اکبرپور: چاره ای جز قهرمانی نداریم/ مثل پرسپولیس به آلومینیوم نمی بازیم

اکبرپور: چاره ای جز قهرمانی نداریم/ مثل پرسپولیس به آلومینیوم نمی بازیم

به گزارش ابیته دات کام،سیاوش اکبرپور اظهارداشت: اردوی خوبی در ترکیه داشتیم که به نظر من برگزاری این اردو به آمادگی و هماهنگی بازیکنان استقلال کمک زیادی کرد. اینکه بعد از تمرینات بدنسازی در شرایط مسابقه قرار بگیریم اهمیت زیادی داشت که خوشبختانه با انجام ۳ بازی دوستانه این اتفاق افتاد.

وی درباره اینکه قرار است در کدام پست به میدان برود، افزود: خودم هم هنوز نمی دانم پستی که قرار است در آن بازی کنم کجاست. در بازیهای دوستانه هم به عنوان هافبک بازی کردم هم به عنوان مهاجم. هنوز پست اصلی ام مشخص نیست اما امیدوارم هرجا که بازی می کنم بتوانم به استقلال کمک کنم.

اکبرپور ادامه داد: با آمدن جانواریو و توزی و همچنین تمدید قرارداد جباری حالا یک تیم کامل داریم. شرایط خیلی خوبی داریم اما من نمی خواهم برای بقیه تیمها کری بخوانم چون مهم این است که حرفمان را در زمین مسابقه بزنیم. همه تیمهای لیگ برتری قابل احترام هستند و امسال تیمهای زیادی مدعی قهرمانی خواهند بود.

وی با بیان اینکه استقلال چاره ای جز قهرمانی ندارد، گفت: همه چیز برای قهرمانی استقلال مهیا است. امسال هواداران قهرمانی می‌خواهند و تحت هر شرایطی باید توقعات آنها را برآورده کنیم. آنها حق دارند و با این تیم خوب به کمتر از قهرمانی راضی نمی شوند.

اکبرپور درباره دیدار اول استقلال در لیگ برتر مقابل آلومینیوم خاطرنشان کرد: آلومینیوم تیم خوبی است و ما اصلا با قرعه آسانی روبرو نشده ایم. این تیم پرسپولیس را شکست داده اما قرار نیست ما هم مثل پرسپولیس به آلومینیوم ببازیم چون می خواهیم قدم اول را محکم برداریم و استارت قهرمانی را بزنیم.اخبار استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam