نقل و انتقالات

واکاوی رمضانی از پشت پرده اتفاقات اخیر استقلال

1399/06/25

رمضانی
به گزارش آبیته، سعید رمضانی سرپرست سابق استقلال در خصوص شرایط این تیم و جدایی‌اش از استقلال صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است.
به نقل از میزان، سعید رمضانی در خصوص شرایط استقلال و جدایی‌اش از استقلال اظهار داشت: نمی‌دانم چرا کسی باور نمی‌کند که من به خاطر بیماری از استقلال رفتم، اما واقعیت این است که به توصیه پزشکان به دلیل بیماری که داشتم از استقلال رفتم و در حال حاضر به خاطر درمانم در ارتفاعات هستم. هیچ دلیلی غیر از بیماری در جدایی‌ام از استقلال نقش نداشت و آنهایی که قصد دارند که صحبت‌های بی ربطی را مطرح کنند، قطعا نمی‌بخشم. 
 
با مجیدی هنوز در ارتباطم

وی در خصوص اینکه همچنان با مجیدی و بازیکنان استقلال در ارتباط است تصریح کرد: تا همین چند روز پیش با مجیدی در ارتباط بودم، تشکر ویژه‌ای هم از مجموعه نفرات باشگاه دارم، بازیکنان استقلال شایسته بازی در بهترین تیم‌ها هستند و روز‌های خوبی کنار آن‌ها داشتم و آرزوی موفقیت برای تک تک آن‌ها دارم.
 
کریمی گفته بود جدا می‌شود

سرپرست اسبق استقلال درباره اینکه کریمی موضوع جدایی از استقلال را قبلا به وی اطلاع داده بود یا نه بیان کرد: علی کریمی ۲ پیشنهاد خیلی خوب دارد که به من هم اعلام کرده بود، پیشنهاد‌های کریمی بسیار خوب هستند و اگر قرار است به پیشرفت فوتبالش کمک کند، منطقی است که از تیم جدا شود، اما مطمئنم که اگر علی قرار باشد در ایران بازی کند استقلال را انتخاب خواهد کرد و راهی تیم دیگری نخواهد شد. 
 
در جریان سفر سعادتمند نبودم

رمضانی در خصوص سفر سعادتمند قبل از دربی نیمه نهایی جام حذفی گفت: زمانی که سعادتمند به ایتالیا رفت من در جریان نبودم، ایشان مدیرعامل باشگاه بودند و مصوبه هیات مدیره برای سفر به ایتالیا را داشتند و بعد از بازگشت از ایتالیا با اسناد و مدارک با من صحبت کردند که باید به ایتالیا می‌رفتند، چون مقدمات سفر در آن زمان محیا بود و در چنین شرایطی به هیچ عنوان نمی‌شد که این سفر را لغو کرد. 

وی درباره اینکه سرمربیگری استقلال برای مجیدی زود بود یا خیر ادامه داد: مجیدی کم کم تجربه لازم را به دست آورده بود که از بازی‌های آخر استقلال می‌توان متوجه شد که مجیدی پخته‌تر عمل می‌کند که حاصلش هم نتایجی بود که استقلال گرفت و فقط با بدشانسی فینال جام حذفی را واگذار کرد. با هم نایب قهرمان لیگ شدیم و هم نایب قهرمان جام حذفی و این نشان می‌دهد که مجیدی شرایط خوبی را در استقلال مهیا کرده بود. 
 
بازیکنان ما نیمه اول خواب بودند!

سرپرست اسبق استقلال در خصوص فینال جام حذفی هم اظهار کرد: اتفاقات قبل از فینال جام حذفی خیلی به ما ضربه زد، بازیکنان ما نیمه اول انگار خواب بودند، اما نیمه دوم به خودشان آمدند و دو گل هم زدند، اما فیرپلی بازی نکردن تراکتور و اتلاف وقت و بدشانسی اجازه نداد به گل سوم برسیم. اگر بازی جوانمردانه پیش می‌رفت قطعا می‌توانستیم به گل سوم هم برسیم و بعد از آ« قهرمان جام حذفی شویم که این اتفاق رخ نداد و جام را با بدشانسی از دست دادیم. 

رمضانی در خصوص اینکه احتمال دارد مجیدی به این تیم بازگردد یا خیر بیان کرد: هر احتمالی وجود دارد، هر حدس و گمانی می‌توان در این خصوص زد و فوتبال است و هزاران اتفاق که در آن رخ می‌دهد. باغید منتظر زمان باشیم اما در نهایت نام استقلال و موفقیت این تیم است که برای هواداران و دلسوزان واقعی حائز اهمیت است. 

برچسب: استفلال