5 گل نیز در جام حذفی برای استقلال به ثمر رسانده است.
او برای شکست رکورد بهترین گلزن تاریخ استقلال یعنی علی جباری، حداقل 15 گل دیگر نیاز دارد
که با توجه به بازی های متعدد استقلال در این فصل، دور از دسترس نیست.
مجیدی اولین بار در 20 تیر 1376 مقابل پرسپولیس برای استقلال به میدان رفت و اولین گلش را
نیز در 9 دی 76 مقابل نفت آبادان به ثمر رساند. کاپیتان آبی پوشان هشتمین فصل حضورش
در استقلال را سپری می کند و تاکنون 207 بازی با پیراهن استقلال در مسابقات رسمی
به میدان رفته است.

MOH3N
08-09-2011, 01:00 PM
حرف-هايم را در روزنامه-ها زده-ام، -ديگر صحبتي ندارم
مجيدي: قول مي-دهم در بازي-هاي بعد بهتر باشيم


کاپيتان استقلال گفت: از هواداران عذرخواهي مي-کنم که زياد خوب بازي نکرديم، اما قول مي-دهم در ديدارهاي بعدي بهتر بازي کنيم.
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> فرهاد مجيدي پس از برتري يک بر صفر استقلال که با گلزني اين بازيکن مقابل داماش حاصل شد، در جمع خبرنگاران گفت: از هواداران عذرخواهي مي-کنم که زياد خوب نبوديم، از آنها ممنونم که به ورزشگاه آمدند و اين قول را مي-دهم که حتماً در بازي بعدي استقلال بهتر بازي کند.
وي ادامه داد: 50 درصد تيم عوض شده است و به همين دليل مشکلاتي به وجود آمده که به مرور زمان رفع خواهد شد.

مجيدي در مورد هواداراني که امروز او را تشويق کردند، گفت: از آنها سپاسگزارم که با زبان روزه به ورزشگاه آمدند و اين وعده را مي-دهم که در بازي-هاي بعدي بهتر بازي کنيم و نتايج قابل قبول-تري را به دست بياوريم.
کاپيتان استقلال در پاسخ به اين سؤال که چه رمز و رازي دارد که مانند جوان 17 ساله بازي مي-کنند، تأکيد کرد: سعي مي-کنم تا وقتي پيراهن استقلال را مي-پوشم با تمام سعي و تلاش براي اين تيم به ميدان بروم.
وي در مورد صحبت-هايي که در چند روز اخير از وي در روزنامه-ها چاپ شده بود که مبني بر تأکيد حرف-هاي محمد مايلي-کهن مديرفني پرسپوليس بود، از توضيح اضافه به خبرنگاران خودداري کرده و در اين مورد گفت: صحبت-هايم را با روزنامه-ها کردم و هيچ پاسخ اضافه-اي در اين خصوص ندارم.

poya
08-09-2011, 03:14 PM
راز موفقیت فرهاد تمرین های اختصاصی که انجام میده و تمایز دیگه فرهاد نسبت به بقیه بازیکنان فرصت طلبی و هوش بالای فوتبالی و بازیخوانی عالی فرهاد هستش که اونو تو ایران تک کرده امسال به نظرم اوج فوتبال فرهاد .

Farshad
08-09-2011, 03:49 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
مجیدی که هشتمین فصل حضورش در استقلال را سپری می کند، تاکنون در 207 بازی 75 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.
فرهاد مجیدی با به ثمر رساندن هفتاد و پنجمین گل خود برای استقلال در بازی مقابل داماش، به رتبه سوم برترین گلزنان تاریخ استقلال رسید و در کنار غلامحسین مظلومی قرار گرفت که او نیز 75 گل برای استقلال به ثمر رسانده است. مجیدی در هفته دوم لیگ برتر با زدن یک گل 3 امتیازی، پنجاهمین گل خود را در لیگ برای استقلال به ثمر رساند تا مجموع گلهای این بازیکن برای استقلال به 75 برسد . مجیدی به جز 50 گل در لیگ، 20 گل در مسابقات آسیایی و 5 گل نیز در جام حذفی برای استقلال به ثمر رسانده است. او برای شکست رکورد بهترین گلزن تاریخ استقلال یعنی علی جباری، حداقل 15 گل دیگر نیاز دارد که با توجه به بازی های متعدد استقلال در این فصل، دور از دسترس نیست.
مجیدی اولین بار در 20 تیر 1376 مقابل پرسپولیس برای استقلال به میدان رفت و اولین گلش را نیز در 9 دی 76 مقابل نفت آبادان به ثمر رساند. کاپیتان آبی پوشان هشتمین فصل حضورش در استقلال را سپری می کند و تاکنون 207 بازی با پیراهن استقلال در مسابقات رسمی به میدان رفته است.

شاندل
08-10-2011, 02:31 AM
اين آمادگي و انگيزه با اين سن و سال تنها ارمغان سالم زندگي كردن است

فرهاد باتي گل

mehrdad66
08-10-2011, 12:12 PM
با سلام به همگی
از تمام بچه های تیم ناراضی ام جز کاپیتان :3:

JENILO
08-10-2011, 01:10 PM
فرهاد مجیدی : اظهارنظری در مورد فینال جام حذفی سال 86 نکرده-ام

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
فرهاد مجیدی با تکذیب مصاحبه منتشر شده توسط یکی از روزنامه های ورزشی امروز با عنوان " حرف های مایلی کهن را در مورد فینال جام حذفی تایید می کنم" گفت: من در مصاحبه ام کلیت حرف های آقای مایلی کهن را تایید کرده و اظهارنظری درباره موضوع فینال جام حذفی نداشته ام.. (اینم قابل توجه دوستانی که زود قضاوت کردند)

P O O N E H
08-13-2011, 12:55 AM
ایول به کاپیتان با غیرتمون بازم مثل همیشه عالی بود با روحیه ترو جنگنده تر از همه ایشالله همیشه عالی باشه و دل هوادارا رو شاد کنه

MaR YaM
08-13-2011, 01:20 AM
کاپیتان دوست داریم

خیلی کیف کردم گل خیلی زیبایی زد یاد گل فورلان به آلمان افتادم

محشر بود با یه جاگیری خوب و از همه مهم تر پاس عالیه خسرو که از یه توپ مرده این پاس عالی رو ساخت

امیدوارم تو دربی هم گل بزنه داداش فرهاد و مارو از این خوشحال تر کنه

Reyhane-7
08-13-2011, 02:48 AM
زنده باد کاپیتان
دم کاپیتان با تعصبمون گرم خیلی عالی بود عجب گلی هم زد امیدوارم تو بازی های بعدی هم بتونه به خوبی بازی کنه گل بزنه .

شاندل
08-13-2011, 09:59 PM
عشق است فرهاد
همچين گل هايي رو فقط بازيكناي 24و25 ساله مي تونن بزنن
به اميد دعوت دوباره فرهاد به تيم ملي:8:

Maryam-Ss
08-14-2011, 03:59 PM
:8:فرهاد مجیدى کاپیتان مقتدر استقلال بهترین الگوى داخلى براى بازیکنان :8:
اخلاق خوب، بدون حاشیه بودن، آمادگى جسمانى، بار فنى، تاکتیک پذیرى و استفاده بهنیه از پست خود یعنى چهارچوب شناسى بهترین خصوصیاتى است که یک بازیکن باید داشته باشد و ما موارد فوق را در فرهاد مجیدى به عینه مى بینیم.به راستى چرا بازیکنى در سن ۳۶ سالگى داراى چنین خصوصیاتى مى باشد؟ جواب پرواضح است نظم در زندگى، مطیع فرامین مربیان بودن، سالم زندگى کردن، آمادگى روحى روانى و آمادگى جسمانى خوب، نتیجه فوق را رقم مى زند.بازیکنانى مثل آرش برهانى اکثر موارد بالا را با کیفیت خوب دارا هستند اما وقتى وظیفه شناسى و از موقعیت پستى خود نتواند بهره ببرند تمام زحماتشان بر باد خواهد رفت.آقاى برهانى چهارچوب شناسیت را از فرهاد مجیدى بیاموز چون هم تیمى و در کنار هم هستید و بهتر مى توانید نقاط ضعف یکدیگر را رفع کنید.فدراسیون فوتبال باید تدبیرى بیندیشد از بهترین ها به بهترین نحو تقدیر و تشکر شود تا حس رقابت براى بهترین شدن بالا رود هم براى بازیکنان، سرمربیان، کمک مربیان، مربیان دروازه بان، مربیان بدنساز، سرپرستان، مدیران و تماشاگران

Ramin
08-15-2011, 02:32 PM
سلام خدمت دوستداران و عاشقان کاپیتان فرهادمجیدی............ داداش فرهاد بااینکه 35 سالشه اما انگار یه مهاجم 23 ساله گل میزنه، با گلهایی که به داماش و مس و فجرسپاسی زد نشون داد بهترین مهاجم حال حاظر ایرانه و واقعأ جاش توتیم ملی خالیه و در تمام دوران بازیگریش به حقش در تیم ملی نرسید، به امید اینکه آقای کیروش به تیم ملی دعوتش کنه ............... دوسسسسسسسست دارییییییییییییییییییم فرهاد جوووووووووون :8:

Reyhane-7
08-18-2011, 01:13 AM
زنده باد کاپیتان عالی بود .
هم رو گل اول نقش داشت هم گل به اون زیبایی رو خودش زد .
امید وارم به تیم ملی دعوت بشه چون حقشه .

F3RY
08-18-2011, 05:32 AM
آقاي گلي من مهم نيست، موفقيت استقلال اهميت دارد
مجيدي: هر موقع كي-روش صلاح بداند،- در خدمت تيم ملي خواهم بود


كاپيتان استقلال گفت: هر زماني كه كارلوس كي-روش صلاح بداند به تيم ملي خواهم رفت.

فرهاد مجيدي پس از پيروزي 2 بر صفر استقلال برابر فجر سپاسي عنوان كرد بازي خوبي انجام نداديم، اما خوشحالم كه توانستيم كه به برتري دست يافتيم بايد در آينده بهتر بازي كنيم تا بتوانيم با اين تيمي كه داريم به عنوان قهرماني ليگ دست پيدا كنيم.

وي در مورد آقاي گلي خود يادآور شد: زياد مهم نيست براي من موفقيت استقلال حائز اهميت است و تمام بازيكنان تلاش كردند و من توانستم به گل دست يابم.
كاپيتان استقلال در مورد تشويق ناصر حجازي خاطر نشان كرد: هواداران استقلال و مردم هيچ وقت ياد و خاطره حجازي را فراموش نخواهند كرد.

وي درباره اينكه كارلوس كي-روش سرمربي تيم ملي در ورزشگاه حضور داشت و دعوت وي به تيم ملي فوتبال تصريح كرد: هر زماني كه سرمربي تيم صلاح بداند در خدمت تيم ملي خواهم بود.

Motahareh
08-18-2011, 02:31 PM
معذرت میخوام اینو باید زودتر مینویشتم ولی یه مشکلی پیش اومد و حالا مینویسم و یه چیزی هم بهش اضافه میکنم.

به پاس گل های جاودانه کاپیتان
هفت دقیقه پس از آغاز


گلهایی که از خاطر هیچ هواداری پاک نمی شود.گل هایی که که به زیبایی
وارد دروازه حریفان استقلال میشد و سکوها رو به لرزه در می آورد...

گل هایی که به نام فرهادمجیدی در پرونده استقلال ثبت شد تااو حالا درمیان
برترین گلزنان تاریخ باشگاه استقلال جای گیرد.

فرهادمجیدی برای این تیم تنها یک اسم نیست,او همچون سایر بزرگان تیم
در یادها می ماند,دریاد آنها که با هر گل کاپیتان مجیدی در ورزشگاه غوغا کردند
این حکایت فرهادمجیدی است. کاپیتانی که هواداران استقلال به پاس تعصبش و
گلزنی های بی مثالش اورا عاشقانه دوست دارند وبرای موفقیتش دعا میکنند.

مجیدی رکوردهای بسیاری را در استقلال به نام خود کرده,او درحال حاضر درکنار
غلامحسین مظلومی ایستاده که با 75گل یکی از برترین های استقلال بود.
فرهاد تنها 15گل دیگر نیاز دارد تا حتی عنوان برترین گلزن ادوار تاریخ استقلال را
از آن خود کند که حالا دست علی جباری کاپیتان دهه40 تیم است.

مجیدی در آسیا هم سردمدا است چون لقب گلزن ترین استقلالی درآسیا متعلق به اوست.
او تابه حال 20گل در رقابتهای آسیایی به ثمر رسانده تا از این نظر برترین باشد.

قرار است به پاس گل های جاودانه او, به پاس تعصب بی مثال و فوتبال زیبایی که
ارائه می دهد از او تقدیر شود.قرار است درحرکتی مردم نهاد و خودبخودی از سوی تماشاگران
پاسخی بدهند به هرآنچه که او تا به حال با موفقیت های خود به هواداران هدیه کرده است.

قرار است در دقیقه 7به احترام صاحب پیراهن شماره 7استقلال,در دومین دیدار خانگی
تمام ورزشگاه بایستد و دست بزند و نام فرهاد مجیدی را به زبان آورند.بله,این بود قرار تمام هوادارای فرهاد که در دقیقه 7بازی یکصدا او را تشویق کردند
و فرهاد بعد از به ثمر رساندن گلش به طرف هوادارا رفت و از آنها تشکر کرد و
شماره7را با دستش نشان داد و اکنون با 76 گل زده بالاتر از مظلومی قرار دارد.

Motahareh
08-19-2011, 02:51 PM
بچه ها دیشب یه خبری توی اخبار20:30 شنیدم
گفتم چون حدودا مربوط به فرهاد میشه اینجا بنویسم

تووی بازی فکر کنم با داماش یه بنر50 متری برده بودند ورزشگاه که روش
نوشته بود خدایا تا انقلاب مهدی از فرهادمجیدی محافظت بفرما.
بعد میگفت که چون اینا از شعار انقلابی استفاده کردن بازی بعدی نیم ساعت
لیدرهای تیم استقلال رو نگه داشتن تا بگن اینو کیا اوردن.بعد اون 3نفر رو گرفتن.
حالا به قول خودش این بنر تمام بازی اونجا بوده و کسی کاری نکرده
و اینکه برا این خبر عکس بنر رو گذاشته بودن و اسم فرهادمجیدی رو مات
کرده بودن دلی هم معلوم بود اسم کیه هم اینکه گفت کاپیتان استقلال!
حالا نمیدونم منظورشون بد بودن یا خوب بودن کار کدوم یکیه ولی اخه این یه
دعاست برای یه بازیکن اشکالش کجاست؟!

mahmo0d
08-19-2011, 02:59 PM
این خبر رو خوندم
اره تو بازی قبلی هم اخبار اینو نشون داد عمدا اینکارو میکنن !
همش هم زیر سر صدا سیماس اگه اونا نشون نمیدادن کسی کاری نداشت
بهشون با این شعار فشار وارد میشه باعث هرج مرج میشه :15:

Reyhane-7
08-19-2011, 03:01 PM
چرا عمدا باید همچین کاری بکنن ؟

Motahareh
08-19-2011, 03:23 PM
مهم نیست بچه ها
دعاهای ما مهمه که حالا میخواد بنر باشه میخواد تو قلبمون باشه
مهم ماییم که فرهادو دوست داریم
ایشاا... هربازی بهتر و بهتر میشه
و بهتره نه تنها توی دربی بلکه هربازی خانگی اون پیراهن25 متری که
براش درست کرده بودند و اوردن ورزشگاه بیارند
مهم اینه که ما فرهادو دوست داریم و اونم میدونه چقدر هوادار داره و
مثل بازی قبلی بعد گل از نماینده های ما که توی ورزشگاه هستن تشکر میکنه

mahmo0d
08-19-2011, 03:35 PM
چرا عمدا باید همچین کاری بکنن ؟
چرا صداسیما باید این صحنه رو نشون بده بعد بازی با داماش ؟ حتما یه قصدی دارن دیگه وگرنه این به کجاشون ضربه میزنه آخه ! اینو نشون داد تو بازی بعدی هم اومد جمعش کرد دقیق یادم نیست ولی فکر کنم همین سایت رجا نیوز هم همین رو بعد بازی با داماش زد !!!!! میگردم اگه شد لینکش میزارم
ما همه چیمون مسخرس !!
چون نباید تو اون شعار ...... جاش فرهاد مجیدی نوشته شه این شعار مربوط به یه اولیا الهییه :0:با این کار به اونا توهین میشه
آرمان هامون زیر سوال میره :31:

----------

آها پیداش کردم

عکس: شاهکار جدید باشگاه استقلال/نام فرهاد مجیدی به جای نام امام خمینی(ره)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
گروه ورزش - حرکت لیدرهای باشگاه استقلال در جریان بازی استقلال و داماش در ورزشگاه آزادی به قدری عجیب و دور از انتظار بود که هیچ کسی باور نمی-کرد شعار انقلابی مردم ایران این گونه تحریف شود!

همانطور که در عکس مشاهده می-کنید لیدرهای باشگاه استقلال با تحریف شعار انقلاب مردم ایران با حذف نام امام خمینی(ره) نام فرهاد مجیدی را در این شعار جای دادند.
شاهکار جدید لیدرهای باشگاه استقلال که زیر مجموعه مديريت باشگاه هستند، نشان از سوء تدبير آقاي علي فتح-الله زاده دارد.
نکته جالب اینجا بود که دست نوشته مذکور روی سکوهای ورزشگاه دست به دست می-شد و مسوولان فرهنگی و مدیران باشگاه استقلال نسبت به جمع آوری آن اقدام نکردند!
+
بازداشت سه لیدر استقلال به جرم شعار انحرافی
سه نفر به جرم انتقال بنری توهین آمیز به ورزشگاه آزادی بازداشت شدند.
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرآنلاین؛ هفته قبل بود که در بازی استقلال و داماش گیلان بنری در حمایت از فرهاد مجیدی به ورزشگاه آمده بود که بر روی آن شعاری ارزشی را با تغییراتی به نام کاپیتان استقلال نوشته بودند. شعاری که انتشار عکس هایش با انتقاد وسیع ارگان های ارزشی از وضعیت حاکم بر ورزشگاه ها همراه شد.
یک هفته پس از این اتفاق بود که استقلال دوباره برای بازی بود ورزشگاه خانگی اش رسید. این بار اما نیروهای امنیتی مقرراتی سخت در نظر گرفتند. ورود لیدرهای استقلال ممنوع شد تا تکلیف بنر راه یافته به ورزشگاه مشخص شود. بنری که البته لیدرها آن را به ورزشگاه نیاورده بودند و حرکتی بود خودجوش از سوی گروهی از هواداران ناشناس فرهاد مجیدی ، کاپیتان محبوب استقلال.
لیدرهای خشمگین اما تا 30 دقیقه پشت درهای ورزشگاه ماندند و با همکاری آنها سرانجام 3 نفر که هفته قبل ، این بنر را به ورزشگاه آورده بودند ، بازداشت شدند.

نکته جالب این است که چطور چنین بنری به ورزشگاه وارد شده بود. بنری 50 متری!


+
دور استقلال حاشیه نیست اما میخوان براش حاشیه بسازن ! اما زمانی که مشت معلوم حال ریختن ورزشگاه و شعار بحرین میدادن جلوی یه تیم عربی !!!! هیشکی صداش در نیومد !!! تیم بهم ریخت !!!!! :22::22:
تازه صدا سیما گفت حرکت لیدر استقلال زشت بوده که داشت فحش میداد که چرا اومدین ورزشگاه و به بحرین کمک میکنین :14::22::22::22:

VAHID
08-19-2011, 03:49 PM
اینا همش از روی سوزش هست ...

امسال استقلال تیم خوبی بسته و تا اینجا نتایج خوبی کسب کرده ...

بعضی خبر گزاری های معلوم الحال هم می خوان تیم ما رو به حاشیه ببرن و گرنه از این دست شعارها زیاد بوده ...


از ... بین همه ی تیمای دنیا عشق است استقلال بگیر

تا ... قسم به این تیم آبی ...

اینها هم شعارهای مذهبی و انقلابی بودن که تغییر پیدا کردن ولی هیچ بحثی نشده ...


دلیلش سوزش هست وبس ...

فقط باید گفت بسوزید . بسوزید :1:

Motahareh
08-19-2011, 03:58 PM
یه سوال
اگه این بنر 50متره چرا اینقدر کوچیک میزنه
راستش من عکس پیرهن25متری فرهادو که دیدم بزرگتر نشون میداد
البته این عکس که من الان دارم نمای بسته شه اون عکس
که از نمای دورتر بود رو نمیدونم کجا گذاشتم:4:

اینجا الان دربی 70
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Reyhane-7
08-19-2011, 04:24 PM
چرا صداسیما باید این صحنه رو نشون بده بعد بازی با داماش ؟ حتما یه قصدی دارن دیگه وگرنه این به کجاشون ضربه میزنه آخه ! اینو نشون داد تو بازی بعدی هم اومد جمعش کرد دقیق یادم نیست ولی فکر کنم همین سایت رجا نیوز هم همین رو بعد بازی با داماش زد !!!!! میگردم اگه شد لینکش میزارم
ما همه چیمون مسخرس !!
چون نباید تو اون شعار ...... جاش فرهاد مجیدی نوشته شه این شعار مربوط به یه اولیا الهییه :0:با این کار به اونا توهین میشه
آرمان هامون زیر سوال میره :31:

----------

آها پیداش کردم

عکس: شاهکار جدید باشگاه استقلال/نام فرهاد مجیدی به جای نام امام خمینی(ره)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
گروه ورزش - حرکت لیدرهای باشگاه استقلال در جریان بازی استقلال و داماش در ورزشگاه آزادی به قدری عجیب و دور از انتظار بود که هیچ کسی باور نمی-کرد شعار انقلابی مردم ایران این گونه تحریف شود!

همانطور که در عکس مشاهده می-کنید لیدرهای باشگاه استقلال با تحریف شعار انقلاب مردم ایران با حذف نام امام خمینی(ره) نام فرهاد مجیدی را در این شعار جای دادند.
شاهکار جدید لیدرهای باشگاه استقلال که زیر مجموعه مديريت باشگاه هستند، نشان از سوء تدبير آقاي علي فتح-الله زاده دارد.
نکته جالب اینجا بود که دست نوشته مذکور روی سکوهای ورزشگاه دست به دست می-شد و مسوولان فرهنگی و مدیران باشگاه استقلال نسبت به جمع آوری آن اقدام نکردند!
+
بازداشت سه لیدر استقلال به جرم شعار انحرافی
سه نفر به جرم انتقال بنری توهین آمیز به ورزشگاه آزادی بازداشت شدند.
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرآنلاین؛ هفته قبل بود که در بازی استقلال و داماش گیلان بنری در حمایت از فرهاد مجیدی به ورزشگاه آمده بود که بر روی آن شعاری ارزشی را با تغییراتی به نام کاپیتان استقلال نوشته بودند. شعاری که انتشار عکس هایش با انتقاد وسیع ارگان های ارزشی از وضعیت حاکم بر ورزشگاه ها همراه شد.
یک هفته پس از این اتفاق بود که استقلال دوباره برای بازی بود ورزشگاه خانگی اش رسید. این بار اما نیروهای امنیتی مقرراتی سخت در نظر گرفتند. ورود لیدرهای استقلال ممنوع شد تا تکلیف بنر راه یافته به ورزشگاه مشخص شود. بنری که البته لیدرها آن را به ورزشگاه نیاورده بودند و حرکتی بود خودجوش از سوی گروهی از هواداران ناشناس فرهاد مجیدی ، کاپیتان محبوب استقلال.
لیدرهای خشمگین اما تا 30 دقیقه پشت درهای ورزشگاه ماندند و با همکاری آنها سرانجام 3 نفر که هفته قبل ، این بنر را به ورزشگاه آورده بودند ، بازداشت شدند.

نکته جالب این است که چطور چنین بنری به ورزشگاه وارد شده بود. بنری 50 متری!


+
دور استقلال حاشیه نیست اما میخوان براش حاشیه بسازن ! اما زمانی که مشت معلوم حال ریختن ورزشگاه و شعار بحرین میدادن جلوی یه تیم عربی !!!! هیشکی صداش در نیومد !!! تیم بهم ریخت !!!!! :22::22:
تازه صدا سیما گفت حرکت لیدر استقلال زشت بوده که داشت فحش میداد که چرا اومدین ورزشگاه و به بحرین کمک میکنین :14::22::22::22: واقعا واسه صدا و سیما متاسفم حالا انگار چه اتفاقی افتاده به قول شما مگه این کار به کجا ضربه می زنه ؟

P O O N E H
08-19-2011, 05:06 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Motahareh
08-19-2011, 07:29 PM
یه چیز کوچولو اما مهم شاید بدونید شاید نه


فرهادمجیدی نه تنها از لحاظ تعداد گل زده برا استقلال یجورایی رکورد داره

بلکه با 20 گل زده برای اس اس در جام باشگاه های آسیا برترین است

و تنها بازیکنیه که تونسته در رقابت های آسیایی در یک بازی

برای استقلال 4گل به ثمر برساند

SALAR
08-20-2011, 03:48 PM
بازگشت ستاره به تیم ملی / فرهاد مجیدی در لیست کی روش
مصاحبه اخیر مجیدی با واکنش مثبت سرمربی تیم ملی ایران همراه شده است .

سایت گل - ستاره استثنایی فوتبال ایران که در 35 سالگی به گواه اکثریت کارشناسان بهترین است در لیست جدید کارلوس کی روش حضور دارد . فرهاد مجیدی ، کاپیتان تیم استقلال در دوره مربیگری افشین قطبی از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد .
دلیل این جدایی را خیلی ها به طور غیررسمی عنوان کردند . اختلاف ستاره محبوب تیم استقلال با علیرضا منصوریان ، دستیار آن روزهای افشین قطبی باعث چنین تصمیمی بود . اگر چه فرهاد مجیدی در همان روزها به شدت علاقه داشت در جام ملتهای آسیا بازی کند و نزدیکانش حسرت و افسوس او را بابت نرفتن به قطر روایت می کنند اما مجیدی باورش بر این بود که برخی مسائل حاشیه ای موجب عدم موفقیت او در تیم ملی خواهد شد .
به همین خاطر تیم ملی را همراهی نکرد اما حالا که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی است او در یک کنفرانس خبری گفته است : « بازی در تیمی که کی روش سرمربی آن است برای من افتخار آمیز است »
فرهاد مجیدی البته درباره دوران مربیگری افشین قطبی در تیم ملی هم با احترام یاد کرده و گفته است : « قطبی دوست داشت با جوانان کار کند ! » کی روش مدتها قبل درباره دعوت نشدن مجیدی به تیم ملی ، تاکید کرده بود که « شنیده ام او از بازی در تیم ملی خداحافظی کرده » اما مصاحبه اخیر مجیدی با واکنش مثبت سرمربی تیم ملی ایران همراه شده است .
فرهاد مجیدی در لیست جدید کارلوس کی روش حضور دارد و این لیست ظرف امروز یا فردا منتشر می شود

Motahareh
08-22-2011, 05:28 PM
یه مصاحبه از فرهاد در آخرای سال86
خبر ورزشی.ویژه نوروز87

خبر ورزشی:از نوروز باستانی چه میدانی؟
فرهاد:چیزی نمیدانم
چرا نمیدانی؟
خب تحقیق وبررسی نکردم و ازکسی هم نشنیدم
عید برات چه طعمی داره؟
طعم اجیل
چه آجیلی؟
پسته,تخمه و...
یعنی عید در پسته و تخمه برات خلاصه میشه؟
خب بالاخره خوب است دیگه.دید وبازدیدها .عیدی و خوردنی ها
دست به عیدی دادنت چطور است؟
خوب نیست
چرا مگه خسیسی؟
اینجور میگن
تیام چی یعنی به دخترت هم عیدی نمیدی؟
نه حساب تیام فرق میکنه معمولا فقط به تیام عیدی میدم
پس خوش بحال تیام حتما عیدی های خوبی میگیره
بالاخره یکی یدونه است دیگه
عید برات همیشه یجوره؟
یعنی چی؟
یعنی وقتی بزرگ شدی حال وهوای عید برات عوض نشد؟وقتی بچه بودی عید برات جور دیگری نبود؟
برا تو عوض شد؟
آره عوض شد.
نه برای من عوض نشد همه چیز همانطور که بود هست.ازهمان موقع عید که میشد
فکر میکردم همه چیز داره نو میشه.عوض میشه. الانم همین حس رو دارم.
یه شعر بهاری بگو.
باید فکرکنم.
خب فکر کن.
اهان نرم نرمک میرسد اینک بهار,خوش بحال روزگار.
میدونی ازکیه؟
باید فکرکنم.
خب بی خیال.عیدها تو ایران بهتره یا خارج.کجا بیشتر خوش میگذره؟
مسلما در ایران.اینجا همه در حال وهوای عید هستن اما در خارج اینجوری نیست.
چرا اینجوری نیست؟ماشاا... عید که میشه کسی ایران نمیمونه همه دبی انتالیا
نه بابا اینجوریا هم نیست(با خنده)
امسال عید کجایی؟
زمین شماره 2 آزادی
نه منظورم اینکه برا عید چه برنامه ای داری؟
گفتم که.امسال با این برنامه ای که فیروزخان برای ما چیده عید فقط تمیرین داریم
حالا یا زمین شماره2آزادی یا مرغوبکار یا شیرودی یا کشوری.الحمدا... زمین تمرین هم که نداریم!
سال86چگونه برات گذشت.خوب یا بد؟
بد.
چرا بد؟امسال امدی استقلال اینهمه گل زدی...؟
نه بابا همچین خوب هم نبود.
میدانی سال تحویل چه ساعتیه؟
نه بابا.حالا چنده ؟
نه و خرده ای صبح.
پس خوابم.
حالا وقتی بیدار شدی اولین جایی که میروید عید دیدنی کجاست؟
خانه مادرم.
یعنی اول خونه ی مادر زنت نمیری؟
اول خونه مادر من میریم.
یعنی زن ذلیل نیستی؟
خب حتما نیستم دیگه!
بعد از خانه ی مادرت کجا میروید؟
امسال بعد از خانه ی مادرم باید بروم سر تمرین.
اگر بخواهی به یه استقلالی عیدی بدهی ان بازیکن خوش شانس کیست؟
احتمالا اشکان نامداری.
چرا نامداری؟!
چون هم اتاقی ام هست.
هم اتاقی بهتری پیدا نکردی؟
چون دیر به تیم امدم اخرش به من رسید(با خنده)
با سیزده بدر چطوری؟
بد نیستم.معمولا میریم بیرون.
سبزه هم گره میزنی؟
هرسال گره میزنم.امسال هم حتما میزنم البته با فیروزخان
خب اینکه خیلی خوبه...
ما هم حرفی نداریم
یه دروغ سیزده بگو؟
آخه چه دروغی؟
یه دروغ گنده.
سهراب بختیارزاده به میادین فوتبال بازمیگردد.
مگر قرار نیست برگرده؟
خدارو شکر فعلا که خبری نیست
بزرگترین دروغی که درسال86 شنیدی؟
گفتند فرهادمجیدی به پرسپولیس میرود.
مگر قرار نبود بری؟
نه بابا استقلال رو ول کنم برم پرسپولیس؟
مگه نیکبخت ول نکرد؟
خب اشتباه کرد.
مطمئنی خودت بعدا از این اشتباه ها نمیکنی؟
نه نمیکنم.
بزرگترین دروغی که تو سال86 گفتی چه بود؟
یادم نیست.
لابد اصلا دروغ نمیگی؟
خب یادم اومد.
پس بگو؟
تو دبی به یکی گفتم داداشم تو چلسی بازی میکنه!
دروغ به این گندگی گفته بودی اونوقت یادت نبود؟
حالا که گفتم.
یه ارزوی بزرگ برای سال87.
سلامتی همه و...
و...؟
آرزو دارم درسال جدید یه تغییر وتحول بزرگ در زندگی من ایجاد بشه.
از نظر مالی؟
نه بابا خدا رو شکر مشکل مالی ندارم.
و حرف آخر؟
حرفی ندارم مرسی که تماس گرفتید...خداحافظ

rastin
08-26-2011, 02:22 AM
یه چیز کوچولو اما مهم شاید بدونید شاید نه


فرهادمجیدی نه تنها از لحاظ تعداد گل زده برا استقلال یجورایی رکورد داره

بلکه با 20 گل زده برای اس اس در جام باشگاه های آسیا برترین است

و تنها بازیکنیه که تونسته در رقابت های آسیایی در یک بازی

برای استقلال 4گل به ثمر برساند
دقیقآ" شاید کمترکسی یادش باشه اما من یادمه تو بازی با تیم هومنت منت لبنان 4 گل از 7 استقلال رو زد اونم تو زمین تیم هومنت منت.

----------

وای چه بازی کرد این آقا فرهاد جلو فولاد یه جورایی هر 4 تا گل رو هم خودش زد" شاهکار کردی کاپیتان" با پاس طلاییت از گل زدن خودت گذشتی و میلاد رو راه انداختی" خیلی دوستت دارم خیلی" نه اصلآ عاشقتم...

Reyhane-7
08-26-2011, 02:39 AM
بازم کاپیتان مثل همیشه عالی بود . فوق العاده بود.
امیدوارم توبازی های بعدی هم همون جور عالی باشه بازم مثل فصل قبل
بتونه به زیباییی دروازه لنگیا رو هم باز کنه .

fier man
08-26-2011, 02:52 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> بازگشت شخصیت از دست رفته استقلال در تیم ملی <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)اسامی تیم ملی ایران اعلام شد و از استقلال 6 بازیکن از سوی کروش به تیم ملی فراخوانده شده-اند. بازیکنانی که هر یک می-توانند عصای دست او در مسابقات پیش-مقدماتی جام جهانی باشند.
اسامی تیم ملی ایران اعلام شد و از استقلال 6 بازیکن از سوی کروش به تیم ملی فراخوانده شده-اند. بازیکنانی که هر یک می-توانند عصای دست او در مسابقات پیش-مقدماتی جام جهانی باشند. کروش لیست استقلالی تیمش را این-گونه روی خروجی سایت-های خبری گذاشت:
1ـ سیدمهدی رحمتی 2- حنیف عمران-زاده 3- خسرو حیدری 4- مجتبی جباری 5- آندرانیک تیموریان 6- فرهاد مجیدی
دعوت از این 6 بازیکن برای استقلالی-ها خوشایند است. هر چند که تمرین-های این تیم در تعطیلات 17 روزه لیگ از جذابیت خواهد افتاد اما حضور 6 آبی-پوش در تیم ملی برای آنها یادآور تیم سال 1990 است. تیمی که استقلالی-هایش اینگونه نوشته می-شدند: 1ـ احمدرضا عابدزاده 2- رضا حسن-زاده 3- شاهین بیانی 4- جواد زرینچه 5- شاهرخ بیانی- 6- مجید نامجومطلق 7- مهدی فنونی-زاده 8-صمد مرفاوی
در تیم سال 1390 به مربیگری علی پروین استقلال 8 ملی-پوش داشت. بازیکنانی که به اعتقاد مجید نامجو مطلق می-توانستند هر یک در ترکیب اصلی قرار بگیرند. کروش 6 بازیکن از استقلال را به تیم ملی دعوت کرده اما استقلال این پتانسیل را دارد که بر تعداد بازیکنان خود در تیم ملی بیفزاید. بازیکنانی مثل شریفات، حمودی، برهانی و حتی میداودی در صورت رسیدن به شرایط آرمانی می-توانند در لیست-های آینده تیم ملی هم قرار بگیرند. البته همین شرایط را هم باید به فال نیک گرفت. از یاد نمی-رود که تا همین 2 ماه پیش فقط یک بازیکن از استقلال در تیم ملی حضور داشتند اما خریدهای خوب فتح-ا... زاده در فصل نقل و انتقالات و برابری فنی دیگر بازیکنان با ستاره-های تازه جذب شده کروش را مجاب کرد از استقلال بیشترین بازیکن را به تیم ملی فرا خواند.
***
طی سال-های اخیر کمتر به یاد داریم که استقلال صاحب ملی-پوشان چشمگیری در تیم ملی کشورمان باشد اما شرایطی که امروز پیش آمده شخصیت سال-های دور را به استقلال بازگردانده است. روزگاری استقلال نیم بیشتری از ترکیب اصلی تیم ملی را به خود اختصاص می-داد. بازیکنانی مثل عابدزاده، حسن-زاده، نامجو مطلق، زرینچه، فنونی-زاده، بیانی-ها و صمد مرفاوی جزو سرمایه-های اصلی تیم ملی بودند و تیم ملی هم نتایج خوبی در سطح قاره آسیا می-گرفت. قهرمانی سال 90 در مسابقات آسیایی پکن حاصل همین یکرنگی بود و پیش-بینی می-شود تیم ملی بار دیگر با اتکا به بازیکنان شاخص و نامداری مانند رحمتی، حیدری، تیموریان، مجیدی و حتی جباری روزهای خوشی در انتظار داشته باشد. البته بازگشت پرسپولیس به شرایط آرمانی و دعوت از بازیکنان این می-تواند بیشتر خاطرات تیم سال 90 را در اذهان فوتبالدوستان زنده کند چرا که نیم دیگری از آن تیم نیز توسط بازیکنان شاخص پرسپولیس آذین می-شد و روی صحنه می-آمد.

massoud
08-26-2011, 02:56 AM
دقیقآ" شاید کمترکسی یادش باشه اما من یادمه تو بازی با تیم هومنت منت لبنان 4 گل از 7 استقلال رو زد اونم تو زمین تیم هومنت منت.

----------

وای چه بازی کرد این آقا فرهاد جلو فولاد یه جورایی هر 4 تا گل رو هم خودش زد" شاهکار کردی کاپیتان" با پاس طلاییت از گل زدن خودت گذشتی و میلاد رو راه انداختی" خیلی دوستت دارم خیلی" نه اصلآ عاشقتم...

من یادمه دقیقا" زمان سکو مرو خوف بود.یادمه اون موقع با علی لطیفی زوج استقلال در خط حمله بودن.
در اون صحنه ای که میلاد گل زد سر از پا نمیشناختم واقعا" خیلی مردونگی کرد فرهاد. میلاد با این گل با روحیه بسیار بالایی به مسابقات برگشت.

niloufar-abi
08-26-2011, 04:34 AM
بازگشت میلاد با یه گل واقعا عالی بود
امیدوارم تو همه بازی ها اماده و فیکس باشه
----------------
من که نمیدونم اصلا کدوم بازیه اما واقعا فرهاد باعث افتخاره واسه هواداران
منتظر گل های قشنگ میلادو فرهاد تو دربی هستیم

MaR YaM
08-26-2011, 08:04 AM
کاپیتان فرهاد مثل همیشه امشبم عالی بود
واقعا به داشتن یه همچین کاپیتانی افتخار میکنم ینی کلا ایرانیا باید به داشتن فرهاد افتخار کنن
واقعا که عالیه یه بار دیگه تو این بازی بهم ثابت شد
به امید درخشش تو تیم ملی که شک ندارم اونجام میترکونه

negar
08-26-2011, 12:16 PM
این بار هم با درخشش کاپیتان مجیدی /استقلال فولاد را شکست و به صدر جدول رسید

فرهاد مجیدی گلزن اول لیگ برتر

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>(3).JPG

Motahareh
08-27-2011, 12:56 PM
:19:فرهاد بالاخره به تیم ملی رسید
ولی کاش ضربه ای بهش نزنه
یعنی فشار تمرینات و خستگی و مصدومیت
هیچ گدوم از اینا براش اتفاق نیفته و حالا که دعوت شده
در بازی های ملی خودشو نشون بده
دیروز اولین تمرینشو انجام داد
یه عکس از تمرینش تو گالری عکس فرهاد:8: گذاشتم

NAVIDSS7
08-27-2011, 01:21 PM
با شناختی که از فرهاد دارم مطمئنم که هیچ فشاری بش نمیاد
فرهاد بازیکنیه که در روز سه وعده تمرین میکنه و بازی در لیگ جام حذفی جام باشگاه ها وتیم ملی نمیتونه روش فشار بیاره.

fier man
08-27-2011, 02:30 PM
آیا کاپیتان استقلال مرد سرنوشت ساز تیم ملى خواهد شد؟
فرهاد مجیدى کاپیتان باتجربه استقلال در ۳۵ سالگى روزهاى اوج خود را پشت سر مى گذارد. عملکرد کاپیتان آبى پوشان تهرانى در بازى با فولاد خوزستان در اهواز یک بار دیگر ارزش هاى او را به اثبات رساند. در این دیدار سخت، فرهاد با استفاده از توانمندى هاى منحصربه فردش و البته هوش بالایى که دارد باعث شد تیم پرویز مظلومى ۳ امتیاز را کسب کرده و دست پر به تهران برگردد.استقلال در روزهایى که ستاره هاى لیگ را به خدمت گرفته هنوز هم چشم به جواهرى مثل فرهاد مجیدى داردکه حضورش در هر تیمى نعمت بزرگى است و در لحظات حساس مى تواند گره از کار آبى پوشان تهرانى باز کند و آنها را به اهدافشان برساند. استقلال اگرچه مهره هاى زیادى در خدمت دارد اما باید اذعان داشت که کاپیتان فرهاد به عنوان بزرگتر و بازیکن باتجربه تیم نقش کلیدى در بازیهاى این تیم ایفا مى کند.مجیدى روزهاى باشکوهى را تجربه مى کند و نکته جالب اینجاست که کارلوس کوئیروش سرمربى تیم ملى هم براى حضور در بازیهاى مقدماتى جام جهانى او را به اردوى تیمش دعوت کرده است، تیمى که کاپیتان آبى پوشان تهرانى با توجه به تمام شایستگى هایى که داشته هیچگاه به حق واقعى اش در آن نرسیده و همواره در سایه نام بزرگى همچون على دایى قرار داشت و شانس حضور در تیم ملى را از دست داد اما مرد پرتغالى نتوانسته چشم خود را بر توانایى هاى کاپیتان استقلال ببندند و او را به تیم ملى دعوت کرده است.شماره ۷ استقلال هرچند در ۳۵ سالگى دوباره شانس حضور در تیم ملى را بدست آورده که قطعا برایش کمى دیر شده اما آنقدر انگیزه دارد و آماده هست که به یک مهره سرنوشت ساز در جمع شاگردان کوئیروش تبدیل شود. در فوتبال سن و سال مطرح نیست و همه چیز به آمادگى بازیکن بستگى دارد و مجیدى با آمادگى بالایى که در حال حاضر دارد مى تواند مردسرنوشت ساز تیم ملى در مقدماتى جام جهانى برزیل شود.فوتبال ما امروز خالى از پدیده شده و ستاره هاى سابق هم دیگر درخشش گذشته را ندارند. در چنین شرایطى حضور بازیکنى مثل فرهاد مجیدى که در ۳۵ سالگى با انگیزه اى بالا به ستاره فوتبال ایران تبدیل شده در نوع خودش اتفاق جالب و البته تا حدودى شگفت انگیز است. تنها موردى که باید به کاپیتان استقلال گوشزد کنیم اخلاق او در زمین است، همان رفتارى که باعث شد او مقابل فولاد و به دلیل اعتراض به تصمیم داور یک کارت زرد بى مورد دریافت کند. فرهاد به عنوان کاپیتان تیم باید از منافع استقلال دفاع کند اما اجازه ندارد با اعتراض هاى بى مورد خود حاشیه ساز شده و اخطار بى دلیل بگیرد.

محلا
08-27-2011, 02:52 PM
ترابیان: جای فرهاد مجیدی در تیم ملی خیلی خالی بود

روز گذشته عباس ترابیان برای شروع اردوی آماده-سازی تیم ملی برای بازی با اندونزی و قطر در هتل اسپیناس حضور داشت و به بهانه آگاهی از آخرین شرایط ملی-پوشان گفت-وگویی با او انجام دادیم که به این شرح است:
چطور شد که هتل اسپیناس را برای برگزاری اردو انتخاب کردید؟
برای اینکه هتل المپیک و هتل آکادمی جا نداشتند.
اما ما با مسوولان هتل آکادمی صحبت کردیم و گفتند می-توانستیم پذیرای اردوی ملی-پوشان باشیم.
نه اینجور نیست و آنها برای روزهای آینده برنامه داشتند.
شنیده می-شود که ظاهرا شما در جریان محرومیت مازیار زارع و کریم انصاری-فر برای بازی با اندونزی نبودید وگرنه کرش این دو را دعوت نمی-کرد؟
اصلا اینطور نیست... این دو باید برای بازی دوم با قطر آماده شوند.
مگر برای بازی دوم نمی-توانیم لیست را تغییر بدهیم؟
چرا می-توانیم اما کرش می-خواست این دو از همین حالا حاضر شوند. از این گذشته من یک دفتر مخصوص درست کرده-ام و تمام اخطارها را در آن نوشته و اطلاع می-دهم.
ماجرای اسپانسر لباس تیم- ملی به کجا رسید؟
فعلا که خبری نداده-اند.
مثل اینکه مساله بی پولی هم در فدراسیون جدی است؟
خیلی مشکل شده و از وزیر جدید (عباسی) هم خبری نیست. با این وضعیت احتمالا به مشکل می-خوریم.
نظرتان درباره دعوت از فرهاد مجیدی چیست؟
واقعا جای او در تیم ملی خالی بود.
اما بعضی از کارشناسان معتقدند که تمرین در دو بخش ملی و باشگاهی کارایی او را کم می-کند؟
فکر نکنم این طور باشد. از یک طرف هم مانده-ایم با این کارشناسان چکار کنیم دعوت می-شود می-گویند ضعیف نشود، دعوت نمی-شود می-گویند چرا دعوت نشده.

00raha
08-27-2011, 04:06 PM
35 ساله باشی واینجوری برگردون بزنی و اینجوری همه رو وادار کنی به احترام بایستن کار بزرگیه فرهاد مجیدی همیشه بازیکن محبوب استقلالی ها بوده اما انگار واقعاهر چی سنش بالاتر میره تکنیک فوتبالشم پیشرفت میکنه. این روزها روزنامه ی ورزشی نیست که از مجیدی حرف نزنه ولب به تمجید باز نکنه این بازیهای خوب سرمربی تیم ملی رو هم وادار کرد ستاره استقلال رو برای همراهی تیم صدا کنه
هر چی هم بازیها جلوتر میره اهمیت داشتن بازیکنی مثل فرهاد مجیدی بیشتر خودش نشون میده برای همین امیدوارم کاپیتان وستاره اصلی استقلال بتونه با فشار بازیهای استقلال و تیم ملی کنار بیاد همچنان در اوج بمونه و بهترین بازی خودش رو مقابل پرسپولیس انجام بده .
امیدوارم شاهد این باشیم که مجیدی در بتونه به حق واقعی خودش هر چند دیر اما بلخره در تیم ملی برسه

NAVIDSS7
08-28-2011, 09:57 AM
مجیدى:کار کردن با کوئیروش باعث افتخار هر بازیکنى است

فرهاد مجیدى مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: حضور کوئیروش در تیم ملى روحیه بازیکنان را بالا برده است. از اینکه بعد از مدت ها دوباره به تیم ملى کشورمان دعوت شده ام بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم خواسته هاى کوئیروش را به دقت در زمین بازى پیاده کنم.وى تصریح کرد: کوئیروش یکى از بهترین مربیان در دنیاى فوتبال جهان است و او آنقدر بزرگ است که نیازى به تعریف و تمجید بازیکنانى مثل من ندارد و کار کردن با این مربى بزرگ باعث افتخار هر بازیکنى است.

NAVIDSS7
08-28-2011, 11:26 AM
فرهاد مجیدی:حتی اگر بازی نکنم از تیم-ملی خداحافظی نمی-کنم/مغرور شویم قهرمانی-مان به هوا می-رود (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)

فرهاد مجیدی به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، گوهر درخشان این روزهای استقلال و لیگ-برتر است.


بازیکنی که در 12 امتیاز از 13 امتیاز استقلال نقشی غیرقابل انکار داشت و شخصیتش برای کاپیتانی ساخته شده. بازیکنی که این روزها همه از حضور او در تیم-ملی حرف می-زنند. با کاپیتان استقلال درباره تیم-ملی و لیگ صحبت کردیم.
*حضور در اردوی تیم-ملی چه حالی دارد؟ مثل همیشه. همیشه حضور در اردوی تیم-ملی عالی است.
*اهالی فوتبال می-گویند فرهاد مجیدی استقلال با فرهاد مجیدی تیم-ملی خیلی فاصله دارد.
(با خنده) هنوز که بازی نکرده-ام. اجازه بدهید بازی کنم بعد نظر بدهید.
*اگر در تیم-ملی به شما بازی نرسد چه اتفاقی می-افتد؟
هیچ.
*واقعاً؟
بله. باید به نظر مربی احترام گذاشت. من همیشه گفته-ام این بار هم می-گویم اگر بتوانم به تیم-ملی کمک کنم خوشحال می-شوم بروم توی زمین. اگر هم نظر مربی روی من نباشد می-نشینم روی نیمکت.
*اگر کروش در بازی با اندونزی و قطر به شما بازی ندهد احتمال دارد دوباره از تیم-ملی خداحافظی کنید؟
نه.
*چرا؟
چون داستان کروش با بقیه تفاوت دارد. اگر قبلاً از اردو رفتم به این دلیل بود که یکسری مسائلی وجود داشت که میلی ندارم آنها را باز کنم، ولی کروش آدم متفاوتی است. در دنیای فوتبال برای خودش جایگاهی دارد و به نظر من می-تواند به فوتبال ما و تیم-ملی کمک کند. به این دلیل خوشحال می-شوم به او کمک کنم؛ ضمن اینکه من بارها گفته-ام فوتبال ایران جوانان خوب و مستعدی دارد که می-توانند به فوتبال ما کمک کنند. چه ایرادی دارد از آنها استفاده شود.
*وقتی در امارات بودید و با شما صحبت کردم، خیلی نگران بودید. می-گفتید به عنوان اولین استقلالی از تونل ورزشگاه بالا می-آیید و باید تیمی بسته شود که جواب انتظار مردم را بدهد. حالا فکر می-کنید آن استقلالی که هواداران دوست داشتند بسته شده؟
ما امسال تیم خوبی داریم. از نظر بازیکن و کادر خیلی خوب است. اما برای من اینها کافی نیست. ما باید روح قهرمانی در تیم داشته باشیم.
*الان شما در صدر جدول هستید، این برای شما کافی نیست؟
هنوز که قهرمان نشدیم. این چیزها همان مسائلی است که من فکر می-کنم سم است. ما باید بازی با فولاد را فراموش کنیم. بازی با فولاد و آن برد تمام شد. الان ما کمتر از دو هفته دیگر بازی با تراکتور را داریم که بازی مهمی است. تمرکز ما نباید از بین برود. اگر اصالت تیمی را با غرور از دست بدهیم به هیچ مقامی نمی-رسیم.
*امتیازهای استقلال در این فصل را باید به نام فرهاد مجیدی نوشت. در بازی با داماش، مس، فجر و این آخری هر 4 گل بازی با فولاد.
اصلاً این-طور نیست. همه تیم زحمت می-کشند. از مهدی درون دروازه گرفته تا خط دفاعی و هافبک همه زحمت می-کشند و به تیم کمک می-کنند. ما مهاجمان خیلی خوبی هم داریم که همه خوب گل می-زنند. شریفات و میلاد میدوادی در همین بازی آخر گل زدند.
*ولی هر دو گل با پاس فرهاد مجیدی به دست آمد، به-خصوص درباره گل میداودی که خودت می-توانستی گل بزنی و نزدی.
اجازه بدهید درباره میلاد توضیحی بدهم. او مهاجم بسیار خوبی است. اگر فصل قبل مصدوم نمی-شد مطمئن باشید ما صددرصد قهرمان می-شدیم. پاس گل را هم به این دلیل دادم که دوست داشتم او زودتر به جمع ما برگردد. فوتبالیستی که یک مدت به دلیل مصدومیت از میدان دور بوده خیلی دوست دارد با گل برگردد. من پاس دادم و او هم خیلی خوب گل زد تا برگشتنش را جشن بگیرد. میلاد امسال خیلی می-تواند به استقلال کمک کند. ما امسال جو خیلی خوبی داریم و همه کنار هم هستیم. امیدوارم این فضای صمیمی به قهرمانی ما منجر شود.

آقاي گلي جزء برنامه هاي اصلي ام نيست؛
مجيدي: براي استقلال هر كاري مي كنم
فرهاد مجيدي، اين روزها به يك ستاره بزرگ در مسابقات تبديل شده است. وي با 5 گل از 5 بازي ليگ در صدر جدول گلزنان قرار دارد، اما وي معتقد است آقاي گلي اصلي ترين هدف وي در مسابقات ليگ نيست.
مجيدي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، گفت: استقلال تيم بزرگي است كه هر بازيكني از جمله من از حضور در اين تيم افتخار كسب مي كنيم و بايد به اين مسئله توجه داشته باشيم كه پوشيدن پيراهن اين تيم ارزشمند است.
وي افزود: از به ثمر رساندن گل خوشحال مي شوم، اما از برد استقلال خوشحال تر مي شوم و اين مسئله براي من ارزش و اهميت بسيار زيادي دارد.
مجيدي تصريح كرد: آقاي گلي در برنامه هايم قرار دارد، اما هدف اصلي نيست؛ زيرا من براي استقلال گل مي زنم تا تيم به موفقيت دست يابد.
وي اظهار داشت: براي استقلال كه از اين تيم به اوج رسيدم، هر كاري انجام مي دهم و بهترين توان و نيرويم را بكار مي برم تا با قدرت در زمين مسابقه و تركيب تيم قرار بگيرم و تاثيرگذار باشم.
مجيدي در پايان گفت: ديگر بازيكنان هم در تركيب تيم بسيار خوب كار مي كنند و اين مسئله رمز موفقيت تيم تابحال است تا بتوانيم با كمك يكديگر استقلال را به قهرمان برسانيم./

taj7
08-28-2011, 03:51 PM
فرهاد مجیدی دوستت دارم به علی ....... گلی که به پرسولیس زدی دقیقه 91 از خوشحالی نزدیک بود بترکم
.............
.......
...
.

Motahareh
08-28-2011, 05:18 PM
فرهاد آخه چی بگم درموردش که هیچکی ندونه

پنج شنبه بعد بازی توو رختکن بچه ها از فتح اله زاده درخواست
پاداش کردند حاجی هم گفت هر چقدر فرهاد بگه به شما میدم
فرهاد هم درخواست پاداش یک میلیونی کرد.

فرهاد که الان در 5بازی 5گل زده و به نوعی 4پاس گل داده
این روزا هواداراش به گلزنی او دربازی های آینده و همینطور
نشان دادن شایستگی های او امیدوار و البته مطمئن هستن.
منم که دیگه معلومه از طرفدارای....
پس امیدوارم استقلالی ها هم در تیم خودشون هم در تیم ملی
عالی باشن.

narkises
08-30-2011, 12:36 PM
فرهاد مجیدی جزئی از استقلاله.استقلال یعنی فرهاد و فرهاد یعنی استقلال

rastin
09-01-2011, 12:36 AM
همونطور که گفتم آقا فرهاد با 4 گلی که تو لبنان به هومنت منت زد یه رکورد واسه بازیکنای ایرانی خلق کرد اما چند تا نکته دیگه از کاپیتان خوبمون، اول اینکه تو بازی برگشت هم به این تیم 3 گل زد دوم اینکه بازیکنی, که قهرمانی جام باشگاههای آسیا رو تجربه کرده (با تیم العین امارات که به عنوان بازیکن کمکی رفت به این تیم) سوم اینکه فرهاد جزو معدود بازیکنایی بود که رفت امارات و سروری کرد و وقتی برگشت فوتبالش مثل خیلی از امارات رفته ها افت نکرده بود دلیلش هم زندگی سالم تو امارات بوده و بس؛ نمی خوام بگم خدای ناکرده بقیه نا سالمن اما فرهاد سالم تر و با برنامه تر زندگی کرده اینو همه نزدیکای فوتبال میدونن و تآیید میکنن، وقتی تو استادیوم تختی تو بازی دوستانه استقلال و الوصل فرهاد با پیراهن الوصل به ما گل زد و همه استادیوم شعار فرهاد گل بزنی گل نزنی دوستت داریم رو سر دادن فهمیدم که مردم منتظر بازگشت فرهاد هستن تو اون بازی تو استادیوم بودم و وقتی بعد از چند سال به خونش برگشت هم تو استادیوم بودم بازی با صبا همه برا دیدن فرهاد اومده بودن همه اینا بهم ثابت کرد فرهاد ما بعد از این همه دوری برا ما عزیز مونده و الان هم داره برامون کاری میکنه که شاید هیچ مهاجمی نتونه، خدا در و تخته رو برا هم میسازه... ما طرفدارا همیشه پشتش بودیم حتی وقتی به ما گل زد و اون هم داره جواب مارو میده و دقیقه 91 شیث رو میفرسته جایی که باید بره!!!! از همتون که فرهاد رو دوست دارین ممنونم... ما استقلالیها با شعورترین طرفداران آسیا هستیم و هیچ وقت از دقیقه 60 بازی اول سرمربی مون رو هو نکردیم!، درود به همتون.....

Nıda
09-01-2011, 07:02 PM
فرهاد ما افتخار ميكنيم كه تو تيممون بازيكن با تعصبي چون تو داريم :79::90:

MOH3N
09-03-2011, 12:24 AM
مجيدي:با اين مربي و بازيكنان به جام جهاني مي-رويم


بازيکن تيم ملي فوتبال ايران گفت: با مربي مانند کي-روش و چنين بازيکناني به جام جهاني صعود مي-کنيم.
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
فرهاد مجيدي پس از برتري 3 بر صفر برابر اندونزي در جمع خبرنگاران گفت: سه امتياز خوبي کسب کرديم. مردم هميشه از تيم ملي حمايت کرده-اند و اگر تيم ملي همين گونه خوب بازي کند و نتيجه بگيرد حمايت مردم از تيم ملي ادامه خواهد داشت.

وي در مورد ديدار با قطر گفت: برابر قطر تيم ملي ايران بهتر بازي خواهد کرد زيرا اندونزي بسته بازي مي-کرد و قطر اينقدر بسته بازي نخواهد کرد. ما با اين مربي و بازيکنان بزرگ به جام جهاني صعود خواهيم کرد.

مجيدي در مورد ناهماهنگي ملي-پوشان در ديدار با اندونزي گفت: تيم ملي به مرور هماهنگ-تر خواهد شد و اين ناهماهنگي طبيعي است. با گذشت زمان بهتر و هماهنگ-تر خواهيم شد.

rastin
09-03-2011, 01:30 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


بازيکن تيم ملي فوتبال ايران گفت: با مربي مانند کي-روش و چنين بازيکناني به جام جهاني صعود مي-کنيم.
مرسی سرعت عمل

MOH3N
09-04-2011, 01:01 AM
فرهاد مجيدي در آستانه شکستن رکورد علي دايي


علي دايي با 34 سال در سال 82 مسن ترين آقاي گل برتر بوده است و فرهاد مجيدي، حالا مي تواند رکورد او را بشکند.
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
فرهاد مجیدی 35 ساله با زدن 5 گل صاحب عنوان آقای گل در لیگ برتر است. در ادوار گذشته مردان زیادی در سن بالای 30 سالگی، آقای گل مسابقات لیگ کشور شده اند. این نفرات عبارتند از:

1- محمد احمد زاده (ملوان انزلی) 17 گل در 23 بازی/ 30 ساله / سال 69

2- فرشاد پیوس (پرسپولیس) 11 گل در 22 بازی / 30 ساله / سال 70

3- عباس سیمکانی (ذوب آهن) 17 گل در 26 بازی/ 32 ساله / سال 72

4- فرشاد پیوس (پرسپولیس) 20 گل در 23 بازی / 33 ساله / سال 73

5- اصغر مدیر روستا (بهمن) 17 گل در 28 بازی / 30 ساله / سال 79

6- رضا صاحبی (ذوب آهن) 14 گل در 22 بازی / 30 ساله / سال 79

7- علی دایی (پرسپولیس) 16 گل در 26 بازی/ 34 ساله / سال 82

جالب است بدانید که در دهه 60 و در جریان مسابقات فوتبال باشگاه های تهران هم چند بار این اتفاق رخ داد.

- در سال 1361 علی پروین 36 ساله، در سال 1363 علی پروین 38 ساله و در سال 70 فرشاد پیوس 30 ساله در مسابقات باشگاه های تهران آقای گل شدند.

علی دایی با 34 سال در سال 82 مسن ترین آقای گل برتر بوده است و فرهاد مجیدی، حالا می تواند رکورد او را بشکند.

Nıda
09-07-2011, 01:30 PM
ايشالا كه فرهاد آقاي گل ميشه تا كيروش بفهمه كي رو به تيم دعوت كرده كه بيخودي تو ذخيره نذارش:16:

Motahareh
09-07-2011, 09:13 PM
آخی
فرهادم کاپیتان سوم تیم ملی شده
نازی ولی حیف جباری هنوز بازی نکرده تا از اون پاس های خوبش
بهش بده و بتونه موقعیت ایجاد کنه و فرهاد هم خوشگل گل بزنه
ایشاا... زود برا تیم ملی پاش به گل زنی باز میشه
و توو اس اس هم بهتر بهتر از اینی که هست میشه

MOH3N
09-09-2011, 10:32 PM
مجيدي: به خاطر 3 اخطاره نشدن محتاط بودم


کاپيتان تيم فوتبال استقلال گفت: براي اينکه 3 اخطاره نشده و دربي را از دست ندهم مقابل تراکتورسازي محتاط بازي کردم.
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
فرهاد مجيدي پس از شکست استقلال مقابل تراکتور سازي درباره اين مسابقه اظهار داشت: تراکتور سازي بيشتر از ضربات ايستگاهي استفاده مي-کرد. آنها بهتر از استقلال نبودند.
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا به خاطر دربي که کارت زرد نگيرد امروز محتاط بازي کرد، گفت: من به خاطر اينکه 3 اخطاره نشوم امروز محتاط بازي کردم.
مجيدي تصريح کرد: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. ما بايد اين شکست را فراموش کنيم و براي دربي آماده شويم.

bluesoul
09-10-2011, 02:34 AM
:2:gole farhad harum shod.....
nemi2nam chera hamishe hamine......:19:

MARIZ
09-10-2011, 02:37 AM
عالی بود آق فرهاد

Danial
09-10-2011, 02:39 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

mojtaba ss
09-10-2011, 01:19 PM
اخه این چه وضعیه امیر خان فرهاد بست ما باختیم ...........مگه فرهاد چه قدر جون داره ..............از ثانله ی 1تا اخرین لحظه فرهاد یارگیری شده بود جالب تر اینکه بقیه ی بازیکنامونم کمکش نمیکردن اینجوری جلو لنگ به مشکل میخوریم در مجموع بازم عشق است داش فرهاد یه نکته ی حاشیه ای بگم .................قبل بازی بیشتر بازیکنا رفتن پیش امیر خان اما داش فرهاد نرفت . ...........خدا کنه یکی بیاد وسط این دوتا رو اشتی بده تا فصل بعد کنار هم باشن

Reza7s
09-10-2011, 04:53 PM
با هشتادمین گل، مجیدی دومین گلزن برتر تاریخ استقلال شد/ رکورد مرفاوی شکسته شد

سایت گل- فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال در بازی هفته ششم مقابل تراکتورسازی ششمین گل خود را در این فصل به ثمر رساند و بدین ترتیب مجموع گلهای او با پیراهن استقلال به 80 رسید تا دومین گلزن برتر تاریخ استقلال شود. مجیدی با 80 گل رکورد صمد مرفاوی را شکست که در فاصله سال های 68 تا 76 برای استقلال موفق به زدن 79 گل شده بود. کاپیتان استقلالی ها در هفته سوم لیگ مقابل مس رکورد گلزنی غلامحسین مظلومی را شکسته بود و فصل پیش نیز رکورد پرویز مظلومی را پشت سر گذاشته بود.فرهاد مجیدی تاکنون 211 بار با پیراهن استقلال در مسابقات مختلف به میدان رفته است و 55 گل در لیگ، 20 گل در آسیا و 5 گل نیز در جام حذفی به ثمر رسانده است. مجیدی اولین بار در 20 تیر 1376 مقابل پرسپولیس برای استقلال به میدان رفت و اولین گلش را نیز در 9 دی 76 مقابل نفت آبادان به ثمر رساند.او در پاییز 79 نیز راهی امارات شد و پس از حضور در تیم های اماراتی، در تابستان سال 86 دوباره به استقلال بازگشت و اکنون نهمین فصل حضورش را در استقلال سپری می کند. مجیدی برای ثبت نام خود به عنوان برترین گلزن تاریخ استقلال به 10 گل دیگر نیاز دارد که با توجه به بازی های پیش رو می تواند در این فصل عنوان بهترین گلزن تاریخ استقلال را به خود اختصاص دهد.

00raha
09-10-2011, 05:06 PM
با اینکه گل فرهاد مجیدی در بازی مقابل تراکتور حیف شد اما دعا میکنم که زننده گل برتری مقابل پرسپولیس فرهاد مجیدی باشه تا یه بار دیگه شایستگی هاش رو به همه ثابت کنه

Nıda
09-10-2011, 05:24 PM
فرهاد خيلي خوب بازي كرد ولي كاش از اول آقاي مظلومي ميداوودي رو به جاي شريفات ميفرستاد تو زمين مدافعان هم كه معلوم نبود چشونه!:2:

mojtaba ss
09-10-2011, 07:06 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> های بدو های بدو های بدو های بدو <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> سوراختون کرد سوراختون کرد <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> تراکتور تموم شد دیگه.......................بریم سمت دربی:48::استقلال:

شاندل
09-10-2011, 08:20 PM
فرهاد خيلي خوب بازي كرد ولي كاش از اول آقاي مظلومي ميداوودي رو به جاي شريفات ميفرستاد تو زمين مدافعان هم كه معلوم نبود چشونه!:2:
مدافعان كه معلوم بود چرا اينجور بازي كردن بخصوص عمران زاده كه توپ رو دو بار از دروازه حريف بيرون كشيد حيف فرهاد كه بايد كنار يه عده خودفروخته بازي كنه

Motahareh
09-11-2011, 01:09 PM
مدافعان كه معلوم بود چرا اينجور بازي كردن بخصوص عمران زاده كه توپ رو دو بار از دروازه حريف بيرون كشيد حيف فرهاد كه بايد كنار يه عده خودفروخته بازي كنه

منظورت چیه یه عده خود فروخته؟
یعنی حنیف عمدا اینکارو کرد؟!!!!
ولی این باخت باعث شد مربی و بازیکنا بفهمند که بعد2فصل هنوز
رو ضربه ایستگاهی مشکل دارن اونم میثم حسینی که قدش کوتاهه
و حنیف که اصلا به قول خود روزنامه اس اس مدافعا رو هوا مرخصی بودن
با برگشتن پژمان دفاع خیلی بهتر میشه
بازی بعدی همه مهاجمامون انگیزه دارن
میلاد که بعد مدت ها برگشته
اسماعیل که میخواد مثل بازی های قبلی موثر باشه
فرهاد که بگه من هنوز مثل قبل.....
آرش هم بعد نیمکت نشینی و گل زدن توو دربی قبلی

بازی بعدی خیلی خوب خواهد بود اگه....

شاندل
09-11-2011, 11:49 PM
افتخاري ديگر براي فرهاد مجيدي


فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال در بازی هفته ششم مقابل تراکتورسازی ششمین گل خود را در این فصل به ثمر رساند و بدین ترتیب مجموع گلهای او با پیراهن استقلال به 80 رسید تا دومین گلزن برتر تاریخ استقلال شود.
مجیدی با 80 گل رکورد صمد مرفاوی را شکست که در فاصله سال های 68 تا 76 برای استقلال موفق به زدن 79 گل شده بود. کاپیتان استقلالی ها در هفته سوم لیگ مقابل مس رکورد گلزنی غلامحسین مظلومی را شکسته بود و فصل پیش نیز رکورد پرویز مظلومی را پشت سر گذاشته بود.


فرهاد مجیدی تاکنون 211 بار با پیراهن استقلال در مسابقات مختلف به میدان رفته است و 55 گل در لیگ، 20 گل در آسیا و 5 گل نیز در جام حذفی به ثمر رسانده است. مجیدی اولین بار در 20 تیر 1376 مقابل پرسپولیس برای استقلال به میدان رفت و اولین گلش را نیز در 9 دی 76 مقابل نفت آبادان به ثمر رساند.

او در پاییز 79 نیز راهی امارات شد و پس از حضور در تیم های اماراتی، در تابستان سال 86 دوباره به استقلال بازگشت و اکنون نهمین فصل حضورش را در استقلال سپری می کند. مجیدی برای ثبت نام خود به عنوان برترین گلزن تاریخ استقلال به 10 گل دیگر نیاز دارد که با توجه به بازی های پیش رو می تواند در این فصل عنوان بهترین گلزن تاریخ استقلال را به خود اختصاص دهد

شاندل
09-12-2011, 12:51 PM
منظورت چیه یه عده خود فروخته؟
یعنی حنیف عمدا اینکارو کرد؟!!!!
ولی این باخت باعث شد مربی و بازیکنا بفهمند که بعد2فصل هنوز
رو ضربه ایستگاهی مشکل دارن اونم میثم حسینی که قدش کوتاهه
و حنیف که اصلا به قول خود روزنامه اس اس مدافعا رو هوا مرخصی بودن
با برگشتن پژمان دفاع خیلی بهتر میشه
بازی بعدی همه مهاجمامون انگیزه دارن
میلاد که بعد مدت ها برگشته
اسماعیل که میخواد مثل بازی های قبلی موثر باشه
فرهاد که بگه من هنوز مثل قبل.....
آرش هم بعد نیمکت نشینی و گل زدن توو دربی قبلی

بازی بعدی خیلی خوب خواهد بود اگه....
من نظرم رو گفتم و براش دليل و برهان دارم البته تنها حنيف عمران زاده نبود كه مشكوك ميزد و چند تا ديگه بودن كه عجيب بازي مي كردن يادمه زمان مرفاوي چند تا بازي همين طوري بودن كه مهمترينش بازي با الجزيره بود كه باعث شد ما مساوي كنيم و بعد دوم بشيم و ميزباني رو از دست بديم يادمه اون بازي بعضي بازيكنا فقط توي زمين راه ميرفتن زمان فيروز كريمي و مرحوم ناصر حجازي هم چند بازي همين طوري بود

fateme-70
09-12-2011, 01:01 PM
اینا عکسای تیام و بردی جون خودمه:4:
file:///D:/fateme/ss/mail.jpg
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
فدای همه بشم:4:
چ قدر اینا نازم اخه!!!!!!!!!!!!
حیف ایران نیستن:22:

Motahareh
09-12-2011, 07:45 PM
آقا اسماعیل
آره حرفتو قبول دارم خیلی مشکوک بودن
ولی امیدوارم اینجوری نباشه که اگه باشه براشون متاسفم
راستش این سال 90 اینقدر تیتر روزنامه ها رو خوندم که اکثرا حرف از دعوا و ادعاها و
رابطه ی بد بین استقلالی های سابق بوده که وقتی میبینم دوباره یکی چیز گفته
و اوضاع قاراش میشه حالم بد میشه
دیگه این حرفی هم که تو زدی....

کاش زود تیم به آرامش برسه حتی اگه کوتاه باشه

Pato
09-12-2011, 08:51 PM
من فکر نمیکنم هیچ استقلالی حاضر بشه این کارو بکنه

sogand-red
09-12-2011, 09:01 PM
اومدم اعتراف کنم
خدایی تو دربی از هیچ بازیکن اس اس نمیترسم الا فرهاد مجیدی.خیلی بازیکن تاپ و با تجربه ایه.خدا براتون نگهش داره:96:

Motahareh
09-12-2011, 09:08 PM
مرسی سوگند خانوم
شما اولین پرسپولیسی نیستی که یه چیزی رو اعتراف میکنه
ممنون:6:
میشه شما هم آواتارتو عوض کنی و مثه ما بذاری؟!:4:

sogand-red
09-12-2011, 09:38 PM
من؟؟؟؟؟؟؟؟؟آواتار اس اسو بذارم؟؟؟؟؟بگو بمیر ولی اینو ازم نخواه:96:

Danial
09-13-2011, 02:11 AM
برای اولین بار در دنیا،کانون هواداران استقلال دقیقه 7 را به نام فرهاد مجیدی ثبت کرد!

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

کانون هواداران باشگاه استقلال در نظر دارد بر اساس پیشنهاد و درخواست هواداران این تیم ، از این پس در تمامی مسابقات استقلال ، در دقیقه 7 به صورت هماهنگ و یکپارچه فرهاد مجیدی کاپیتان ارزنده خود را مورد تشویق قرار دهد . شروع اجرای این طرح از دربی 71 خواهد بود و بر این اساس طرح ، در دقیقه 7 دیدار تیمهای استقلال - پیروزی که در روز جمعه 25 شهریور برگزار می شود هواداران این تیم از جا برخاسته و یک صدا فرهاد مجیدی را تشویق خواهند کرد از این پس نیز در تمامی مسابقات استقلال (چه میزبان باشد و چه مهمان ) این طرح با حمایت هواداران تیم استقلال به مرحله اجرا در خواهد آمد.

این طرح ابتکاری که با هدف قدردانی از تلاشهای خستگی ناپذیر کاپیتان شایسته تیم استقلال اجرا می شود اولین نمونه در تاریخ فوتبال ایران و دنیا محسوب می شود.

کانون هواداران استقلال ضمن نامگذاری دقیقه 7 به نام فرهاد مجیدی ، اعلام کرد هماهنگی لازم با لیدرهای کانون صورت گرفته و از هواداران این تیم نیز درخواست کرد به هر صورت ممکن درباه این طرح اطلاع رسانی کنند تا اتحاد و انسجام لازم برای تشویق کاپیتان شماره 7 خود در دقیقه 7 هر مسابقه حاصل شود

fateme-70
09-13-2011, 01:08 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

شاندل
09-13-2011, 01:49 PM
ببخشيد من اشتباه كردم هيچ بازيكني نمي خواد به تيمش خيانت كنه بخصوص كه استقلالي باشه من به حنيف نبايد بدبين ميشدم ديروز يه بار ديگه بازي استقلال و تراكتور رو ديدم ولي هنوز معتقدم فوتبال ايران رو يه عده اون بالا به هر شكلي مثل يه عوسك خيمه شب ابزي مي چرخونن
دو سال سپاهان رو قهرمان كردن ولنگي ها رو قهرمان جام حذفي امسال هم مي خوان تراكتور رو قهرمان كنن واسه دربي هم نگرانم مي ترسم باز سياسي بشه بخصوص كه ما دو بازي گذشته رو برديم

Motahareh
09-13-2011, 02:21 PM
این جور حرفا زیاده
اینکه فوتبال سیاسیه و این حرفا
یادتونه چقدر امیرحسین گل به خودی میزد ولی فصل پیش یبار هم اتفاق نیفتاد
اگه این فصل هم بود بهتر از قبل میشد
یا مثلا علیزاده همه گلاشو با اس اس به خودمون زد الان شده گل سرسبد تراکتوریا
و همه میگن پرتاباش خوبه و تعریف میکنن همه گند هاشو برا ما زده حالا برا بقیه عزیز شده
کلا ادمایی هستن که ممکنه این کارا رو بکنن
ولی خب حنیف به عنوان یه مدافع توو اون موقعیت قاطی کرد
اصلا اون روز شرایطش فرق میکرد خودش نبود
ولی اگه قراره برا کس خاصی اینکار شده باشه سال پیش هم اتفاق میفتاد

اینجا هم تاپیک فرهاده و باید برا فرهاد حرف بزنیم
امیدوارم دروازه بان پرس حقیقی باشه تا مثل دو دفعه قبل از فرهاد با لایی گل بخوره

Motahareh
09-13-2011, 03:12 PM
آقا مجتبی فرهاد یکی بزنه 7گله میشه
الانم کلا 80 تا گل زده 11 تا دیگه بزنه رکورددار اس اس میشه
20تا آسیا
5تا حذفی
55تا لیگ
البته بیشتر از 11 تا هم میزنه
ایشاا...

Nıda
09-14-2011, 12:50 PM
واسه فرهاد فرقي نميكنه كي دروازبان باشه چون كه فرهاد چارچوب دروازه رو خوب ميشناسه حالا ميخواد دروازه بان حقيقي باشه يا معمارزاده :استقلال:

yeganeh blue king
09-14-2011, 12:56 PM
واسه فرهاد فرقي نميكنه كي دروازبان باشه چون كه فرهاد چارچوب دروازه رو خوب ميشناسه حالا ميخواد دروازه بان حقيقي باشه يا معمارزاده :استقلال:
عزیزم : هرکی قرمز بپوشه .... فرهاد سوراخش میکنه:8::8:

mojtaba ss
09-14-2011, 03:04 PM
حنیف : با گل فرهاد محیدی دربی را میبریم.
حنیف عمران-زاده در خصوص شرایط استقلال قبل از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بعد از شکست مقابل تراکتورسازی به خودمان آمدیم. در آن بازی روی سه ضربه کاشته گل خوردیم ولی مظلومی تیم را جمع کرد و امیدوار هستم که جمعه بازی خوبی انجام دهیم.
وی در خصوص اظهار نظر بازیکنان پرسپولیس گفت: بزرگان پرسپولیس برای ما کری نخواندند و تنها آنهایی که عشق دربی داشتند در خصوص این مسابقه اظهار نظر کردند. ما دو بار بدون کری-خوانی پرسپولیس را شکست دادیم و روز جمعه نیز برای بار سوم این کار انجام می-دهیم.
وی در خصوص اینکه در همه مسابقات یاد مهدی هاشمی-نسب زنده می-شود و اینکه چرا هیچ مدافعی در این چند سال در دربی گل نزده،گفت: فعلا که شش هفته موفق به گلزنی نشدم ولی اگر گل بزنم از استادیوم آزادی بیرون می-روم.
مدافع استقلال در خصوص حضور استیلی در ورزشگاه آزادی و تماشای دیدار آبی پوشان مقابل تراکتورسازی گفت: او مربی است و وظیفه دارد حریفش را آنالیز کند. یکسال و نیم بود که از روی ضربه کاشته گل نخورده بودیم و تنها در دیدار مقابل پاختاکور که اخراج شده بودم به این شکل گل دریافت کرده بودیم ولی بازی روز جمعه متفاوت است و اجازه چنین کاری را به مهاجمان پرسپولیس نمی-دهیم.
وی در پایان در خصوص اینکه نتیجه این مسابقه چگونه رقم می-خورد گفت: فکر می-کنم استقلال با گل فرهاد مجیدی برنده از زمین خارج شود.

----------

بشنو ولی باور نکن .................:21::21::21::21::21:

.استيلي عنوان کرد: بازي استقلال و تراکتورسازي را از نزديک ديدم. شما شک نکنيد ديدن يک بازي از نزديک و آناليز آن با ديدن يک فيلم دي وي دي زمين تا آسمان فرق دارد. به اهدافي که مي-خواستم رسيدم و آناليز بسيار خوبي انجام دادم.سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين موضوع که برخي مي-گويند تيم شما از پيش بازنده است گفت: اصلا اين-گونه نيست و من اين حرف را قبول ندارم. ما آماده، قبراق و با انگيزه منتظر برگزاري دربي هفتاد و يکم در فضايي جوانمردانه هستيم. از لحاظ تاکتيکي روز به روز رو به جلو حرکت مي-کنيم و خوشبختانه بازيکنان ما به بلوغ تاکتيکي رسيده-اند. آنها تمام مسائل را درک مي-کنند و اين براي من بسيار مهم است.بازي-هاي خوب را به نمايش گذاشته-ام. تيم من از لحاظ روحي و رواني شايد کمي دچار مشکل بود اما مسائل فني مشکلي نبود. فقط در شاهين بوشهر يک مثال براي شما مي-زنم که اگر مسائل غيرفني نبود و بازيکنان حواسشان بيشتر به تيم بود مي-توانستيم موفق شويم. داشتن بازيکنان بزرگ و استفاده تاکتيکي از اين بازيکنان خيلي سخت است.وي در خصوص عملکرد خوب مجيدي و احتمال خطرساز شدن اين بازيکن براي پرسپوليس به فارس گفت: فرهاد مجيدي مانند علي کريمي امسال فصل خوبي را داشته و براي استقلال تاثيرگذار بود تاحدي که مربي تيم ملي را مجاب کرد که دعوتش کند. ايشان توانايي-هاي خيلي خوبي دارد اما اگر استقلال مجيدي را دارد، ما هم علي کريمي آماده و سرحال را داريم که با حرکتش هر دفاعي را به هم مي-ريزد. براي مهار مجيدي برنامه داريم و انشاءالله اجازه نمي-دهيم او مشکلي براي ما ايجاد کند.

کی تو...........................................:24 ::24::24::24:حمید .............................رب تبرکه


----------

واسه فرهاد فرقي نميكنه كي دروازبان باشه چون كه فرهاد چارچوب دروازه رو خوب ميشناسه حالا ميخواد دروازه بان حقيقي باشه يا معمارزاده :استقلال:
علیرضا حقیقی همش در انتظاره ....................داش فرهاده مجیدی لایی...........(بووووووووق):24::24:: 24::48: :استقلال: :270: :136:

P O O N E H
09-14-2011, 09:34 PM
نقطه سیاهی در خوشحالی مجیدی و مظلومی (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)تو همین سایت که این مقاله رو نوشتین هم گفتم تو تاپیک فرهادم میگم فرهاد مجیدی یه دریاس که ساحل نداره اینم اونایی که دلشونو به این مقاله خوش کردن بدونن یه دریا هیچ وقت با اب ریختن پر نمیشه که من بخوام بیام از فرهاد تعریف کنم و هیچ وقت هم با برداشتن ابش توسط یه نفر دونفر صد نفر خشک نمیشه بلکه به غیرت میادو پر اب تر وطوفانی تر میشه یه عده هم از اینکه اول بازی فرهاد مثل بقیه نرفته سمت قلعه نوعی وخوش وبش نکرده دلشون پره دنبال حاشیه هستن به اعصابتون مسلط باشیدو کم مقاله بنویسین فرهاد اصلا به این حرف وحدیثا وحاشیه ها توجه نمیکنه وداره به کار خودش ادامه میده با شماره گذاری عکسا چیو میخواین ثابت کنین هر کاری بکنید فرهاد محبوب دلهای هواداراشه تا خون در رگ ماس فرهاد محبو ب دل ماست تاج سر ماست هر شکلیم خوشحالی کرده به هواداراش وخودش مربوطه فکر هم نکنم بی احترامی یا توهینی کرده باشه فرهاد یه ستاره اس که نورش کل دنیا رو برداشته فکر نکنم نقطه سیاهی داشته باشه :8:
-----------------------------------

به امید برد دربی با گل زنی فرهاد :8:

شاندل
09-15-2011, 12:11 AM
ببين چه جملات ركيكي درباره فرهاد نوشتن كه لايق خودشونه البته درك مي كنم چه حالي دارن از الان ترس به جونشون افتاده

Amir blue
09-15-2011, 10:52 AM
شعر مخصوص فرهاد مجيدي


تو خورشیدی ولی غروب نداری

آهای فرهاد مجیدی

تو دریایی ولی ساحل نداری

آهای فرهاد مجیدی

تو تک ستاره ی فوتبال مایی

آهای فرهاد مجیدی

تو بهترین شماره هفت آسیایی

آهای فرهاد مجیدی

ستاره سهیل اسیایی

آهای فرهاد مجیدی

گلهای تو امید قهرمانی

آهای فرهاد مجیدی

تویی که محبوب ما آبی هایی

آهای فرهاد مجیدی

Nıda
09-15-2011, 12:17 PM
اونا از الآن ترسيدن واسه همين ميخوان يكم به خودشون روحيه بدن :24::24::24:

شاندل
09-16-2011, 10:09 PM
معرفت فرهاد

مجيدي: انگشت كوچك بزرگان استقلال هم نيستيم


کاپيتان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تيم ما بازيکنان بزرگ زيادي داشته است که ما انگشت کوچک آنها نيز نمي شويم.
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> فرهاد مجیدی پس از پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: امروز استقلال نسبت به پرسپولیس تیم تر و یکدست-تر بود. فرصت-های دیگری هم داشتیم که از دست دادیم.

وی در خصوص به ثمر رساندن 4 گل در دربی گفت: این گل-های زده شده تلاش همه بچه-هاست. از بازی خودم امروز راضی نبودم. به دلیل مصدومیتی که در دیدار گذشته داشتم از پزشک تیم تشکر می-کنم که من را به بازی امروز رساند.

کاپیتان تیم استقلال در پاسخ به این سؤال که چه طور در این سن و سال همچنان در اوج هستی،-گفت: من گفتم هر کسی پیراهن استقلال را می-پوشد باید با تمام وجود بازی کند. من هم با تمام وجود بازی می-کنم. اگر احساس کنم سنم طوری است که نمی-توانم بازی کنم فوتبال را کنار می-گذارم.

مجیدی تاکید کرد: هر موقع احساس کنم 90دقیقه نمی-توانم بازی کنم فوتبال را کنار می-گذارم. چرا که ما بازیکنان جوان خوبی داریم.

وی خاطرنشان کرد: استقلال بازیکنان بزرگ زیاد داشته است که ما انگشت کوچک آنها هم نمی-شویم.

rastin
09-16-2011, 10:38 PM
واااااااااااااااااااای وااااااااااااااااااااای
فرهاد مجیدی
دیدی چی کار کرد؟؟؟؟
لنگو سوراخ کرد..... (البته بازم!!!)

Reyhane-7
09-16-2011, 10:42 PM
بازم فرهاد مجیدی به لنگیا گل زد . سوراخ کردن لنگیا تو خونشه .
هر چند تو این بازی نسبت به بازی های قبلی افت کرده بود ولی خب بازم کار همیشگی خودشو انجام داد و گل زد .
زنده باد کاپیتان .

Melina Taji
09-16-2011, 10:43 PM
مجیدی باز هم گل زد (مقابل پرسپولیس هت تریک کرد) !<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


کاپیتان استقلال سومین گل خودش مقابل پرسپولیس را به ثمر رساند.
به گزارش خبر آنلاین فرهاد مجیدی زننده اولین گل تیمش در داربی 71 مقابل پرسپولیس بود.مجیدی که در داربی 68 و داربی 69 هم دروازه پرسپولیس را باز کرده بود موفق شد برای سومین بار به رقیب سنتی خود گل بزند.

درود كاپيتان فرهاد:96:
اگه تو رو نداشتيم چيكار ميكرديم:96:

SALAR
09-16-2011, 10:52 PM
بخدا فرهاد اسطوره است
افتخاره باشگاهه
به امید اینکه داش فرهاد کاپ قهرمانی اسیا را بالای سر ببره

P O O N E H
09-16-2011, 11:18 PM
فرهاد بهت افتخار میکنیم حقا که ستاره ای

به خدا مثل فرهاد نبوده ونیستو نخواهد بود <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
تاج سر مایی بزرگترین افتخار مایی واقعا امروز ثابت کردی سروره هر چی گلزنی :8:

MOH3N
09-16-2011, 11:35 PM
مثل فرهاد نبوده و نیست و نخواهد بود . دمش گرم

rastin
09-17-2011, 11:05 AM
ادموند اختر: جمع امتيازات پرسپوليس از گلهاي مجيدي كمتر است مهاجم سالهاي دهه 70 تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تيمي كه امتيازش از گلهاي مهاجمان استقلال كمتر است حرفي براي گفتن ندارد.
ادموند اختر مهاجم سابق تيم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: بازي بسيار جذاب و تماشاگر پسندي را از تيم فوتبال استقلال تهران ديديم و بازيكنان تيم استقلال هم نتيجه بازي خوبش را در دربي هفتاد و يكم گرفتند و من هم شخصاً اميدوارم و آرزو ميكنم استقلال در اين فصل با اين بازيكنان و كادر فني قهرمان ليگ ايران و جام باشگاههاي آسيا شود.
اختر در مورد اينكه بعضي ها علت باخت تيم پيروزي را خراب كردن پنالتي نوري و شانس تيم استقلال دانسته اند گفت: من تعجب ميكنم كه بعضي از دوستان به خاطر تعصب بي جا حرفهايي از روي غرض ورزي مي زنند به اعتقاد من تيمي كه جمع امتيازاتش از گلهاي مهاجم خوب استقلال كمتر است نبايد حرفي براي گفتن داشته باشد و باخت تيمش را توجيه كند./ح

----------

نصیرزاده: خطای آفساید مجیدی کاملاً- اشتباه بود هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم داوران و کمک داوران لیگ برتری بیشتر دقت کنند.
هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در مورد خطای آسفاید فرهاد مجیدی گفت: به هیچ عنوان مجیدی در آفساید مدافعین تیم پیروزی نبود و من تعجب می کنم که چه طور کمک داور آن صحنه را آسفاید اعلام کرد زیرا کمک داور جایگزني خوبی داشت و بسیار واضح بود که بعد از پاس بازیکنان تیم استقلال به فرهاد مجیدی،وي اصلاً در آفساید نبود شاید استرس بازی باعث اشتباه کمک داور شد من امیدوارم که کمک داوران لیگ برتری بیشتر دقت کنند./گ

fateme-70
09-17-2011, 11:31 AM
عکسای داداش فرهاد تو بازی با پرسپوکید!!!!!:47:

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)

JENILO
09-17-2011, 01:40 PM
نگرانش هستیم:96: چند تا خبرگزاری رو که مرور میکردم نوشته بود از قسمت مچ پا مصدوم شده:95: خدا کنه چیزی نباشه و مصدومیتش جزئی باشه:63: آخر پرسپولیسی ها زهرشون رو ریختن و مصدومش کردن:119:

Yasseer
09-18-2011, 11:09 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> 71636_n.jpg

Pato
09-20-2011, 10:37 AM
لازم نیست نگران باشید خبرگزاری ها و روزنامه های این دولت چیزی به جز دروغ گفتن بلد نیستن

اگه دقت کرده باشین بیشتر روزنامه ها و خبرگزاری ها طرفدار لنگ پاره هستن و میخوان هوادارا رو ناراحت کنن

پس اصلا لازم نیست نگران باشید

MOH3N
09-20-2011, 03:14 PM
آره نگران نباش اون به بازی با فولاد میرسه و فقط تو تمرین تیم ملی نبوده و استراحت بهش دادن همین
به گفته دکتر شهاب یکی از پزشکان تیم ملی فرهاد مجیدی با کوفتگی مینیسک پا روبه-رو است و به همین دلیل به وی استراحت داده شده تا این مصدومیت برطرف شود.
شهاب در این باره گفت: باید جواب mri مجیدی بیاید تا تشخیص قطعی برای درمان او داده شود اما مشکل خاصی ندارد و می تواند استقلال را مقابل سایپا همراهی کند ولی باید استراحت کند.

از دست این خبرگزاریها

Danial
09-20-2011, 03:31 PM
به گفته دکتر شهاب یکی از پزشکان تیم ملی فرهاد مجیدی با کوفتگی مینیسک پا روبه-رو است و به همین دلیل به وی استراحت داده شده تا این مصدومیت برطرف شود.

شهاب در این باره به خبرنگار فارس گفت: باید جواب mri مجیدی بیاید تا تشخیص قطعی برای درمان او داده شود اما مشکل خاصی ندارد و می تواند استقلال را مقابل سایپا همراهی کند ولی باید استراحت کند.

Danial
09-20-2011, 03:31 PM
به گفته دکتر شهاب یکی از پزشکان تیم ملی فرهاد مجیدی با کوفتگی مینیسک پا روبه-رو است و به همین دلیل به وی استراحت داده شده تا این مصدومیت برطرف شود.

شهاب در این باره به خبرنگار فارس گفت: باید جواب mri مجیدی بیاید تا تشخیص قطعی برای درمان او داده شود اما مشکل خاصی ندارد و می تواند استقلال را مقابل سایپا همراهی کند ولی باید استراحت کند.

fateme-70
09-20-2011, 09:38 PM
این دفه ی کاری کردم تیام و بردی باز شن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:6:
وبلاگمم گزاشتم .....
تیام خانوم و بردی جوووون خودم!!!!!!!!!!!!!!!:48:

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>فدای هردوشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fateme-70
09-22-2011, 11:44 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

:48:

JENILO
09-24-2011, 02:52 PM
مجيدي به بازي سايپا مي--رسد
اکبر رضایی در مورد آخرین وضعیت فرهاد مجیدی اظهار داشت: مجیدی کمی آسیب دیدگی از ناحیه زانو داشت. با توجه به استراحتی که به او داده شد و تکنیک های پزشکی مشکل مجیدی برطرف شد و برای بازی روز دوشنبه با سایپا مشکلی ندارد. البته به او توصیه کردم که مراقب باشد.خدا رو شکر این نگرانی هم برطرف شد کاپیتان و درخشش دوباره در بازی با سایپا:48:

a.borhani
09-26-2011, 02:19 PM
استراحت اجبارى استقلال براى فرهاد مجیدى !
فرهاد مجیدى،مهاجم تیم فوتبال استقلال،پس از دربى با مصدومیت روبرو شد و هیچ خبرى از حضور وى در تمرینات استقلال و تیم ملى نیست.این بازیکن که زیرنظر مربى اختصاصى خود کار مى کند،با استراحت اجبارى روبه رو شده است و به دلیل مصدومیت نمى تواند در تمرینات تیمى شرکت کند. مجیدى،مهاجم تیم استقلال که تصور مى شد پس از دو روز استراحت مى تواند در تمرینات تیمى حاضر شود و براى بازى تیم ملى مقابل بحرین و سپس استقلال مقابل سایپا آماده شود؛شرایط ایده آلى ندارد و پزشکان به دلیل جدى بودن میزان مصدومیتش براى وى عکس بردارى از زانو را درنظرگرفتند. مجیدى با حضور در بیمارستان از پاى مصدوم خود عکس گرفت تا شرایط وى پس از جواب عکس بردارى مشخص شود.گفتنى است؛حضور مجیدى در تمرینات استقلال و ترکیب این تیم مقابل سایپا در هاله اى از ابهام قرار دارد و احتمال اینکه مربیان براى عدم تشدید مصدومیتش به وى استراحت بدهند، وجود دارد

safir
09-26-2011, 10:14 PM
فرهاد مجيدي:
نشان داديم شخصيت قهرماني داريم
6 ماه است كه پول نگرفته-ايم، اما برايمان عادي است

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران


كاپيتان استقلال گفت:- در شرايطي كه بازي خوبي را انجام نداديم، توانستيم از حداقل موقعيت-هايمان استفاده كنيم و پيروز شويم.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فرهاد مجيدي در پايان بازي استقلال و سايپا درباره اين ديدار گفت: بازي زياد خوب نبود. سايپا بسته بازي مي-كرد، اما ما توانستيم از حداقل موقعيت-هايمان استفاده كنيم و پيروز شويم. امروز نشان داديم كه تيم ما شخصيت قهرماني دارد و با اينكه نتوانستيم بازي خوبي را ارائه بدهيم پيروز ميدان شديم و اين نشان مي-دهد كه تيم ما شخصيت قهرماني دارد.
وي درباره درگيري-اش با عباس محمدرضايي، بازيكن سايپا گفت: مسئله خاصي نبود. فقط زماني كه بازيكن آن-ها روي زمين افتاده بود، توپ دست خود سايپايي-ها بود، اما به بيرون نزدند.
مجيدي درباره تيم سايپا گفت: سايپا تيم جوان و دونده-اي بود، اما بسته بازي مي-كرد. هفته پيش برابر پرسپوليس بازي سنگيني را انجام داده بوديم و بازيكنان ما كمي خسته شده بودند.
مجيدي در پاسخ به اين سوال كه شنيده مي-شود، سه ماه است استقلالي-ها حقوق نگرفته-اند گفت: سه ماه نبوده است بلكه 6 ماه است. در استقلال اين مسئله طبيعي است و ما به آن عادت كرده-ايم. ان-شاءالله فتح-الله زاده اين مشكل را حل مي-كند.

Danial
09-27-2011, 12:04 AM
فرهاد امروز مشخص بود خیلی دوست داشت گل بزنه ... وقتی ضربه کاشته هم اصرار داشت خودش بزنه و ... :96:
این طور که من شنیدم با چند نفر دیگه از باشگاه برا تسلیت به خونه اون هواداری که به دست پرسپولیسیا به قتل رسید بود رفت که استقلال جوان هم پنج شنبه یه گزارش ازش نوشته بود فکر کنم ...
پدر اون هوادار هم داخل استادیوم بود امروز .. فرهاد هم عکسه میلاد خبازی رو زیر پوشیده بود که بعد از گل نشون بده ,حیف شد گل نزد..:96:

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

mojtaba ss
09-27-2011, 10:26 AM
«مجيدى» بازيكنى متفاوت تر از بقيه
فرهاد مجيدى را بايد بازيكنى متفاوت در فوتبال ايران دانست.مجيدى در هفت هفته نخست ليگ يازدهم ركوردى را به ثبت رسانده كه نظيرش تاكنون ديده نشده .فرهاد مجيدى كه ديروز مقابل سايپا كرج به ميدان رفت تنها بازيكن ايران است كه در ۶ بازى متوالى موفق به گلزنى شده است.مجيدى در بازى دوم استقلال مقابل داماش تك گل پيروزى بخش تيمش را به ثمر رساند. در بازى با مس زننده گل اول تيمش بود، رسيد.كاپيتان باتجربه آبى پوشان سپس در چهارمين بازى تيمش در مقابل فجرسپاسى، گل دوم تيمش را زد مجيدى در پنجمين بازى آبى پوشان در مقابل فولاد اهواز هم موثرترين بازيكن تيمش بود و ۲ گل زد .مجيدى در ديدار تراكتورسازى تبريز هم زننده گل اول بازى ورزشگاه آزادى بود، بازيكن تكنيكى استقلالى ها در بازى هفتم هم يكى از بهترين ها بود. مجيدى در ديدار مقابل پرسپوليس در دقيقه ۱۴ اولين گل تيمش را به ثمر رساند، تا پرسپوليسى ها را هر چه بيشتر به منطقه شكست نزديك كرده باشدو در بازی مقابله سایپا پاس گل را داد

MOH3N
09-27-2011, 01:34 PM
خیلی حیف شد که گل نزد

HamidReza
09-27-2011, 03:04 PM
فرهاد هم رسما از تیم ملی خداحافظی کرد

خیلی حرف بزرگی زده و واقعا کاری کرد که شاید تا سالها یادگار بمونه.
کاری که امثال دایی به هیچ قیمتی حاضر به انجامش نبودند.

فرهاد همیشه در قلب ماست

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

F3RY
09-27-2011, 03:18 PM
دمت گرم داش فرهاد تا ابد در قلب ما جا داری.ایول به این از خود گذشتگیت.با اینکه فیکس تیم ملی بودی ولی جاتو به جوونا دادی
از یه طرف ناراحتم و از یه طرف هم خوشحالم که از این به بعد تمام و کمال در خدمت استقلال هستی

Nıda
09-27-2011, 07:48 PM
خيلي ناراحتم كه ديگه داداش فرهادو تو تيم ملي نميبينيم :2:حتما يه مشكلاتي هست كه فرهاد از تيم ملي برا دومين بار خداحافظي كرد!!!!!!!!!!!!!!

شاندل
09-27-2011, 11:07 PM
مشكل اينه كه تيم ملي شده باند بازي
بهتر كه فرهاد خداحافظي كرد
دوران جواني فرهاد كه مي تونست به تيم ملي كمك كنه به خاطر جناب دايي از دست رفت

Mohammad
09-27-2011, 11:11 PM
فرهاد با اینکارش تفاوتش رو با امثال علی دائی نشون داد .. که در اوج به فکر خود نباشند ....

از طرف دیگه من خوشحالم که فرهاد فقط مال خودمون شد ... و از احتمالات آسیب دیدگی در اردوهای تیم ملی و تاثیر اون رو استقلال دور شد.

mojtaba ss
09-28-2011, 10:21 AM
علی پروین : مجیدی قابل تقدیر است پروین در مورد خداحافظی مجیدی از تیم ملی گفت: ترکیب فرهاد مجیدی و علی کریمی در تیم ملی خیلی خوب بود اما مجیدی شاهکار کرد که به خاطر جوانان از تیم ملی کنار کشید و خیلی خوب است که فوتبالیست در اوج چنین کاری بکند کار مجیدی قابل تقدیر بود.

----------

سرمربی تیم ملی فوتبال با خداحافظی فرهاد مجیدی از تیم ملی موافقت کرد.
کارلوس کی-روش در یک بیانیه مطبوعاتی، ضمن احترام به تصمیم شخصی فرهاد مجیدی مبنی بر کناره گیری از تیم ملی، آن را پذیرفت.خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی ایران، بیانیه کارلوس کی-روش را به این شرح در اختیار سایت فدراسیون فوتبال قرار داد:"برغم اینکه من همچنان معتقدم فرهاد مجیدی درحال حاضر می تواند در سطح تیم ملی فوتبال ایران بازی کند، اما ضمن احترام به تصمیم شخصی ایشان مبنی بر کناره گیری از فوتبال بین المللی، آن را می پذیرم.برای من و کادر فنی تیم ملی باعث خرسندی بود که با او به عنوان یک بازیکن حرفه ای خوب کار کنیم. ما برای فرهاد مجیدی در ادامه دوران بازیگریش در سطح باشگاهی آرزوی موفقیت می کنیم."

----------

مجيدى: كارى كه با من در جوانى كردند من با جوانان نمى كنم


فرهاد مجيدى كاپيتان استقلال كه در دو اردوى قبلى تيم ملى از سوى كارلوس كوئيروش به تيم ملى دعوت شده بود، ديروز از بازى هاى ملى خداحافظى كرد. اين بازيكن ۳۵ ساله در حال حاضر در تيم فوتبال استقلال بازى مى كند و با ۷ گل زده در رده دوم جدول گل زنان ليگ برتر قرار دارد. مجيدى براى تيم ملى ۴۵ بازى انجام داده و موفق شده در اين بازيها ۱۰ بار گلزنى كند. فرهاد مجيدى در نامه اى به على كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال خداحافظى اش را از بازى هاى ملى اعلام كرده است.
در اين نامه آمده است:
«سلام عليكم
احتراما، همان طور كه استحضار داريد اينجانب از سنين جوانى و بيش از ۱۵ سال است كه در خدمت تيم ملى فوتبال ايران بوده و بارها افتخار پوشيدن پيراهن مقدس «ايران اسلامى» را داشته ام. با توجه به برگزارى مسابقات
جام جهانى فوتبال در سال ۲۰۱۴ و عدم حضور احتمالى اينجانب در آن مسابقات به دليل وضعيت سنى ام و حضور جوانان توانمند، جوياى نام و مستعد در سطح اول فوتبال كشور، بدينوسيله با وجود ميل باطنى از ادامه حضور در تيم ملى عذرخواهى مى كنم. حضور در تيم ملى و شاگردى استادى چون كارلوس كوئيروش افتخارى است كه هميشه در زندگى ورزشى ام ماندگار است. بى شك جوانان با انگيزه اى چون كريم انصارى فرد، ميلاد ميداودى، سيد ايمان موسوى، محمد نزهتى، ميلاد زنيدپور و ... از اعتبار و آبروى فوتبال ايران عزيز دفاع خواهند كرد؛ جوانانى كه شايد با حضور امثال مجيدى به سرنوشت بنده حقير در گذشته دچار شده كه در عين جوانى و آمادگى فنى از حضور و خدمت در تيم ملى فوتبال محروم شدم. با تمام علاقه و ارادت قلبى ام به تيم ملى و پرچم مقدس ايران، همچنان خود را «سرباز وطن » مى دانم و در سال ۷۵ با اعتماد سرمربى وقت (آقاى محمد مايلى كهن) با حضورم به تيم ملى خدمت مى كردم و امروز با عذرخواهى و سپردن جاى خود به جوانان، به تيم ملى خدمت بيشترى انجام داده ام. اميد است با حمايتها و تلاشهاى جنابعالى، مسئولان ورزش كشور، درايت كادر فنى و دعاى خير مردم فهيم و عزيز، تيم ملى فوتبال به جام جهانى صعود كرده و دل ميليونها ايرانى را در جاى جاى كره خاكى شاد كنند. خواهشمند است مراتب اعتذار مرا به هر نحو كه صلاح مى دانيد به پيشگاه مردم شريف ورزش دوست برسانيد تا در جريان قرار گرفته و موجب شرمندگى ام فراهم نشود. در پايان لازم مى دانم از هواداران عزيز، مربيان، كارشناسان، ارباب جرايد و رسانه هاى گروهى كه همواره با نظرات و انتقادات خود، مرا حمايت و راهنمايى كرده اند صميمانه سپاسگزارى كنم. به اميد صعود تيم ملى به جام جهانى و خوشحالى تمام ملت عزيز ايران.

VAHID
09-28-2011, 05:13 PM
کاری که فرهاد کرد نشان از روح بزرگش داره ...!

واقعا اینکار از هر کسی بر نمیاد .
نمی شه از کسایی که اینکار رو بخاطر جوونها نکردند گله کرد !
هر کس نمی تونه فرهاد مجیدی باشه !به قول پروین واقعا فرهاد شاهکار کرد .


فرهاد هیچ وقت حقش رو از تیم ملی نگرفت !

حداقل کاری که می تونن برای فرهاد کنن یک بازی خداحافظی برای کاپیتان هست .


این هفت دوست داشتنی ... :8:
.
.
.
:96:

Motahareh
09-28-2011, 11:31 PM
هيچ-كس من را مجبور به خداحافظي از تيم ملي نكرد

مجيدي: جام جهاني هم برويم به تيم ملي برنمي-گردم

با بودن كروش و بازيكني مثل كريمي صعود ايران به جام جهاني قطعي است
فرهاد مجيدي دوباره از تيم ملي خداحافظي كرد. خبر شوك-برانگيزي بود كه صبح ديروز روي خروجي سايت-هاي خبري قرار گرفت. چه اتفاقي افتاده است؟ فرهاد نامه بلندبالايي نوشته است. او در اين نامه به اتفاقاتي كه در زمان جواني-اش رخ داده اشاره كرده و معتقد است خودش نبايد خالق همان اشتباه-ها باشد. خداحافظي مجيدي از تيم سوال-هاي فراواني را در ذهن ايجاد مي-كند. چرا فرهاد به-يكباره تصميم به جدايي گرفت؟ لااقل آقا فرهاد مي-توانست يكي دو سال براي تيم ملي مفيد باشد و كروش را در رسيدن به جام جهاني كمك كند اما مجيدي دوباره تصميم غيرمنتظره-اي گرفته. فرهاد را پيش از اين هم اينگونه مي-شناختيم؛ بازيكني كه ناگهان تصميم-هاي غيرمنتظره مي-گيرد. شايد خداحافظي فرهاد از تيم ملي هم شباهت فراواني با خداحافظي-اش از استقلال داشته باشد. اگر ديديد آقا فرهاد ناگهان از استقلال هم خداحافظي كرد چندان تعجب نكنيد. او نامه بلندبالايي نوشته و همه چيز را در آن بيان كرده است اما حس كنجكاوي ما را دوباره به سوي او مي-كشد. شايد بيشتر از دلايل خداحافظي-اش بفهميم.

آقا فرهاد سلام؛ نامه خداحافظي-ات را در سايت-ها خواندم. چه شد يكدفعه اين تصميم را گرفتي؟
يك دليل كاملا واضح و روشن داشت. من فرهاد مجيدي هستم؛ بازيكني كه خودش زماني كه جوان بود بابت بي-توجهي-ها لطمه خورد. حالا نمي-خواهم آن اتفاقات براي ديگران تكرار شود. براي همين تصميم گرفتم از تيم ملي خداحافظي كنم.

آنقدر خداحافظي-ات غيرمنتظره است كه ابهام-هاي زيادي در ذهن ايجاد مي-شود. مثلا اينكه مجبور شده باشي اين كار را انجام بدهي.
(... مي-خندد) هيچ-كس نمي-تواند من را مجبور به انجام كاري كند. از اين اخلاق-ها ندارم كه به حرف هر كسي گوش كنم. اين تصميم كاملا شخصي بود.

فكر نمي-كني اندكي احساسي باشد. تو لااقل يك سال مي-توانستي كنار كروش باشي.
خيلي فكر كردم. واقعا احساسي نبود. هيچ وقت در زندگي-ام تصميم احساسي نگرفتم. من دلايل زيادي براي طرح اين خداحافظي داشتم كه در نامه-ام نوشته-ام.

گفتي مي-خواهم راه را براي جوان-ها باز كنم درحالي كه خودت در اوج آمادگي هستي.
بله، من آماده-ام و با تمام وجود به استقلال و هواداران خدمت مي-كنم اما فرهاد مجيدي در 35 سالگي مگر چند سال ديگر مي-تواند براي تيم ملي بازي كند؟ شما فكر نمي-كنيد اگر من تا پاي جام جهاني در تيم ملي باشم به بازيكنان جوان ظلم كرده-ام. آن بازيكن جواني كه مي-خواهد در جام جهاني بازي كند مگر چه گناهي مرتكب شده است؟

احساس مي-كني نمي-تواني در جام جهاني برزيل باشي؟! اما تو گفته بودي مي-خواهم در جام جهاني از فوتبال خداحافظي كنم.
بله، گفتم و دوست داشتم تا جام جهاني در تيم ملي باشم اما احساس مي-كنم براي جام جهاني خيلي پير مي-شوم. بگذاريد جوان-ها بيايند و كنار تيم ملي باشند. احساس مي-كنم به جام جهاني برزيل نمي-رسم!

شايد اين ذهنيت به-وجود آيد كه مي-خواهي اين يكي دو سال را استراحت كني و بعد دوباره به تيم ملي برگردي.
نه، اصلا اينطور نيست. هيچ فوتباليستي دوست ندارد 2 سال استراحت كند و آن وقت دوباره به تيم ملي برگردد. مطمئن باشيد ديگر به تيم ملي برنمي-گردم. ديگر من را در تيم ملي نمي-بينيد حتي اگر تيم ملي به جام جهاني برزيل برود.

خودت را بگذار جاي كروش؛ او از اين تصميم ناراحت نخواهد شد؟
من همه چيز را در نامه-ام گفتم و فكر مي-كنم آقاي كروش آنقدر حرفه-اي هستند كه دلايل خداحافظي-ام را باور كند. من به كار كردن كنار كروش افتخار مي-كنم. هميشه در كتاب خاطراتم باقي خواهد ماند. كروش مربي بزرگي است و مطمئن هستم تيم ملي با بودن كروش موفق خواهد شد.

به لحاظ فني اما مي-توانستي كمك-حال تيم ملي باشي، حتي يك سال.
تيم ملي بازيكنان خوبي مثل علي كريمي دارد. حضور كريمي براي تيم ملي ايران يك نعمت بزرگ است و مطمئن هستم تيم ملي با داشتن چنين ستاره-اي راهي جام جهاني خواهد شد.

اما تو لذت رفتن به جام جهاني را نمي-چشي. برايت دشوار نيست؟
نه من هستم. فرهاد مجيدي هميشه كنار تيم ملي هست. شك نكنيد براي صعود تيم ملي به جام جهاني هر كمكي از دستم بربيايد انجام مي-دهم. من حتما به ورزشگاه آزادي مي-روم و تيم ملي را در كنار مردم تشويق خواهم كرد. اميدوارم در كنار مردم و هواداران فوتبال در جشن صعود تيم ملي به جام جهاني شركت كنم.

خيلي محكم و قرص حرف مي-زني. مطمئني تيم ملي به جام جهاني مي-رود؟
شك نكنيد. كروش مربي بزرگي است و بازيكنان بسيار خوبي هم در تيم ملي حضور دارند. جوان-ها و باتجربه-ها كنار هم جمع شدند و شك ندارم تيم ملي با اين مجموعه به جام جهاني مي-رود. من هم كنار تيم ملي خواهم بود و همانطور كه گفتم كنار هواداران در جشن صعود تيم ملي شركت خواهم كرد.

در بازي بعد باشگاهي-ات غايب هستي، بازي با ملوان را مي-گويم.
من چند روز استراحت مي-كنم و دوباره برمي-گردم و با قدرت در تمرين-هاي استقلال شركت مي-كنم. با استقلال به انزلي مي-روم. درست است كه در اين بازي محروم هستم اما تيم را در سفر به انزلي
همراهي مي-كنم.

mojtaba ss
09-28-2011, 11:46 PM
يكي از فوتباليست- ها یی كه از سنين جواني پيراهن ملي بر تن كرد فرهاد مجيدي بود كه ظرف سال-هاي اخير و به ويژه يكي- دو فصل گذشته نه تنها به دوران اوج خود بازگشته بلكه حتي به گفته كارشناسان فوتبالي از سال-هاي جواني-اش هم بهتر كار مي-كند. فوتباليستي كه امروزه او را تمام-نشدني مي-نامند و با هفت گل در جدول گلزنان ليگ-برتر در مكان دوم ايستاده است. او پس از روي كار آمدن كارلوس كرش بار ديگر هواي تيم ملي به سرش افتاد و تصميم گرفت تا به دعوت او لبيك بگويد و در اردوي تيم حاضر شود. او آمد و با حضورش در اردوي تيم ملي شور و حالي دوباره را به اين تيم آورد. به طوري كه تمرين تيم ملي هم پرتماشاگر شده بود و اما خبر غافلگيركننده همه اين شور و حال را از بين برد. او با انتشار نامه-اي رسما از دنياي فوتبال ملي خداحافظي كرد.نمي--خواهم جوان-ترها به سرنوشت من دچار شوندفرهاد مجيدي دليل اصلي خداحافظي-اش از تيم ملي را باز شدن فضا براي جوان-ترها عنوان مي-كند:«بي-شك جوانان باانگيزه-اي چون كريم انصاري-فر، ميلاد ميداوودي، سيدايمان موسوي، محمد نزهتي، ميلاد زنيدپور و... از اعتبار و آبروي فوتبال ايران عزيز دفاع خواهند كرد. جواناني كه شايد با حضور امثال مجيدي به سرنوشت بنده حقير در گذشته دچار شده كه در عين جواني و آمادگي فني از حضور و خدمت در تيم ملي فوتبال محروم شدم. با تمام علاقه و ارادت قلبي-ام به تيم ملي و پرچم مقدس ايران، همچنان خود را «سرباز وطن» مي-دانم
كرش: مجيدي هنوز هم خوب بود اما...
سرمربي تيم ملي با شنيدن اين خبر شوكه شد اما در كمال ادب و احترام، تصميم شخصي فرهاد مجيدي را محترم شمرد و گفت:«-با اينكه من همچنان معتقدم فرهاد مجيدي در حال حاضر مي-تواند در سطح ملي فوتبال ايران بازي كند اما ضمن احترام به تصميم شخصي ايشان مبني بر كناره-گيري از فوتبال بين-المللي، آن را مي-پذيرم. براي من و كادر فني تيم ملي باعث خرسندي بود كه با او به عنوان يك بازيكن حرفه-اي خوب كار كنيم. ما براي فرهاد مجيدي براي ادامه دوران بازيگري-اش در سطح باشگاهي آرزوي موفقيت مي-كنيم.»....................................... ...................... بچه ها اگر قرار بود برای خداحافظی فرهاد یه تیتر انتخاب کنید ..........چی مینوشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من خودم مینوشتم کوهه غم .......قله ی تعصب

F3RY
09-29-2011, 04:23 PM
در ستایش از فرهاد مجیدی:آخرین بازمانده روزگار سپری شده

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

خداحافظي مجید، خداحافظي توام با وقار است. آمیخته به احترام. با اشاره به جوانانی که شایسته هستند و پشت خط مانده. باز کردن راه برای دیگران.

سایت گل-آخرین بازمانده های نسل طلایی ما بودند. آخرین هنرمندان توپ گرد به سنت فوتبال ایرانی. فرهاد مجيدي و علي كريمي. مثل فرش های نفیس قدیمی. تابلوهای مینیاتور لبالب از جزئیات. یادگارهای گذشته. نسلي كه فوتبال را در خانه ها آغاز کرد. زمانی که خانه ها هنوز حیاط داشتند. احتمالا حوضی و یک دو درخت. نمونه ای از پسر بچه های پر شر و شوری که در کوچه ها به دنبال توپ می دویدند. در خيابان های کم عرض. در خیابان هایی که بازی ها گاه و بیگاه برای عبور اتومبیل ها قطع می شدند. آخرین نسل بار آمده در فوتبال محلات. استاد بازی های گل كوچك. بازي های سه به سه و چهار به چهار.

این که مجيدي متولد 56 است و كريمي متولد 57 تصادفی نیست. نسل های بعد بازی ها خیابانی را نمی فهمیدند. طعم بازی های گل کوچک را نمی چشیدند. شهرها خيابان ها را می بلعيدند و فوتبال از نوع ایرانی اش که مهارت های فردی را غنا می بخشید بر باد می دادند. محو کردند. به همین دلیل حرکات فرهاد مجیدی هنوز میخکوب کننده است و شیرین. هنوز تماشایی است و سحرآور. مدافعان امروزي نمي دانند با او چه کنند. نمی دانند چگونه مهارش کنند. چرا که فوتبالی که او بازی کرده را بازی نکرده اند. حرکاتی که او انجام داده را انجام نداده اند. دریبل هایش. استارت هایش. حرکت در مناطق محاصره شده و بغل پاهایش ما را پرتاب می کردند به گذشته ها. به دورها. با به یاد آوردن اکبر افتخاري، محمد صادقی، ابراهیم قاسمپور، ایرج دانايي فرد، حسن روشن، ناصر محمد خانی و خیلی های دیگر. خیلی هایی که اکنون جایشان در فوتبال ایران خالی است. خیلی زیاد.

مجیدی هنوز در اوج قرار دارد. در سی و پنج سالگی اش هنوز او را پسر جوانی قلمداد می کنیم (که برتافته از سادگی سیمایش هم هست. از معصومیت نگاهی باوقار). هنوز گل هاي حساس تیمش را مي زند. جلوتر از جوان ها. می دانیم هنوز هم می تواند عصای دست تيم ملي باشد. تیم ملی که نمی داند برای گشودن دروازه ها در صورت نزول کریم انصاری فرد چه کند.

اما ناگهان وداع کرد. خداحافظي. در اوج. پس از زدن سه گل در سه داربی پیاپی درون دروازه رقیب سنتی سرخپوش. با نزدیک شدن به جایگاه افسانه ای صفر ایرانپاک. آن چه اريك كانتونا را به یاد آورد. کانتونایی که خیلی زود در سی سالگی ناگهان وداع کرد و از منچستر یونایتد رفت. همین طور پل اسکولز که در سی سالگی اعلام کرد پیراهن تیم ملی را نخواهد پوشید تا در خدمت باشگاهش باشد.

شايد تصمیم مجیدی برگرفته از خستگي باشد، یا شاید هم بي حوصلگي. در عین حال يادمان نرود سی و پنج ساله شده. سن و سالی که حفظ شرایط جسمی دشوار است و نبرد فیزیکی با بازیکنان پانزده سال جوان تر از خود بسیار سخت. بستن بار سفرهای دور برایش آسان نخواهد بود. همین طور حضور در اردوهای طولانی. به علاوه انتظارات بزرگ. این که او می خواهد آخرین پرده های فوتبالی اش را در اوج به پايان رساند قابل درك است. احتمالا برای همه ما. هم طرفداران استقلال و هم پرسپولیسی ها که تردیدی ندارم در آینده با ستایش از او یاد خواهند کرد. چنان که از ناصر حجازی با احترام فراوان یاد می کنند.

خداحافظي مجید، خداحافظي توام با وقار است. آمیخته به احترام. با اشاره به جوانانی که شایسته هستند و پشت خط مانده. باز کردن راه برای دیگران. محض نمونه ميلاد ميداوودي كه در مرز ستاره شدن بسر می برد.

خاطره های ملی او کم شمار ماندند. بسیار کمرنگ. بیست ساله بود که در جام ملت های آسیا 1996 برابر کویت به میدان رفت. ولی جایی در تیم ملی جام جهانی 1998 نیافت. احتمالا نمی تواند افسوس نخورد. آن روزها بیست و دو ساله بود و با طراوت. زمانی که راست یا دروغ می گفتند گروهی در تیم ملی باند قدرت برپا ساخته بودند. گروهی که مجیدی جوان جایی میانشان نداشت. کنار مانده محجوبی بیش نبود. نه گفتن او به تیم ملی مترادف با نه گفتن به تحقق رویای جام جهانی هم هست. شاید تردید دارد در سی و نه سالگی جایی در تیم ملی در صورت سفر به برزیل 2014 خواهد یافت. با این وصف 21 گل در آسيا سابقه بین المللی اش را پر بار کرده. برای همیشه. گل های زیبایش را فراموش نخواهیم کرد. هرگز. هیچ وقت.

وداع فرهاد مجیدی از میادین با بوسیدن پیراهن آبی دشوارتر خواهد بود. دلمان برایش تنگ خواهد شد. خیلی زیاد. یادگار فوتبال غریزی و سنتی فوتبال ما با خداحافظی اش دل های پرشماری را خواهد شکست.

Yasseer
09-29-2011, 07:10 PM
شايد به خواب شيرين فرهاد رفته باشد


در فوتبالي كه فوتباليست-هاي ليگ برتري به عنوان الگوي نسل جوان، هنوز به اين درك نرسيده-اند و نمي-فهمند كه كنار زمين جاي قضاي حاجت نيست، در فوتبالي كه گرايش هواداري اول براساس مدل مو شكل مي-گيرد و بعد براساس خودروي زير پاي يك ستاره و در فوتبالي كه براي رسيدن به جلد رسانه-هاي نوشتاري و قرار گرفتن در تيررس نگاه پرمخاطب-ترين برنامه تلويزيوني، بايد يا جنجالي به راه انداخت، يا پرده دري كرد و يا حاشيه-اي نامتعارف داشت، فرهاد مجيدي يك استثنا است. چند ستاره در آسمان امشب فوتبال ايران مثل او مي-شناسيد؟ تعدادشان به شماره انگشتان يك دست مي-رسد؟
فرهاد در برزخ زندگي كرد. برزخي هميشگي! زندگي-اش همواره با خوش اقبالي و بداقبالي توأمان همراه بود. در هجده سالگي آنقدر خوش شانس بود كه يك مربي جوانگرا و با شهامت و آينده نگر مثل مايلي كهن او را به همراه موسوي، مهدوي-كيا، يزداني، نكيسا، ميناوند و ... به تيم ملي دعوت كند اما همان-قدر بدشانسي را كنار شانه-هايش مي-ديد كه در بدترين روزهاي ممكن در تاريخ فوتبال ايران به دنيا آمده باشد. روزهايي كه خداداد و دايي (شايد بهترين زوج تاريخ فوتبال ايران) به همراه مديرروستا (آقاي گل دايمي باشگاه-هاي كشور) و حتي گروسي و مومني مهاجمان فوتبال ايران باشند. مجيدي با خوش شانسي در سالي كه استقلال مي-توانست گزينه-هايي بي-پايان براي خط حمله-اش داشته باشد با اعتماد حجازي به استقلال رسيد و فرصت نمايش داشته-هايش را بيشتر از قبل يافت اما همان سال ايويچي روي كار آمد كه براي جام جهاني روي باتجربه-ها تمركز مي-كرد. مجيدي آقاي گل استقلال بود، بهترين پاسور ليگ، بهترين هافبك نفوذي تيم حجازي اما همان روزها در خط مياني (جايي كه فرهاد به بازي گرفته مي-شد) باقري، استيلي و منصوريان در اوج آمادگي بودند.

كوچ مجيدي به دبي، شايد نوعي خودزني بود، شايد نوعي اعتراض به ناديده گرفته شدن-هاي تكراري-اش! شايد نوعي فرار بود از فوتبالي كه براي او و حتي يزداني و موسوي (بهترين كشف-هاي مايلي كهن) شانسي قايل نمي-شدند اما در حقيقت چه كسي متضرر شد؟ مجيدي يا تيم ملي؟ شايد هر دو... شايد يكي بيشتر از ديگري! شايد فرهاد بيشتر از تيم ملي!
فرهاد بار ديگر در امارات، شاهين اقبال را روي شانه-هايش ديد. توانست خيلي زود اعتماد شيوخ را به خود جلب كند و حتي لقب بهترين مهاجم را در ورزشگاه-ها براي خود بخرد. شايد مي-دانست اين همه نيك اقبالي، با يك سياهي همراه خواهد شد. سياهي زندگي-اش، حضور يكي از تاريخ-سازترين مربيان تاريخ فوتبال ايران روي نيمكت تيم ملي بود. بلاژويچ خيلي زود روي نام او خط زد. بهانه-اش، زمين خوردن-هاي مكرر فرهاد بود و ميل وافر چيرو به فوتبال فيزيكي! او سامره را مي-پسنديد اما تعداد كساني كه مي-دانستند اين حذف، برگرفته از جدال كادر فني با يك روزنامه-نگار هوادار مجيدي است كم نبود. فرهاد سوخت... فرهاد در بازي و دعواي بي-حاصلي كه نه در آن نقشي داشت، نه منفعتي مي-برد، نه علاقه-اي به پيروزي يك سوي آن نشان مي-داد و نه در پس آن مجادله مربي و ژورناليست به هدفي مي-رسيد سوخت! از تيم ملي دور ماند و اين تنها مرتبه-اي است كه مي-توان به صراحت گفت كه مجيدي و تيم ملي با هم متضرر شدند. اين تلخ-ترين حقيقتدوران بازيگري فرهاد است. او در 25 سالگي سوخت!

***

سال-هاست كه به آرزوهايش رسيده. چه دست يافتني مادي و ورزشي بوده كه آن را فتح نكرده باشد؟ لااقل آن چه امروز در مخيله مغزي يك بازيكن ايراني مي-گنجد در دست-هاي فرهاد لمس شده. از قهرماني با استقلال تا قهرماني در ليگ خارج از كشور. رسيدن به پيراهن ملي، بر دست بستن بازوبند كاپيتاني استقلال و مبدل شدن به بهترين گلزن تاريخ باشگاه! فرهاد مجيدي براي استقلالي-ها اسطوره شد. دربي-ها را براي آبي-ها درو كرد و تنها مهاجمي شد كه در تاريخ فوتبال ايران در شش بازي پياپي براي تيمش گلزني كرده. در زندگي شخصي-اش، از داشته-هاي مالي بي-نياز و مبرا شد. ثروتي دارد همطراز با موفقيت-ها و شخصيتش!
اما هنوز جوان است و حريص. تمثيل جالبي نيست اما در مغز ما به خوبي مي-گنجد. فرهاد در هر بازي، شبيه ميهماناني است كه براي رسيدن به ميز شام عروسي با هم كورس مي-گذارند. حريص، گرسنه-تر از آنچه بايد باشند و سيري ناپذير. پيش از اين هم خورده-اند اما باز هم ميلشان تمام نمي-شود. پس حمله مي-كنند و مي-بلعند. امروز مجيدي در زمين بازي، از تمام جوان-هايي كه مي-توانند آينده را براي خود ببينند، گرسنه-تر و حريص-تر است. بازي-اش چشمنواز و محرك و هر بيننده-اي (ولو حريفش) را به وجد مي-آورد. او را مي-توان در فوتبالي كه لبريز از مدل-ها و حاشيه-ها شده، يك الگوي تمام عيار دانست.
مجيدي بارها به زمين خورد اما بلند شد و دوباره ايستاد. ايستادگي-اش تا امروز كه در سن 35سالگي سر مي-كند ادامه داشته و هيچ بعيد هم نيست كه او را تا يكي دو سال ديگر در اوج ببينيم اما امروز او با يك كابوس از تيم ملي كنار مي-رود. كابوسي كه خودش سال-ها با آن زندگي كرد و امروز نمي-خواهد بازيكني مانند كريم انصاري فرد هم دچارش شود. از دست رفتن بهترين روزهاي زندگي و دور ماندن از تيم ملي، آن هم صرفا به واسطه گناهي كه خودش مرتكب نشده بود يا ترافيك ستاره-ها در خط حمله كه فرهاد را از حقش دور كرد و امروز با وجود تمام كمبودهايي كه از پيراهن ملي دارد، نوعي از خود گذشتگي را براي كريم انصاري فرد انجام مي-دهد. روزي كه فرهاد مي-توانست آينده-اي درخشان با پيراهن تيم ملي داشته باشد، هيچ كس به سود يك جوان كنار نكشيد. هيچ كس!
كنار رفتن فرهاد از تيم ملي، عجيب بود اما هيچ كس حيرت نكرد. سال-ها عادت كرده بوديم تيم ملي را بدون او داشته باشيم. هرچند ستاره بود، هرچند مي-توانست يكي از بهترين-هاي ما باشد اما هيچ وقت نبود. از اين پس ديگر هيچ-گاه صداي تيشه-هاي فرهاد را در تيم ملي نخواهيم شنيد. شايد او خودش را براي يك خداحافظي جدي از فوتبال آمده مي-كند. شايد اين يك پيش-زمينه بود.

امیر خادم
09-30-2011, 01:25 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>) <b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)
این فرهاد مجیدی که من دارم می بینم اگر در عرصه مربیگریش هم موفقیتهای زمان فوتبالیش را بدست بیاورد,مطمئن باشید که نزدیک ترین کسی که می تواند به ناصر حجازی فقید این اسطوره با اخلاق فوتبال ایران شباهت داشته باشد،همین فرهاد مجیدی است.
هم محبوبیتش بسیار زیاد است،هم بازیکنی بااخلاق و از نظر فنی بسیار توانا می باشد،همچنین یکی از دلایلی که فرهاد را به این عنوان نزدیکتر میکند این است که:در اواخر فوتبالش و هنگام بازیهای که برای استقلال انجام می داده آنقدر با تعصب بازی می کرد که هیچ وقت کسی فکر نمی کرد این بازیکن 34 ساله است.
در آخر نیز باید گفت: فرهاد جزء فوتبالیستهای خوش تیپ و تقریبا خوش چهره و باکلاس فوتبال ما می باشد.تمامی این ویژگی های که از فرهاد ذکر کردم،باعث میشود که وی را نزدیکترین نفر به خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فرد اسطوره کبیر فوتبال ایران بدانیم.
مجیدی در زمان بازیگربش هم موفقیتهای بسیاری بدست آورده و ان شاالله با قهرمانی در این فصل و بعد احتمالا قهرمانی در جام باشگاههای آسیا می تواند کارنامه خود را قبل از بازنشسته شدن تکمیل و پر بارتر کرده و نیز می تواند با طی کردن کلاسهای متعدد مربیگری و کسب مدارک معتبر آن به جمع مربیان موفق ایران بپیوندد.
همچنین اگر فرهاد بتواند در لباس مربیگری به موفقیتهای برسد _ با کسب چند موفقیت در عرصه مربیگری _ می توان ظهوراسطوره ای دیگری را در فوتبال ایران نوید داد،که این اسطوره بازهم همانند ناصرخان فقید؛خوش تیپ،خوش چهره و از همه مهم تر محبوب و از مکتب باشگاه استقلال می باشد .


امیرخادم ---<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>


منبع عکس: تالارگفتمان آبیته !

saeid_ronaldo
10-01-2011, 02:04 AM
در ستایش از فرهاد مجیدی:آخرین بازمانده روزگار سپری شده
خداحافظي مجید، خداحافظي توام با وقار است. آمیخته به احترام. با اشاره به جوانانی که شایسته هستند و پشت خط مانده. باز کردن راه برای دیگران.

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

سایت گل-آخرین بازمانده های نسل طلایی ما بودند. آخرین هنرمندان توپ گرد به سنت فوتبال ایرانی. فرهاد مجيدي و علي كريمي. مثل فرش های نفیس قدیمی. تابلوهای مینیاتور لبالب از جزئیات. یادگارهای گذشته. نسلي كه فوتبال را در خانه ها آغاز کرد. زمانی که خانه ها هنوز حیاط داشتند. احتمالا حوضی و یک دو درخت. نمونه ای از پسر بچه های پر شر و شوری که در کوچه ها به دنبال توپ می دویدند. در خيابان های کم عرض. در خیابان هایی که بازی ها گاه و بیگاه برای عبور اتومبیل ها قطع می شدند. آخرین نسل بار آمده در فوتبال محلات. استاد بازی های گل كوچك. بازي های سه به سه و چهار به چهار.

این که مجيدي متولد 56 است و كريمي متولد 57 تصادفی نیست. نسل های بعد بازی ها خیابانی را نمی فهمیدند. طعم بازی های گل کوچک را نمی چشیدند. شهرها خيابان ها را می بلعيدند و فوتبال از نوع ایرانی اش که مهارت های فردی را غنا می بخشید بر باد می دادند. محو کردند. به همین دلیل حرکات فرهاد مجیدی هنوز میخکوب کننده است و شیرین. هنوز تماشایی است و سحرآور. مدافعان امروزي نمي دانند با او چه کنند. نمی دانند چگونه مهارش کنند. چرا که فوتبالی که او بازی کرده را بازی نکرده اند. حرکاتی که او انجام داده را انجام نداده اند. دریبل هایش. استارت هایش. حرکت در مناطق محاصره شده و بغل پاهایش ما را پرتاب می کردند به گذشته ها. به دورها. با به یاد آوردن اکبر افتخاري، محمد صادقی، ابراهیم قاسمپور، ایرج دانايي فرد، حسن روشن، ناصر محمد خانی و خیلی های دیگر. خیلی هایی که اکنون جایشان در فوتبال ایران خالی است. خیلی زیاد.

مجیدی هنوز در اوج قرار دارد. در سی و پنج سالگی اش هنوز او را پسر جوانی قلمداد می کنیم (که برتافته از سادگی سیمایش هم هست. از معصومیت نگاهی باوقار). هنوز گل هاي حساس تیمش را مي زند. جلوتر از جوان ها. می دانیم هنوز هم می تواند عصای دست تيم ملي باشد. تیم ملی که نمی داند برای گشودن دروازه ها در صورت نزول کریم انصاری فرد چه کند.

اما ناگهان وداع کرد. خداحافظي. در اوج. پس از زدن سه گل در سه داربی پیاپی درون دروازه رقیب سنتی سرخپوش. با نزدیک شدن به جایگاه افسانه ای صفر ایرانپاک. آن چه اريك كانتونا را به یاد آورد. کانتونایی که خیلی زود در سی سالگی ناگهان وداع کرد و از منچستر یونایتد رفت. همین طور پل اسکولز که در سی سالگی اعلام کرد پیراهن تیم ملی را نخواهد پوشید تا در خدمت باشگاهش باشد.

شايد تصمیم مجیدی برگرفته از خستگي باشد، یا شاید هم بي حوصلگي. در عین حال يادمان نرود سی و پنج ساله شده. سن و سالی که حفظ شرایط جسمی دشوار است و نبرد فیزیکی با بازیکنان پانزده سال جوان تر از خود بسیار سخت. بستن بار سفرهای دور برایش آسان نخواهد بود. همین طور حضور در اردوهای طولانی. به علاوه انتظارات بزرگ. این که او می خواهد آخرین پرده های فوتبالی اش را در اوج به پايان رساند قابل درك است. احتمالا برای همه ما. هم طرفداران استقلال و هم پرسپولیسی ها که تردیدی ندارم در آینده با ستایش از او یاد خواهند کرد. چنان که از ناصر حجازی با احترام فراوان یاد می کنند.

خداحافظي مجید، خداحافظي توام با وقار است. آمیخته به احترام. با اشاره به جوانانی که شایسته هستند و پشت خط مانده. باز کردن راه برای دیگران. محض نمونه ميلاد ميداوودي كه در مرز ستاره شدن بسر می برد.

خاطره های ملی او کم شمار ماندند. بسیار کمرنگ. بیست ساله بود که در جام ملت های آسیا 1996 برابر کویت به میدان رفت. ولی جایی در تیم ملی جام جهانی 1998 نیافت. احتمالا نمی تواند افسوس نخورد. آن روزها بیست و دو ساله بود و با طراوت. زمانی که راست یا دروغ می گفتند گروهی در تیم ملی باند قدرت برپا ساخته بودند. گروهی که مجیدی جوان جایی میانشان نداشت. کنار مانده محجوبی بیش نبود. نه گفتن او به تیم ملی مترادف با نه گفتن به تحقق رویای جام جهانی هم هست. شاید تردید دارد در سی و نه سالگی جایی در تیم ملی در صورت سفر به برزیل 2014 خواهد یافت. با این وصف 21 گل در آسيا سابقه بین المللی اش را پر بار کرده. برای همیشه. گل های زیبایش را فراموش نخواهیم کرد. هرگز. هیچ وقت.

وداع فرهاد مجیدی از میادین با بوسیدن پیراهن آبی دشوارتر خواهد بود. دلمان برایش تنگ خواهد شد. خیلی زیاد. یادگار فوتبال غریزی و سنتی فوتبال ما با خداحافظی اش دل های پرشماری را خواهد شکست.

حمیدرضا صدر

P O O N E H
10-03-2011, 06:11 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

Nıda
10-03-2011, 06:31 PM
پونه جون ما منتظر يه اسطوره ي ديگه تو تيممون به نام فرهاد مجيدي هستيم
:8::8:

alir
10-03-2011, 10:55 PM
ستاره ی درخشان

پافشاری های ناصر حجازی بالاخره کار خودش را کرد.
فرهاد مجیدی بعد از انتظار و سپری شدن هفته های ابتدایی لیگ به خانه ی اصلی خود بازگشت.
تفکرات شکل گرفته حاکی از این بود که فرهاد جایگاهی در ترکیب نخواهد یافت.
مگر مهاجمی سی ساله چه دردی را می تواند درمان کند؟
ناصر از استقلال رفت و جای خود را به فیروز کریمی داد.
باز هم فرهاد مهر تاییدی به تفکرات بوجود آمده زد.
خبری از آن فرهادی نبود که رسانه ها در زمان بازی وی در ایران او را به اوج برده بودند.
در همین سال های اخیر بازی در امارات مجلات و روزنامه ها از او یک پیر فرسوده ساخته بودند.
جو حاکم بر روی هواداران هم تاثیر گذاشته بود.
اینبار نوبت بازگشت امیر قلعه نویی بود که شانس خود را امتحان کند.
آیا استقلال سیزدهم جدولی می تواند اوج بگیرد؟
آیا این تیم امیدی به احیای فرهاد مجیدی دارد؟
هفته های ابتدایی لیگ همچنان نا امیدی را در میان تماشاگران نشان می داد و در همین حین مجیدی اغلب مشغول بازی دستگرمی بود تا گلزنی در ترکیب اصلی تیم استقلال.
تحول مدیریتی باشگاه استقلال روز های خوش را برای استقلال به ارمغان آورد بردهای پی در پی و روزهای بیاد ماندنی که شیرینی اش هنوز احساس می شود اما...
اما خبری از فرهاد نبود...
گهگاه به عنوان بازیکن تعویضی به بازی می آمد اما هنوز آن فرهاد جوانی اش نیست.
اگر قرارداد دست امیر قلعه نویی را نمی بست باز هم فرهاد همراه با تیم جام را بالای سر می برد؟
شایعات حاکی از جرقه های درگیری بین واعظ و امیر بود و آن هم بر سر ماندن یا رفتن فرهاد مجیدی.
اگر قصد بر نبش قبر می بود باید پیروز قربانی،علی رضا منصوریان و امیر قلعه نویی جوابگو می بودند.
اما همچنان سکوت این پسر نجیب فوتبال ایران حاکی از این بود که نه از بی محلی های مدافع متعصب آبی ها که این روز ها حتی با کادر فنی استقلال دست هم نمی دهد کینه دارد و نه با بازیکنی که برایش یقه پاره می کنند یعنی منصوریان مشکل دارد و نه برای مرد همواره موفق حاشیه می سازد.
آنقدر سر به زیر هست که در زمان کنونی مصاحبه ی وی که شروعش توسط مایلی کهن بود بدجوری بعید بنظر می رسید.
فرهاد هم می دانست امیر قهرمان شده و نیمکت نشینی او ضرری برای تیم نداشته و اما شاید برای او مضر بوده است.
فرهاد هم خبر از دل هواداران داشت و می دانست علی منصور، علی منصور است و پیروز، پیروز با تعصب!
فرهاد می دانست رسیدن به محبوبیت هر کدام از افراد نام برده دست نیافتنی است و در واقع بازگشت به جوانی را می طلبد.
سکوت فرهاد چهره حقیقی عده ای را نشان داد.
منیعی یکی از این افراد بود.
اما فرهاد باز هم سکوت کرد.
باز هم اتکا به مجله و روزنامه و برنامه برگزیده اش کرد و خیلی کم حرف می زد.
نجابتش بالاخره با نجابت فرد دیگر پاسخ داده می شود اما بعد ها صدای رفیق بازی ها در می آید.
مرد محبوب امیر قلعه نویی اینبار شماره هفت را از فرهاد نمی گیرد و مانند محمد نوازی به شماره ی هفت نمی چسبد.
فرهاد او را از خانواده ی استقلال می داند و همواره بعد از رفتنش هم درصدد بازگشتش بر می آید.
او کسی نیست جز یار فرهاد مجیدی یعنی خسرو حیدری که گویی بجای سه سال چندین سال است که با هم رفاقت دارند.
امیر قلعه نویی همچو پیش بینی نقشه مربیان تیم رقیبش می تواند پیشگویی کند چه بازیکنی محبوب می شود.
او می دانست فرهاد محبوب می شود حتی تا جایی که خطاها و با وجود نادر بودن ولی حرفهای غلطش هم برای هوادارانش صحیح می شود.

فرهاد زنده است
باز هم امید در چشمانش موج می زند.
یک نگاه فرهاد به مرفاوی است و یک نگاهش به دروازه حریفان.
فرصت های آخر است.
دیگر شاید مثل فصل قبل که خبر از جابجایی او با سید صالحی بود و بازی او برای پیکان خبری نیست و شاید مجبور به آویزان کردن کفش هایش شود.
پیشرفت چشمگیر فرهاد کاملا مشخص است و پر واضح است می خواهد خط حمله استقلال را بیمه کند.
هرچی می گذرد فرهاد بهتر کار می کند.
زمان می گذرد.
از استقلال فاصله بگیریم.
زمان دارد به موعد برگزاری جام ملت های آسیا نزدیک می شود.
این فرهاد تیم ملی را می خواهد او سال ها پشت پیرمرد فرسوده ی بد اخلاق فوتبال ایران سوخته است و مرد بوده است که توانسته تا به اینجای کار خود را آماده نگه دارد.
باز هم از همان نوع نامردی را می بیند که از مربیان قبلی تیم ملی دیده بود اما اینبار نه از یک مربی بلکه بد سلیقگی را از یک آنالیزور می بیند و او کسی نیست جز افشین قطبی.
از مانع قطبی هم می گذرد اما فقط یک مشکل می ماند.
آیا فرهاد خودش از تیم ملی خداحافظی می کند یا علی منصور باعث این تصمیم می شود.
نیمکت نشینی فرهاد چه جوابی را به شما می دهد؟
شایعات درست است یا حقیقت چیز دیگری است؟
***
آری...
او اینبار همه را محو تماشای خود کرده است.
حتی دستیار فرگی کبیر هم نمی تواند از وی بگذرد.
فوق العاده است.
یک بازیکن تمام عیار...
او تا کجا می خواهد پیش برود؟
درهیاهوی هیجانات حاکی از دعوت او به تیم ملی در حالیکه هنوز یک ماه از حضورش نگذشته خبر از خداحافظی مجددش می رسد.
اما چرا؟
او می داند پشت علی دایی ماندن یعنی چه.
دیگر نمی خواهد انصاری فر ها، موسوی ها و افشین ها را پشت سر خود نگه دارد.
خداحافظ تیم ملی.

و حالا یک استقلال مانده است و یک فرهاد دلاور...

منوچهر
10-10-2011, 03:05 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> 619_n.jpg

Amir
10-11-2011, 11:00 AM
بهترین کـــاپیــتان دنیــا :96:
:8:رو عکس کلیک کنید برید اون بالا مالاها :96:


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)


<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)

Melina Taji
10-11-2011, 05:57 PM
ادامه ي بحث و اوردم تو تاپيك خود فرهاد مجيدي!

پونه جون شما گفتي فرهادو رو نیمکت مشاهده میکردین در حالی که همه تیم ها آرزوشون بود فرهاد 1ساعت براشون بازی کنه.

در حالي كه تو سال حضور اميرخان مجيدي مثه الان درخشش خاصي نداشت و گه گاهي به عنوان يار تعويضي ميومد تو زمين چون تاكيد ميكنم آمادگي الانشو نداشت و تا اونجايي كه ذهنم ياري ميكنه تيمي فرهادو نميخواست .:1:

و در خصوص خداحافظي فرهاد مجيدي

رسيدن به اوج شهرت در كنار كسب افتخارات و پيروزي ها ارزنده ورزشي
يكي از آرزوها و خواسته هاي ورزشكاران در تمام لحظات دوران حضورشان در ميادين ورزش است.
به نظر من فرهاد مجيدي در كنار استقلال به همه چي رسيده .از روند ليگ و بازياي استقلال پيداس كه
استقلال امسال بدون شك قهرمانه .با اين بازيكنا ما يه نيم نگاهيم به آسيا داريم.
چه خوب ميشه كه شماره 7 محبوب ما تو دوران اوج خودش كنار قهرماني استقلال كنار بكشه تا هميشه
با زنده كردن اسمش خاطره هاي خوب تو ذهن ما نقش ببنده .
فرهاد با خداحافظيش به نظرم بهترين كارو ميكنه.

P O O N E H
10-11-2011, 06:12 PM
ادامه ي بحث و اوردم تو تاپيك خود فرهاد مجيدي!

پونه جون شما گفتي فرهادو رو نیمکت مشاهده میکردین در حالی که همه تیم ها آرزوشون بود فرهاد 1ساعت براشون بازی کنه.

در حالي كه تو سال حضور اميرخان مجيدي مثه الان درخشش خاصي نداشت و گه گاهي به عنوان يار تعويضي ميومد تو زمين چون تاكيد ميكنم آمادگي الانشو نداشت و تا اونجايي كه ذهنم ياري ميكنه تيمي فرهادو نميخواست .:1:

و در خصوص خداحافظي فرهاد مجيدي

رسيدن به اوج شهرت در كنار كسب افتخارات و پيروزي ها ارزنده ورزشي
يكي از آرزوها و خواسته هاي ورزشكاران در تمام لحظات دوران حضورشان در ميادين ورزش است.
به نظر من فرهاد مجيدي در كنار استقلال به همه چي رسيده .از روند ليگ و بازياي استقلال پيداس كه
استقلال امسال بدون شك قهرمانه .با اين بازيكنا ما يه نيم نگاهيم به آسيا داريم.
چه خوب ميشه كه شماره 7 محبوب ما تو دوران اوج خودش كنار قهرماني استقلال كنار بكشه تا هميشه
با زنده كردن اسمش خاطره هاي خوب تو ذهن ما نقش ببنده .
فرهاد با خداحافظيش به نظرم بهترين كارو ميكنه.
ملینا جون توقع داشتی فرهاد رو نیمکت خودی نشون بده وقتی یه مربی با یه بازیکن درافته بهش میدون نده اعتماد نداشته باشه بازیکن بره گل کوچیک بازی کنه خودی نشون بده فرهاد مجیدی بزرگه همون طور باخدافظیش از تیم ملی نشون داد که هیشکی نمیوتونه براش تصمیم بگیره من وتو نمیتونیم بگیم کی خدافظی کنه تا وقتی که احساس کنه مفیده ومیتونه باشه هست بهتره تمومش کنیم
ارزوی موفقیت برای فرهاد میکنم

Melina Taji
10-11-2011, 06:40 PM
پونه دقيق به حرفه خودت دقت كن .
تو گفتي فرهاد در حالي رو نيمكت نشسته بود كه هر تيمي آرزشو داشت .:45:
منم از همين تعجب كردم كه فرهاد تو تيم خودش رو نيمكت ميشينه اونوقت تيماي ديگه آرزشو دارن:1:
روزگار عجيبي ست نازنين....
حتما اينطوري بوده ديگه:1:

P O O N E H
10-11-2011, 06:45 PM
پونه دقيق به حرفه خودت دقت كن .
تو گفتي فرهاد در حالي رو نيمكت نشسته بود كه هر تيمي آرزشو داشت .:45:
منم از همين تعجب كردم كه فرهاد تو تيم خودش رو نيمكت ميشينه اونوقت تيماي ديگه آرزشو دارن:1:
روزگار عجيبي ست نازنين....
حتما اينطوري بوده ديگه:1:
تو تیم خودش نشوندنش رو نیمکت باور کن الانم اگه قلعه نوعی بیاد همین بازی راه آهن میگه مجیدی نیمکت شایدم تولیست نباشه ولی بگذریم گذشته ها گذشته مهم اینه که الان فرهاد یه ستاره خاموش نشدنیه :8:

shahram
10-11-2011, 08:26 PM
دیدم تو کلوپ ژنرال بحث فرهاد شده.گفتن بیاین اینجا صحبت کنید.کسی خبر داره فرهاد کی خدافظی می کنه؟

P O O N E H
10-11-2011, 09:06 PM
خب من بحث رو میبرم تو کلوپ فرهاد.فرهاد خودش با توجه به شرایط تعیین میکنه که چه زمانی از استقلال خداحافظی کنه.به همین خاطر هم هست که دو ساله تو روزهای اخر میاد ثبت میکنه .حالا واسه چی تا اون موقع صبر میکنه رو خدا مییدونه . خیلی بده که خودت هم حق انتخاب واسه ادامه فوتبالت رو نداشته باشی و باید صبر کنی ببینی چه اتفاقی میفته و بعدش بری تمدید کنی.حداقل در شان یه بازیکن بزرگ نیست .من که خیلی دلم میخواد واسه یکسال دیگه هم که شده فرهاد بشه شاگرد امیر خان.
ادامه بحث تو کلوپ فرهاد.هر کس دوست داشت حرف های من رو اونجا نقل قول کنه تا ادامه بدیم
مگه کار غیر قانونی میکنه قتل میکنه که توشانش نباشه اختیارش دست خودشه خودش تصمیم میگیره کی ثبت کنه فرهاد شان بالایی داره بزرگ مرده بااین چیزا نمیتونی فرهادو کوچیک کنی
خندم گرفت بیاد شاگرد قلعه نوعی بشه باز بشینه نیمکت باز یه عده بیان بگن فرهاد آمادگی نداره مطمئن باشین دیگه فرهاد شاگرد قلعه نوعی نمیشه
------------------------------------------------------------------
دیدم تو کلوپ ژنرال بحث فرهاد شده.گفتن بیاین اینجا صحبت کنید.کسی خبر داره فرهاد کی خدافظی می کنه؟ به قول خودت تو دقیقه نود فرهاد ثبت میکنه هشت پاکه نیستیم پیش بینی کنیم یا وکیل فرهاد نیستیم حس ششممون هم اینقدر قوی نیست حدس بزنیم کی خدافظی میکنه فرهاد منتظره جام وببره بالای سرش بعد خدافظی کنه پس تا گرفتن جام قهرمانی فرهاد هم هست یکه تازی میکنه وهر روز درخشانتر میشه

shahram
10-11-2011, 09:48 PM
مگه کار غیر قانونی میکنه قتل میکنه که توشانش نباشه اختیارش دست خودشه خودش تصمیم میگیره کی ثبت کنه فرهاد شان بالایی داره بزرگ مرده بااین چیزا نمیتونی فرهادو کوچیک کنی
خندم گرفت بیاد شاگرد قلعه نوعی بشه باز بشینه نیمکت باز یه عده بیان بگن فرهاد آمادگی نداره مطمئن باشین دیگه فرهاد شاگرد قلعه نوعی نمیشه
------------------------------------------------------------------
به قول خودت تو دقیقه نود فرهاد ثبت میکنه هشت پاکه نیستیم پیش بینی کنیم یا وکیل فرهاد نیستیم حس ششممون هم اینقدر قوی نیست حدس بزنیم کی خدافظی میکنه فرهاد منتظره جام وببره بالای سرش بعد خدافظی کنه پس تا گرفتن جام قهرمانی فرهاد هم هست یکه تازی میکنه وهر روز درخشانتر میشه

فصل هشتم که استقلال قهرمان شد کاپیتان تیم فرهاد بود .و فرهاد جام رو برد بالای سر.ولی من خودم اعتقاد دارم پیروز باید جام رو میبرد بالای سر.به هر حال فرهاد که اینقدر با تعصب نشون میده باید اولین روز بره تمدید کنه تا بقیه بچه ها هم ازش یاد بگیرن نه اینکه بزاره سرمربی تعیین بشه بعد روزهای اخر تمدید کنه.و یه سری حرف ها واسش بوجود بیاد

JENILO
10-11-2011, 09:50 PM
خب دوستان کاملا دارن با حب و بغض پیش میرن قضاوت های ناپخته و سلیقه ای تون کاملا مشهوده اینکه الان فرهاد مجیدی خاری شده توی چشم بعضی هاتون بسی مایه خرسندی ماست چون هر کس که در هر کاری و هر جایی موفق بوده عده ای بودن که چشم نداشتن ببینند فرهاد مجیدی هم از این قاعده مستثنا نیست گل های زده عملکرد فوق العاده دعوت به تیم ملی در این سن همه و همه نشان دهنده ی بزرگی کاپیتان باغیرت استقلاله که خیلی ها انگشت کوچیکشم نیستن و خیلی ها صلاحیت ندارند در موردش نظر بدهند گوش طرفداران فرهاد مجیدی از این هجو گویی ها پره پس به خودتون فشار نیارید که با این حرفا اندک لطمه ای هم به محبوبیت فرهاد مجیدی وارد نمیشه و در آخر جواب منتقدان فرهاد رو با حرف خودش میدم:
فرهاد مجیدی:اینقدر خوب بازی میکنم تا چششون در بیاد

P O O N E H
10-11-2011, 10:05 PM
فصل هشتم که استقلال قهرمان شد کاپیتان تیم فرهاد بود .و فرهاد جام رو برد بالای سر.ولی من خودم اعتقاد دارم پیروز باید جام رو میبرد بالای سر.به هر حال فرهاد که اینقدر با تعصب نشون میده باید اولین روز بره تمدید کنه تا بقیه بچه ها هم ازش یاد بگیرن نه اینکه بزاره سرمربی تعیین بشه بعد روزهای اخر تمدید کنه.و یه سری حرف ها واسش بوجود بیاد
کاپیتان اول تیم فرهاد مجیدی بوده در همه جای دنیا هم کاپیتان اول جام رو بالا میبره
شما تائین نمیکنی کی جام رو بالا ببره
قانونی هست که در همه دنیای فوتبال رعایت میشه بازم میگم فرهاد خودش عقل داره خودش تصمیم میگیره کی ثبت کنه مهم اینه که ثبت میکنه هیچ حرفی هم براش پیش نیومده شما دارین حرف درست میکنین

Alireza Taji
10-11-2011, 10:15 PM
پیروز باید کاپ را ببر بالا چرا چون فرهاد دیر تمدید می کنه؟ کی تو فوتبال ایران زود تمدید میکنه که فرهاد تمدید کنه؟ همون پیروز پدره تیمو در می اورد تا تمدید کنه!

اینقدر تعصب داشت که چهل بار اسمه پرسپولیس را می آورد و بعد تمدید می کرد!
چرا که نه؟ پیروز باید جام را می برد بالا!

باید پی پی کرد به استقلال اگه امثال قربانی و صادقی متعصباش باشند...


با همه این حرفها فرهاد یادت باشه علی کریمی سرورته :62:

مینا یادت باشه :62:

shahram
10-11-2011, 10:17 PM
کاپیتان اول تیم فرهاد مجیدی بوده در همه جای دنیا هم کاپیتان اول جام رو بالا میبره
شما تائین نمیکنی کی جام رو بالا ببره
قانونی هست که در همه دنیای فوتبال رعایت میشه بازم میگم فرهاد خودش عقل داره خودش تصمیم میگیره کی ثبت کنه مهم اینه که ثبت میکنه هیچ حرفی هم براش پیش نیومده شما دارین حرف درست میکنین

این که فرهاد مجیدی الان بهترین بازیکن استقلال هست هیچ شکی نیست.محبوبیتش هم نسبت به قبل بیشتر شده.
یه موضوع جدید میخوام بگم.من میگم که فصل هشتم پیروز باید کاپیتان اول استقلال می بود.شما نظرتون بر خلاف من هست؟

P O O N E H
10-11-2011, 10:42 PM
این که فرهاد مجیدی الان بهترین بازیکن استقلال هست هیچ شکی نیست.محبوبیتش هم نسبت به قبل بیشتر شده.
یه موضوع جدید میخوام بگم.من میگم که فصل هشتم پیروز باید کاپیتان اول استقلال می بود.شما نظرتون بر خلاف من هست؟
من میگم شما دنبال کل کل هستین الان اینجا چه ربطی به پیروز داره چرا میخوای کل کل الکی بکنی الان من بیام تاپیک قلعه نوعی بگم این فصل باید دایی مربی تراکتور میشد شما نظرتون چیه یه حرف بی مربوطه پس دوست عزیزم بیا تمومش کنیم

Aminho
10-11-2011, 10:45 PM
به نظر من آخر فصل واسه خداحافظی دیره:1:همین الان اگر از فوتبال خداحافظی کنه به نفع همست:1:مثل تیم ملی که ببینین چیکار کرد امروز:8:

shahram
10-11-2011, 10:54 PM
من میگم شما دنبال کل کل هستین الان اینجا چه ربطی به پیروز داره چرا میخوای کل کل الکی بکنی الان من بیام تاپیک قلعه نوعی بگم این فصل باید دایی مربی تراکتور میشد شما نظرتون چیه یه حرف بی مربوطه پس دوست عزیزم بیا تمومش کنیم


خب تمومش می کنیم.شاید شما ها فکر کنید من از فرهاد خیلی بدم بیاد ولی اینجوری نیست.اما در مقابل از قربانی خیلی خوشم میاد.من تو فصل هشتم اصلا به بازوبند کاپیتانی استقلال حساس نبودم.باور کنید حتی تا چند مدت پیش حواسم نبود که کاپیتان اون روزهای استقلال فرهاد بود یا پیروز.اما وقتی بعدا مصاحبه های پیروز رو خوندم و یه سری تحقیقات کردم فهمیدم که اون بازوبند واقعا سه سال پیش حق پیروز بوده تا فرهاد.باید کاپیتان اون تیم پیروز می بود .حالا چرا بازوبند به دست فرهاد رسیده من نمیدونم.خب الان شماهایی که طرفدار پر و پا قرص فرهاد هستید واقعا فکر می کنید باید فرهاد کاپیتان اون تیم می بود یا پیروز ؟ اگر فرهاد باید می بود بر حسب چه معیاری؟ یه سوال ساده هست هر کی دوست داشت بیاد جواب بده.

P O O N E H
10-11-2011, 10:59 PM
به نظر من آخر فصل واسه خداحافظی دیره:1:همین الان اگر از فوتبال خداحافظی کنه به نفع همست:1:مثل تیم ملی که ببینین چیکار کرد امروز:8:
گل بود به سبزه نیز آراسته شد.:8:امین جونم:8:حیف فرهاد دردسترس نیست زنگ بزنم فردا بره خدافظی کنه مثل بازی ملوان که فرهاد نبود البته من ندیدم ولی شنیدم 3-4 تا مهمونمون کردن :4:چی از جون مجیدی میخواین :96:اینو بدونین مجیدی سرورتونه:62:امین برهانی خدافظی کنه نه مجیدی:62:چشتون دراد فرهاد امسال آقای گله:8:بی تعصبا کوفتتون بشه زحمتهای مجیدی:62:حیف امین خاطرت برام عزیزه وگر نه بن میکردم:4:

JENILO
10-11-2011, 11:20 PM
خب الان شماهایی که طرفدار پر و پا قرص فرهاد هستید واقعا فکر می کنید باید فرهاد کاپیتان اون تیم می بود یا پیروز ؟ اگر فرهاد باید می بود بر حسب چه معیاری؟ یه سوال ساده هست هر کی دوست داشت بیاد جواب بده.

جوابتون مثبته بله فرهاد مجیدی باید بازوبند رو می بست دلیل اول اینکه وقتی فرهاد مجیدی توی استقلال بازی میکرد پیروز قربانی در جوانان بود پس فرهاد پیشکسوت تر بود دلیل دوم رفتار پیروز قربانی بود هست و خواهد بود از خطاهایی که روی مجیدی میکنه از دست ندادنش به فرهاد مجیدی و بغض و کینه ای که از فرهاد مجیدی داره کسی که نتونه تعادل رفتاری داشته باشه نمیتونه کاپیتانی تیم رو به عهده داشته باشه و دلیل سوم هم مصاحبه های تند پیروز بر علیه باشگاه مدیر عامل باشگاه و کاپیتان استقلاله در عوض ما فرهاد مجیدی منطقی رو میبینیم که جواب هیچکدوم از مصاحبه های تند پیروز قربانی رو نمیده و ایجاد تشنج نمیکنه اینا همه فاکتوره حتی ما در نظر سنجی یک برنامه میبینیم با اینکه پرسپولیسی ها بیشتر هستند در سطح کشور از نظر رفتاری و اخلاقی فرهاد مجیدی از علی کریمی پیشی میگیره فکر میکنم دیگه احتیاجی به توضیح بیشتر نباشه مردم شعور دارن قضاوت میکنند به قول عادل فردوسی پور.

VAHID
10-11-2011, 11:32 PM
برخی هوادارای افراطی قلعه نویی مطمئنن از بازیکنهایی طرفداری می کنن که بازیکن قلعه نویی باشه !
حالا می خواد پیروز قربانی یا صادقی باشه ! یا می خواد شیث رضایی باشه .

قانون اول : تعصب به استقلال ملاک نیست ! بازیکن امیر بودن ملاک است !

تنها مشکل فرهاد فکر می کنم از دیدتون این باشه که با امیر بساز نیست !
پس طبق فرمول فرهاد در مقایسه با امثال پیروز دچار کمبود امتیاز هست .

------------------------------------
فرهاد اگر با استقلال دیر تمدید می کنه ، بخاطر این هست که می خواد با مربی مورد نظرش کار کنه !
نه اینکه بخواد قیمت بالا ببره با اسم تیم دیگری امثال پرسپولیس و ... !
------------------------------------

قانون دوم : بازیکنی در مصاحبه دم از تعصب بزنه و البته طرفداری قلعه نویی رو ضمیمه کنه اون بازیکن متعصب و لایق بازوبند هست !
حالا مهم نیست در اول فصل از پله های باشگاه ِ پرسپولیس بالا پایین رفته باشد !

طبق این فرمول باز هم مجیدی دچار کمبود امتیاز می شه حتی نصرتی در این فرمول بالاتر از فرهاد هست .

Motahareh
10-11-2011, 11:45 PM
بحث سر بازوبند کاپیتانیه
قلعه نویی که همه میدونن با فرهاد مشکل داره
از همون موقع که از امارات با شرایطی ضعیف به اس اس برگشت
ولی یه سوال اینجاست
چرا قلعه نویی که با فرهاد مشکل داره و به اون بازی نمیداد باید او را کاپیتان اول تیم کنه؟

خب حتما دلایل خوبی بوده که امیر فرهاد را با وجود اون شرایط کاپیتان کرده بود

پیروز هم از اونموقع با فرهاد مشکل داشت
فرهادی که توو دوره ی نیمکت نشینی هیچ حرفی علیه تیم و سرمربی نزده
دلیلی نداره که بخواد برای بازوبند کاره غیر اخلاقی کنه

shahram
10-11-2011, 11:51 PM
جوابتون مثبته بله فرهاد مجیدی باید بازوبند رو می بست دلیل اول اینکه وقتی فرهاد مجیدی توی استقلال بازی میکرد پیروز قربانی در جوانان بود پس فرهاد پیشکسوت تر بود دلیل دوم رفتار پیروز قربانی بود هست و خواهد بود از خطاهایی که روی مجیدی میکنه از دست ندادنش به فرهاد مجیدی و بغض و کینه ای که از فرهاد مجیدی داره کسی که نتونه تعادل رفتاری داشته باشه نمیتونه کاپیتانی تیم رو به عهده داشته باشه و دلیل سوم هم مصاحبه های تند پیروز بر علیه باشگاه مدیر عامل باشگاه و کاپیتان استقلاله در عوض ما فرهاد مجیدی منطقی رو میبینیم که جواب هیچکدوم از مصاحبه های تند پیروز قربانی رو نمیده و ایجاد تشنج نمیکنه اینا همه فاکتوره حتی ما در نظر سنجی یک برنامه میبینیم با اینکه پرسپولیسی ها بیشتر هستند در سطح کشور از نظر رفتاری و اخلاقی فرهاد مجیدی از علی کریمی پیشی میگیره فکر میکنم دیگه احتیاجی به توضیح بیشتر نباشه مردم شعور دارن قضاوت میکنند به قول عادل فردوسی پور.

نصف بیشتر این اتفاق هایی که میگید بعد از جدایی پیروز از استقلال اتفاق افتاده.پس اینها دلیلی برای کاپیتانی فصل هشتم نیست.
تنها نکته خوبی که اشاره کردید اینه که زمانی که فرهاد تو استقلال بازی میکرده پیروز تو جوانان بوده.
فرهاد دو سال از پیروز بزرگتره.پیروز از سال 1997 تو تیم جوانان استقلال بوده تا سال 2009 که از استقلال جدا شد
فرهاد هم از سال 1997 تو استقلال بوده تا 1999.میره لژیونر میشه و باز برمیگرده بعدش فصل 2000-2001 هم تو استقلال بوده( تعداد بازی هاش کمتر از 10 تا بوده) .باز یه فصل میره الوصل و دوباره برمیگرده استقلال به مدت فکر کنم چند ماه.باز برمیگرده امارات و تا 2007 اونجا میمونه و 2007 برمیگرده استقلال.
حالا حسابش کنید فصل هشتم لیگ برتر بازی های کدومشون تو استقلال بیشتر بوده که بخواد کاپیتان باشه .و ارزش کدوم بازیکن بیشتر.بازیکنی که از جوانان تو استقلال بوده و با استقلال رشد کرده یا بزیکنی که چند سال در میون میومده استقلال و برمیگشته باز امارات.پیروز تا فصل هشتم لیگ بتر حدود 130 تا بازی واسه استقلال انجام داده بوده( بدون در نظر گرفتن بازی هایی که تو جوانان استقلال انجام داده) اما فزهاد تا لیگ هشتم فکر نکنم بیشتر از 70 تا بازی داشته واسه استقلال . به هر حال اگر پیروز در زمینه کاپیتانی بیشتر از فرهاد نبوده مطمئنا کمتر از او هم نبوده.امار دیگه کاملا داره صحبت میکنه.
این اما ر رو گذاشتم اینجا تا همه درجریانش قرار بگیرن مخصوصا هوادارهای متعصب فرهاد

در هر حال هر دو برای استقلال زحمت کشیدند و برای هواداران محترم هستند.ایشالا که موفقیت هاشون ادامه داشته باشه

saeid_ronaldo
10-12-2011, 01:45 AM
انتخاب کاپیتان تیم فاکتورهای مختلفی داره. سابقه. شهرت. تجربه. سن. محبوبیت. قدرت مدیریت درون زمین. رابطه خوب با سرمربی. اخلاق و....
ولی اول و اخر انتخاب کاپیتان تیم با سرمربیه.
اون سال یکی از عوامل مهم قهرمانیمون حضور بی حاشیه فرهاد روی نیمکت بود. این کارش باعث میشد دیگران فکر حاشیه سازی برای تیم به سرشون نزنه.
توی سیستمی که قلعه نویی پیاده میکرد یک مهاجم نوک به عنوان هدف با خصوصیات عنایتی و برهانی لازم داشت و یک مهاجم کاذب و فضا ساز مثل اکبرپور. ولی مجیدی سیستم بازیش متفاوت بود و برای همین بیشتر به عنوان هافبک هجومی به میدان میومد.
در کل قلعه نویی و مجیدی اگرهم مشکلی داشته باشند تا به حال موضع گیری ای علیه هم نداشتند و بهتره این اختلافات ساختگی رو عمیق نکنیم که نه به مجیدی کمک کردیم نه به قلعه نویی

saeid_ronaldo
10-12-2011, 02:10 AM
برخی هوادارای افراطی قلعه نویی مطمئنن از بازیکنهایی طرفداری می کنن که بازیکن قلعه نویی باشه !
حالا می خواد پیروز قربانی یا صادقی باشه ! یا می خواد شیث رضایی باشه .

قانون اول : تعصب به استقلال ملاک نیست ! بازیکن امیر بودن ملاک است !

تنها مشکل فرهاد فکر می کنم از دیدتون این باشه که با امیر بساز نیست !
پس طبق فرمول فرهاد در مقایسه با امثال پیروز دچار کمبود امتیاز هست .

------------------------------------
فرهاد اگر با استقلال دیر تمدید می کنه ، بخاطر این هست که می خواد با مربی مورد نظرش کار کنه !
نه اینکه بخواد قیمت بالا ببره با اسم تیم دیگری امثال پرسپولیس و ... !
------------------------------------

قانون دوم : بازیکنی در مصاحبه دم از تعصب بزنه و البته طرفداری قلعه نویی رو ضمیمه کنه اون بازیکن متعصب و لایق بازوبند هست !
حالا مهم نیست در اول فصل از پله های باشگاه ِ پرسپولیس بالا پایین رفته باشد !

طبق این فرمول باز هم مجیدی دچار کمبود امتیاز می شه حتی نصرتی در این فرمول بالاتر از فرهاد هست .


وحید جان درست نیست روی حرف یک نفر یک عده رو زیر سوال ببری. این مدل حرف زدن دامن زدن به همین اختلافات خود ساخته است.

1- بنده شخصا با امیرحسین صادقی مشکل دارم. پیروز قربانی هم مصاحبه هایی کرد که از چشمم افتاد.
ولی خب اینها هم برای تیم زحمت کشیدند و بازوبند کاپیتانی به سادگی روی دست هرکسی بسته نمیشه. همونطور که ارادت داشتن به مربی امتیاز محسوب نمیشه پوئن منفیه م نباید محسوب بشه. این مدل جواب دادن شما با دیگران فرقی نداره. جفتتون میگید از بین این دو طیف فقط باید به یک طرف احترام گذاشت و طرف دیگه رو زیر سوال برد

2- توی روزنامه ها چنین صحبت هایی سابقا از قول فرهاد مجیدی هم چاپ شده بود. اون سال که با فرزاد بدرفتاری شده بود و داشت میرفت پرسپولیس. حتی تو بازی فوتسال هنرمندان با منتخب استقلال و پرسپولیس، فرزاد مجیدی به سمت تماشاگران پرسپولیس گل برد. اون زمان یادمه از مجیدی مصاحبه ای چاپ شد که به زودی میام ایران و در تیمی که فرزاد حضور داره بازی میکنم. حتی پرسپولیس.
هیچ وقت فکر نکردم اون مصاحبه واقعی هست یا خیالی. همه با سیستم رسانه ای ایران آشنا هستیم و میدونیم به چه مسائلی دامن زده میشه. امثال قربانی، صادقی و مجیدی در زمین تعصبشون رو به استقلال نشون دادند. ما با این گونه صحبت ها فقط به ریشه و پشتوانه لباس استقلال توهین میکنیم نه به افراد. بهتره اگه اختلاف نظر هم هست حرمت ها حفظ بشه

Matata
10-12-2011, 02:49 AM
فرهاد و امیرخان هیچ مشکلی با هم ندارن! باور ندارید برید از خودشون بپرسید..! :62:

کسانی که به این اختلافات واهی دامن میزنن لنگین! :145:

Kamran
10-12-2011, 08:39 AM
مهاجم با خصوصیات عنایتی و برهانی ؟
خصوصیا اینا چیه که مجیدی نداره ؟
اصل مطلب اینه که آقا ژنرال وقتی از کسی خوشش نیاد به هرنوعی که شده بازیش نمیده !
اون موقع که فرهاد قیافش عین بچه های 16 ساله بود و واسه استقلال گل میزد ، پیروز هنوز تو فوتبال نبود. قلعه نویی همیشه وضعیت کمونیستی به وجود میاره تو تیم ! هرکسی روی سکوها محبوب باشه و زیر پرچمش نباشه یه جوری بدبختش میکنه.
این کاملا واضحه که مشکل قلعه نویی با جباری و مجیدی فنی نیست و بی جهت توجیه نکنید !

saeid_ronaldo
10-12-2011, 09:06 AM
خدا رو شکر بازهم آب گل آلود شد و ماهی گیر های در حال حاضر مودب شده تور برداشتند. خوبه اونسال قهرمان شدیم. اگه سیزدهم میشدیم چیکار می کردند. خصوصیت عنایتی اینه که در بازی ابومسلم-استقلال رشت، 7 گل از 9 گل تیم ابومسلم رو میزنه و سرمربی استقلال رشت متوجه نمیشه که این بازیکن رو باید مهار کرد

shahram
10-12-2011, 10:19 AM
خب کلمه stop رو فشار بدید و بیشتر از این . . . . .. .

VAHID
10-12-2011, 10:28 AM
وحید جان درست نیست روی حرف یک نفر یک عده رو زیر سوال ببری. این مدل حرف زدن دامن زدن به همین اختلافات خود ساخته است.

1- بنده شخصا با امیرحسین صادقی مشکل دارم. پیروز قربانی هم مصاحبه هایی کرد که از چشمم افتاد.
ولی خب اینها هم برای تیم زحمت کشیدند و بازوبند کاپیتانی به سادگی روی دست هرکسی بسته نمیشه. همونطور که ارادت داشتن به مربی امتیاز محسوب نمیشه پوئن منفیه م نباید محسوب بشه. این مدل جواب دادن شما با دیگران فرقی نداره. جفتتون میگید از بین این دو طیف فقط باید به یک طرف احترام گذاشت و طرف دیگه رو زیر سوال برد

2- توی روزنامه ها چنین صحبت هایی سابقا از قول فرهاد مجیدی هم چاپ شده بود. اون سال که با فرزاد بدرفتاری شده بود و داشت میرفت پرسپولیس. حتی تو بازی فوتسال هنرمندان با منتخب استقلال و پرسپولیس، فرزاد مجیدی به سمت تماشاگران پرسپولیس گل برد. اون زمان یادمه از مجیدی مصاحبه ای چاپ شد که به زودی میام ایران و در تیمی که فرزاد حضور داره بازی میکنم. حتی پرسپولیس.
هیچ وقت فکر نکردم اون مصاحبه واقعی هست یا خیالی. همه با سیستم رسانه ای ایران آشنا هستیم و میدونیم به چه مسائلی دامن زده میشه. امثال قربانی، صادقی و مجیدی در زمین تعصبشون رو به استقلال نشون دادند. ما با این گونه صحبت ها فقط به ریشه و پشتوانه لباس استقلال توهین میکنیم نه به افراد. بهتره اگه اختلاف نظر هم هست حرمت ها حفظ بشه


حاجی کدوم یک عده ؟ :4:

نوشتم بعضی از هواداران افراطی امیر قلعه نویی

یعنی هواداران قلعه نویی دو دسته کردم : 1- افراطی 2- معتدل :4:

بعد هم گفتم برخی ( عده ی قلیلی ) :4: از این افراطی ها ...

M.I.S.Milad10
10-12-2011, 10:32 AM
به قوله حاج فتل فرهاد وقتي ميره كه پسرش بياد جاشو پر كنه:8:
بی تعصبا کوفتتون بشه زحمتهای مجیدی اين حرفتو بايد با طلا نوشت:4:
واقعا ادم نبايد تا اين حد بيمعرفت باشه......محبوبترين بازيكنه جهان!!!! فكر ميكنم نيازي نباشه از محبوبيتش بگيم پس طبيعيه خيليا چشم ديدنشو نداشته باشن.اون سال هم كه رو نيمكت بود از بزرگيش بود كه اعتراض نميكرد
اون عده اگه استقلالي باشن من ازشون چند تا سوال دارم
كي باعث خوشحاليتون تو دقيقه 90 دربيه 69 شد؟
چرا پرسپوليسيا مثله چي از فرهاد ميترسن؟
كي تو دربيه پيش گله اولو زدو شيرازه ي پرسپوليسو از هم پاشيد؟
كي هتريكه خودشو فدايه روحيه يه بازيكنه تازه از بند مصدوميت رها شده كرد؟(اينم ميدونست هوادارا دوست دارن ميلاد گل بزنه؟)
كي همچين كاري ميكنه؟
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

عكسه ميلاد خبازيه.........
كي دو ساله ابرويه مارو تو اسيا حفظ كرده؟
امتيازايي كه الان گرفتيمو بيشترشو مديونه كي هستيم؟
وقتي تو 35 سالگي پيشنهاد خارجي داره چرا بايد خداحافظي كنه؟واقعا چرا؟با اينكه ميتونست ميلياردي هم بگيره ولي نرفتو به خاطر دله هوادارا استقلال موند
بازم بگم؟؟؟
......
فرهاد خودش گفته وقتي خداحافظي ميكنم كه براي استقلال موثر نباشم......خداروشكر خدارو شكر گوشه شيطون كر بزنيم به تخته تا الان موثرترين بوده.
واقعا خنده داره پرسپوليسيا كريميو رو سرشون ميذارن ولي يه عده از ما دست به دعا شدن كه چرا فرهاد خداحافظي نميكنه
به جايه اينكه براي خداحافظيه كاپيتان فرهاد كبير دعا كنيد بشينيد از فوتبال تيمه محبوبتون تراكتور لذت ببريد استقلالو هم كه برده بايد خوشحال باشيد:15:بذاريد ما هم با اين پيرمردمون به پرسپوليسو تراكتورو.....گل بزنيمو هم قهرمان(ليگ-اسيا) بشيمو خوش باشيم:48:

دل ميرود ز دستم صاحبدلان خدا را
دايي بيا كه فرهاد بيچاره كرده مارا

فكر نميكنيد خداحافظيه فرهاد ارزويه لنگياست؟

به اميد گلزنيه روز جمعه فرهاد

موفق باشيد

VAHID
10-12-2011, 10:48 AM
در مورد لیگ هشتم ، من معتقدم که قلعه نویی بهترین ترکیب رو انتخاب کرد !
فرهاد اون فصل رو نمی شه با فرهاد این فصل مقایسه کرد !

همینطور آرش اون فصل رو با آرش این فصل ...

معیارها باید زمانبندی هم داشته باشه !

در مورد کاپیتانی هم حق سرمربی هست که انتخاب کنه کاپیتان رو !
شاید بعضی ها می گند باید پیروز کاپیتان می بود !

ولی زمان ثابت کرد که قلعه نویی انتخاب درستی انجام داد اون موقع ...
گذر زمان خیلی چیزها رو نشون داد !

shahram
10-12-2011, 11:06 AM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

NAVIDSS7
10-12-2011, 11:14 AM
فرهاد فصلی که از امارات اومد استقلال قهرمان جام حذفی شد
به قول شما فرهاد تو اوج نبود.ولی اگه بازیه نیمه نهایی جام حذفی که 2-0 از راه آهن عقب بودیمو یادتون بیاد فرهاد با زدن 2 گل بازیو به تساوی کشوند(گل دومش یکی از زیباترین گلای فرهاد بوده) بعد با درخشش طالبلو در ضربات پنالتی به مرحله ی بعد راه پیدا کردیم.
در مورد قلعه نوعیم نمیتونیم چیزی بگیم چون با ترکیب دلخواهش تیمو قهرمان لیگ کرد.
فرهاد من تو رو بخاطر غرور و تعصبت میپرستم
در مورد کاپیتانی هم درسته پیروز قربانی خیلی دم از تعصب میزد ولی با مصاحبه هاش بعد از رفتنش از استقلال همه چیو نشون داد.
همیشه بزرگ بودی وهستی وخواهی بود ای اسطوره ی من.همیشه تصمیمات حرفه ای بوده.
فرهاد جان همین حالا از فوتبال خداحافظی کن تا جای برای بازیکنا و مربی متعصب دوستان باز بشه.
فرهاد حقته تو باید بدتر از اینهارو بشنوی
تو برای استقلال کاری نکردی

Nıda
10-12-2011, 11:48 AM
نويد معلوم هست چي ميگي ما الآن به فرهاد نياز داريم اين رسانه ها كه هموشون لنگين آرزوشون كه فرهاد از اس اس بره نكنين اين كارا رو

HamidReza
10-12-2011, 12:17 PM
چند سال پیش که فرهاد رفته بود امارات(شاید بیشتر از 7-8 سال قبل بود) اخبار ورزشی ظهر شبکه 3 رو میدیدم.فکر میکنم فرهاد تو الوصل بازی میکرد.اون دوره معمولا تو اخبار ورزشی یه قسمت به اسم لژیونرها هم بود اگه اشتباه نکنم.(شاید هم تو 90 بوده).

فرهاد که گل زد پیرهن الوصل رو در آورد و زیرش پیرهن استقلال رو پوشیده بود.اصلا اون صحنه یادم نمیره.تعصب فرهاد به استقلال مثال زدنیه.کسی هم نمیتونه بگه فرهاد بی تعصبه.امیدوارم فرهاد یه روز سرمربی استقلال بشه و با استقلال بهترین نتایج رو کسب کنه.

درباره خداحافظی هم الان وقتش نیست از استقلال هم خداحافظی کنه.باشکوه ترین خداحافظی میتونه با بالا بردن جام قهرمانی باشه که امیدوارم این جام رو تو آسیا بالا ببره.
علی دایی که هیچ تاثیری نداشت تا 38 سالگی بازی کرد.فرهاد 34 سالشه و عالیه چرا باید خداحافظی کنه؟

سعید مثالی که برای عنایتی زدی اگه اونم اشتباه نکرده باشم اون دوره ناصر حجازی سرمربی استقلال رشت بود.و یه جورایی ناصر خان رو میزاری جلوی امیر قلعه نویی.
جاش نیست این حرفها زده بشه ولی اولا مقایسه ای که کردی کاملا ضایع بود :4: امیر با اون تیم پر مهره نتیجه گرفته و عنایتی یکی از بازیکناش بوده.ولی استقلال رشت شاید 3 بازیکن شاخ میتونست داشته باشه(اونم شایددددددددد.شاید اصلا بازیکنی نداره).
دوما اینکه میگی سرمربیش نفهمید باید اونو مهار کنه واقعا جالب بود :4: گاهی اوقات سرمربی خیلی چیزا رو میبینه و با گفتن و داد زدن نمیشه کاری کرد.اونروز هم روز عنایتی بوده.وگرنه هت تریک کردن عنایتی هم یاد من نمیاد :4: تو اینکه بازیکن خیلی خوبی هم بود شک نداریم.

چیزی که ناصر حجازی رو از امثال پروین و قلعه نویی و مایلی کلنگ جدا کرده شخصیتش بوده.

P O O N E H
10-12-2011, 01:02 PM
<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>
:65::65:این آقا شهرام ونگاه عزیز باشه فهمیدیم فرهاد نیمکت نشین بوده :65::65:
گذشته ها گذشته به فکر امروز باش که اسم فرهاد لرزه برتن حریفان می اندازد داداشم نبش قبر نکن با این عکسها وحرفا محبوبیت فرهاد نزد ما بیشتر هم میشه چه عقده ای از فرهاد داری پیروز عزیزت کاپیتان نشده اون فصل
کم زحمت میکشه برا استقلال
دوست عزیز مهم اینه فرهاد بهترین بازیکنه و عزیز دل ماست حالا یه آلبوم از این عکسها بذار :65:

payamtaj
10-12-2011, 01:08 PM
وفتي مجيدي داره خوب و موثر بازي ميكنه چرا بايد خداحافظي كنه؟ الان رايان گيگز 38 سالشه. اين تفكرات ديگه منسوخ شده.

من حتي با خداحافظيش از تيم ملي هم موافق نبودم. چون تيم ملي در مقدماتي جام جهاني نياز به امثال مجيدي داشت. به نظرم اتفاقا بايد زماني خداحافظي كنه كه احساس كنه مفيد نيست.

اين نوع تفكر كه در اوج خداحافظي كنيم هم فقط در مورد زيدان يادمه. تازه زيدان هم تو اوج نبود به نظرم. زيدان يكي دو فصل آخرش در رئال انقدر افتضاح بود كه خيليا ميگفتند خوش به حال رئاليا كه اين بازيكن ميخواد خداحافظي كنه. تو جام جهاني 2006 هم دور اول به قدري ضعيف بود كه يه بار مزدك ميرزايي وقتي زيدان بازي بعدي تيمش رو از دست داد گفت: «خبر خوش براي هواداراي فرانسه اينه كه زيدان بازي بعدي نيست»

زيدان فقط چون تو بازي-هاي 4 تا 6 جام جهاني خيلي خوب كار كرد، خيليا گفتند تو اوج خداحافظي كرده. در حالي كه اتفاقا در بازي فينال، با اون كله اي كه زد يه تنه گند زد به فرانسه.

اگه يادتون مياد بازيكني رو كه در اوج خداحافظي كرده بگيد.

V a H i D
10-12-2011, 01:56 PM
خیلی سعی کردم وارد این بحث نشم !

دوست عزیز (شهرام) شما که استقلالی نیستی ! طرف داره فرهاد مجیدی هم نیستی ! بحثت از بقیه جداست !
فصدت از عکس گذاشتن تو این تاپیک فقط تحریک کردن کاربراست !
بار دیگه ادامه بدی به تحریک کردن طور دیگه عمل میکنم ! و دسترسیتو به بخش بازیکنان فعلی میبندم !

این بحثا رو هم جمع کنید !
شما دارید واسه خودتون شکاف ذهنی که وجود داره رو وسیع تر میکنید !

shahram
10-12-2011, 02:35 PM
خیلی سعی کردم وارد این بحث نشم !

دوست عزیز (شهرام) شما که استقلالی نیستی ! طرف داره فرهاد مجیدی هم نیستی ! بحثت از بقیه جداست !
فصدت از عکس گذاشتن تو این تاپیک فقط تحریک کردن کاربراست !
بار دیگه ادامه بدی به تحریک کردن طور دیگه عمل میکنم ! و دسترسیتو به بخش بازیکنان فعلی میبندم !

این بحثا رو هم جمع کنید !
شما دارید واسه خودتون شکاف ذهنی که وجود داره رو وسیع تر میکنید !

شما که مدیری باید با پیام خصوصی این مشکلات رو حل کنی.این قوانین مدیریته.نباید رسانه ایش میکردی :16:میخواستم پیام بدم ولی وقتی دیدم اینجا جواب دادی مجبور شدم من هم اینجا جواب بدم
قضیه از اینجا شروع شد
اول که یه نفر تو کلوپ ژنرال شاعر شد و شعر سرود (پست 1071) بعدش تو پست 1075 دیگه همه چی واسه یه بحث شروع شد بعدش تو پست 1086 گفتن در مورد فرهاد بیایید تو تاپیک خودش صحبت کنید ( جالب اینه که همین کاربر خودش بحث فرهاد رو اول تو تاپیک ژنرال مطرح کرد) در ادامه بنده پست 1093 رو درمورد فرهاد ارسال کردم .چون دیگه تاپیک شده بود تاپیک فرهاد. خلاصه اومدیم تو کلوپ فرهاد که بحث رو ادامه بدیم.بنده پست 193 رو اونجا ارسال کردم (چون بعضی ها گفته بودن تا فرهاد هست امیر نمیاد استقلال بنده اون سوال رو تو اون پست پرسیدم) و در نهایت تو پست 199 اخرین موضوع رو مطرح کردم که طرفداران مجیدی بیان جواب بدن.دیگه بحث رو نباید ادامه میدادیم و در پست 213 گفتم تموم کنید اما تمومش نکردن .تو پست 217 هم یه عکس گذاشتم که دیگه کسی بحث رو ادامه نده اما باز خودتون ادامه دادید.

فکر کنم الان مشخص شد که چه کسی داره شکاف ذهنیش رو وسیع تر میکنه.شما همین الان میتونی دسترسی من به بازیکنان فعلی رو ببندید.مطمئن باشید ناراحت نمیشم.ولی واسه خودتون زشته که نمیتونید یه موضع را کامل بشکافید که قضیه چجوری شروع شد و چگونه ادامه یافت و در نهایت چجوری به پایان رسید.

V a H i D
10-12-2011, 02:42 PM
ببین شهرام جان ! شما اگه پستی میدادی که توش تحلیل ! بحث یا چیزی شبیه این بود من بازم هیچی نمیگفتم ! و دورا دور فقط پست ها رو میخوندم ! چون انجمن جای همین کل کل ها ! و بحث هاست !

ولی دیدم فقط با گذاشتن عکس قصد تحریک بیشتر رو داری ! اگه میخوای عکس بذاری تاپیک داریم واسه عکس گذاشتن ! اینجا جاش نیست !

حالا هم تا وقتی تحلیل و بحث و حتی کل کل داری مشکلی نیست ! به شرطی که از چهار چوبش خارج نشید !

شاد باشید
وحید :53:

Motahareh
10-12-2011, 03:01 PM
امير قلعه نويي يار هميشگي-اش نظري جويباري را صدا مي-زند و از او مي-خواهد كار را تمام كند: «برو به واعظ بگو من اين فرهاد پير را نمي-خواهم. يعني از اول هم او را نمي-خواستم. تا وقت هست او را با سيدصالحي معاوضه كنيد حتي اگر تا 50 ميليون تومان هم خواستند اشكالي ندارد. فقط فرهاد را رد كنيد، برود!»
نظري جويباري پيغام امير را بي-معطلي به دفتر واعظ آشتياني برد: «آقا امير مي-گويد فرهاد را با مهاجم پيكان (سيدصالحي) معاوضه كنيم. انگار به كارش نمي-آيد.»
واعظ از اين پيشنهاد جا مي-خورد: «برو به امير بگو اگه
مقدمه: آخرين بازمانده نسل طلايي فوتبال ايران كه جزو گروه فاتحان آن بازي به-يادماندني و شكوهمند در ملبورن استراليا و صعود به جام جهاني لقب گرفته است دنياي متفاوتي با ساير همرزمان خود دارد. فرهاد مجيدي به-دليل محدوديت-هايي كه براي خود در ارتباط با خبرنگاران ايجاد كرده- به قول خودش فقط با 2 روزنامه ورزشي و يك خبرگزاري گفت-وگو مي-كند- همواره به عنوان يك علامت سوال ميان خبرنگاران و اصحاب رسانه مطرح بوده است. همين دوري همواره شايعاتي را پيرامون كاپيتان استقلال ايجاد كرده است؛ شايعاتي كه حتي به زندگي شخصي او رسوخ پيدا كرده و گاها روابط خانوادگي او را نيز تحت-الشعاع قرار داده است. فرهاد دنياي متفاوتي دارد كه اين حاصل تعريف خاصي است كه او از زندگي مي-كند، مي-گويد: «ديگر نمي-توانم در زندگي-ام به افراد زيادي اعتماد كنم. آنها كه در دايره معتمدين من قرار دارند بسيار محدودند؛ شايد به تعداد انگشتان دو دست هم نرسند!»
روشي كه مجيدي امروز در زندگي خود به-كار گرفته حاصل اتفاقاتي است كه از زمان حضورش به عنوان يك ستاره نوظهور در فوتبال بر او گذشت. فرهاد گاهي از سوي رسانه-ها چنان بزرگ شد كه تا مرز انفجار پيش رفت و گاهي نيز آنقدر به زير كشيده شد كه مي-رفت تا مرز نابودي پيش برود. سياست-هاي ابداعي و گاها احساسي مصائب و مشكلات فراواني را براي مجيدي به وجود آورد تا او را مجبور كند در بازگشت به فوتبال ايران از نظر برقراري ارتباط، به-خصوص با رسانه-ها دچار تغييرات فراواني شود. علامت سوال فرهاد ميان رسانه-ها هر روز بزرگ و بزرگ-تر خواهد شد تا اين حقيقت را باور كنيم كه مجيدي ديگر نمي-خواهد مثل دوران جواني-اش رفتار و درهاي زندگي خود را به روي همگان باز كند. فرهاد حصاري دور خود كشيده كه تا زمان حياتش باقي خواهد ماند.
***
... دوباره فرهاد، دوباره استقلال. پس از سال-ها بازي در ليگ امارات به خانه بازگشته است. سرنوشتش دوباره با دستان اسطوره (ناصر حجازي) گره خورده است. هنوز هم او را باور دارد، مثل روزي كه از بهمن كرج به استقلال آمد. حجازي پايش را در يك كفش كرده و مدام مي-گويد: «پس اين فرهاد چي شد؟ بياوريدش.» چند بازي از ليگ گذشته كه ناگهان سر و كله فرهاد پيدا مي-شود. بله، فرهاد آمد. با استقبال سردي از سوي عليرضا منصوريان و پيروز قرباني! فرهاد به نگاه-هاي-شان بي-توجه است. به آينده خيره شده، به روزهاي بهتر: «من تازه 30 ساله-ام، پس مي-توانم.» حجازي، فرهاد 30 ساله را باور دارد اما همبازي-هايش به او مي-خندند ... نه، يك فصل بيشتر دوام نخواهد آورد. فرهاد تمام شده. چه سرنوشتي در انتظار فرهاد خواهد بود؟ فصل هفتم فصل بدي بود؛ كابوس-وار و بسيار نااميدكننده. حجازي ميانه-هاي راه بركنار شد و فيروز كريمي آمد. از دست او هم كاري ساخته نبود. استقلال سيزدهم شد تا خريد بازيكني پا به سن گذاشته همچون فرهاد به سخره گرفته شود. آمدن امير قلعه-نويي شايعات درباره فرهاد مجيدي را بيشتر مي-كند اما قرارداد 2 ساله فرهاد مانع از كنار گذاشتنش مي-شود. بي-ميلي امير قلعه-نويي به فرهاد كاملا مشهود است. از همان بدو ورود برخورد بسيار سردي با مجيدي دارد. فصل هشتم شروع مي-شود. يك تغيير ناگهاني در رأس مديريت باشگاه استقلال تا حدودي معادلات امير را بر هم مي-زند. او يك هفته بيشتر فرصت ندارد. استقلال هفته پنجم در رتبه هفدهم! تغيير مديريتي مثل يك شوك بود. استقلال جان گرفت اما بدون فرهاد. فرهاد پشت دروازه-ها با بازيكنان ذخيره بغل پا مي-زند و استقلال هم آن طرف مدام حريفانش را شكست مي-دهد! برد پشت برد و پيروزي پشت پيروزي. امير قلعه-نويي ناگهان جان مي-گيرد و حس بي-اعتمادي-اش به فرهاد مجيدي بيشتر مي-شود.
سرمربي استقلال نظري جويباري را صدا مي-زند و از او مي-خواهد كار را تمام كند: «برو به واعظ بگو من اين فرهاد پير را نمي-خواهم. يعني از اول هم او را نمي-خواستم. تا وقت هست او را با سيدصالحي معاوضه كنيد حتي اگر تا 50 ميليون تومان هم خواستند اشكالي ندارد. فقط فرهاد را رد كنيد، برود!» نظري جويباري پيغام امير را بي-معطلي به دفتر واعظ آشتياني برد: «آقا امير مي-گويد فرهاد را با مهاجم پيكان (سيدصالحي) معاوضه كنيم. انگار به كارش نمي-آيد.» واعظ از اين پيشنهاد جا مي-خورد: «برو به امير بگو اگر 100 ميليون هم بدهند من حاضر نيستم مجيدي را به آنها بدهم!» از همانجا آتش اختلاف ميان واعظ آشتياني و امير قلعه-نويي روشن مي-شود. واعظ اجازه نمي-دهد فرهاد از استقلال جدا شود. او را باور دارد و مي-داند انگيزه و تجربه-اش به كار استقلال خواهد آمد. فصل هشتم با قهرماني استقلال به پايان رسيد. فرهاد در آن فصل هم مثل فصل هفتم كمرنگ بود. امير قلعه-نويي بيشتر به بازيكنان خودش دل مي-بست و خبري از مجيدي نبود. قهرماني استقلال شايعه جدايي فرهاد را قوت مي-بخشيد اما مديران دوباره پاي او نشستند. فرهاد ماند و آرام، آرام جان گرفت. حضور صمد مرفاوي اميدهايش را بيشتر مي-كرد.
***
حالا پيراهن شماره 7 بيشتر به تنش مي-نشست؛ پيراهني كه ماجرا دارد! قبل از شروع فصل هشتم نظري جويباري به خواست امير قلعه-نويي پيراهن شماره 7 را به خسرو حيدري مي-دهد. امير دستور داده پيراهن شماره 7 را خسرو به تن كند و فرهاد همان شماره 27 را بپوشد. پيراهني كه به ناچار فصل هفتم تن مي-كرد. آن روزها پيراهن شماره 7 تن محمد نوازي بود و فرهاد نمي-توانست شماره دلخواهش را بپوشد. باز هم پيراهن شماره 7 به بازيكن ديگري داده شده است. امير قلعه-نويي لجبازي را با مجيدي زود شروع كرده بود. مي-توانست با همين اعداد اعصاب مجيدي را در اولين تمرين به هم بريزد. خسرو حيدري اما دستش نمي-رود كه پيراهن شماره 7 را بردارد. يك روز پس از تقسيم پيراهن-ها، خسرو در اولين تمرين پيراهن شماره 7 را نمي-پوشد. نگاهي به فرهاد مي-اندازد و مي-گويد: «براي من افتخار است كه شما اين شماره را بپوشيد. 7 به تن من نمي-آيد. آقا فرهاد شما بپوشيدش.» از همانجا پايه-هاي دوستي عميق با خسرو حيدري شكل مي-گيرد. همان شد كه فرهاد پس از جدايي خسرو در فصل دهم گفت: «هر طور شده او را فصل بعد به استقلال برمي-گردانم، خسرو متعلق به استقلال است.» تير امير قلعه-نويي به سنگ مي-خورد. پروژه از بين بردن فرهاد باز هم ناكام مي-ماند. چرا خسرو آن كار را انجام داد؟ امير بارها اين سوال را از خود مي-پرسد اما به پاسخي نمي-رسد. امير مي-خواست از فرهاد يك بازيكن ناكارآمد بسازد غافل از اينكه او بعدها به اسطوره هواداران تبديل خواهد شد، غافل از اينكه فرهاد در 3 دربي پي در پي گل مي-زند و تا مرز انتخاب به عنوان مرد سال آسيا پيش مي-رود و ... رفاقت خسرو و فرهاد از آن روز پيچيده و پيچيده-تر شد، به-طوري كه معمولا در اردوها در يك اتاق مي-خوابند. خسرو، فرهاد را اينگونه تعريف مي-كند: «فرهاد شب-هايي كه در اردو با هم هستيم فقط كتاب مي-خواند و زود هم مي-خوابد. تا حالا او را عصبي و پرخاشگر نديده-ام. سعي مي-كند هميشه آرام باشد. رابطه بسيار خوبي با هم داريم. اهل شوخي-هاي ناجور نيست و به تميزي هم علاقه زيادي دارد.»
***
حرف-هاي خسرو ما را به اعماق زندگي فرهاد مي-برد، جايي كه براي خيلي-ها معما شده است. او چه-كار مي-كند و چه-كار نمي-كند؟! فرهاد كيست؟ فرهاد چيست؟ زندگي او چگونه با فوتبال گره خورد؟ براي يافتن پاسخ اين سوال مي-توان سفري كوتاه به تاريخ داشت. هفتم مهر ماه سال 1377. فينال بين قاره-اي ميان تيم-هاي ايران و الجزاير، ورزشگاه آزادي. استاديوم مملو از تماشاگر است. الجزاير، رباح ماجر ستاره بي-مثالش را هم با خود به تهران آورده؛ مردي كه با پشت پا در فينال جام باشگاه-هاي اروپا با پيراهن تيم پورتو دروازه باواريايي-ها را گشود. الجزاير تيم شگفت-انگيزي است. تيم ايران با مربيگري علي پروين وارد ميدان مي-شود. فرهاد مجيدي پشت دروازه نشسته است. شب قبل از مسابقه پدرش را مجبور مي-كند حتما اين بازي را از نزديك تماشا كند. پدرش كارمند وزارت صنايع دفاع است. نمي-تواند فرهاد را با خود به ورزشگاه ببرد. براي همين دايي فرزندش مامور بردن فرهاد به ورزشگاه مي-شود. فرهاد آن روزها هنوز روياي فوتباليست شدن را در ذهن نمي-پروراند. مثل يك تماشاگر عادي بود، فقط درس، مشق و مدرسه! اما ناگهان جرقه-هاي ذهن او روشن شد. آنجا كه يك شماره 7 فرهاد را مجذوب خودش مي-كند. از مجيد نامجو مطلق حرف مي-زنيم. زوج او و جواد زرينچه در بازي با الجزاير رويايي بود. آن روز آقا مجيد هرگز نمي-دانست كه بازي چشمنواز و خيره-كننده-اش خالق يك اعجوبه ديگر خواهد شد. بله، آن روز مجيد نامجو مطلق در ورزشگاه آزادي سازنده فرهاد مجيدي بود. فرهادي كه بعدها جادوي فوتبال روح و جسمش را تسخير كرد و با همان پيراهن شماره 7 رويايي در استقلال ظهور كرد. نمي-دانيم مجيد نامجومطلق را ستايش كنيم كه ناخواسته خالق مجيدي بود يا خودش را؟! كدام يك خالق فرهاد بودند؟! فرهاد و انگيزه-هايش، فرهاد و روياهايش؟! يا آقامجيد و تكنيك بي-مثالش؟
***
مجيد نامجومطلق هنوز هم براي فرهاد مجيدي الگو است؛ الگويي از حركت و پيشرفت. به او نگاه مي-كند و نت- برمي-دارد. فرهاد دفترچه-اي دارد كه شايد بعدها قيمت پيدا كند! او طي همه اين سال-ها بيكار ننشسته و براي محقق كردن روياي مربيگري خود تلاش مي-كند. طي سال-هايي كه پشت سر گذاشته نوع تمرين-هاي مربيان خود را در دفترچه-اش يادداشت كرده، از شيوه تمرين-ها تا نحوه برخورد. از متسو چيزهاي زيادي نوشته است. به ياد مي-آورد كه چگونه با مربيگري او در تيم العين قهرمان آسيا شد. فرهاد ديدگاه و دكترين اريش روته مولر را هم باور دارد. در فصلي كه مولر همكار مرفاوي بود، فرهاد چيزهاي زيادي از او ياد گرفت. او تمرين-هاي روته مولر را هم مكتوب كرده است تا شايد روزي اين اصول را در ميدان مربيگري به كار بگيرد. امروز اگر از فرهاد مجيدي بپرسيد دوست داري در آينده چه كسي مربي استقلال شود قطعاً مي-گويد «مجيد نامجومطلق». مجيد نامجومطلق براي فرهاد الگويي از حركت و پيشرفت در بازي-هاي استقلال هم بود. بازي استقلال – راه-آهن در فصل نهم گواهي صادق بر اين مدعا است. همان بازي كه فرهاد مجيدي پس از گلزني پيراهنش را از تن خارج كرد و به سوي سكوها دويد. چه شد كه فرهاد آن گل را زد؟ رد پاي مجيد نامجو در آن گل حس مي-شود. رد پايي كه تا امروز پنهان مانده. بين نيمه صمد مرفاوي از نامجو مطلق مي-خواهد با بازيكنان حرف بزند. مطلق هم رو به فرهاد مي-كند و مي-گويد: «در اين شرايط تو بايد به داد استقلال برسي. فقط بازيكنان بزرگ و باتجربه مي-توانند از پس كار برآيند. فرهاد برو و يك كاري كن.» گل زيبايي بود. فرهاد ناگهان به آسمان برخواست و با ضربه سر دروازه راه-آهن را گشود. بازي داشت تمام مي-شد...
***
اما بازي دوباره شروع شده است. فصل نهم فصل خوبي بود و فصل دهم بهتر هم شد. رسانه-ها فشار مي-آورند تا فرهاد مجيدي به تيم ملي دعوت شود. افشين قطبي سختگيري مي-كند تا اينكه فرهاد تا آستانه انتخاب به عنوان مرد سال آسيا پيش مي-رود. او به ناچار فرهاد را فرا خواند. فرهاد پس از سال-ها دوباره به تيم ملي آمد. اين بار ديگر خبري از تماس-هاي واسطه-ها نبود. گفته مي-شد در زمان مربيگري ميروسلاو بلاژويچ و برانكو ايوانكوويچ عده-اي با مجيدي تماس مي-گرفتند و از او مي-خواستند با پرداخت مبلغي حضور خود در تيم ملي را تضمين كند. فرهاد اين تماس-ها را جدي نمي-گرفت. با اينكه رفتار خوبي از جانب مردان كروات سر نزد اما با سكوت خود تهران را ترك كرد و بار ديگر راهي امارات شد. دعوت دوباره به تيم ملي يادآور آن تماس نيست اما اختلاف با عليرضا منصوريان باعث مي-شود خيلي زود روي نيمكت تيم ملي بنشيند. فرهاد في-الفور انصراف خود را از تيم ملي اعلام كرد اما رفتارهاي قطبي و همكارانش انگيزه-اي شد تا فرهاد تلاش كند و دوباره به تيم ملي برگردد. تصور مي-شد او فصل يازدهم ديگر تمام شود اما خواب-هايي كه براي مجيدي ديده بودند تعبير نشد. مجيدي از هفته دوم كارش را شروع كرده با گلزني-هاي پي در پي تا اينكه كروش پرتغالي دوباره او را به تيم ملي فرا خواند. فرهاد خنديد و في-الفور دعوت كروش را قبول كرد. شايد آن دفترچه مخصوصش با حضور در تمرين-هاي كروش رنگ و بوي ديگري به خود مي-گرفت. فرهاد رفت و در تركيب اصلي تيم ملي هم قرار گرفت. با خودش مي-گفت: «ديديد مچ قطبي را خواباندم؟!»
***
... امروز روز ديگري است. طعم انتقام از قطبي و همكارانش را چشيدم. به امير قلعه-نويي هم فهماندم كه تمام نمي-شوم. همان اميري كه مي-خواست اواسط فصل هشتم من را به دليل پيري و كهولت سن از استقلال بيرون كند و به پيكان بفرستد. حالا بايد تصميم- ديگري بگيرم؛ تصميمي كه شايد همه را متعجب كند.
... امروز، روز ديگري است. فرهاد جام جهاني 2006 را به خاطر مي-آورد آن روز كه پيرمردي در قامت دايي جوان و گلزن! در خط حمله تيم ملي قرار گرفته است و با نمايش اسفبار خود نزديك-ترين دوستانش را هم به گروه مخالفان مي-فرستد. با خود مي-گويد: «من 3 سال ديگر 38 ساله خواهم شد. من آن روزها پير شده-ام. نمي-توانم براي تيم ملي مهره مفيدي باشم!» فرهاد در اعماق وجود خود صعود به جام جهاني فوتبال را قطعي مي-داند. او معتقد است تيم ملي با كروش آينده درخشاني خواهد داشت. آينده-اي شايد شبيه آنچه با ولاسكوي آرژانتيني در تيم ملي واليبال كشورمان مي-بينيم. بايد كاري كرد تا اتفاقات جام جهاني 2006 دوباره تكرار نشود. همان فضاحتي كه علي دايي خالقش بود. حتي آن بازوبند كاپيتاني هم در دستانش سنگيني مي-كرد. فرهاد نمي-خواهد دايي دوم باشد؛ نه نمي-خواهد. با خودش كلنجار مي-رود. با دوستش تماس مي-گيرد. دوستي كه تحولات زيادي در زندگي-اش ايجاد كرده. دوستي كه فرهاد را مرد ديگري كرده است: «مي-خواهم از تيم ملي خداحافظي كنم.» دوست لبخند مي-زند و مي-گويد: «تصميم خوبي است. درنگ نكن اسطوره مي-شوي و اسطوره مي-ماني.» مسيري كه آمده بود را دوباره تا خانه برمي-گردد. قلم برمي-دارد و شروع مي-كند به نوشتن: «من فرهاد مجيدي از تيم ملي رفتم تا فرصتي ايجاد شود براي جوان-ها. خداحافظ.»

P O O N E H
10-12-2011, 03:40 PM
شما که مدیری باید با پیام خصوصی این مشکلات رو حل کنی.این قوانین مدیریته.نباید رسانه ایش میکردی :16:میخواستم پیام بدم ولی وقتی دیدم اینجا جواب دادی مجبور شدم من هم اینجا جواب بدم
قضیه از اینجا شروع شد
اول که یه نفر تو کلوپ ژنرال شاعر شد و شعر سرود (پست 1071) بعدش تو پست 1075 دیگه همه چی واسه یه بحث شروع شد بعدش تو پست 1086 گفتن در مورد فرهاد بیایید تو تاپیک خودش صحبت کنید ( جالب اینه که همین کاربر خودش بحث فرهاد رو اول تو تاپیک ژنرال مطرح کرد) در ادامه بنده پست 1093 رو درمورد فرهاد ارسال کردم .چون دیگه تاپیک شده بود تاپیک فرهاد. خلاصه اومدیم تو کلوپ فرهاد که بحث رو ادامه بدیم.بنده پست 193 رو اونجا ارسال کردم (چون بعضی ها گفته بودن تا فرهاد هست امیر نمیاد استقلال بنده اون سوال رو تو اون پست پرسیدم) و در نهایت تو پست 199 اخرین موضوع رو مطرح کردم که طرفداران مجیدی بیان جواب بدن.دیگه بحث رو نباید ادامه میدادیم و در پست 213 گفتم تموم کنید اما تمومش نکردن .تو پست 217 هم یه عکس گذاشتم که دیگه کسی بحث رو ادامه نده اما باز خودتون ادامه دادید.

فکر کنم الان مشخص شد که چه کسی داره شکاف ذهنیش رو وسیع تر میکنه.شما همین الان میتونی دسترسی من به بازیکنان فعلی رو ببندید.مطمئن باشید ناراحت نمیشم.ولی واسه خودتون زشته که نمیتونید یه موضع را کامل بشکافید که قضیه چجوری شروع شد و چگونه ادامه یافت و در نهایت چجوری به پایان رسید.
این بحث وتو پ.خ تموم کردیم بی خیال اقا شهرام هر چه قدر ادامه بدیم به جایی نمیرسیم بحث انچنانی هم نیست بخواییم ادامه بدیم وکل کل کنیم حیف دوستی هاو احتراماته با یه پست از بین بره جو دوستی انجمن از بین بره اگه تواین تاپیک حرفی زده شد که به شما توهین تلقی بشه (که فکر کنم نشد)من از شما معذرت میخوام شاد باشی

Melina Taji
10-12-2011, 04:29 PM
امير قلعه نويي يار هميشگي-اش نظري جويباري را صدا مي-زند و از او مي-خواهد كار را تمام كند: «برو به واعظ بگو من اين فرهاد پير را نمي-خواهم.

تا اونجايي كه من خبر دارم ادبيات اميرخان اينجوري نيست:1:
امير خان تو زموني كه اين درخواست كرد سرمربي تيم بود و اختيار همه چي دستش بود
اگه هم فرها دو نميخواست بش اعتقاد نداشته و اين تو فوتبال حرفه اي حق يه مربي .


قهرماني استقلال شايعه جدايي فرهاد را قوت مي-بخشيد اما مديران دوباره پاي او نشستند. فرهاد ماند و آرام، آرام جان گرفت. حضور صمد مرفاوي اميدهايش را بيشتر مي-كرد.

انقدر پايش ماندن تا اميرخان از تيم رفت !:1:
يكي از دلاليل اختلافات همين بود.
اولين شعله ي اختلاف بين ژنرال و واعظ.
تو سال حضور مرفاويم فرهاد با سرمربي وقت تيم مشكل پيدا كرد.
الانم 2 3 سال فرهاد فيكس تو هر بازي هستش فقط ميخوام بدونم آيا تيم قهرمان شد؟

تير امير قلعه-نويي به سنگ مي-خورد. پروژه از بين بردن فرهاد باز هم ناكام مي-ماند.

ميخوام بپرسم امير خان عقده داره فرهادو خراب كنه؟:1:
اگه مشكلي بوده مطمئنن فرهادم يه طرف قضيست ..
خوب نيست اين همه تند بريم ...

امير مي-خواست از فرهاد يك بازيكن ناكارآمد بسازد.

حتما فرهاد ارث باباشو خورده .:1:

به امير قلعه-نويي هم فهماندم كه تمام نمي-شوم. همان اميري كه مي-خواست اواسط فصل هشتم من را به دليل پيري و كهولت سن از استقلال بيرون كند و به پيكان بفرستد.

ميخوام بدونم آيا فرهاد مجيدي اين حرفا رو خودش زده؟؟
در شان يه بازيكن نيست در مورد بزرگتر و استاده خودش اينجوري بحرفه!
فرهاد مجيديم ميتونست هر طوري شده به اميرخان نشون بده كه پير نشده و هنوز توان بازي كردن و داره اما خودش خودشو تحميل نكرد!

«تصميم خوبي است. درنگ نكن اسطوره مي-شوي و اسطوره مي-ماني.»

دوستش عجب خوب گفته!:8:

saeid_ronaldo
10-12-2011, 08:44 PM
چیزی که ناصر حجازی رو از امثال پروین و قلعه نویی و مایلی کلنگ جدا کرده شخصیتش بوده.
خب من دلم نمیخواد در مورد یک کسی که دیگه نیست حرف بزنم. جامعه ما به حد کافی مرده پرست هست و از شخصیت مرده خدا میسازه که نیازی به کش دادنش نیست.
ولی مسائلی مثل راه افتادید با گوشتکوب دنبال من و... رو هم نباید یادمون بره. اگرم دقت کنی همیشه قلعه نویی با پروین و حجازی با مایلی کهن مقایسه شده. حتی وجه این تشابه بیشتره. نمیخوام اینجا ادامه بدم. خواستی تو یاهو در این مورد بحث میکنیم

F3RY
10-13-2011, 01:26 AM
اون آقا که نمیخوام حتی اسمشو بیارم داشت فوتبال فرهاد رو با نیمکت نشینی های بی مورد نابود میکرد.تنها جرم فرهاد این بود که با ناصر خان رابطه خوبی داشت و ایشون از همین مورد میسوخت و همچنان میسوزه.
خوشبختانه ایشون رفتنی شد تا فرهاد دوباره اوج بگیره و همچون نگینی در آسمان آبی بدرخشه :48:

Alireza Taji
10-13-2011, 01:53 AM
الان اسمه فرهاد مساوی شده با گلزنی در هر بازی و یک تنه پیروز کردن تیم و خیلی از نظرات به گونه ایی هست که انگار فرهاد 3-4 سال پیش هم به همین شکل بوده!

فرهاد چه در زمان حجازی ، چه در زمان کریمی و چه در زمان قلعه نویی هرگز اینی که الان هست نبود! یعنی شک ندارم اگر مجیدی حال بود قلعه نویی رو هوا میزدش! قلعه نویی کسی نیست که از موفقیت خودش راحت بگذره و بیخیال ستاره ی چون فرهاد بشه.

فرهاد اون زمان یه بازیکن بیخیال، بی انگیزه بود.
فرهاد اون زمان وقتی آرش در اوج بود، وقتی سیاوش جز ستاره های تیم بود بازی دادن بهش مسخره بود.

نمی دونم چی شد که یکباره فرهاد در این 2 سال از این رو به اون رو شد.
اما چه در اون افت اولیه فرهاد و چه در اوج الانش هیچ کس به اندازه خودش نقش نداشته
یعنی نه قلعه نویی علت اصلی افتش بود و نه صمد و مظلومی کسایی بودن که باعث شدن فرهاد به اینجا برسه.


در کل باز نباید فراموش کنیم که کریمی سرورشه :62:
مینا فراموش نکن :62:

payamtaj
10-13-2011, 11:43 AM
الان اسمه فرهاد مساوی شده با گلزنی در هر بازی و یک تنه پیروز کردن تیم و خیلی از نظرات به گونه ایی هست که انگار فرهاد 3-4 سال پیش هم به همین شکل بوده!

فرهاد چه در زمان حجازی ، چه در زمان کریمی و چه در زمان قلعه نویی هرگز اینی که الان هست نبود! یعنی شک ندارم اگر مجیدی حال بود قلعه نویی رو هوا میزدش! قلعه نویی کسی نیست که از موفقیت خودش راحت بگذره و بیخیال ستاره ی چون فرهاد بشه.

فرهاد اون زمان یه بازیکن بیخیال، بی انگیزه بود.
فرهاد اون زمان وقتی آرش در اوج بود، وقتی سیاوش جز ستاره های تیم بود بازی دادن بهش مسخره بود.

نمی دونم چی شد که یکباره فرهاد در این 2 سال از این رو به اون رو شد.
اما چه در اون افت اولیه فرهاد و چه در اوج الانش هیچ کس به اندازه خودش نقش نداشته
یعنی نه قلعه نویی علت اصلی افتش بود و نه صمد و مظلومی کسایی بودن که باعث شدن فرهاد به اینجا برسه.


در کل باز نباید فراموش کنیم که کریمی سرورشه :62:
مینا فراموش نکن :62:عليرضا جان من شوخي نكن! :4:

همه ميدونن كه مجيدي رو مرفاوي احيا كرد. خودش هم اينو گفت. مجيدي در تيم-هاي مربيان قبلي بازيكن خوبي نبود و انصافا مرفاوي بود كه بهش فرصت داد. همين-طور كه مثلا كسي نقش حجازي رو در انتخاب و جذب منتظري كه الان جزو بهترين مدافعان ايرانه، كتمان نمي-كنه يا نقش قلعه-نويي رو در كشف جان-واريو از ليگ يك، خداييش كار مرفاوي رو به حساب ديگران نريزين.

مظلومي هم البته هيچ نقشي نداشته. چون مهره آماده مرفاوي رو بازي داده.

VAHID
10-13-2011, 12:45 PM
پیام اگر اینطوری بخواهی حساب کنی !

باید گفت علت افت ِ طالبلو ، آرش برهانی ، سیاوش اکبر پور ، رضا عنایتی و چند نفر دیگه صمد بوده !

به نظر من همه چیز به خود بازیکن ربط داره ، مربی یک وسیله س که بهش بازی بده یا نده !
فرهاد تو تیم قلعه نویی بی انگیزه و ضعیف نشون می داد ! حتی یک استارت ساده بعضی مواقع نمی زد ...

اما بعد از رفتن امیر ...!

نمی شه این رو به پای یک مربی نوشت ! نه افت بازیکن و نه اوج ِ بازیکن !

----------

در مورد پژمان و جانواریو !

معرفی کردن یک بازیکن ، با احیا کردن زمین تا آسمون فرق داره !
مجیدی یک بازیکن ناشناس نبوده که صمد بیاد معرفیش کنه ...

saeid_ronaldo
10-13-2011, 01:26 PM
به نظرم همونطور که احیای برهانی رو پای قلعه نویی باید نوشته مجیدی هم در تیم مرفاوی احیا شد. چیزی که در تیم حجازی و قلعه نویی و کریمی وجود نداشت. ممکنه عوامل بیرونی هم نقش داشته باشه. به نظر من یک مربی در احیا یا افت یک بازیکن نقش به سزایی میتونه داشته باشه. بازیکنانی مثل الونسو و بن زما که در تیم پیگرینی واقعا نصف اون چیزی که ازشون به یاد داشتیم نبودند و با اومدن مورینیو اوج گرفتند.
یا بر فرض مثال تورس اگه بتونه به روزهای اوجش برگرده میشه پای ویاس بواس نوشتش.

Alireza Taji
10-13-2011, 03:10 PM
یار کشیه؟:39:

با این حساب رضا عنایتی که آقای گله تیم قلعه نویی بود و بعد رفتنش در زمان مرفاوی افت کرده بود و به سپاهان رفت باید مجدد زیر دست قلعه نویی احیا میشد!


من نمیگم صمد در احیا فرهاد نقش نداشته و یا قلعه نویی خواسته یا ناخواسته در افت فرهاد .
100% یه نقشی بازی کردن اما عامل اصلی خوده بازیکن هست و بس!

90% کاره خوده بازیکن بوده و 10% دیگه نقش عوامل دیگر نظیره مربی و ...

اینطور بگم که تا خوده بازیکن نخواد مربی هیچ کاری نمی تونه بکنه. حالا می خواد صمد مرفاوی باشه و بازیکن فرهادمجیدی، می خواد قلعه نویی باشه و آرش برهانی... (یه جورم میگید که انگار اینها 0 بودن اینا اومدن به 20 رسوندن اینها را! :4:)

saeid_ronaldo
10-13-2011, 03:35 PM
مثل این میمونه که من بگم فلانی رفت پیش یه دکتر خیلی خوب بود. خوبش کرد. چون قبلش پیش هر دکتری میرفت خوب نمیشد. تو بیای بگی نه. خود بیمار نقشش موثر تر بوده. خب معلومه کسی تا خودش نخواد خوب نمیشه. ما داریم نقش کسایی که تاثیر گذاشتن رو بررسی میکنیم.
بعدم دلیلی نداره چون برهانی یک بار زیر دست قلعه نویی احیا شده و اقای گل شده دوباره باید همون اتفاق بیفته. شرایط با شرایط فرق میکنه.

F3RY
10-13-2011, 03:45 PM
الان اسمه فرهاد مساوی شده با گلزنی در هر بازی و یک تنه پیروز کردن تیم و خیلی از نظرات به گونه ایی هست که انگار فرهاد 3-4 سال پیش هم به همین شکل بوده!

فرهاد چه در زمان حجازی ، چه در زمان کریمی و چه در زمان قلعه نویی هرگز اینی که الان هست نبود! یعنی شک ندارم اگر مجیدی حال بود قلعه نویی رو هوا میزدش! قلعه نویی کسی نیست که از موفقیت خودش راحت بگذره و بیخیال ستاره ی چون فرهاد بشه.

فرهاد اون زمان یه بازیکن بیخیال، بی انگیزه بود.
فرهاد اون زمان وقتی آرش در اوج بود، وقتی سیاوش جز ستاره های تیم بود بازی دادن بهش مسخره بود.

نمی دونم چی شد که یکباره فرهاد در این 2 سال از این رو به اون رو شد.
اما چه در اون افت اولیه فرهاد و چه در اوج الانش هیچ کس به اندازه خودش نقش نداشته
یعنی نه قلعه نویی علت اصلی افتش بود و نه صمد و مظلومی کسایی بودن که باعث شدن فرهاد به اینجا برسه.


در کل باز نباید فراموش کنیم که کریمی سرورشه :62:
مینا فراموش نکن :62:داش علیرضا تا جایی که من به یاد دارم فرهاد همون موقع هم وقتی به عنوان یار تعویضی به بازی میومد با جون و دل بازی میکرد و یا گل میزد یا پاس گل میداد

البته مسلمه یه بازیکن که مدام و بی دلیل روی نیمکت بزارنش انگیزه و کارآییش با بازیکنی که الان کاپیتان تیمه و همیشه فیکس و موثر بازی میکنه قابل قیاس نیست

در ضمن منم به این نکته معتقدم که آمادگیه یه بازیکن تا حدود زیادی به خودش و انگیزه و تمریناتش (( چه تیمی چه اختصاصی)) مربوطه و اینکه بگیم یه بازیکن زیر دست فلان مربی احیا شده بی اساسه

یادمه یه مربی میخواست عنایتی و اشپیتیم آرفی رو احیا کنه.طرفداراش هم وعده میدادن که آرفی و عنایتی آقای گل میشن.ولی .....

saeid_ronaldo
10-13-2011, 03:56 PM
خدارو شکر تاریخچه اقای گلهای لیگ مشخصه :8: عنایتی-عنایتی-برهانی-عمادرضا/توره

Aminho
10-13-2011, 08:38 PM
داش علیرضا تا جایی که من به یاد دارم فرهاد همون موقع هم وقتی به عنوان یار تعویضی به بازی میومد با جون و دل بازی میکرد و یا گل میزد یا پاس گل میداد

البته مسلمه یه بازیکن که مدام و بی دلیل روی نیمکت بزارنش انگیزه و کارآییش با بازیکنی که الان کاپیتان تیمه و همیشه فیکس و موثر بازی میکنه قابل قیاس نیست

در ضمن منم به این نکته معتقدم که آمادگیه یه بازیکن تا حدود زیادی به خودش و انگیزه و تمریناتش (( چه تیمی چه اختصاصی)) مربوطه و اینکه بگیم یه بازیکن زیر دست فلان مربی احیا شده بی اساسه

یادمه یه مربی میخواست عنایتی و اشپیتیم آرفی رو احیا کنه.طرفداراش هم وعده میدادن که آرفی و عنایتی آقای گل میشن.ولی .....

وقتی تیم قهرمان شده دیگه چه فرقی می کنه که کی بازی کرده یا نکرده؟مگه بالاتر از قهرمانی هم داریم؟مهم اینه که تیم قهرمان بشه یا مجیدی برگرده به اوج؟
به نظر من بهتر بود این بحث تو همون تاپیکهایی مثل ژنرال و مرفاوی دنبال میشد چون این بحثی که الان اینجاست توش مجیدی نقش فرعی رو داره و بحث بیشتر سر مربیاست تا خود مجیدی!
مجیدی همین الانشم اونقدر خوب نیست که ازش تعریف میشه!معیار موفقیت هر مربی به نتایجش هست!
قلعه نوعی از زوج برهانی و سیاوش اکبرپور استفاده کرد که برهانی 21 گل و اکبرپور 12 گل اون فصل زدن و تیم هم قهرمان شد!شمایی که از قلعه نوعی انتقاد می کنین که چرا مجیدی بیشتر بازی نکرد و نتونست تو اوج باشه میشه بگین باید جای کی بازی می کرد؟
همین مجیدی که مرفاوی احیاش کرد تو اون فصل چندتا گل زد؟11 تا!برهانی که اون فصل نصف مجیدی هم بازی نکرد چندتا گل زد؟اونم 11 تا!:1:
فصل قبل که مجیدی تقریبا کل لیگ رو به عنوان تک مهاجم بازی می کرد چندتا گل زد؟12تا!برهانی که خیلی کم تر و بیشتر هم در کناره ها بازی می کرد چندتا گل زد؟14تا!:1:
بی جهت نیست که مهاجمهای تیم های قلعه نوعی هر دوره اقای گل میشن پس میشه به این نتیجه رسید که دلیل نیمکت نشینی اون فصل مجیدی بیشتر فنی بوده تا مشکلات شخصی بین مجیدی و قلعه نوعی.
البته کاملا قبول دارم که قلعه نوعی تو جام باشگاه های اسیا باید بیشتر از مجیدی استفاده می کرد.
به هرحال اینم بگم که مجیدی تا اینجای فصل خیلی خوب گل زده ولی بازم به نظر من آخر فصل می بینیم که نهایتا 13-14 گل بیشتر نمیزنه.

Nıda
10-13-2011, 09:07 PM
بازيكنا خودشونو بيشتر از همه تو خوب بازي كردنشون نقش دارن اون موقع هم مجيدي از امارات برگشته بود و ميدونيم هر كي ميره امارات يعني از ياد رفتن فوتبالش هم برهاني و اكبرپور خيلي خوب بودن بنابراين به نغع تيم بود كه مجيدي فيكس نباشه ولي الآن فرهاد تو روزاي اوجشه وكاملا در اختيار تيم بهتره كه ما هم حاشيه سازي نكنيم

M.I.S.Milad10
10-13-2011, 10:26 PM
ولی بازم به نظر من آخر فصل می بینیم که نهایتا 13-14 گل بیشتر نمیزنه.
اين ديگه اخر تركوندنه فرهاد بود:95:
تا هفته دهم 7 گل زده يعني تا هفته اخر ليگ فقط 7 گل ديگه ميزنه؟
اينطوري كه ميريم همسايه شانسپوليس ميشيم:96::fariba:
چه حالي ميده فردا يه تنه دو سه تا گل بزنه اي خداااااا:124:
خدا وكيلي بيايم فكر ايندرو نكنيمو فكر بد هم نكنيم از زمانه حال لذت ببريم.فعلا كه خدارو شكر فرهاد هر هفته داره يه حاله اساسي بهمون ميده خدا دلشو شاد كنه:4:

saeid_ronaldo
10-13-2011, 10:34 PM
البته کاملا قبول دارم که قلعه نوعی تو جام باشگاه های اسیا باید بیشتر از مجیدی استفاده می کرد.
البته تاجایی که یادمه مجیدی تو اکثر بازیهای آسیاییمون بازی کرد

mojtaba ss
10-14-2011, 06:01 PM
ای کاش میشد به جای اینکه فرهاد و امیر خان رو تو سره هم بزنید کاری میکردیم این دوتا با هم خوب شن.......فصل بعد اگر این دوتا با هم باشن اس اس رویایی تره..............ای کاش یه پیشگسوت پا در میونی میکرد

F3RY
10-15-2011, 01:44 AM
صدای اعتراض مجیدی بلند شد:
هیئت مدیره استقلال را در خیابان ببینم نمی-شناسم/با این وضعیت پنجم هم نمی-شویم
کاپیتان تیم استقلال گفت: اسامی هیئت مدیره را فقط شنیده-ایم و اگر آنها را در خیابان ببینم نمی-شناسم.
فرهاد مجیدی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل راه-آهن گفت: بازی خوبی بود ولی امیدوارم دیگر در بازی-های خانگی امتیازی از دست ندهیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و امیدوارم این هماهنگی در بازی-های بعدی بیشتر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان ملی-پوش در این دیدار خسته بودند، اظهار داشت: نمی-دانم از خودشان سؤال کنید.

کاپیتان استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا خطای روی وی پنالتی بود، گفت: صددرصد خطایی که روی من انجام شد پنالتی بود.

مجیدی درباره هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: اسامی آنها را فقط شنیدم و سر تمرین استقلال تاکنون نیامدند. این پنج اسم را عنوان می-کنند اما ما تا کنون ندیده-ایم. اگر آنها را در خیابان ببینم نمی-شناسم. همه مشکلات مالی روی دوش فتح-الله-زاده است و وی یک نفره بار تیم را بر دوش می-کشد. قول الکی نمی-دهیم. استقلال با این وضعیت پنجم هم نمی-شود.

Leila_Taji
10-22-2011, 06:52 PM
اینم برای کسایی که نتونستن بازی استقلال-ذوب آهن رو ببینن
تيم فوتبال استقلال كه در اصفهان به مصاف ذوب آهن اين شهر رفته بود، در پايان موفق شد با نتيجه 2 بر صفر بر حريف اصفهاني خود پيروز شود.
تماشاگران اين بازي در دقايق اوليه شاهد چند فرصت براي دو تيم بودند، اما شروع اتفاقات بازي در دقيقه 7 بود كه فرهاد مجيدي با كارت زرد داور جريمه شد.
يك دقيقه بعد يعني در دقيقه 8 حنيف عمران-زاده موفق شد اولين گل بازي را براي استقلال به ثمر برساند.
از لحظه گل تا دقيقه 18 ، بازي در ميانه ميدان در جريان بود تا اينكه يكي از بازيكنان ذوب آهن با ضربه-اي از پشت محوطه جريمه دروازه استقلال را تهديد كرد اما اين ضربه سودي براي سفيدپوشان اصفهاني نداشت.
دقيقه 25 بازيكنان ذوب آهن با حركتي سريع از جناح راست به دروازه استقلال نزديك شدند و با يك سانتر سريع محمد قاضي را در موقعيت خوب گلزني قرار دادند اما ضربه چكشي اين بازيكن با اختلاف كمي از بالاي دروازه به بيرون رفت.
در همين دقيقه فريدون زندي به دليل خطا روي بازيكن ذوب آهن از داور كارت زرد گرفت تا تعداد اخطاري-هاي استقلال تا دقيقه 25 به عدد 2 برسد.
دقيقه 31 ذوب آهن در فاصله حدود 20 متري از دروازه استقلال صاحب يك ضربه ايستگاهي شد كه محمد قاضي و هوار ملامحمد پشت توپ ايستادند ولي در نهايت هوار محمد توپ را به صورت فريدون زندي كوبيد كه باعث شد اين بازيكن لحظاتي براي مداوا به خارج از زمين برود.
دقيقه 33 بازيكن ذوب آهن روي ارسال يك ضربه ايستگاهي از نزديكي-هاي نقطه پنالتي مي-توانستند دروازه استقلال را باز كنند اما ضربه كاسترو كه از فاصله 6 قدمي دروازه زده شده بود، مهدي رحمتي با عكس-العملي سريع به بيرون فرستاد. در ادامه ضربه كرنر نيز حاصلي براي ذوب آهن نداشت.
دقيقه 40 محمد قاضي مي-توانست با جا گذاشتن چند بازيكن استقلال دروازه اين تيم را باز كند اما تكل مدافعان آبي-پوش اين فرصت را از او گرفت.
دقيقه 45، ميلاد ميداوودي گل دوم استقلال را وارد دروازه ذوب-آهن كرد.

** نيمه دوم
با آغاز نيمه دوم اين سفيدپوشان ميزبان بودند كه دنبال كم كردن اختلاف با حريف تهراني خود بازي را هجومي آغاز كردند و در همان چند دقيقه ابتداي بازي صاحب چند موقعيت گلزني شدند، اما با بي-دقتي آن-ها را از دست دادند.
در دقيقه 49 بازيكن ذوب آهن روي سانتر توپ به داخل محوطه جريمه صاحب موقعيت سرزني شد، ولي ضربه سرش را از داخل محوطه 6 قدم به بيرون فرستاد.
در دقيقه 57 فريدون زندي ضربه ايستگاهي استقلال را از حدود 20 متري دروازه راه آهن شليك كرد كه با عكس-العمل خوب شهاب گردان روبه-رو شد.
ضربه ايستگاهي دقيقه 64 تيم ذوب آهن، فرصتي براي شاگردان منصور ابراهيم زاده بود تا اختلاف گل را در اين ديدار خانگي به حداقل برسانند، اما با هدر رفتن اين ضربه، تيم استقلال همچنان با نتيجه 2 بر صفر از ميزبان خود پيش بود.
منصور ابراهيم-زاده پس از اين موقعيت اسماعيل فرهادي را از روي نيمكت بلند كرد تا او را براي وارد كردن به ميدان مسابقه آماده كند. نبرد دو تيم قدرتمند فوتبال ايران در ميانه زمين ادامه داشت. شاگردان منصور ابراهيم-زاده در اين مسابقه كمتر برنامه-اي براي به گل رسيدن داشتند و موقعيت-هاي خود را يكي پس از ديگري از دست مي-دادند، اما در طرف مقابل آبي-پوشان پايتخت با پاس-هاي تك ضرب و ارسال از جناحين موقعيت-هاي خوبي داشتند كه البته توسط مهاجمان اين تيم از دست مي-رفت.
در دقيقه 70 مسابقه جاسم كرار بازيكن عراقي استقلال به جاي فريدون زندي به ميدان آمد. زندي كه نخستين حضورش در ليگ برتر اين فصل را تجربه مي-كرد توانست عملكرد قابل قبولي داشته باشد. در طرف مقابل نيز محمد قاضي تعويض شد كه از كنار دروازه استقلال زمين را ترك كرد.
تكل فرهاد مجيدي بر روي بازيكن ذوب-آهن اعتراض بازيكنان اصفهاني را در پي داشت، اما داور مسابقه اعتقادي به خطا نداشت و دستور ادامه بازي را به بازيكنان داد. در ادامه مسابقه ضربه سر مهاجم ذوب-آهن فرصت مناسب ديگر اين تيم بود كه از دست رفت تا بازي همچنان با نتيجه 2 بر 0 به سود استقلال ادامه پيدا كند. در طرف مقابل نيز فرصت خوب آبي-پوشان توسط خسرو حيدري از دست رفت.
محسن يوسفي ديگر بازيكن تعويضي استقلال بود كه به جاي ميلاد ميداودي وارد ميدان شد تا تنها 13 دقيقه زمان براي نبرد داشته باشد. در همين دقايق كه تماشاگران ذوب-آهن علي دايي را تشويق مي-كردند يورگن گده نيز به كنار زمين آمده بود تا بتواند آخرين دستورها را به بازيكنانش انتقال دهد.
در دقيقه 80 مسابقه حسين ماهيني با كارت زرد محسن تركي مواجه شد و همين خطا فرصي براي استقلال ايجاد كرد كه از دست رفت. در طرف مقابل نيز قاسم حدادي-فر ضربه-اي به سمت دروازه استقلال روانه كرد، اما با واكنش خوب مهدي رحمتي مواجه شد.
شوت محسن يوسفي در دقيقه 85 مسابقه مي-توانست سومين گل آبي-پوشان را در پي داشته باشد اما با فاصله نزديكي از بالاي دروازه خارج شد.
در طرف مقابل ارسال بازيكن ذوب-آهن بر دروازه رحتمي باعث شد تا 2 بازيكن با يكديگر برخورد كنند و دروازه-بان استقلال بر روي زمين بيفتد اما رحمتي خيلي سريع به بازي بازگشت.
در دقايق پاياني مسابقه اين شاگردان مظلومي بودند كه توپ و ميدان را در اختيار داشتند و در نيمه زمين حريف به كارشان ادامه مي-دادند. ارسال آندرانيك تيموريان نيز توسط مدافعان ذوب-آهن دفع شد اما جاسم كرار در توپ بازگشتي توانست يك ضربه آزاد مناسب بگيرد كه شهاب گردان توانست با واكنشي خوب ضربه يوسفي را بگيرد.
دقيقه 90، فرهاد مجيدي مي-توانست در موقعيتي تك به تك دروازه حريف را باز كند كه اين فرصت را از دست داد.
يكي از جالب-ترين اتفاق-هاي ديدار نيز زماني رخ داد كه در دقيقه 93 بازي مجيدي تعويض شد و بازوبند كاپيتاني را به دست اسماعيل شريفات كه به جاي او به ميدان رفت، بست.
استقلال با اين پيروزي با كسب 23 امتياز بار ديگر به صدر جدول ليگ برتر بازگشت و ذوب-آهن با اين نتيجه 17 امتيازي ماند و در رتبه ششم ماندگار شد.

Motahareh
10-24-2011, 06:27 PM
فرهادم
همه کاری کرد به جز خرابکاری :4:و گل زدن
اگه اون ضربه گل میشد.....
خیلی ازش بعید بود که بزنه بیرون

پاس گلش که خیلی خوب بود
دومین پاس گلش به میداوودی
و اما
لحظات آخر
موقع بیرون اومدن از بازی در 2 دقیقه ی پایانی
همه منتظر بودن بازوبند رو بده به شریفات تا او بده به امیرآبادی
ولی
بازوبند رو بست به بازوی شریفات تا به رویایش یعنی کاپیتانی استقلال برسد
خیلی کار باحالی بود


درموردش با شریفات حرف زدند که اگه کسی نذاشته باشه من تو تاپیک اسماعیل میذارم:4:

ایشاا... بازی بعدی هم گل میزنه هم پاس گل میده(هم تو لیگ هم در حذفی)

Amir
10-26-2011, 05:52 PM
2 عکس خیلی اختصاصی:4: از طرف من تقدیم به هواداران 2آتیشه کاپیتان :8:


Dimensions : 1,500px × 943px

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)


Dimensions : 1,000px × 1,500px

<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b> (<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>)

F3RY
10-27-2011, 02:05 AM
کاپیتان و پتوی استقلال !

فرهاد مجیدی در یک روز بارانی روی نیمکت استقلال حسابی خود را با پتوی استقلال گرم کرد !<b><font color=red>[برای دیدن لینک ها باید ثبت نام کنید . <a href="register.php">برای ثبت نام در سایت کلیک کنید</a>]</font></b>

negar
10-30-2011, 04:05 PM
مجیدى:نباید به مس سرچشمه به چشم قعرنشین نگاه کنیم

فرهاد مجیدى کاپیتان آبى پوشان مدعى است که به هیچ عنوان نباید مس سرچشمه را به چشم یک تیم ضعیف و قعرنشین نگریست چون این طرز فکر در نهایت به ضرر استقلال تمام خواهد شد.کاپیتان استقلال با اشاره به بازى امروز مى گوید:روى کاغذ جدال امروز یعنى تقابل صدرنشین یا قعرنشین جدول ،درنگاه اول این مسأله رابه ذهن هرکسى مى رساند که استقلال به راحتى فاتح میدان مى شود اما این همان اشتباهى است که هرگز نباید آن را مرتکب شویم چون کرمانى ها چیزى براى از دست دادن نداشته و حتى باخت مقابل استقلال هر دردسر رسانه اى برایشان ایجاد نمى کند به همین خاطر با آرامش فوتبال بازى مى کنند. از سوى دیگر تیم آنها از نفرات جوانى تشکیل شده که اگر در دقایق ابتدایى بازى گل نخورند و تخت تأثیر فضاى حاکم بر استادیوم آزادى قرار نگیرند بدون شک انگیزه اى مضاعف پیدا خواهند کرد که براى هر تیم خطرناک است به همین خاطر باید با آرامش کار را دنبال کرد و فراموش نکنیم که هر حریفى مى تواند خطرناک باشد.

Leila_Taji
10-30-2011, 07:37 PM
به این میگن تواضع.ما همه می دونیم که استقلال قطعا برندست.ایول بابا،از کاپیتان فرهاد کمتر ازین نمی شه توقع داشت.:1:

V a H i D
10-31-2011, 08:33 AM
دیروز روز فرهاد نبود ! هر کاری کرد نتونست گل بزنه ... ! موقعیت های فوق العاده داشت که متاسفانه با بی دقتی یا بد شانسی گلشون نکرد ...
خیلی سخت بود واسم دیدن گل نزدن فرهاد و عجله کردن هاش ...
امیدوارم بازی بعدی جبران کنه :8:

Leila_Taji
11-05-2011, 05:36 PM
احتمال دوری یک ماه فرهاد مجیدی از میادین فوتبال
آبی-پوشان تهرانی علاوه بر مصدومیت خسرو حیدری بازیکن تاثیرگذارشان،با آسیب دیدگی فرهاد مجیدی هم مواجه هستند که این موضوع نگران کننده است.
مجیدی یکی از این بازیکنان مصدوم استقلال است که از ناحیه همسترینگ دچار پارگی شده و اکنون در امارات فیزیوتراپی و مراحل درمانی را پشت سر می گذارد.
می گویند این بازیکن هم مثل خسرو حیدری باید حدود یک ماه دور از میادین باشد،هر چند که بازگشت فرهاد به تهران وضعیت این بازیکن را به طور کامل مشخص می کند.

----------

عجب وضعیتیه!اون از خسرو که معلوم نیست چی شد که یهو فهمیدیم مصدوم شده،اینم از کاپیتان که خیلی یهویی تر گفتن مصدوم شده:13:ای بابا،چه خبره؟؟؟!!!:17:

Motahareh
11-07-2011, 01:11 PM
آخی فرهادم
مصدوم شد الان که نمیتونه بعضی- کنه رو روال همیشگی- رفته امارات ولی-...
ولی- اینبار با اینکه به دور از تیم خودش مس همیشه تمرین می-کنه
نه مس بقیه که اگه ۲-۳روز با تیم نباشن تمرین هم تعطیل و بعد نتونن بعضی- کنن
باز هم تمرینات اختصاصی انجام میده با این تفاوت که
با باشگاه الوصل هست و اونجا تمرین می-کنه ،
به این فکر کن که فرهاد چند سال برا الوصل بازی کرد و الان مارادونا مربی- اون تیم.
ای خدا مراقب فرهادم باش.

BeHrAd
11-07-2011, 02:15 PM
امسال بدون شک فرهاد آقای گل میشه!جیگرشو بخورم!

farzaneh7ss
11-07-2011, 10:47 PM
دل میرود ز دستم "صاحبدلان خدا را
دایی بیا که فرهاد بیچاره کرده ما را