گزارش تمرین امروز / بازگشت آرش به تمرینات

گزارش تمرین امروز / بازگشت آرش به تمرینات

به گزارش آبیته دات کام، استقلال که چند روزی است تمرینات خود را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌کند از ساعت ۱۰ صبح امروز در غیاب پرویز مظلومی تمرینات بدنسازی و هوازی خود را زیر نظر مولایی مربی بدن‌ساز و دیگر اعضای کادر فنی برگزار کرد.

*‌علاوه بر مظلومی، آتیلا حجازی به دلیل حضور در تورنمنتی که در مالزی برای بزرگداشت پدرش برگزار می‌شود در تمرین استقلال شرکت نکرد. همچنین هنکه مربی آلمانی آبی پوشان از روز سه شنبه به تمرینات این تیم اضافه می‌شود.

* بازیکنان خارجی که در ۲ روز گذشته در تمرینات این تیم شرکت می‌کردند امروز غایب بودند. ظاهرا این دو نفر برای تسویه حساب خود کارهای نهایی را انجام می‌دهند.

* مهدی رحمتی مثل روز گذشته در تمرین آبی پوشان شرکت نداشت اما آرش برهانی پس از چند جلسه غیبت پا به پای بازیکنان تمرین کرد.

*امیر آبادی، میداودی و حمید عزیززاده از مصدومان تیم استقلال هستند. خسرو حیدری هم که دوران پایانی مصدومیت را پشت سر می‌گذارد امروز تمرینات ویژه ای را زیر نظر کادر پزشکی انجام داد.

* بحث حضور مصطفی دنیزلی یکی از سوژه‌های اصلی تمرین استقلال بود و بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم در این خصوص صحبت می‌کردند.

* تعویض نیمکت‌های ورزشگاه دستگردی که هفته گذشته صورت گرفت یکی دیگر از سوژه‌های بازیکنان بود. آنها با طعنه می‌گفتند اگر این نیمکت‌ها زودتر تعویض می‌شد شاید ایران سهمیه خود را در لیگ قهرمانان آسیا از دست نمی‌داد و انها مجبور نبودند در پلی آف بازی کنند.

تمرین بعد از ظهر استقلال از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه دستگردی برگزار می‌شود.اخبار استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam