آخرین وضعیت ترکیب بازیکنان استقلال مقابل مس

آخرین وضعیت ترکیب بازیکنان استقلال مقابل مسمیلاد میداودی، مهاجم تیم استقلال قرار بود در مقابل داماش گیلان استقلال را همراهی کند و برای این تیم به میدان برود اما سرمربی آبی ها قصد ندارد با استفاده از وی شرایط را در آینده با مشکل روبرو سازد زیرا احتمال ریسک برای بازی دادن به میداودی وجود دارد.
میداوودی که اعلام شده بود از ۲ هفته بعد آماده بازی می شود بدلیل عدم حضور آرش برهانی در ترکیب استقلال برای حضور در ترکیب تیم فراخوانده شد اما سرمربی آبی ها در دقایق پایانی قبل از آغاز بازی این شرایط را تغییر داد و از وی استفاده نکرد و نام میداوودی را حذف کرد.
میداوودی برای بازی در ترکیب استقلال در هفته آینده و مقابل مس کرمان آماده می شود . او با رفع کامل مصدومیت این مهاجم می تواند آرش برهانی یا ژرکوویچ را در خط حمله همراهی کند.
شایان ذکر است، مجتبی جباری، هافبک استقلال که در بازی با سپاهان از ناحیه کتف دچار مشکل شد و نزد پزشکان تیم رفت تا تحت درمان قرار بگیرد در جریان دیدار با داماش نیز دچار مصدومیت شد و درد شدیدی را از ناحیه دست احساس کرد.وی قرار است در بیمارستان حاضر شود و تحت درمان قرار بگیرد.اخبار استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected by WP Anti Spam