پژمان منتظری مصدومیتی ندارد

پژمان منتظری مصدومیتی ندارد

به گزارش ابیته دات کام، پژمان منتظری که گفته می‌شد با مشکل همسترینگ روبرو شده است تمرینات اختصاص خود را با تیم ملی انجام داد تا مشخص شود که مشکل وی حاد نیست از طرفی اعلام شد مصدومیت از ناحیه همسترینگ باعث می‌شود که این بازیکن حدود ۲۰۵ روز را به استراحت بپردازد اما این مدافع پس از چند روز مشغول تمرین کردن شد تا خود را آماده کند.

این در حالی است که حواشی بسیار زیادی در این خصوص بوجود آمد و این موضوع تا جایی پیش رفت که مشخص شد این بازیکن مصدومیت جدی ندارد و صحبت هایی که در این خصوص مطرح می شود در حد حرف و شایعه از پیش تعیین شده است.

شایان ذکر است، یک مقام مسئول در تیم ملی اعلام کرد که مصدومیت منتظری جدی نیست و این بازیکن می‌تواند در تمرینات تیمی حضور یابد. این درحالی است که امیر قلعه نوعی سرمربی تیم استقلال تصور می‌کرد با مصدومیت طولانی پژمان منتظری این بازیکن نمی‌تواند در تمرینات استقلال حاضر شود و از آمادگی و تمرینات بدنسازی دور می شود اما با شرایط فعلی که برای این بازیکن ایجاد شده است وی می‌تواند تمرینات سبک خود را با استقلال آغاز کند و پس از‌‌ آن در تمرینات بدنسازی این تیم را همراهی کند.

شایان ذکراست، این بازیکن در اردوی ترکیه استقلال را همراهی می‌کند زیرا بازی های بعدی تیم ملی با فاصله سه ماه برگزار می شود.اخبار استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam