نوروزی: اگر بازی حیدری در دربی مصدومیتش را تشدید کند اجازه بازی نمی‌دهیم

نوروزی: اگر بازی حیدری در دربی مصدومیتش را تشدید کند اجازه بازی نمی‌دهیم

امین نوروزی پس از تساوی یک بر یک استقلال برابر ملوان در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت مصدومیت جباری اظهار داشت: جباری پنج‌شنبه عمل جراحی کرد و اکنون مراحل درمانی را طی می‌کند.

وی در مورد وضعیت میلاد میداودی گفت: مشکل میداودی کشیدگی عضلات اطراف زانویش است و سه هفته باید زیر نظر کادر پزشکی کار کند و شرایطش روز به روز بهتر می‌شود.

وی در مورد وضعیت مصدومیت خسرو حیدری اظهار داشت: حیدری دچار کشیدگی عضله شده و فردا باید از او ام آر آی بگیریم.

نوروزی در مورد اینکه حیدری به دربی می‌رسد یا نه، گفت: سلامت بازیکن از همه چیز برای ما مهم‌تر است. اگر احساس کنیم حضور حیدری در دربی مصدومیتش را تشدید می‌کند از حضورش در این بازی جلوگیری می‌کنیم.

معاون پزشکی استقلال در مورد اینکه یک دکتر دیگر گفته است میداودی به دربی می‌رسد اما شما می‌گویید نمی‌رسد، اظهار داشت: ایشان گفته‌اند که قبل از دربی پای میداودی را معاینه می‌کنیم و آن موقع مشخص می‌شود که وضعیتش برای بازی در دربی چطور است می‌رسد یا نمی‌رسد.

نوروزی در مورد علت مصدومیت‌های زیاد مجتبی جباری، گفت: آسیب دیدگی جزیی از فوتبال است و جباری دچار بدشانسی شده و از همان ناحیه‌ای که سال قبل جراحی کرده دچار مصدومیت شده است. فیزیک بدنی و نوع فوتبال جباری به گونه‌ای است که او کار زیادی از زانویش می‌کشد و به همین دلیل زیاد هم مصدوم می‌شود. جباری بازیکنی تکنیکی است و از تکنیکش استفاده می‌کند و این مسئله به زانویش فشار می‌آورد.اخبار استقلال

دیدگاه‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam