استقلال

بهترین فرصت برای استقلال نامجومطلق

1399/06/25

نامجومطلق
به گزارش آبیته، انصراف الوحده از آسیا علاوه بر اینکه کار استقلال را برای صعود آسان کرد، به نامجومطلق فرصت بیشتری داد تا تفکراتش را در تیم پیاده کند.
به نقل از میزان، انصراف رسمی تیم فوتبال الوحده امارات از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دلیل ابتلای تعدادی از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا که مورد تایید فدراسیون این کشور هم قرار گرفت، پرنده خوشبختی را روی شانه مجید نامجومطلق، سرمربی استقلال نشاند. حالا استقلال علاوه بر اینکه آسان‌تر می‌تواند از گروهش صعود کند، زمان بیشتری هم برای هماهنگی بازیکنانش در اختیار دارد.

با انصراف الوحده از لیگ قهرمانان، بازی بعدی استقلال به روز ۳۰ شهریورماه مقابل الشرطه عراق موکول شد تا بازیکنانی که از سفر به قطر جامانده بودند هم فرصت بیشتری برای تمرینات گروهی و هماهنگی با سایر بازیکنان داشته باشند. میلاد زکی‌پور، حسین پورحمیدی، فرشید اسماعیلی و عارف غلامی بازیکنانی بودند که از سفر به قطر جا مانده بودند و محمد دانشگر هم بعد از تمدید قراردادش به شاگردان نامجومطلق در دوحه اضافه شد. در این میان هنوز تکلیف علی کریمی، هافبک آبی‌پوشان مشخص نیست و باید دید سرنوشت قرارداد او با استقلال در نهایت چه خواهد شد.

البته اضافه شدن شیخ دیاباته و میلیچ به ترکیب تی و اردوی شاگردان نامجو می‌تواند شرایط بهتری برای استقلال رقم بزند.

استقلال اکنون تنها با یک پیروزی برابر الشرطه می‌تواند راهی دور بعد مسابقات شود و به همین دلیل تمام تمرکز خود را روی این تک بازی مقابل تیم عراقی خواهد گذاشت. تیم که بازیکن مورد علاقه استقلالی‌ها یعنی اوساگونا هم در آن حضور دارد. 

برچسب: استفلال