2 ماه بود در حسرت گل زدن می‌سوختم / شریفات: بعد از دربی طلسم شده بودم

2 ماه بود در حسرت گل زدن می‌سوختم / شریفات: بعد از دربی طلسم شده بودم

 

 

 

در روزی که میلاد میداودی در واکنش به تعویض استوک‌های خود را به زمین کوبید و امیرآبادی به خاطر بازوبند کاپیتانی سر و صدا راه انداخت، یک بازیکن استقلال بود که بعد از ۲ ماه حال و روزش تازه خوب شده بود. انگار روز چهارشنبه روز شریفات بود. علاوه بر نامه AFC که او را یکی از ستاره‌های جام قهرمانان آسیا معرفی کرد، گل دوم استقلال که توسط این بازیکن به ثمر رسید باعث شد تا شریفات از ته دل فریاد بزند. حالا این بازیکن جوان از شدت خوشحالی روی پای خود بند نیست و نمی‌خواهد اتفاقات گذشته برایش تکرار شود.

خودت فکر می‌کردی که از سوی CFA جزو بهترین‌ها انتخاب شوی؟
من در باشگاه‌های آسیا خیلی خوب کار کردم اما نمی‌دانستم جزو ستاره‌ها معرفی می‌شوم.
برخلاف لیگ برتر، بعد از بازی با شاهین مورد انتقاد قرار گرفتی؟
بعد از آن بازی من به طور وحشتناکی زیر فشار بودم. هر کسی می‌رسید یک چیزی می‌گفت. یکی می‌گفت: «مادرم هم با چادرش می‌توانست گل بزند» یکی دیگر می‌گفت: «بقالی سر کوچه‌مان آن توپ را گل می‌کرد» اما غیرفوتبالی‌ها نمی‌دانند که من چطوری آن توپ را از آن خودم کردم.
اینطور که گفته می‌شد هم‌تیمی‌هایت هم سر تمرین به تو گیر دادند به طوری که گریه کردی؟
نه، اشتباه نکنید آنها تنها به من دلداری دادند. خودم خیلی ناراحت بودم اما بزرگان تیم می‌گفتند برای هر کسی پیش می‌آید آقای فریبا هم گفت فوتبال همین است باید درس بگیری حتی آقای مظلومی هم گفت اینقدر ناراحت نباش نمی‌توانی اینطوری ادامه بدهی.
پس به نظر می‌رسد آن نامه AFC به تو از نظر روحی خیلی کمک کرد که توانستی خودت را جمع و جور کنی؟
درست است. این افتخار نصیب هر کسی نمی‌شود. آرزویم بود به این عنوان برسم با آن نامه اعتماد به نفسم بالا رفت.
گل باارزشی هم زدی؟
۲ ماه بود گل نزده بودم و در حسرت گل زدن می‌سوختم. اصلاً بعد از بازی با پرسپولیس طلسم شدم. پاس گل می‌دادم، پنالتی می‌گرفتم اما گل نمی‌زدم. آنقدر بعد از گلی که به الریان زدم خوشحال بودم که تنها فریاد زدم و خدا را شکر کردم. باور کنید خوشحالی دیگری به ذهنم نمی‌رسید.
اما در این شرایط بعضی از بازیکنان برای تیم حاشیه درست کردند؟
مثلاً چه حاشیه‌ای؟
میداودی بعد از تعویض، استوکش را به زمین زد و امیرآبادی داد و بیداد راه انداخت؟
باور کنید من غرق در بازی بودم و حرکت میلاد را ندیدم. بعداً از بچه‌ها شنیدم. بعد هم من در حدی نیستم که درباه آن مسائل حرفی بزنم و اظهار نظر کنم.
به نظر می‌رسد از قهرمانی در لیگ برتر ناامید شدید؟
بله، معجزه هم ما را قهرمان نمی‌کند. قهرمانی برای سپاهان یا تراکتورسازی است اما ما قهرمان جام حذفی شدیم و در جام قهرمانان آسیا هم موقعیت خوبی داریم و بازی با نفت را هم جدی می‌گیریم.اخبار استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam