استقلال

آسیا، فرصت طلایی برای نامجومطلق

1399/06/24

نامجومطلق
به گزارش آبیته، مسابقات لیگ قهرمانان به‌طور متمرکز تا پایان نیمه‌نهایی ادامه می‌یابد و شاید اگر نامجو مطلق نتایج غافلگیرکننده‌ای بگیرد، سرنوشتش به‌کلی عوض شود.
به نقل از ایلنا، استقلال برای حضور در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شده است؛ رقابت‌هایی که از ۲۴ شهریور از سر گرفته خواهد شد. باشگاه سفت و سخت به‌دنبال بازگرداندن آندرا استراماچونی است، اما حتی اگر این اتفاق رخ بدهد هم مربوط به بعد از لیگ قهرمانان خواهد بود، بنابراین آبی‌ها برای حضور در آسیا نیاز به یک سرمربی موقت داشتند.

در شرایطی که صحبت از کسانی مثل محمود فکری، جواد نکونام یا حتی رسول خطیبی در میان بود، باشگاه مجید نامجومطلق را به این منظور برگزید. این انتخاب از آن جهت دور از انتظار بود که نامجو دستیار فرهاد مجیدی در لیگ نوزدهم به‌شمار می‌آمد و بعد از جدایی مجیدی کمتر کسی انتظار داشت دستیار او بر مسند کار باقی بماند.

این یک فرصت استثنایی برای نامجوی محجوب است تا توانایی‌هایش را نشان بدهد. ۵۴‌سالگی برای سرمربی موقت شدن خیلی دیر است، اما این پنجره در این سن و سال به‌روی آقا‌مجید باز شده؛ کسی که خیلی از اطرافیانش همیشه در مورد او گفته‌اند دانش فنی بالایی دارد.

مسابقات لیگ قهرمانان به‌طور متمرکز تا پایان نیمه‌نهایی ادامه می‌یابد و شاید اگر نامجو مطلق نتایج غافلگیرکننده‌ای بگیرد، سرنوشتش به‌کلی عوض شود؛ به‌خصوص که می‌دانیم بازگشت استراماچونی به استقلال هم خیلی راحت نیست.

برچسب: استفلال