تیموریان: برای قهرمانی باید 4 دیدار آینده را ببریم

تیموریان: برای قهرمانی باید 4 دیدار آینده را ببریم

آندرانیک تیموریان پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل صبای قم گفت: بعد از مصدومیتم دو بازی برای استقلال انجام دادم اما سعی دارم کم کم خودم را برسانم و بازی‌های خوبی انجام دهم. مقابل صبا خوب بازی کردیم و مستحق پیروزی بودیم. صبا در اواخر نیمه دوم موقعیت‌هایی خلق کرد و ما خوشحالیم که دروازه‌‌مان باز نشد. هوا هم گرم بود و روی بدن من تاثیر گذاشته بود.

وی در خصوص تعویض‌اش با مجتبی جباری و اینکه شرایط خط هافبک استقلال چطور پیش می‌رود عنوان کرد: تمام بازیکنانی که در استقلال هستند در خدمت تیم بوده و برای این تیم زحمت می‌کشند. بازیکنانی که در این مدت جایگزین من بودند خوب کار کردند. هیچ تیمی نمی‌تواند همه بازی‌هایش را در یک فصل ببرد. تماشاگران هم این موضوع را می‌دانند اما ما در هفته‌های اخیر خوب نتیجه گرفته‌ایم. من نمی‌توانم بعد از این همه مدت مصدومیت در دومین بازی‌ام عالی باشم.

تیموریان در خصوص پیروزی تراکتورسازی و رقابت ۳ تیم استقلال، سپاهان و تراکتورسازی برای قهرمانی تاکید کرد: همان طور که استقلال بازی‌های حساسی دارد سپاهان هم به همین شکل است. اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید هر ۴ بازی آینده خود را ببریم و به غیر از این نمی‌توانیم به قهرمانی برسیم. من نمی‌دانم سپاهان چه هدفی دارد اما اگر آنها بازی‌های خانگی هم داشته باشند و ما هم بازی‌های خارج از خانه داشته باشیم باید ببریم.اخبار استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam